>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
quatro 4

quatro

Użytkownik
Jak dla mnie z dzisiejszych meczy warto pograć na Sharapova i Azarenka DW 2:0
Paszek jest gdzie jest dzięki dość łatwej drabince za to Cibulkova pokonała Wozniacki tylko dlatego, że Dunka nie potrafiła zwyciężyć wygranego meczu.
Co do meczu Lisicki - Bartoli to jak dla mnie NO BET w zasadzie można by rzucić monetą i na jedno wyjdzie chociaż wydaje mi się że wygra jednak Sabine.
Kvitova - Pironkova niby Kvitova faworytka ale ja tutaj widzę szansę na dzisiejsza niespodziankę w damskim Wimbledonie.

Tak więc typy na dziś to

Sharapova - Cibulkova DW 2:0 @1,60 6-1 6-1✅✅✅
Azarenka - Paszek DW 2:0 @1,30 6-3 6-1✅✅✅
Lisicki - Bartoli @1,80 - tutaj naprawdę delikatnie 6-4 6-7 6-1✅✅✅
Kvitova - Pironkova @3,75 2:1 ⛔⛔⛔
No cóż jak to z niespodziankami bywa nie zawsze się trafia
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Quatro, jestes pewien co do meczu Sharapovej z Cibulkovą? Mnie kusi taki typ
Dominika Cibulkova - Maria Szarapowa
Liczba setów: 3 sety, kurs 2,55
Co tym sądzicie?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Cibulkova powinna ugrać seta. W poprzedniej rundzie pokonała przecież Woźniacki, więc myślę, że stać ja na urwanie seta a nawet może wygraną. Dla mnie no bet.
Za to jestem bardzo za Bartoli, nie wiem jak gra w wimbledonie bo nie widziałem spotkań ale patrząc po wynikach idzie jej dobrze. Oglądałem jej występy w poprzednim turnieju, chyba Eastbourne i tam grała bardzo zdecydowanie. Więc jak najbardziej jestem za Bartoli.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Wczoraj żal to Wozniacki, która mi rozwaliła kase, ale mamy nowy dzień i walczymy dalej! Dunka zamiast dobić Cebule to wdała się w wojne kto kogo dobije i to Słowaczka była agresywniejsza. Znowu wyszedł mankament dunki w postaci : brak umiejętności atakowania i podejmowania ryzyka...


@ Dobijam Szkotem, Lopez w końcu padnie, Andy go zajedzie , nie daje żadnych szans hiszpanowi nawet gdyby był swieży, Szkot to top4 i najwyzasza trawiasta półka, Szkot idzie na semi-finał.


Lisicki 1.75 - Bartoli

Kvitova 1.30 - Pironkova

Murray 1.10 - Lopez



Andre@


---
Krótko napiszę: Masz chłopie jaja żeby po takim kursie stawiać i to jeszcze Wozniacki.!
Zero zysku 100% ryzyka i zawodniczka która nie powinna być nawet w Top3 i do tego z nią nigdy nie wiadomo co kryje za uszami.
Jesli chodzi o WTA to kursy ponizej 1.50 nawet nie wchodzą w grę.
Murray 1.10 - Lopez ???
Jak ktoś napisał nie uczysz się na błędach. Też jestem za Murrayem ale zebys potem nie płakał, że 1.10 zawaliło ci kupon:]
A co do meczu Bartoli-Lisicki
Ta pierwsza jest moją ulubioną zawodnioczką ale nie dlatego, że pięknie gra czy jest piękna tuylko dlatego, że nikt inny nie dal mi tyle zarobic co ona;)nie zawaliła mi jeszcze zadnego kuponu(a było ich sporo) a wszystkie kursy w granicach 2.0-4.0. Czuje się swietne w roli &#39;nie faworyta&#39; i przeważnie ogrywa lepsze od siebie zawodniczki do tego dochodzi znakomita obecna forma na trawie, świetnie sobie radzi z odbiorami mocnych serwów i jak dla mnie obecnie to ona jest numerem 1 na wygranie Wimbledonu, tylko jest jedno &#39;ale&#39; w dzisiejszym spotkaniu to Bartoli jest trochę bardziej faworyzowana i jestem ciekaw jak sobie z tym poradzi i czy bedzie miała taką determinacje jak wczoraj. Dlatego ja zagram na live ale jak ktoś chce pograć to z dużą przewagą proponuje francuzke.
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lisicki - Bartoli
Po pierwsze, chyba dobry pomysł to trading, zwłaszcza że na betfair kursy na Lisicki jeszcze dużo wyższe niż u innych buków. Ale nie o tym.
Tie break w meczu - TAK.
Dobrze serwująca Lisicki utkwiła mi w głowie głównie tym walorem. Faktem jest, że panie nie są panami i o ten tie break w meczu jest trudniej + gramy tylko do 2 wygranych setów, ALE. Bardzo możliwe, że to będzie baaardzo wyrównany mecz.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Pozwolę sobie przeklejić to co napisałem w swoim temacie.

O ile wczoraj Cibulkova pogrążyła Caro to z Marią nie daje już jej większych szans. Rosjanka gra póki co na Wimbledonie bardzo pewnie i na chwilę obecną jest główną faworytką do końcowej wiktorii. Słowaczka na pewno przeciwstawi dzisiaj swoją waleczność i upór, ale zwyczajnie nie ma argumentów żeby zdominować rywalkę i co za tym idzie wygrać spotkanie. Przewiduję nawet dwa sety w tym spotkaniu, jednak zagram bezpieczniej.

Paszek w ćwierćfinale to totalne nieporozumienie. Miała po prostu mega szczęście, że w drabince trafiła na Schiavone, która na trawie grać nie umie. Viktoria wygląda póki co bardzo dobrze, jedynie z Hantuchovą miała cięższą przygodę. Obydwie panie to nie ta sama półka, Białorusinka jest lepsza od dzisiejszej rywalki w każdym elemencie tenisowego rzemiosła. Będę mega zaskoczony jeśli ten mecz nie skończy się w dwóch setach.

I na koniec debel, jednak debel nie byle jaki. Jego pierwszym elementem jest Sam Stosur, która przecież w swojej karierze rozegrała całe multum takich spotkań. Jej partnerką jest odkrycie cyklu w ostatnich tygodniach czyli Sabine Lisicki. Wydaje się, że obydwie są stworzone do gry w grze podwójnej. Potężne serwisy, świetna gra przy siatce i potężne returny. Mam Niemkę na facebooku w ulubionych sportowcach i z tego co piszę to bardzo ceni sobie grę z Australijką i cieszy się po każdym zwycięstwie. Lisicki będzie co prawda po meczu singlowym, ale myślę, że Moritę i Cirtseę odprawi ze Stosur bardzo, bardzo szybko.

D. Cubulkova - M. Sharapova 1.25
T. Paszek - V. Azarenka (-1.5 seta) 1.35
S. Lisicki/S. Stosur - S. Cirstea/ A. Morita 1.35

Jeśli eliminujesz bez straty turniejową dwójkę i powracającą Venus to nie może być żaden przypadek. Można psioczyć, że Amerykanka popełniała masę błędów itp itd Ale tą masę błędów trzeba jeszcze umieć wykorzystać, Pironkova potrafiła. Kvitova też jest w bardzo dobrej dyspozycji i póki co idzie jak burza, ale zobaczmy z kim grała Czeszka. Nic nie umniejszając jej rywalkom to były takie &quot;ogórki&quot;. Dzisiaj rywalka będzie znacznie trudniejsza i jestem pewien, że zmusi Petrę do maksymalnego wysiłku. Bukmacherzy zdecydowanie zagalopowali się z kursami. Sądzę, że Bułgarkę stać na ugranie seta i tak też postawię.

P. Kvitova - T. Pironkova (+1.5 seta) 1.90

I na koniec moja ulubiona obok Julii Goerges zawodniczka w całym turze czyli Sabine Lisicki. Niemka zachwyca w ostatnich tygodniach swoją grą. Z niecierpliwością czekałem na to aż wróci po przerwie do touru i w końcu gra tak jak powinna przy tym talencie. Świetny serwis, piekielnie mocny backhand to atutowe zagrania Niemki. Poza tym ona chyba dobrze ma wszystko poukładane w głowie, nie ma machania rękoma i obrażania się na cały świat po nieudanej piłce. Zaciska się zęby i jazda dalej (Isia naucz się tego). Sabine kapitalnie czuję się na trawie, można by powiedzieć, że jest stworzona do takiej gry. Dzisiejsza rywalka też w mega formie, co pokazała w Eastbourne a także wczoraj w spotkaniu z Sereną. Francuzka świetnie biega i walczy na całej szerokości kortu. Mam wrażenie, że to przygotowywanie się do gry i nieustanne podskakiwanie wybija nieco rywalki z rytmu. Myślę, że na Lisicki nie zrobi to większego wrażenia. Obydwie są w świetnej formie i to spotkanie to typowy no bet. Jeśli oceniałbym szansę to wygląda to jakieś 54% do 46% dla Niemki. Po części gram też dlatego, że po prostu uwielbiam grę tej zawodniczki.

S. Lisicki - M. Bartoli 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 81

bartek_em

Użytkownik
Dopiero teraz sie skapłem ze jutro grają panowie. Przeglądnąłem ofertę pań i wybrałem dwa takie typy. Lecz chciał bym się skonsultować bo na damskim się średnio znam i tak nie śledziłem za wiele poczynań u pań.

Tamira Paszek +5.5 1.83 - Wydaje mi się ,że jak ma przegrać to nie jakoś strasznie, 6;3, 6;4 mnie tutaj by urządzało.

i Tsvetana Pironkova +4.5 1.72 - tutaj w ogóle upatruje wygraną Pioronkovej ale dla bezpieczeństwa doliczył bym 4.5 gema, jak ma przegrać to 6;4, 6;4, bądź 6;3, 7:6.

Jeszcze ewentualnie warty rozważenia jest typ over 22.5 gema w meczu Lisecki - bartoli, ale ten mecz chyba raczej no bet ..


co myślicie?

edit.

widzę,że kolega wyżej nie daje żadnych szans Paszek.. hmm to może jednak to wywalę.
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
S. Lisicki/S. Stosur - S. Cirstea/ A. Morita DW 2:0 @1,80 ✅✅✅
No to można spróbować pograć też coś z gry deblowej. Debel Lisicki/Stosur to moje faworytki do wygrania całego Wimbledonu. Obie dysponują bardzo mocnym serwisem oraz dobrym returnem. Sabine w tym turnieju gra świetnie zarówno w singlu jak i deblu. Obie panie także dobrze czują się na trawie. Myślę że w tym meczu wygrają gładko 2:0 a kurs na to zdarzenie w postaci 1,80 całkiem niezły i warty gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 28.06.2011 14-00
Spotkanie: Bartoli- Lisicki
Typ: 2-0
Kurs: 3,55
Bukmacher: Pinnacle

Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu Francuzka Marion Bartoli zagra z Niemka Sabina Lisicki. Obydwie te panie w ostatnich tygodniach sa w swietnej dyspozycji. Warto wspomniec ze obie nie przegraly jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie na trawiastych kortach,niestety dzis jedna bedzie musiala zaznac wreszcie gorycz porazki. Lisicki wygrala silnie obsadzony turniej w Birmiingham, natomiast Bartoli wygrala jeszcze silniejszy turniej w Eastbourne. Obie panie spotkaly sie juz raz ze soba na trawie, bylo to trzy lata temu na Wimbledonie. Wtedy zdecydowanie gora byla Francuzka, dzis tez przewiduje taki wynik. Widać ze Bartoli potrafi grać z zawodniczkami ktore lupią lupią i lupią a taka wlasnie jest Niemka. Lisicki dlugo nie zastanawia sie nad uderzeniem, gra jak najmocniej jak potrafi, nic nie kalkuluje. Francuzka natomiast jest wlasnie taka zawodniczka, ktora sila przeciwniczki potrafi zabiegac ja po korcie. Williams przeciez ma podobna charakterystyke co Lisicki i Bartoli nie miala z nia zadnych problemow. Podobnie z Azarenka,Stosur czy kvitova w Eastbourne. Sadze ze Niemka moze dzis sie rowniez troche spalic psychicznie. Dla niej to juz i tak olbrzymi sukces. Nie sadze aby Bartoli miala dzis klopoty ze zwyciestwem.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Tenis - Wimbledon 2011 - WD - Hantuchova/Radwańska vs Mirza/Vesnina

typ 2:0 po kursie 2.37

Tak sie zastanawiam Panowie czy warto zaryzykowac na 2:0 czy moze bezpieczniej poprostu postawic na zwyciestwo Hantuchova/Radwańska po kursie 1.52 ?

w marcu na twardej nawierzchni byl wynik 2:0 dla Hantuchova/Radwańska w stsunku 6-4, 6-3

Mirza widac ze nie radzi sobie na trawie... W Eastbourne odpadla juz w kwalifikacjach natomista z obecnym turniejem pozegnala sie juz w pierwszej rundzie. Podobnie Viesnina w Eastbourne nie dala rady w kwalifikacjach a na Wimbledon&#39;ie odpadla w drugiej rudzie dzieki Zvonarevej
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Spotkanie: Marion Bartoli - Sabine Lisicki ✅
Typ: Sabine Lisicki ✅
Kurs: 2.00✅
Bukmacher: Betsson
W dzisiejszym pojedynku przede wszystkim bedzie się liczyła dyspozycja dnia, ja wnioskuje że Bartoli grając wczoraj bardzo dobry tenis, dzisiaj nie utrzyma już takiego poziomu i może grać nieco gorzej. A to w zupełności wystarczy na świetnie dysponowaną Sabine, Może jest to błedny tok rozumowania tenisa, ale gdyby wszystko było do przeanalizowania i racjonalnego wytłumaczenia to już byśmy mogli zostać milionerami. W tenisie nie jedno już widziałem często się zdarza że po wyelminowaniu jednej z głównej faworytki do zwycienstwa w turnieju jaką była bez wątpienia Williams S. (niezależnie od poziomu jaki prezentowała) następny mecz jest paradoksalnie o wiele trudniejszy ze słabszą zawodniczką. Można by się bawić w głębszą analize, ale jak dla mnie nie ma ona najmniejszego sensu. Reasumując dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, lecz szale zwycięstwa na swoją korzyść przechyli Sabine i to ona bedzie się cieszyć z gry w następnej rundzie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Lisicki-Bartoli 1 1.92 2/10 Tobet 14:00 ✅ 6-4 6-7 6-1
Czas pozegnac wkoncu Marion.Udalo jej sie wywinac z pod gilotyny z Lino oraz Pennetta oraz ostatnio pokonac Serene(ktora jest daleka od normalnej dyspozycji).Lisicki na Wimbledonie w dobrej formie.Kolejno szybko i gladko odprawia kolejne rywalki.Zaciety mecz stoczyla tylko z chinka Li Na.Wczoraj Sabina latwo uporala sie z Cetkovska(Czeszka sprawila spore niespodzianki pokonujac Radwanska oraz Ivanovic).Dzis do pokonanych zawodniczek przez Sabine dojdzie Marion z Francji
.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Petra Kvitova v Tsvetana Pironkova
Obie dysponują świetnym serwisem jak na kobiece rozgrywki. Pierwszy pod 180 km/h nawet, drugi średnio 140km/h. Petra w 4 dotychczas rozegranych meczach pozwoliła rywalkom tylko raz odebrać swój serwis, natomiast Tsvetana dwa razy traciła podanie, a więc widzę tutaj bardzo prawdopodobny Tie Break, bo obie też nie są jakimiś mistrzyniami returnu.
Tie Break w meczu - TAK @3.75 2/10 Bet365 ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
O ile wczoraj Cibulkova pogrążyła Caro to z Marią nie daje już jej większych szans. Rosjanka gra póki co na Wimbledonie bardzo pewnie i na chwilę obecną jest główną faworytką do końcowej wiktorii. Słowaczka na pewno przeciwstawi dzisiaj swoją waleczność i upór, ale zwyczajnie nie ma argumentów żeby zdominować rywalkę i co za tym idzie wygrać spotkanie. Przewiduję nawet dwa sety w tym spotkaniu, jednak zagram bezpieczniej.

S. Lisicki - M. Bartoli 1.85
Kurcze, no ja bym z tym uwazal... widziales spotkanie przeciwko Robson? Laura walczyla do samego konca, a grala bardzo slabo... ale walecznosc pozwolila jej grac tie brake i potem jeszcze z twarza zakonczyc drugi seta, Brytyjka grala napewno dla publiki, a Cybula bedzie tak grac tylko razy 3 bo ma to we krwi... Laura lamala Marie dosc latwo. Moim zdaniem technika technika ale walecznosc w WTA jest dosc wazna, a dzis Slowaczka to jest walczak z natury, zawsze na calego i do konca, co pokazala chociazby wczoraj z Carolina... Pragne zauwazyc takze, ze Cybula jest w bardzo dobrej formie... wiadoma sprawa, ze Maria to Maria, ale technika Cybuli plus jej WALECZNOSC = 50/50 w tym meczu jak dla mnie... Cybula nawet jak przewali pierwszy set do zera to sie nie podda... Mnie tutaj fajnie wyglada Slowaczka +4.5 gema, ewentualnie ugra seta, a dla odwaznych pokona Marie ????

Pozatym to ze Maria gra dobrze, to nie zadna wytyczna, bo to jest WTA...Radwanska grala takze super a jak sie skonczylo?! Wiadomo, ze nie ma co pisac bo Maria a Agnieszka to rozna sprawa, ale gdzies zawsze jest to przyklad dobry...
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Mecze do typowania dosyć trudne, skłaniałbym się ku Lisicy i Kvitovej. Poza tym over u Azarenki. Ale jedna perełka się znalazła :cool:
Total double faults made by M.Sharapova over 3,5 @1,7
Szansę oceniam 9/10. Wiadomo jak u Maryśki z 2nd serve, ona jest w stanie w jednym gemie popełnic 4DF. Do tej pory w krótkich spotkaniach miała odpowiednio 4/6/4/4 podwójne błędy serwisowe. Z cebulką myślę, że dłuższy pojedynek możliwy, dodatkowo wiadomo przy returnie Dominika bardzo agresywna, Sharapova będzie się starała podawać głębiej tym bardziej narażając się na double fault. Trzeba graaać.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 28.06.2011 14-00
Spotkanie: Bartoli- Lisicki
Typ: 2-0
Kurs: 3,55
Bukmacher: Pinnacle

Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu Francuzka Marion Bartoli zagra z Niemka Sabina Lisicki. Obydwie te panie w ostatnich tygodniach sa w swietnej dyspozycji. Warto wspomniec ze obie nie przegraly jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie na trawiastych kortach,niestety dzis jedna bedzie musiala zaznac wreszcie gorycz porazki. Lisicki wygrala silnie obsadzony turniej w Birmiingham, natomiast Bartoli wygrala jeszcze silniejszy turniej w Eastbourne. Obie panie spotkaly sie juz raz ze soba na trawie, bylo to trzy lata temu na Wimbledonie. Wtedy zdecydowanie gora byla Francuzka, dzis tez przewiduje taki wynik. Widać ze Bartoli potrafi grać z zawodniczkami ktore lupią lupią i lupią a taka wlasnie jest Niemka. Lisicki dlugo nie zastanawia sie nad uderzeniem, gra jak najmocniej jak potrafi, nic nie kalkuluje. Francuzka natomiast jest wlasnie taka zawodniczka, ktora sila przeciwniczki potrafi zabiegac ja po korcie. Williams przeciez ma podobna charakterystyke co Lisicki i Bartoli nie miala z nia zadnych problemow. Podobnie z Azarenka,Stosur czy kvitova w Eastbourne. Sadze ze Niemka moze dzis sie rowniez troche spalic psychicznie. Dla niej to juz i tak olbrzymi sukces. Nie sadze aby Bartoli miala dzis klopoty ze zwyciestwem.
Uśmiałem się serdecznie. Nie dawałem temu najmniejszych szans na wejście. Najmniejszych. Ja bym chyba po kursie 7 tego nie grał. Lisicki gra teraz fatalnie w podaniu, zazwyczaj łupie jak cholera nie dając się łatwo przełamać. Bartoli gra solidnie ale mistrzyną łamania to ona nie jest. Fakt, że złamała Lisicki 2 rasy to wina bardziej jej złego podania (no bo funkcjonuje na 70% tego co potrafila!) niż dobrej gry Francuzki. Analiza totalnie bez sensu jak na mój gust. Takie lanie wody. Ja bym w ogóle tego nie grał szczeże, bo to loteria. Jak ktoś napisał rzut monetą daje równe szanse. Jeżeli to bedzie 2-0 dla Lisicki to wiecej w tym szczescia niz rzeczywistej przewagi bo mysle, ze 2-1 dla którejkolwiek było by jedynie sprawiedliwe. Ale, że ją lubię - wszak polskiego pochodzenia, zagrałem na Niemkę i trzymam kciuki ;)
 
robel 153

robel

Użytkownik
Uśmiałem się serdecznie. Nie dawałem temu najmniejszych szans na wejście. Najmniejszych. Ja bym chyba po kursie 7 tego nie grał. Lisicki gra teraz fatalnie w podaniu, zazwyczaj łupie jak cholera nie dając się łatwo przełamać. Bartoli gra solidnie ale mistrzyną łamania to ona nie jest. Fakt, że złamała Lisicki 2 rasy to wina bardziej jej złego podania (no bo funkcjonuje na 70% tego co potrafila!) niż dobrej gry Francuzki. Analiza totalnie bez sensu jak na mój gust. Takie lanie wody. Ja bym w ogóle tego nie grał szczeże, bo to loteria. Jak ktoś napisał rzut monetą daje równe szanse. Jeżeli to bedzie 2-0 dla Lisicki to wiecej w tym szczescia niz rzeczywistej przewagi bo mysle, ze 2-1 dla którejkolwiek było by jedynie sprawiedliwe. Ale, że ją lubię - wszak polskiego pochodzenia, zagrałem na Niemkę i trzymam kciuki ;)
A ja za to uśmiałem się jak przeczytałem twój post. Taki z Ciebie kozak bo piszesz jak był już 1:0 dla Lisicki. To nie jest pierwszy raz jak piszesz już po czasie.
Radziłbym pisać przed meczem, bo po to każdy może się mondrzyć.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
To prawda zazwyczaj zasiadam do PC jak już mecze lecą. Ale opinie wyrażam wtedy różne. Nie tylko na korzyść wygrywającego. Poza tym wtedy sa to tylko przemyslenia na rynek live i zazwyczaj moderatorzy je wywalaja - i slusznie. Moje typy przed możesz wciąż oglądać w dziale ATP.
W tym wypadku ja nie wiem skad mozna bylo w ogole pomyslec, ze to Bartoli wygra 2-0. Spójrz wyzej. Jestem pewien, ze nawet tym, ktorzy stawiali na nia nie przeszlo przez glowe 2-0 a o zacietym meczu w którym może sie wszystko stac. Jestem tego pewien.
Nie zmienia to jednak dwoch spraw.
1. Twoja analiza była słaba. Bez faktycznych &quot;powodów do zaufania&quot;.
2. Ten, twój i prawdopodobnie i mój jeszcze wczesniejszy post zostana wywalone - takich mamy tu dobrych moderatorów ;)
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Prowokacja?
Tenis - Wimbledon 2011 - WD - Hantuchova/Radwańska vs Mirza/Vesnina

typ 2:0 po kursie 2.37

Tak sie zastanawiam Panowie czy warto zaryzykowac na 2:0 czy moze bezpieczniej poprostu postawic na zwyciestwo Hantuchova/Radwańska po kursie 1.52 ?

w marcu na twardej nawierzchni byl wynik 2:0 dla Hantuchova/Radwańska w stsunku 6-4, 6-3

Mirza widac ze nie radzi sobie na trawie... W Eastbourne odpadla juz w kwalifikacjach natomista z obecnym turniejem pozegnala sie juz w pierwszej rundzie. Podobnie Viesnina w Eastbourne nie dala rady w kwalifikacjach a na Wimbledon&#39;ie odpadla w drugiej rudzie dzieki Zvonarevej
Turniej wcześniej te panie też grały, wynik był w IW odwrotny i szybszy 6-0 i 6-4, a M&amp;V wygrały całą imprezę.
Obie pary to taka tegoroczna opcja, i w obu przypadkach raczej udana. Ale M&amp;V mają lepsze rezultaty, miedzy innymi, finał RG i win Charleston.
M&amp;V wygrały w karierze ponad 20 turniejów deblowych, H&amp;R połowę mniej. A te wygrane to głównie Daniela przed laty z Sugyamą.
4 dobre deblistki, wszystkie zawsze narzekające na tysiąc urazów zdrowotnych i oblepione plastrami, z różnym nastawieniem psychicznym. Każda liczyła na więcej indywidualnie, zawiodła jednak na całej linii Radwańska.
Jak w takiej sytuacji można pisać bzdury o pewnej wygranej H&amp;R, większe szansę daję M&amp;V.
Bomba na 2 tygodnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom