>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja nawet myślałem przez chwilę by zagrać przeciwko Kvitovej pamiętając o zeszłorocznym pojedynku Shvedovej z Sereną Williams, kiedy to pokazała się z świetnej strony, dotarła do 4r i walczyła jak równa z równą z najlepszą tenisistką świata, wspaniale grającą na trawie.
Jednak statystyki z jej pierwszego tegorocznego spotkania na Wimbledonie wyglądają słabo, więc odpuszczę grę przed meczem, ale warto poszukać czegoś live w tym spotkaniu. Na pewno Kvitova w takiej formie będzie i dziś mieć problemy.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Monica Puig - Silvia Soler-Espinosa @3,45⛔ 2-1 Expekt
Kurs tylko chyba tylko taki bo Portorykanka pokonała wczoraj Errani. Monica grała na trawie tylko 3 razy w ciągu 5 lat (wszystkie w tym roku!). Hiszpanka ma zdecydowanie więcej doświadczenia na tej nawierzchni.
Zwykle tak bywa, że ktoś nieoczekiwanie robi świetny wynik, a w kolejnym meczu ze słabszym rywalem od poprzedniego przegrywa.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sloane Stephens - Andrea Petkovic 1 1.76 betfair
Wimbledon, druga runda turnieju kobiecego. Jednym z najciekawszych pojedynków dzisiejszego dnia będzie trzeci w kolejności pojedynek na korcie nr 3 pomiędzy rozstawioną z numerem 17 Amerykanką Sloane Stephens a Andreą Petkovic. Młodziutka Stephens robi ciągłe postępy, ta 20-letnia tenisistka na każdej nawierzchni stale się rozwija i osiąga coraz lepsze rezultaty. Na trawie ma nieduże doświadczenie, do tej pory rozegrała 10 spotkań ale już może pochwalić się dojściem do trzeciej rundy Wimbledonu w zeszłym roku, kiedy to pokonała nr 23 Cetkovską a przegrała po równej walce z nr 15 Lisicką. Jej rywalka to była rakieta nr 9, która jednak w zeszłym sezonie grała mało i obecnie ranking ten odbudowuje, ostatnio jest w niezłej formie, na ziemi wygrała duży challenger oraz była w finale turnieju WTA w Norymbergii. Jednak jeśli chodzi o jej występy na trawie nie imponowała nigdy, na Wimbledonie w zeszłym roku najlepszy wynik trzecia runda, ale nie miała tak dobrych rywalek jak Amerykanka, pokonała dwie szczęśliwe przegrane z kwalifikacji a przegrała z Pervak. W tegorocznym turnieju Stephens trafiła na dobrze dysponowaną ostatnio Hampton, wygrała 6:3 6:3, została tylko raz przełamana w tym spotkaniu, bardzo dobrze wyglądał % pierwszego podania i wygranych piłek po pierwszym podaniu. Podobne wnioski można wyciągnąć ze spotkania pierwszej rundy Petkovic, która 6:3 6:2 wygrała z Parmentier, dobre statystyki serwisowe, jednak rywalkę miała dużo słabszą. Również warto odnotować że to Amerykanka dysponuje mocniejszym serwisem, zarówno pierwszym (w 1r. średnio: 105:96 na korzyść Sloane) jak i drugim (w 1r. 92:88 na korzyść Sloane). Szykuje się ciekawe spotkanie z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdzie młoda Amerykanka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sloane Stephens - Andrea Petkovic (1.73) - Pinnacle
Również jestem zdania, za tym, że dziś to Amerykanka, będzie świętowała zwycięstwo. Niewątpliwie ambitna tenisistka, która lubi szybko łamać przeciwniczki i brnąć solidnie po seta. Potrafi, mieć w swoim gemie już 0:40, a i tak nie tracąc przy tym głowy wygrać swoje podanie. Mocny bity forehand, serwis również jak tylko siądzie, to potrafi, samym serwisem podanie wygrać. Kurs, wczoraj jeszcze był większy, ale z braku czasu i prace nie zdążyłem postawić, to stawiam, dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie meczu Azarenki?skąd ten walkover?widziałem jakieś fotki, że się przewróciła w 1. meczu? prawda to?

coraz więcej plot o jej ciąży, a już na RG jej brzuszek rzucał się dziwnie w oczy i wyglądała jakby nieco przytyła... strange... pewnie ten cały szopen Redfoo maczał w tym palce.... i nie tylko:p
Jej upadek wyglądał bardzo strasznie. Rozjechały się nogi... Widać było, że ból był okropny, przez co utykała do końca meczu, aż dziwne, że dała radę ukończyć tamto spotkanie.
Więc dzisiejszy walkover był spowodowany wczorajszym upadkiem.

//

Kurs na de Brito 3.00 Prowadzi z Sharapova 1:0 w setach✅✅✅

Siadło po ładnym kursie
 
G 3

grzech77

Użytkownik
Vinci R. Cepelova J. 4.14 STS
Cepelova w formie. Jest zawodniczką, która zawsze &quot;gryzie trawę&quot; ???? szczególnie gdy ma wyżej rozstawione przeciwniczki. Vinci na trawie jak na trawie, zaspana i zamulona ;) Widzę tutaj duże value jak i sporą możliwość na niespodziankę.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Mathilde Johansson
Typ: under 17
Kurs: 2,17
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 27.06.13 12:30

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w II rundzie Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Mathilde Johansson. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do III rundy. Polka to 4. Rakieta Świata, Francuzka jest 98. w rankingu WTA.

Johansson wygrała w trzech setach z 99. w rankingu 20-letnią Węgierką Timeą Babos 6:4 1:6 3:6. Urodzona w Goeteborgu Francuska mierzy 173 cm i jest zawodniczką praworęczną z oburęcznym backhendem. Najlepszym wynikiem na Wimbledonie jest dla niej awans do II rundy w 2009, 2011, 2012 oraz 2013 roku. Johansson była dwukrotnie finalistką turnieju WTA w grze pojedynczej – oba te finały rozgrywane były jednak na nawierzchni ceglanej.

Isia idzie jak burza w londyńskim turnieju. Wygrała w I rundzie z 116. w rankingu WTA Austriaczką Yvonne Meusburger 2:0 (6:1 6:1). Awans do drugiej rundy zajął jej niecałą godzinę gry. Polka mierzy 1,72 m, jest praworęczna i posługuje się oburęcznym backhandem. W ubiegłym sezonie Isia zagrała w finale Wimbledonu.

Stawiam na Agnieszkę Radwańską. Po pierwsze – patriotycznie, jako kibic Isi wierze w nią i jej umiejętności. Po drugie – sądzę iż dyspozycja Polki w tym turnieju jest zdecydowanie lepsza od Francuzki. Po trzecie – obie tenisistki w rankingu dzieli aż 88 miejsc.

Na tegorocznym Wimbledonie dzieją się rzeczy niebywałe, faworyci odpadają na starcie rozgrywek, z turniejem pożegnali się już Federer, Nadal, Tsonga, Szarapowa, Azarenka, Errani i Woziacki. A mamy dopiero drugą rundę turnieju! Uważam jednak, że w tegorocznym Wimbledonie szczęście jest i będzie przy Polakach. W turnieju nadal mamy Isie, Ulę, Jerzyka, Łukasza Kubota i Michała Przysiężnego. Myślę, że pech nie dopadnie naszej najlepszej tenisistki. Stawiam na szybki, pewny awans do III rundy Agnieszki Radwańskiej.
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Date Krumm-Cadantu 1 @1.4
Oczywiscie, ze na leciwa Japonke, chociaz mam nadzieje, ze nie po takim horrorze jaki miala dzis Stephens. Styl gry Kimiko jest swietny do gry na trawie, bo Date nalezy jeszcze do starszej generacji zawodniczek i te roznice i zachowania na korcie widac golym okiem, ale przede wszystkim Japonka gra dobrze przy siatce i lubi takie wycieczki. Poza tym sporo fajnych meczow Date ma na trawie. Jak juz wspomniano Japonka to zawodniczak , ktora byla polfinalistka czy cwiercfinalista Wimbledonu. Dawno bo dawno, ale to nie znaczy ze nie grala dobrych meczow na innych Wimbledonach, bo 2 lata temu zgarala w 2 rundzie swietny mecz z Venus Williams, ktory ogladalem i mimo ze przegrala w 3 setach to potrafi grac Date na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem ile Date jeszcze planuje zabawic w tenisie, poniewaz juz raz konczyla kariere, pozniej ja wznawiala, ale jak jej to pasuje to trzeba grac. W pierwszej rundzie Date zdemolowala kwalifikantke Witthoeft, mimo ze generalnie byla postrzegana jako underdog w tym meczu, ale jak widac mus to mus. Spodziewalem sie, ze Date moze wygrac, ale jezeli sie demoluje kwalifikantke, ktora jest ograna to powinno byc dobrze. Cadantu ograla Paszek, ale to chyba jednak glownie slabosc Austriaczki w tym roku, bo daleko Paszek do tego co grala kiedys na Wimbledonach. Nie ujmuje nic Cadantu, ale wybieram w takim starciu Japonke.

L.Robson-Duque Marino 1 @1.2

Malo, wiec tylko do kombinacji. Robson grlaa jako tako w Eastborne czy Birmingham. Jednak jak przyszlo do szlema to pokazala klase, a ogranie Kirilenko to juz jest cos, bo MaKiri sporo punktow bronila. Robson Wimbledon zawsze lezal. Oczywiscie wygrywala Brytyjka tego szlema jako juniorka, a juz jako bardzo mloda zawodniczka potrafila zawalczyc w turniejach seniorskich z duzymi nazwiskami. Duque Marino ma plusa w postaci kwalifikacji i na pewno nie gra zle, ale nie wystarczy na Robson moim zdaniem, jezeli Brytyjka ogrywa Kirilenko.
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Zakopalova-A.Beck 1 @1.6
Popatrzylem i zaskoczyl mnie troche ten kurs. Nie ma przypadku w tym, ze Zakopalova ograla Hantuchova. Daniela byla faworytka, dobrze grala ostatnio. Zakopalova tez potrafi grac swietnie, ale ostatnio zanikla troche jej dobra gra, a wystepy byly slabe dosc. Byla faworytka Hantuchova, ale wygrala Zakopalova, ktorej potencjal byl raczej w tle w tej parze, ze tak to okresle. Tutaj Zakopalova wystartowala niezle i cos ruszylo. Tez niejeden dobry mecz Czeszka na trawie zagrala, wiec jest fawortyka wstarciu z Beck i uwazam, ze nie powinna zmarnowac wysilku wlozonego w mecz z Hantuchova. Dziwacznie ta analize sklecilem i jakos dziwacznie te zdania brzmia, ale stawiam na Zakopalova, bo wiem na co stac Czeszke przy dobrej grze.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Keys M. (Usa)-Barthel M. (Ger)
Type: Barthel win 2:0 4,50 Paddy Power5⛔
Na wstępie musze przyznać ze podoba mi sie ten turniej w tym roku wiele niespodzianek szansa dla nieco słabszych by móc zaistnieć.A teraz wracając do mojego typu na jutro to widze zwycięstwo Niemki w dwóch setach .Sugeruje się tym że ma ona wielkie umiejętości do gry bo jak wiecie do urody nie... Wydaje mi się że słabszy okres gry ma już za sobą i powoli wchodzi na odpowiedni poziom gry na jaki ją stać.Jej forma idzie w góre a w dodaku ma coś do udowodnienia swojej przeciwniczce bo niedawno przegrała z nią w fatalnym stylu 2-0.Troszke faworyzowana jest Keys i może to dobrze.Monia idzie po Zwycięstwo .Powodzenia!!
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
No to jedziemy. Dzisiaj 2/2 + 2 zwroty. Jutro będzie też dobrze.
Erakovic - Peng over 21.5@1.89 Pinnacle
Bardzo dobry kurs jak i dobra linia. Typ wchodzi przy 7:5 6:4 w ktoras z stron.
Erakovic co prawda w pierwszym meczu męczyła sie z Moritą, ale po pierwszym przegranym secie ogarnęła się i wygrała mecz. Peng za to bez problemu pokonała Medine. Obie panie lubią grać na trawie i gra na tej nawierzchni im bardzo pasuję. Ja tu widzę over. Peng ma do obronienia sporo punktów z przed roku, a Erakovic łatwo nie popuści. Zresztą nie ma tutaj faworytki, mecz z cyklu 50/50 i kto wie czy nie będzie to trzysetówka.
Ja pobieram over bez problemu bo obie trzymają dość pewnie swój serwis i nawet w dwóch setach może byc pokryty over. Kobiety spotkały się ze sobą raz (własnie na trawie) 2 lata temu i wtedy padł wynik 2:1 dla Peng.
Jutro może być podobnie. Over :cool:
Drugi over widzę w meczu Lisicki - Vesnina.
Lisicki pewnie pokonała Schiavone nie dając przełamać sie ani razu rywalce, ba dała jej ugrać tylko 3 gemy. Vesnina również nie chciała być gorszą i również pokonała pewnie swoja rywalke, wychodząc w drugim secie z stanu 0:4. Vesnina zainponowała mi na turnieju w Eastbourne którego była triumfatorką. Pokazała tam, że nawierzchnia trawiasta bardzo jej leży i będzie z pewnością chciała osiągnąć wiele na Wimbledonie, biorąc pod uwagę, że Sharapova, Errani czy Ivanovic poleciały z turnieju.
Obie zawodniczki posiadają dość solidne podanie, a nawierzchnia trawiasta im tylko w tym serwisie pomaga. Tutaj również linia ustalona tak, że over może byc pokryty w dwóch setach.
Ja jednak widzę w tym meczu zaciętą walkę trzysetową.
over [email protected] Pinnacle
 
T 205

tomz

Użytkownik
Williams-Garcia. +15,5 1,66
✅✅✅
Typowałem Garcie że odpadnie w Chinką w 1 rundzie.Zagrała jednak rewelacyjnie.Serwis-wzór.Z Zheng która rok temu była o krok o wyeliminowania ....Sereny ,Garcia nie straciła ani razu podania(azjatka miała tylko 2BP)
1 serwis 64%
piłki wygrane po 1 serwisie- 80%
Serena słabej Minelli oddała 4 gemy, w tym raz została przełamana.Garcia gra agresywniej,i mocniej co napewno jakis efekt przyniesie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Simona Halep – Li Na
Typ: Li ✅
Kurs: 1,58 | MarathonBet

Simona Halep ostatnimi czasy poczyna sobie wyjątkowo dobrze. 11 wygranych spotkań z rzędu i 2 wygrane turnieje to jej dorobek z tego miesiąca. Wszystko to super wygląda, ale jeśli przyjrzeć się bliżej to właściwie ma w dorobku 2 wartościowe zwycięstwa, z Vinci i Petkovic. We wszystkich innych spotkaniach była faworytką, a rywalki były przeciętej klasy. Do tego w poprzednich latach słabo radziła sobie na trawie.
W 1 rundzie Wimbledonu niespodziewanie straciła seta z Govortsovą. Dziś czeka ją jeszcze trudniejszy pojedynek z Li Na. Chinka mimo, że nie jest w życiowej formie to jest dla mnie wielką faworytką tego meczu. Li bardzo dobrze czuje się na trawie i potrzebuje dobrego turnieju. Rumunka jest w dobrej formie, ale nie sądzę, aby była w stanie wyrzucić Li Na z turnieju. Doświadczenie i umiejętności zdecydowanie po stronie starszej z tych pań.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Williams - Garcia
Typ: Garcia
Kurs: 41, Bet365

A co ? Jak szaleć to szaleć. Skoro dużo nizej notowani i wcale nie jakies gwiazdy potrafią wyeliminowac Nadala, Sharapova, Federera, Tsongę, Jankovic i jeszcze kilka innych nazwisk to Serena tez moze wyleciec. Rok temu miała problemy z Zheng czy Shvedova, licze ze w tym roku noga jej sie powinie i wtopi z Garcia, w koncu musi skonczyc sie jej zwycieska passa,a kurs jak najbardziej zacheca. Grajac nawet za 5 zł mamy do wygrania 205 zł. ????
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sabine Lisicki – Elena Vesnina
Typ: Powyżej 21.0 @ 1.80 tobet ⛔ (6-3 6-1)

Obie tenisistki wyraźnie odżyły po przesiadce na zieloną trawkę. Lisicki bardzo przyzwoicie w Birmingham (ćwierćfinał), z kolei Vesnina przeszła samą siebię wygrywając w Eastbourne ogrywając po drodze naprawdę niezł e zawodniczki (Ivanovic, Li, Wickmayer, Hampton), zwykle łatwo i przyjemnie. Już w Wimbledonie obie na sucho przebrnęły 1 rundę prezentując to co potrafią najlepiej, czyli do bry serwi s i agresywną grę płaskimi uderzeniami z obu skrzydeł . Oczywiście taki styl generuje sporo łatwych punktów, ale też masę błędów, co najlepiej widać w relacji winnerów do niewymuszonych błędów (Lisicki 25-17, Vesnina 21-16). Obie dziewczyny naprawdę trudno przełamać, f unkcjonuje pierwszy serwis przynoszący mas ę darmo wych punktów (Lisicki 79%, Vesnina 69%), obie też mają smykałkę do gry przy siatce , a taka cha rakterystyka idealnie pasuje do trawy. Dla mnie to mecz bez wyraźnej faworytki, za to można się spodziewać długiego i zaciętego meczu. Robson, L v Duque Marino, M
Typ: Robson, L 2-0 @ 1.571 sportingbet ✅ (6-4 6-1)

Robson wlała w serca gospodarzy nadzieję, że Murray nie będzie jedynym Brytyjczykiem w 3 rundzie Wimbledonu. Jest na to spora szansa, bo Laura w 1 rundzie z Kirilenko pokazała to co ma najlepsze, czyli bardzo dobry serwis przynoszący masę punktów (80% po pierwszym i 60% po drugim) i kończące uderzenie z obu skrzydeł (31 winnerów przy 17 błędach). O awans może być tym łatwiej, że jej rywalką będzie zielona na zielonej trawce kwalifikantka z Kolumbii, która w pierwszej rundzie ograła słabiutką ostatnio Georges po festiwalu błędów z obu stron (Kolumbijka 25, Niemka 46), choć prawdziwiej byłoby powiedzieć, że Niemka ograła się sama . Duque Marino już osiągnęła życiowy wynik, wygrywając swoje pierwsze 4 mecze na trawie od lat , choć wszystkie po trzysetowych męczarniach. Dla mnie faworytk ą tego meczu może być tylko Robson. Podsumowując: jeśli panie nie przeszły w ciągu 24 godzin diam etralnej metamorfozy, to powinniśmy zobaczyć komfortowe zwycięstwo młodej Brytyjki, która posiada zdecydowanie więcej atutów sprzyjających na tej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Klara Zakopalova -Annika Beck [Set HC 0:1.5] 1 @ 2.75 Expekt✅
Niemka to utalentowana tenisistka, która ma na swoim koncie wygraną w juniorskim Rolnad Garrosie. Sęk w tym, że jej najlepsze występy mają miejsce na mączce, zaś na trawiastych nawierzchniach rozegrała raptem sześc spotkań, z czego połowę w kwalifikacjach i generalnie słabymi rywalkami. Z kolei Czeszka po sześciu porażkach z rzędu w końcu się przełamała i niuespodziewanie wygrała z Daniela Hanutuchova, która nie tak dawno wygrała turniej w Birmingham. Jednak jak się dobrze przyjdzie nie jest to aż tak duża niespodzianka, gdyż Zakopalova w swojej karierze na trawie rozegrała 28 spotkań (bilans: 28-20), a w 2005r. wygrała turniej w Hertogenbosch. Dlatego też jest zdecydowanie bardziej doświadczona zawodniczką jeśli chodzi o nawierzchnię trawiasta i z pewnością będzie lepiej poruszać się po korcie od niedoświadczonej Niemki. Również ostatnia wygrana ze Słowaczką powinna ją podbudowac psychicznie i dodać wiary we własne umiejętności. Dlatego też stawiam na zwycięstwo Czeszki w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ja dzisiaj przede wszystkim uderzam w dubel, który przyniósł mi monety w poprzedniej rundzie.
Sabine Lisicki - Elena Vesnina 1 @1,62 ✅
Nie przeczę że będzie to zacięty mecz. Obie panie świetnie sobie radzą w grze na trawie, obie dysponują mocnym i skutecznym serwisem. Obie też bezboleśnie przeszły pierwszą rundę. Moim zdaniem jednak to Sabine dzisiaj zwycięży, gdyż jest regularniejsza. Jak na warunki WTA udaje jej się utrzymać dyspozycję przez cały mecz. Jest młodsza i lepiej przygotowana kondycyjnie, co może mieć ogromne znaczenie w przypadku długiego meczu (czego spodziewa się Psotnick a ja się z nim zgadzam).
Tsvetana Pironkova - Barbora Zahlavova-Strycova 1 @1,40 ✅
Tutaj już raczej typ pewniejszy. Trawa to ulubiona nawierzchnia Bułgarki, radzi sobie na niej nieporównywalnie lepiej niż na hardzie i clayu. W pierwszej rundzie pewnie pokonała Pavluchenkovą (czyli dość niezłą tenisistkę), natomiast Zahlavova męczyła się z Rybarikovą. Pironkova jest wyższa i silniejsza, dysponuje mocniejszym serwisem. Kondycyjnie wyglądają mniej-więcej równo, wydaje mi się że Pironkova powinna sobie poradzić.

Poza tym jeszcze do głowy mi przyszło:
Klara Zakopalova - Annika Beck 1 @1,60 ✅
Laura Robson - Mariana Duque Marino 1 @1,16
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Pironkova - B. Zahlavova-Strycova - 1 (1,44)✅
Pinnacle Sports

Tutaj podzielam zdanie kolegi wyżej. Bułgarka po zdemolowaniu Rosjanki potwierdziła fakt że po słabym sezonie na hardzie i mączce wyraźnie odżyła na trawie. Czeszka miała długą drogę przez kwalifikacje aby tutaj zagrać z Bułgarką. Grała pierwsze rundy kwalifikacyjne dzień po dniu do tego ostatnio miała setówke z naprawdę słabo grającą Rybarikova. Wyżej wyceniam tutaj umiejętności Bułgarki i jeżeli jej forma się utrzyma powinna Czeszke wyrzucić z turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA
Spotkanie - Kanepi - Kerber
typ - Kanepi
kurs 3.5
William Hill

Spotkanie II rundy turnieju na kortach Wimbledonu spotykają się zawodniczki o podobnych możliwościach Kaia Kanepi z Estonii obecnie zajmuje 46 miejsce w rankingu jednak miała długa przerwę w grze. Najwyżej w rankingu Kaia była 15 w 2012 roku. w Wimbledonie największy sukces ćwierćfinał w 2010. Po powrocie na korty Kanepi wygrała turniej na kortach ziemnych w Brukseli oraz osiągneła ćwierćfinał w Madrycie. Na trawie na razie bez rewelacji porażka w I rundzie w Hertogenbosch. w wimbledonie trzy sety i wygrana po walce z mało znaną Tarą Moore. Kerber natomiast obecnie 7 w rankingu ostatnio dobry występ na kortach Roland Garros czwarta runda. Natomiast na trawie bez rewelacji II runda Eastbourne. w wimbledonie pokonanire Mattek - Sands. Potencjał zawodniczek podobny atuty Kanepi to serwis i mocne uderzenia natomiast Kerber serwis przxecietny jednak dużo lepsze poruszanie po korcie. Moim zdaniem szanse 50/50 ja jednak skłaniam się ku wygranej Kanepi bo kurs moim zdaniem zbyt wysoki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom