>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Co z tego, że Melzer ograł Stakhovskiego ? Sam dałem się nabrać na bet na Ukraińca po spotkaniu z Federerem, ale za pewne 2gi taki mecz Ukraińcowi się już nie przydarzy. Zdarzył się mecz życia i tyle. Więc gloryfikowanie wygranej Melzera nad Stakhovskim nie jest zbyt mądre. Melzer jeszcze przed Wimblem na turnieju u siebie w Niemczech już na trawie się męczył z jakimiś Włochem (przyznam szczerze nie znam). Kurs na Jerzego rzeczywiście mały, ale widać po nim, że czuje się tu naprawdę dobrze.
Nie ma co rozważać nad tym kto kogo pokonał. Wszystko pokazuje ten turniej, Darcis pokonał Nadala, po czym musiał oddać mecz przez kontuzję, której się nabawił podczas tego spotkania. Stakhovsky odpadł z Melzerem, a wcześniej wyeliminował świetnego Fedexa, Brown wygrał z Hewittem, już w kolejnej rundzie żegnał się z kortami przegrywając z Mannarino, Gulnis wygrał z Tsongą, niby to przez kontuzję, ale jednak dwa sety ugrał gdy Francuz był zdrowy, odpadł z Verdasco. Przykładów jest jak widać wiele patrząc jedynie na ten turniej. Co do stawiania na Jerzyka to myślę, że wygra, jednak po takim kursie nie ma co ryzykować. Nie wyjdzie mu mecz, a później będzie płacz jaki to on słaby i w ogóle. Melzer na trawie nie gra źle, wyjdzie mu mega mecz i może awansować. Na jutro jest o wiele więcej ciekawych kursów niż na JJ, więc odradzam próbować. Za duże ryzyko jak na tą stawkę.
 
C 334

copper

Użytkownik
Napisze szczerze, że potraficie namieszać człowiekowi w głowie. Nie wiem skad ten pesymizm w narodzie odnośnie naszych tenisistow i ich ewentualnych sukcesów. Do powątpiewania w zwycięstwa Radwańskiej i szukanie nieustanne jej porazek już sie przyzwyczaiłem (obecnie nie jest w najwyższej formie i sam bym się wstrzymał od grania na nią wielkimi stawkami) teraz widzę że dochodzi to samo z Janowiczem. Chłopak gra kosmiczny tenis na tym Wimbledonie, publicznosc robi mu po meczu owacje na stojąco a Wy szukacie na siłe niespodzianki.....Młodego, perspektywicznego Edmunda, nadzieje brytyjskiego tenisa ośmieszył, Stepanek po kilku rozegranych gemach stwierdził ze z tak grającym Polakiem jest bez szans, Almagro grał świetnie szczegolnie w pierwszym secie a mimo to odbił sie od sciany i nie dał rady zamknac seta.....(Almagro moim zdaniem miał pecha że trafił na Janowicza bo z tą grą mógł coś tutaj zwojować. W mojej opinii z Melzerem by sobie poradził.) Kolej teraz na Melzera....który jeszcze dwa tygodnie temu wygladał jak wrak tenisisty i zawodnik jedną noga na emeryturze...w męczarniach ograł nijakiego Ghedina, który nawet w challengerach jest chłopcem do bicia (nie raz ogrywając go sporo zarobiłem) Melzer po ciezkich bojach ograł tutaj chimerycznego ziemniaka Fogniniego, wymęczonego intensywością ostatnich startów Reistera, któremu jeszcze do poziomu ATP troszkę brakuje i Stachowskiego, który był po meczu życia a wiadomo jak to się kończy w kolejnym spotkaniu. Napisałbym, że Janowicz z tym co zaprezentował wciągnie Melzera nosem ale jest jedno ale......widziałęm wszystkie mecze Janowicza zaś zadnego Melzera na tegorocznym Wimbledonie...Z tego co piszecie w ciagu tych 2-3 tygodni musiał przejśc kosmiczną metamorfozę skoro ma nawiązać walke z Janowiczem, który jest w gazie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ivan Dodig - David Ferrer / over 3.5 seta (1.60) ✅
Dobry mecz, się zapowiada, dwóch utalentowanych grajków. Dawid, nieustępliwy waleczny zawodnik, na każdej nawierzchni. Ostatni mecz, kosztował go dużo wysiłku, ale każdy chyba zna jego potencjał i wie, do czego jest zdolny. Natomiast po drugiej stronie siatki, Chorwat, który z meczu na mecz się rozpędza. I już w meczu z Kudlą, kiedy w 3 secie, na dzień dobry swoje podanie przegrał, potrafił tak odbić losy tego spotkania, że jeszcze szybko odłamał i wygrał seta, dając mu wygranie całego meczu.
Różne cyrki się dzieją, na tym Wimbledonie tego roku, dlatego już nie widzę za bardzo, kto jest faworytem, dla bukmacherów, a kto stawia, kogo i jaka idzie masówka.
Dziś idę w kierunku setów, a myślę, że jest do wykonania.
/ Unibet !
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Janowicz - Melzer 1 1.27 Pinnacle ✅

Wszyscy, którzy są chociaż lekko zainteresowani tenisem widzą w jakie osłupienie wprawia wszystkich nasz rodak. 23 letni zawodnik urodzony w Łodzi jest niepodważalną sensacją tego turnieju. Polak idzie przez turniej jak burza gdzie do tej pory nie stracił jeszcze ani jednego seta. Wszyscy wiemy jakie atuty posiada Jerzyk - jest to niesamowicie szybki serwis (jeden z najlepszych w stawce) oraz bardzo dobry return. Widać, że Polak uwierzył w swoje umiejętności i zdaje sobie sprawę z tego, że jest w niesamowitym gazie. Po drugiej stronie siatki znajdzie się doświadczony Melzer, który w drodze do dzisiejszego spotkania pokonał Fogniniego, Reistera oraz Stakhovskyego. Z całą pewnością jest to zdecydowanie słabszy zestaw przeciwników niż ten który posiadał Jerzyk, który wyeliminował m.in Stepanka, który bardzo dobrze radzi sobie na trawie, oraz zawsze mocnego Almagro. W dniu dzisiejszym jedyną zaletą Melzera w tym spotkaniu jest doświadczenie. Jeśli Jerzyk utrzyma nerwy na wodzy powinien spokojnie wygrać to spotkanie, bo w obecnej chwili warsztat tenisowy jest po jego stronie.

Verdasco - De Schepper 1 1.203 Pinnacle ✅

Po raz kolejny będę stawiał w stronę doświadczonego Hiszpana, który rozgrywa na kortach Wimbledonu znakomity turniej. Wiele osób w swoich analizach starało się przekonać do tego, że to nierówny Gulbis wyjdzie zwycięsko z pojedynku z Fernando. Jednakże mecz rozwiał wszystkie wątpliwości i po 3 setowym pojedynku Dasco pokazał młodemu Łotyszowi miejsce w szeregu. Przeciwnikiem Verdasco będzie tym razem popularny Kenny, który bardzo lubi grać na trawie. Kenny osiągnął już swój życiowy sukces awansując do tej fazy Wimbledonu. Za Verdasco przemawia doświadczenie oraz pewna i zdecydowana gra, którą prezentuje w tym turnieju. Według mnie De Schepper zakończy dzisiaj swoją przygodę z tegorocznym Wimbledonem w którym osiągnął i tak życiowy sukces.​
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Andy Murray – Mikhail Youzhny
Typ: over 30,5 gems
Kurs: 1,75

Czas zacząć drugi tydzień klasycznego Wimbledonu. Spotkań do typowania zdecydowanie mniej, ale w zamian pojedynki coraz ciekawsze. Murray i Youzhny jako druga para wyjdą na kort centralny. Faworyt spotkania jest oczywisty, jednak Youzhny będący w bardzo dobrej formie powinien nawiązać walkę, może nawet urwać seta.
Rosjanin sezon na trawie już może zaliczyć do udanych. Finał w niemieckim Halle oraz plan minimum na Wimbledonie został osiągnięty. Także można powiedzieć, że wielkiej presji nie ma i powinien z pozytywnym nastawieniem wyjść do tego spotkania ze Szkotem.
Murray po kontuzji i wycofaniu się z Roland Garros złapał solidną formę. Wygrał Queen’s i nie stracił jeszcze seta na Wimbledonie. Z tym, że Youzhny moim zdaniem jest jego pierwszym rywalem, który może postawić trudne warunki. Szkot znany jest z tego, że potrafi stracić koncentracje i oddać seta, bądź nawet 2 sety. Lendl poprawił jego siłę mentalną, ale to wciąż Murray.
Obaj mają świetne statystyki serwisowe w tym turnieju. Nie spodziewam się wielu przełamań w poszczególnych setach. Linia gemowa niewygórowana, bo nawet przy 3 w miarę zaciętych setach będzie pokryta.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Podobnie dobrze over 3,5 jak u Dodiga z Ferrerem wygląda u Tomica z Berdychem. Berdych potrafi głupio tracić sety. A Tomic gra tu całkiem dobrze, więc z racji tego, że jednak Berdych to Berdych to 3-0 nie bardzo widzę w żadną ze stron.
???? B.Tomic - T.Berdych --&gt; over 3,5 - 1,57 ✅ 1-3
???? I.Dodig - D.Ferrer --&gt; over 3,5 - 1,66 ✅ 1-3

AKO:
2,61 ✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jrb 21

jrb

Użytkownik
Ferrer D. (Esp)-Dodig I. (Cro)
Typ:Ferrer win 3:0 2,63 Paddy Power⛔ 3- 1
W dzisiejszym meczu stawiam zdecydowane zwycięstwo na Hiszpana.Moze zaczne od Dodiga który jak już napisaliscie jest w niezłej formie ale tak naprawde to kogo on pokonał ? racja dwa ostanie spotkania nie stracił seta z Kohlschreibergiem wygrał bo Niemiec nie mógł dalej kontynuować meczu.Nie wolno zapominać że to już jest 4 runda i większa presja.Skoro Ferrer już tu jest napewno da z siebie wszytsko by wygrać jak najszybciej .Z Ukraincem sie męczył bo początek miał słaby potrzebował troche czasu tego dnia by zacząć grać jak na niego przystało.Ferrer gra wyśmienity sezon nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu .Wydajem mi się że limit niespodzianek w tym turnieju został wyczerpany.Jest to walczak jakich mało znajdzie sposób na Chorwata i mam nadzieje ze będzie to szybko !Powodzenia
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
witam. moja uwage przyciagnal mecz debla mezczyzn - Kubot/Matkowski - Paes/Stepanek. Sklanialbym sie ku parze czesko-hinduskiej po kursie @ 1.57 william hill. To doswiadczona para; Czech nie pogral w singlu a Lukasz zagra zaraz przed tym meczem pojedynek z Mannarino w 1/8 singla i da tam z siebie wszystko a musimy pamietac, ze gra z &quot;Matka&quot; tylko wobec kontuzji Fyrstenberga... Co sadzicie???
Ponadto : Ferrer-Dodig over 38.5 @1.80 william hill - Hiszpanowi nie pojdzie tu latwo!!
Murray-Youzhny DW 3:0 @1.53 sportingbet - Andy&#39;ego widze w finale...
Tomic-Berdych +3.5 seta @1.57 bet365 - przy czym zaznacze, ze mocno wierze w Tomicia w tym meczu po tym co pokazal w meczu z Gasquetem!
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#10#
Łukasz Kubot - Adrian Mannarino
Kurs: 2.37​

Nikt nie spodziewał się tak dobrego turnieju ze strony obu zawodników, jednak teraz ktoś z nich będzie musiał się pożegnać. Sądzę, że będzie to niestety nasz reprezentant. Kubot gra skutecznie serve&amp;volley i jest to jego najsilniejsza broń. Uważam, że to nie starczy na dobrze dysponowanego Mannarino, który potrafi mijać rywala przy siatce. Dodatkowo świetny serwis powinien dać mu spokojne utrzymanie własnego serwisu. Jeżeli nie trafi pierwszym, zawsze może pokazać się w wymianie z drugiego serwisu, który także nie jest najgorszy.
Na Wimbledonie wyeliminowali dotychczas po dwóch rywali. Kubot otrzymał walkowera od Darcisa, natomiast Adrian rozegrał zaledwie dwa gemy z Isnerem, po których Amerykanin skreczował. Polak dodatkowo pokonał Andreeva oraz Paire. Mannarino pokonał Browna i Andujara. Trzeba przyznać, że to Łukasz miał trudniejszych rywali i sobie w pełni poradził. Z Francuzem zagrał perfekcyjnie, tak samo pokonał Rosjanina, lecz ten tenisista pozostaje bez formy od ponad kilkunastu miesięcy. Przeciwnicy Adriana to przeciętni challengerowcy, mimo to także należą mu się gratulacje za pokonanie choćby Browna, który sensacyjnie wyeliminował Hewitta.
Uważam, że spotkanie będzie wyrównane i zawodnicy rozegrają przynajmniej 4 sety. Więcej do zaoferowania ma Mannarino i dlatego skłaniam się w jego stronę. Kurs jest bardzo ciekawy i warto skorzystać z takiego value.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Kubot - Mannarino
typ: 1
1.67
Pinnacle

Obaj tenisiści poza pierwszą setką, z tym że Łukasz gra tu świetny tenis, czego dowodem jest pokonanie Paire 3:0. Nie wiem jak można przytaczać forme Kubota z ostatnich kilkunastu miesięcy, może Murray też dziś odpadnie bo poza trawą nic nie grał ciekawego? Polak świetnie czuje się na trawie, oba mecze bez straty seta wygrane tak że nie wiem jakie argumenty są sensowne po stronie francuza? Pokonał Browna który pokonał Hewitta, faktycznie australijczyk jest znaną postacią ale z racji wyników osiąganych w dalekiej przeszłości. Stakhovsky pokonał Federera i poległ z Melzerem. To tak samo jak by grać dzisiaj na Melzera który ograł kogoś kto ograł Federera. Kubot jak już pisałem dobrze gra na trawie, szczególnie w tym turnieju przeżywa drugą młodość. Jako deblista umie grać przy siatce, serwis też można zaliczyć jako atut. Paire niby nie miał motywacji na tak słabego rywala jakim był Kubot, ale nie ma co ujmować naszemu tenisiście bo wygrać bez straty seta. Myślę że dzisiaj wygra faworyt, nie taki wyraźny ale jednak
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 269

sztywny

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem na Del Potro . Kurs jest mały , Seppi gra tutaj dobry turniej , ta trawa jest wolniejsza niż w poprzednich latach więc zawodnicy grający zza linii końcowej radzą sobie nieźle . Del Potro ma jakąś kontuzje , którą z każdą godziną gry z takim zawodnikiem jak Seppi może czuć coraz mocniej .
Tutaj link do informacji o Argentyńczyku :
http://azstarnet.com/sports/tennis/del-potro-concerned-about-knee-ankle-injuries/article_9639c0d7-9867-5e83-bb43-88d59f27eaf7.html
Polecam za lekką stawkę Seppi po kursie 3,85 w Expekt . Gram tam bo tam po rozegraniu 1 piłki zakład jest wygrany . ⛔
Ogólnie to wydaje mi się , że ta runda to będzie runda dogów ,praktycznie w każdym meczu poza spotkaniem Verdasco warto zagrać coś w stronę zawodników uważanych przez bukmacherów za zawodników słabszych .
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Kubot - Mannarino
typ: 1
1.67
Pinnacle
Obaj tenisiści poza pierwszą setką, z tym że Łukasz gra tu świetny tenis, czego dowodem jest pokonanie Paire 3:0. Nie wiem jak można przytaczać forme Kubota z ostatnich kilkunastu miesięcy, może Murray też dziś odpadnie bo poza trawą nic nie grał ciekawego? Polak świetnie czuje się na trawie, oba mecze bez straty seta wygrane tak że nie wiem jakie argumenty są sensowne po stronie francuza? Pokonał Browna który pokonał Hewitta, faktycznie australijczyk jest znaną postacią ale z racji wyników osiąganych w dalekiej przeszłości. Stakhovsky pokonał Federera i poległ z Melzerem. To tak samo jak by grać dzisiaj na Melzera który ograł kogoś kto ograł Federera. Kubot jak już pisałem dobrze gra na trawie, szczególnie w tym turnieju przeżywa drugą młodość. Jako deblista umie grać przy siatce, serwis też można zaliczyć jako atut. Paire niby nie miał motywacji na tak słabego rywala jakim był Kubot, ale nie ma co ujmować naszemu tenisiście bo wygrać bez straty seta. Myślę że dzisiaj wygra faworyt, nie taki wyraźny ale jednak
????L. Kubot vs A. Mannarino dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.380
Stawka: 67 | Do wygrania: 92.46 PLN
PinnacleSports

Muszę się nie zgodzić z powyższą analizą... Owszem pokonanie Paire to była pozytywna niespodzianka z strony Kubota, ale nie wysuwałbym daleko idących tez z faktu pokonania Paire. Francuz to jeszcze młody i bardzo chimeryczny tenisista, potrafi zagrać kapitalnie i ograć wyżej notowanego rywala ale z drugiej strony potrafi przegrać w sposób żenujący z rywalem znacznie niżej notowanym - np z Kubotem.
Meczów Kubota przyznam, że nie oglądałem, ale oglądałem mecz Mannarino z Brownem i rastaman grał nieźle, ale Francuz grał jeszcze lepiej. Wystarczy zerknąć w statystykę bilansu winnersów do UE (40 do 10) - to tylko potwierdza dobrą postawę Adriana. Dodatkowo bardzo dobre podanie (16 asów i 77% wygranych pnktów po pierwszym serwisie) jest kolejnym sensownym aspektem w stronę Francuza. Brown ma bardzo podobny styl grania do Kubota a to jest jak woda na młyn dla Franzua, który potrafi bardzo skutecznie minąć rywala, co często pokazywał w meczu z Brownem. Z Kubotem wg mnie będzie bardzo podobnie i jak Mannarino minie Kubota kilka razy przy siatce, to Kubot straci chyba największą broń - S&amp;V. Bez takiego stylu Kubot z linii końcowej nie zdziała wiele i wg mnie przegra to spotkanie gładko... Po takim kursie jak najbardziej wg mnie warto spróbować w stronę Francuza.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Sorry, a DP niby jakim jest zawodnikiem jak nie grającym zza linii? To jest mega regularny, dobry przebijak. Wolę grać DP przy opcji krecz-zwrot niż ryzykować granie na Seppiego, który całkowicie mnie nie przekonuje swoją grą. Po przeczytaniu do usunięcia.
Nie zaprzeczam , że Del Potro jest regularny . Jest regularny ale do tego gra skuteczny , agresywny tenis , mi chodziło bardziej o to , że sporo ludzi uważa tutaj , że skoro ktoś gra w stylu Ferrera , Seppiego to trawa jest dla niego dużym problemem , a w tym roku widać , że to się trochę zmienia . Nawierzchnia ta jest wolniejsza niż w poprzednich latach , piłki są cięższe .

Nie wiem czy granie Del Potro po takim śmiesznym kursie ma sens , no ale każdy ma swój sposób gry i niech każdy sobie zdecyduje w co warto inwestować w tym meczu czy ewentualnie odpuścić sobie obstawianie tego meczu ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Info z Tweetera człowieka od PR Del Potro:

Del Potro hit a few balls today and the left knee is still bothering him. Ankle is fine. He&#39;ll see how it responds tomorrow during the pre-match warm-up. He&#39;s taking pain-killers and didn&#39;t have a MRI yet.

Myślę że warto Włocha spróbować
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Skoro daje takie info tzn że Del Potro wygra łatwo ten mecz :grin: Przeważnie sztaby ukrywają kontuzje, jeżeli rzeczywiście są one dokuczliwe, żeby rywal nie znał słabych punktów przeciwnika przed meczem. Jeżeli takie coś pisze ktos z PR od Potro tzn że pewnie tną w chujasa :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Wimbledon
???? Djokovic N. - Haas T.
Haas T. +2,5 setów ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10
Haas T. +6,5 gemów ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 3/10
Turniej pełen &quot;sensacji&quot;, bez Federera, Nadala, Hewitta, Isnera, Tsongi, Sharapovej, Azarenki itd. W tourze zostało dwóch zawodników godnych finału Wielkiego Szlema, mam tu na myśli Serba Djokovica i Szkota Murraya.
Dziś mamy półmetek turnieju, gdzie zawodnikom z czołówki może przytrafić się gorszy dzień. W czwartym meczu na Roland Garrosie Novak zagrał najgorszy mecz w turnieju przeciwko &quot;Kolbie&quot; z Niemiec, stracił set. Na Australian Open w czwartym meczu turnieju Djokovic musiał toczyć 5 setowy bój z Wawrinką do stanu 12:10. Na French Open w 2012 roku w czwartym meczu zagrał 5 setów z Seppim. Jak wyniki pokazują z wcześniejszych turniejów środek turnieju to ewidentny spadek formy Novaka. Dziś na przeciwko Serba stanie Tommy Haas który przeżywa drugą młodość, co lepsze ograł właśnie na trawie dwa razy Djokovica w 2009 roku. Djokovic nie powinien mieć w tym meczu tak łatwo jak sugerują kursy 1,09. Haas urwał set Federerowi w Halle, a na angielskiej trawie pokonał w trzecim meczu Lopeza w 4 setach co jest bardzo dobrym wynikiem, bo Hiszpan ostatnio prezentował się znakomicie.
Wynik: 6:1 6:4 7:6(4) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5567 719

5567

Użytkownik
na angielskiej trawie pokonał w trzecim meczu Lopeza w 4 setach co jest bardzo dobrym wynikiem, bo Hiszpan ostatnio prezentował się znakomicie.
no prezentowal się, tylko, że w meczu z Haasem Lopez nie przypominał siebie z poprzednich spotkań, zagrał po prostu bardzo słabo ;)
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Dzisiaj najciekawszym moim zdaniem spotkaniem jest rywalizacja pomiedzy Djokoviciem a Haasem. Kursy moim zdaniem sa nieadekwatne do szans oby zawodnikow. Kurs na Haasa to wielki VALUE. Serb jeszcze nigdy nie wygrał z Niemcem na grassie. Dwa mecze na tej nawieszchni odbyly sie w 2009r w Halle (6:3, 6:7, 6:1) i wlasnie w Wimbledonie (7:5, 7:6, 4:6, 6:3). Owszem jest to troche odlegly czas ale jednak jakis aspekt psychczny na plus w glowie Haasa jest. Nie chce mi sie wiezyc aby Djokovic mial tu latwa przeprawe.
Ja ze swojej strony polecam:
1. over 3,5 setów w meczu @2,25
bet365
2. Tommy Haas @7,0 bet365
Kurs na Haasa spada bo napoczatku byl 8,0 warto za drobne zagrac ????
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Mirnyi/Tecau – Dodig/Melo 1 1.53 Bet365 2-3 ⛔ O co tu chodzi ?
Mirny/Tecau to jedna z tych par, o których mówi się w kontekście wygrania Wimbledonu. Przed Londyńskim turniejem zwyciężyli w s-Hertogebosch. Do trzeciej rundy przeszli bez większych problemów w obu spotkaniach stracili seta. Para Białorusko-rumuńska gra na wysokim procencie, jeśli chodzi o punkty zdobywane z pierwszego serwisu, popełniają mało niewymuszonych błędów. Dodig/Melo bez rewelacji, jeśli chodzi o starty przed Wimbledonem rozegrali dwa spotkania i oba przegrali. Do trzeciej rundy przeszli również bez problemów, ale przeciwnicy, z którymi dotychczas się mierzyli pozostawiają wiele do życzenia. Mirnyi/Tecau moim zdaniem są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Dodig o 12.30 gra w singlu z Ferrerem, więc może być zmęczony.
Llodra/Mahut – Blake/Melzer 1 1.30 Bet365 0-3 ⛔ &quot;to sie nam kur*wa (Llodra) skompromitowal&quot; cytując klasyk choć w tym wypadku jest to mało śmieszne.
Pary francuskiej raczej nie trzeba przedstawiać. Llodra postanowił zrezygnować z singla na rzecz debla, bo wie, że w tej kategorii może spokojnie powalczyć o zwycięstwo. Francuzi w tym roku finał Roland Garros na trawie oficjalnie rozegrali dwa spotkania, z czego wygrali jeden. W pierwszym swoim spotkaniu na Wimbledonie nie pograli dużo z racji kreczu pary, Hajek/Levinsky. Blake/Melzer w drugiej rundzie są po bardzo wyczerpującym pięciosetowym spotkaniu ponadto Melzer tak jak Dodig o 12.30 gra w singlu.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Odnośnie kontuzji Del Potro - widziałem na streamie moment kontuzji i wyglądało to źle, aczkolwiek po chwilowej przerwie i masarzach Delpo dociągną mecz do końca nie tracąc w ostatniej fazie nawet gema.
Także nie radze się podniecać jego kontuzją i tym, że przez to może przegrać. Delpo ma inny problem - często po kilku dobrych meczach, gdzie notuje bardzo dobre wyniki, gdzie wygląda świetnie potrafi przegrać z jakimś przeciętniakiem i tak też może być i dzisiaj.
Wg mnie kursy wystawione odpowiednio i najlepszym typem na ten mecz jest odpuszczenie go.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom