>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
tak jak wczoraj cieszylem sie ze &quot;niedzielniaki&quot; graja na Tsonge i Murraya bo sie zajarali ze jeden pokonal Ferdka a drugi jest z Wielkiej Brytanii i musi wygrac tak dzisiaj po raz kolejny widze ze dostaje prezent i wszyscy graja Kvitova. poczekamy i moze na Marysie bede mial ponad 1,7 co traktuje jako kolejna promocje po wczorajszej
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
skoro wczoraj mecz Lisicki\Stosur vs Erakovic\Tanasugarn został przerwany przy stanie 1-1 w setach i 5-5 w gemach to dzisiaj będzie kontynuacja meczu z wczorajszego stanu czy mecz od nowa?Bo widzę w buku zakład ile będzie setów granych no i aż się prosi żeby postawić 3 sety,bo właśnie w trzecim secie mecz został przerwany.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Oczywiście, że będzie dograny od stanu 5-5. Mają wyjść na kort po półfinale juniorskiego turnieju pań, który zaczyna się o 13 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziemolll 6

ziemolll

Użytkownik
powiedzcie jaka jest różnica bo pinnacle wystawił ofertę na +2,5 na kvitovą po 2,04 i +3 po 1,83 co tak naprawde sprowadza się do tego samego, że do końcowego wyniku dodajemy w pierwszej sytuacji 2,5 gema, a w drugiej 3 gemy,więc bardziej opłacalne jest zagranie +2,5 po wyzszym kursie ?
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
powiedzcie jaka jest różnica bo pinnacle wystawił ofertę na +2,5 na kvitovą po 2,04 i +3 po 1,83 co tak naprawde sprowadza się do tego samego, że do końcowego wyniku dodajemy w pierwszej sytuacji 2,5 gema, a w drugiej 3 gemy,więc bardziej opłacalne jest zagranie +2,5 po wyzszym kursie ?
przy +3 jak wyjdzie po równo to będziesz miał rozliczone najprawdopodobniej po kursie 1 czyli tzw &quot;zwrot&quot;.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Sharapova M. v Kvitova P. [Most Double Faults]✅
Typ: Sharapova M.
Kurs: 1.33
✅
Bukmacher: gamebookers
Dzisiejszy pojedynek bedzie niewątpliwie bardzo interesjący. Maria po 7 latach ponownie bedzie grała o zwycienstwo w Wimbledonie. Petra natomiast po raz pierwszy w karierze dochodzi do finału WS, czy zdoła się przeciwstawić, już jakby niebyło doświadczonej Marii, czy wytrzyma psychicznie ciężar pokładany w jej zwycienstwo? Przekonamy się o tym już po ok. 18.00 naszego czasu. Ale wracając do typowania w tym meczu, rzucił mi sie pewien doskonały typ. Jest to która zawodniczka popełni więcej DF. Osoby oglądające kobiecy tenis doskonale zdają sobie sprawe jakim serwisem dysponuje Sharapova, jest to bardzo potężny serwis, z tym że Maria podejmuje bardzo często ryzyko i przy pierwszym nieudanym podaniu, drugie zagrywa na podobnym ryzyku jak pierwsze. Z tąd u niej bardzo duża liczba DF co nie znaczy że ma przegrać mecz. Dobrym przykładem jest ostani mecz z Lisicki gdzie wygrała mecz &quot;gładko&quot; a statystki DF 14-4 na korzyść Sabine. Serwis Czeszki jest na bardzo przyzwoitym poziomie w ostatnim meczu z Białorusinką popełnila tylko 2 DF. Wliczając ,że jest to finał WS i bardzo dobry return jak i serwis Petry, jestem pewien zwycienstwa w tym elemenie gry Kvitovej. Dodam jeszcze że w całym turnieju Maria popełniła 33 DF natomiast Petra 13

Stawka 10/10
polecam:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Szokujące, jednak Czeszka. Kudłaty + dla ciebie, że to wypatrzyłeś.
Myliłem się na całej linii...
Gdyby nie te break Szarapowej w drugim secie straciłbym wszystko...
Co do debla... Myślicie, że Lisicki/Stosur to dobry pomysł?
Kończyły dziś mecz ale nie wiem, czy to jest powód do brania pod uwagę, wszak to profesjonalistki i beda mialy z 5h przerwy minimum. Kurs 1,7 kusi do odrabiania strat ;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dzięki ;)
Nie tyle co wypatrzyłem co po prostu dokładnie śledziłem ten turniej i czytałem to co piszę się o Kvitovej - że nie pęknie. Widziałem, że od strony sportowej jest po prostu lepsza. Poradziła sobie z presją, wyszła odpowiednio zmobilizowana i są efekty.
Debel gram właśnie odwrotnie, czyli Peschke i Srebotnik. One na grach podwójnych zjadły zęby, a widać, że Lisicka nie najlepiej nie czuje się w deblach. Tzn. jeszcze nie gram, bo czekam aż Expekt wystawi kursy, ale widzę, że w innych bukach jest na nie 2 z groszami - ja w to wchodzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

devsiok

Użytkownik
dobrze mowil 1.7 to byla by promocja poprostu sharapova dala d... spokojnie wygrala by ten mecz gdyby nie byla zaskoczona ze pilki wracaja przynajmniej 10 razy zaobserwowalem sutuacje gdzie wyslala pocisk na druga strone po czym stoi bo jest pewna ze punkt wygrany a tu nagle orientuje sie ze pilka wraca i dopiero do niej startuje wystarczylo przytomnosc zachowac ... po za tym nie mozna wygrac meczu jak sie nie potrafi utrzymac wlasnego podania majac w 3 z 4 gemow przewage
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No 2.4 w Betfair. Ale czy to nie jest ryzykowne?
Może Lisicka nie, ale Stosur to weteranka debla.
Nie znam się na tym za bardzo...
 
C 3

cammel

Użytkownik
siemano!

ja rowniez przychylam sie do typu kudłaty089. Peschke/Srebotnik graly ze soba wiele razy. jest to uznany debel podczas gdy Lisicki/Stosur graja ze soba bodajze od poczatku Wimbledonu. Jak sie myle to prosze mnie poprawic. gdzie nie spojrze podczas obstawiania tenisa tam zawsze przewija sie ta dwojka. na plus mozna zaliczyc to ze obie odpoczywaly, kiedy Sabina i Sam graly pare godzin temu. Mysle ze zadecyduje swiezosc, ogranie i doswiadczenie, ktore jest po stronie czesko/slowackiej.

pozdro.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tak jak pisałem wcześniej: wygrała para lepsza i bardziej doświadczona. Peschke i Srebotnik miały właściwie słaby początek - potem już pokazały o co chodzi w deblu.
Spadki zapewne wynikały z tego, że ludzie zobaczyli nazwiska Stosur i Lisicki i rzucili się na granie ich. Tutaj nie grają nazwiska, tylko zgranie i to widzieliśmy na korcie. Niemka pomimo wielkich umiejętności nie umie grać w deblu. Myślałem, że Sam w jakiś sposób pociągnie grę, ale ona również była słabo dysponowana. Oby jak najwięcej takich prezentów od buków. Jutro mam nadzieję, że wygra Nole i będę miał finały pań i panów rozpracowane 4/4 ;)
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No kudłaty... jestem pod wrażeniem.
Odpuściłem sobie stawianie od razu ale po pierwszym secie jeszcze 1,4 wyłapałem. Jestem naprawdę zaskoczony jak łatwo im poszło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom