>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Kuznetsova-Wickmayer(+4 gemy) 2 1.85 4/10 Tobet 13:00 ✅ 6-4 3-6 4-6
Spodziewalem sie wyrownanych kursow w tym meczu tymczasem Tobet podarowal jeszcze 4 gemy dla Yaniny co wg mnie jest sporo.Svieta nigdy jakas tam wielka specjalistka od trawy nie byla.Z drugiej strony Belgijka na trawie sie dobrze czuje.Wickmayer dysponuje bardzo dobrym serwisem,mocnym fh oraz przyzwoitym returnem.W tamtym roku na tej nawierzchni osiagala bardzo dobre wyniki.Niestety na dzien dzisiejszy forma z tamtego roku gdzies uleciala ale to nie zmienia faktu ze Yanina nadal jest grozna zawodniczka na tej nawierzchni i wg mnie w starciu ze Svieta szanse na zwyciestwo rozkladaja sie 50/50.
GL
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, Anglia - Londyn
Spotkanie:
Venus Williams - Maria Jose Martinez Sanchez ⛔ 2:0 (6:0, 6:3) // Venus wróciła na dobre..Zmiotła Hiszpankę z kortu..
Typ: Maria Jose Martinez Sanchez +4,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po koszmarnym meczu z Japonką Kimiko Date Krumm przed Venus staje kolejne wyzwanie,i tym razem może być dużo gorzej...Bo o ile z Krumm sporo biegała do boków to dziś zostanie jeszcze przetestowana na dystansie przód - tył..Hiszpanka jest mistrzynią zagrywania skrótów i wycieczek do siatki..A co gorsza dla przeciwniczek jest niewygodną przeciwniczką ze względu na leworęczność.. W tym roku na trawie Maria jest prawie niepokonana..prawie..bo jest jedna zawodniczka, która ma na nią patent..Marion Bartoli - nielubiany przeze mnie francuski królik, gra niekonwencjonalnie i brzydko a co gorsza niezwykle skutecznie..Na szczęście dla Martinez Sanchez dzisiejszą przeciwniczką jest tylko Venus Williams..Więc jest spora szansa ugrać seta a i może postraszyć czymś więcej..Handi +4,5 wygląda obiecujaco..Bo wydaje mi się, że jeśli dwa sety to Hiszpanka, a jak Amerykanka to tylko w trzech..W obu przypadkach handi powinno styknąć..
Gwoli przypomnienia..To tenis kobiecy, tu wszystko jest mozliwe, jeśli bedzie widać, że Williams przejmuje kontrole nad meczem to o ile bedzie okazja puszczajcie kontrę..Tak jak ja zrobiłem wczoraj w meczu Danilidou - Ivanovic przy stanie 5:3 dla Serbki..Juz wtedy nie było złudzeń, ze na korcie będzie dominować tylko Ana..Dzieki temu bez stresu wyszedłem dokładnie na 0..
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Maria Jose Matinez Sanchez - Venus Williams 1 @ 3,50 ⛔ ????
Co tu dużo mówić, w meczu z Kimiko Venus nie zachwyciła. Cała masa błędów, widać gołym okiem że kontuzja i przerwa nią spowodowana wyraźnie wybiła ją z rytmu i Williams najzwyczajniej w świecie jeszcze nie do końca czuje kort. Kimiko swoją dośc archaiczną, ale jakże niewygodną gra zmuszała Amerykankę do biegania i dawało to wyraźny efekt w postaci błędów Venus. MJMS tym bardziej jest zawodniczką, która potrafi rozgrzać rywalkę masą zaskakujących skrótów, akcjami przy siatce a także nienajgorszym serwem. Jest jedną z nielicznych zawodniczek w Tourze, która gra efektowny, urozmaicony i miły dla oka tenis. Za niską stawkę zdecydowanie można spróbować.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zgadzam się ????
Venus Williams - Maria Jose Maertinez Sanchez 2 3.75
Drugie spotkanie dzisiejszego dnia na korcie nr 1. Venus Williams wróciła ale widać że nie jest oczywiście w życiowej formie, nie grała bardzo długo i trochę zajmie jej jeszcze powrót do normlanej dyspozycji. Miała szczęście że do tej pory trafiła na beznadziejną Amanmuradovą i Japońską weterankę bo jeśli trafiła by na kogoś nieco lepszego śmiem twierdzić że nie było by jej już w tym turnieju. A dziś w pojedynku trzeciej rundy trafia właśnie na taką rywalkę, która jest w stanie zakończyć jej tegoroczną przygodę na Wimbledońskiej trawie. Maria Jose Martinez Sanchez to nietypowa Hiszpanka, która potrafi odnaleźć się na każdej nawierzchni, jest leworęczna, dysponuje niezłym serwisem, potrafi grać przy siatce, świetnie operuje też skrótami, gdy jest w formie jej tenis ogląda się z przyjemnością. Potrafiła pokonać Jankovic pomimo przegrania pierwszego seta, pierwsze podanie działa dobrze, więc są podstawy by podjąć dziś rękawice i wysłać Amerykankę do domu ????
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Daniela Hantuchova - Victoria Azarenka 1:2⛔⛔⛔
Typ: 1
Kurs: 2.59⛔⛔⛔
Buk: Pinnacle Sports


Analiza:


Azarenka to obecnie 5 rakieta świata. Marzec, kwiecień, połowa maja to były jej miesiące, wygrała w tym czasie 2 turnieje w Miami i Marbella, w Madrycie była w finale. Jednak obecnie według mnie jest w trochę słabszej formię. Białorusinka kreczowała w tym roku już chyba z 4 razy w tym 2 w ostatnim miesiącu, kreczowała m.in na turnieju na trawie przed Wimbledonem w Eastbourne. Na RG&#39;s też nie prezentowała się tak dobrze jak kilka tygodni temu. Odpadła w ćwierćfinale z Na Li. Victoria na trawie jak dotąd ma najmniejsze osiągnięcia, finał w zeszłym roku w Eastbourne przegrany z Makarovą, ćwierćfinał 2 lata temu na kortach w Wimbledonie przegrany z Sereną Williams. Bilans meczy na trawie 18/9.


Typy z udziałem Danieli podawałem już na forum ostatnio kilkakrotnie, gdzie pisałem o jej obecnej formie, więc dla przypomnienia w skrócie. Hantuszka ostatnio w formie, udany RG&#39;s, na trawie w tym roku świetnie się czuje. Na turniejach poprzedzających Wimbledon finał i półfinał gdzie skreczowała. Jak już pisałem uraz nie groźny w meczu 2 rundy było widać, ze chyba juz wszytko ok. Co jeszcze ważne bilans ich spotkań 2: dla Danieli w tym wygrana w tym roku 2:1 w Doha. Bilans na trawie to 49/24 co świadczy że jest dużo bardziej ograna na tej nawierzchni niż Białorusinka.

Opierając się na powyższej analizie szanse oceniam na 60 % że wygra Słowaczka, czyli duże value po jej stronie. A argument widma kreczu u Azarenki jest nieporównywalnie większy.

Kurs 1.60 na + 1,5 seta też wydaje sie bardzo dobry.✅✅✅

Edit// Jak tylko zaczął padać deszcz w 3 secie przy stanie 2:1 dla Azarenki przy serwisie Hantuszki i stanie 30:30 to wiedziałem że jak będzie długa przerwa to Gargamel wygra. Azarenka była lekko podmęczona i mentalnie widać nie było najlepiej. Po przewie Białorusinka wyszła jak nowo narodzona, szybkie przełamanie i właściwie po meczu.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Nie zrozumiałeś mojego pytania?

Gdyby nie kontuzja i niepewna forma to kurs na Venus byłby 1,05.

Ja się pytam czy są jakieś informacje (oprócz stanardowych działań bukmacherów), którye by uzasadniały wzrost kursów z 1,2-1,25 na 1,38-1,40.

Biorąc pod uwagę aktualne wyniki live meczu V.Williams oraz Pironkova-Zvonareva (tak wiem dopóki piłka w grze), warto moim zdaniem zagrać V.Williams win Wimbledon (kurs 10.0 aktualnei w betfair).

Wg mnie będzie można odsprzedać już z zyskiem po tej rundzie.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Podrażniona ambicja..
Już się przejechałem dwa razy z rzędu..Do trzech razy sztuka..
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, Anglia - Londyn
Spotkanie:
Melinda Czink v Shuai Peng 0:2 ⛔(2:6,6:7) //Od stanu 2:2 cztery kolejne gemy w pierwszym secie dla Chinki zaważyły o typie..Peng ma szczęscie w tych tiebreakach..:?
Typ: Melinda Czink +4,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tym razem nie spodziewam się przegranej..Gwoli przypomnienia Melinda Czink to sprawczyni chyba najwiekszej sensacji w pierwszej rundzie Wimbledonu, gdzie odprawiła z kwitkiem w dwóch setach Samanthe Stosur..Nie był to jakiś ewenement, gdyż tegoroczny sezon na kortach trawiastych w jej wykonaniu jest naprawdę wysmienity..Dwudziestoośmioletnia leworęczna Czinkjest wyjątkowo niewygodną przeciwniczką przy serwisie, który notabene funkcjonuje dość pewnie (178 cm wzrostu)..
W tym roku na trawie rozegrała 11 spotkań, z czego wygrała aż 9, w tym 8 w dwóch setach..Uległa jedynie Yvvonne Meusburger i Eleni Danilidou..
Bukmacherzy faworyzują Chinke głownie ze względu na ranking, zajmuje ona obecnie dwudziestą pozycję, a Melinda okupuje nr 262...(Samantha Stosur to dziesiąta rakieta świata ;) )
Ja nie patrzę na te cyferki bo to nie one dziś zagrają..
A kurs wystawiony przez bukmacherów nie pozwoli mi przejść obok tego meczu obojętnie..
Peng jak do tej pory rozegrała 7 meczy na trawie, z czego pięć wygrała..W półfinale w Birmingham Sabine Lisicki pogoniła ja 6:3, 6:4, a w pierwszej rundzie w Eastbourne Azarenka podziekowała Azjatce równiez w dwóch setach..Pozostałych pięć meczy to wygrane, ale niezbyt przekonywujące, trzy dopiero w trzech setach, często wygrywała loteryjkę jaką jest tiebreak..Wczoraj z bólem odprawiła nadzieję gospodarzy Elene Baltache 2:1..
W dzisiejszym meczu moją zdecydowaną faworytką jest Węgierka..Byłbym zdziwiony gdyby Chince udało sie urwać jej choć seta..Ale patrząc na kursy zdecydowałem sie polecić typ o wiele bezpieczniejszy, czyli handicap gemowy..Overa gemowego nie ruszam bo moze być szybko w dwóch setach..
Sam pograłem znacznie odważniej,
Wygra - kurs 3,50 (Pinnacle),(3,25 na bet365)
Wygra 2:0 - kurs 5,0 (bet365)
Handicap 3 way (+4) - kurs 2,0 (bet365)

W trakcie meczu rzecz jasna bedę trzymał rękę na pulsie i gdyby działo sie coś niepożądanego poleci kontra..Powodzenia..Pozdrawiam..
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, Anglia - Londyn
Spotkanie: Melinda Czink v Shuai Peng
Typ: Melinda Czink +4,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

... tegoroczny sezon na kortach trawiastych jest naprawdę wyśmienity. W tym roku na trawie rozegrała 11 spotkań, z czego wygrała aż 9, w tym 8 w dwóch setach..
Cholernie mnie irytyje gdy ktoś (&quot;znawca&quot; ...) tak wprowadza ludzi, którzy być może dopiero zaczynają w błąd.
Czink zagrała w tym roku na trawie 5 meczy, wygrała z Yakimową, Stosur i Watson, przegrała z Meusburger i Daniilidou. Następnym razem sprawdź lepiej co piszesz. A jak masz tak pisać, lepiej nie rób tego wcale.

W mojej opinii Czink nie ma najmniejszych szans z Peng. Co więcej nie pokryje zapewne nawet tego handicapu.
Pozdrawiam.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Cholernie mnie irytyje gdy ktoś (&quot;znawca&quot; ...) tak wprowadza ludzi, którzy być może dopiero zaczynają w błąd.
Czink zagrała w tym roku na trawie 5 meczy, wygrała z Yakimową, Stosur i Watson, przegrała z Meusburger i Daniilidou. Następnym razem sprawdź lepiej co piszesz. A jak masz tak pisać, lepiej nie rób tego wcale.

W mojej opinii Czink nie ma najmniejszych szans z Peng. Co więcej nie pokryje zapewne nawet tego handicapu.
Pozdrawiam.
Wydaję mi się, że nie masz racji i sam wyszedłeś na pseudo-znawcę.
Mecze Czink na kortach trawiastych w tym roku:

Co do meczu - to trudny jest do obstawienia, bo Peng na trawie nie gra olśniewająco. Według mnie to będzie wyrównane spotkanie, stąd handicap gemowy +4,5 na Czink to niezła opcja do gry.
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Wydaję mi się, że nie masz racji i sam wyszedłeś na pseudo-znawcę.

Mecze Czink na kortach trawiastych w tym roku:



Co do meczu - to trudny jest do obstawienia, bo Peng na trawie nie gra olśniewająco. Według mnie to będzie wyrównane spotkanie, stąd handicap gemowy +4,5 na Czink to niezła opcja do gry.
z jakiej stronki ten obrazek? ????


christopher48 // Ta strona to: http://www.tennisexplorer.com/

Melinda Czink na tej stronie: http://www.tennisexplorer.com/player/czink/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Cibulkova-Georges 2@2,08⛔⛔
Tobet
Wiem,wiem zaraz się odezwą znawcy,że ten mecz to &quot;no bet&quot;. Ja gram po prostu na zawodniczkę,która jest w życiowej formie,utrzymuje ją już od dłuższego czasu. W turnieju na razie nie straciła seta,choć oczywiście przeciwniczki nie były wybitne. Chciałem napisać,że Julia to młodość i siła,ale potem zauważyłem że Cibulkova jest o rok młodsza;). Obie na trawie nie grają jakoś porywająco. Ale gram na Niemkę,bo taki kurs i jej forma to dla mnie value.
edit:Typowy kobiecy mecz.Julia go przegrała,bo w kluczowych momentach psuła piłki. Ciekawe są statsy:
Georges-12 asów,35 winnersów,19 niewymuszonych
Cibulkova-0 asów,11 winnersów,11 niewymuszonych

 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
OK. Posypuję głowę popiołem. W takim razie strona, z której ja korzystam nie wspomniała o tym turnieju.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Ps. w dalszym ciągu uważam, że Chinka wygra mecz na luzie.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
OK. Posypuję głowę popiołem. W takim razie strona, z której ja korzystam nie wspomniała o tym turnieju.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Ps. w dalszym ciągu uważam, że Chinka wygra mecz na luzie.
Te brakujace mecze to były kwalifikacje..
Mimo wszystko &quot;.. pseudo znawca..&quot; pozdrawia..
Post jako nic nie wnoszący do dyskusji do usunięcia..
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Lisicki S. - Cetkovska P.

Bartoli M. - Williams S.
jak oceniacie szanse Cetkovskiej i Bartoli ? Cetkovska ograla Age i Ivanovic, czy teraz tez ma szanse?
co do bartoli to tu nie mam pojecia czy grac na nia, moze ktos doswiadczony poradzic?
 
C 3

cammel

Użytkownik
wg mnie Sabine jest w o wiele lepszej formie niz Cetkovska. Aga jak gra kazdy widzi i wie, ze dopoki jej tatko bedzie trenerem to nie bedzie osiagala wysokich wynikow. Potrafi przegrywac wygrane mecze, co rywalka wykorzystala. Odnosnie meczu z Ana, to nie wiem co moglo sie wydarzyc, aczkolwiek mozna wnioskowac ze serbka zlekcewazula czeszke no i zaplacila za swoje. probowala ratowac sie w drugim secie, ale niestety przegrala 6-7. Sabine natomiast odprawila z kwitkiem Sevastowa , gdzie pozniej pokazala klase w meczu z wyzej notowana Na Li. IMO zdecydowana faworytka jest Niemka, i to na nia postawie swoje pieniazki.

pozdro.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
mam pytanie w kontekscie meczu Bartoli - Syrena :

jak w meczu Bartoli z Penatą wyglądało zdrowie francuski, czy było widać jakies kontuzje, wzywała &quot;medikal&quot; ? meczu nie oglądałem i zbieram informacje o zdrowiu Bartoli...licząc jej udany turniej w Bermingh. plus wygrane 3 rundy w Londynie to ma juz odrobinę w tyłku...jednak ma całą niedziele na regeneracje i w poniedziałek mecz z Syreną - co do której mam duze wątpliwości w meczu z Bartoli, szkoda że francuska jest już pewnie mocno zmęczona...moze ktoś napisać pare zdań o zdrowiu francuski w tym meczu? dzięki!


Andre@


---
 
B 0

bodziobanan

Użytkownik
Andre@ nie bylo medicala jak na jej wage wytrzymala a taka moja osobista sugestia to nie bartoli wygrala a penneta jak to sie juz jej zdarzalo niejednokrotnie sama ze soba przegrala absolutnie nie zagram przeciw syrenie w tym meczu
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam pytanie w kontekscie meczu Bartoli - Syrena :

jak w meczu Bartoli z Penatą wyglądało zdrowie francuski, czy było widać jakies kontuzje, wzywała &quot;medikal&quot; ? meczu nie oglądałem i zbieram informacje o zdrowiu Bartoli...licząc jej udany turniej w Bermingh. plus wygrane 3 rundy w Londynie to ma juz odrobinę w tyłku...jednak ma całą niedziele na regeneracje i w poniedziałek mecz z Syreną - co do której mam duze wątpliwości w meczu z Bartoli, szkoda że francuska jest już pewnie mocno zmęczona...moze ktoś napisać pare zdań o zdrowiu francuski w tym meczu? dzięki!


Andre@


---
oglaądałem Bartoli co moge o niej poiwedzieć? napewno to że nieumiała zbytnio zdobywać punktów w ważnych momentach, bp miala chyba grubo ponad 20, moze podchodzilo pod 30, a wygrała bo wygrala, dosc szczesliwie, Flavia jej na to pozwolila. natomiast Serena chyba rozkreca sie z meczu na mecz, typ napewno na Serene, albo mozliwy over. ale nie na bartoli.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Wozniacki-Cibulkova typ 2:0 W poniedziałek zaczyna się 2 tydzień turnieju według mnie jeden z pewniejszych typów na jutro .Karolina dobrze się prezentuję mało UE wypoczęła od french open oczywiście po nim grała w Kopenchadzę wygrywajac turniej słabo obsadzony grała wnim bardziej żeby nie wypaśc z obiegu gry napewno ma dużo do udowodnienia chociaż jest młoda napewno już myśli o wygraniu wielkiego szlema kto wie możę nawet tutaj w Londynie natomiast słowaczka gra dobrze lecz ma dużo słabości serwis jak najbardziej do przełamania jescze na dodatek serwuję zazwyczaj w granicach 60% 1 serwisu. Dodatkowo można dodać Azarene oraz Lisicki .Wy co sądzicie o tych typach?.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Azarenka 5.50 To Reach The Final? czy dojdzie do finału? TAK @ Unibet
1,45 jest na to ze wygra swoją kwarte w innych bukach, czyli ze dojdzie do polfinalu, a 5.50 ze do finalu to wychodzi opłacalność przy kursie 3,80 na Vitorie w półfinale z Kvitową/V.Wiliiams/Wickmayer/Pironkową. Myślę, że warto. Moim zdaniem najtrudniejszy będzie mecz z Petrovą, która bardzo fajnie gra na tegorocznej trawie wimbledonu. Potem jedna z rewelacji tegorocznego turnieju w ćwierćfinale i już półfinał.
Azarenka ograła mocną Hantuchovą co jest dobrym wyznacznikiem, dodatkowo jej ogromnym atutem są mocne nerwy - jeśli dojdzie do Tie-Break&#39;a to można być pewnym, ze ona go wygra, niestety tie-breaki nie zdarzają się za często w kobiecym tenisie. Kurs myślę zawyżony ze względu na brak suksesów w Grand Slamach i braku ugruntowanej pozycji w czołówce, może również na kontuzjogenność.
Mam tylko nadzieję, że w tym półfinale spotka się z kimś innym niż P.Kvitovą.
Jako zabezpieczenie zagram sobie też Nadia Petrova to reach final po kursie 50.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom