>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie znam dobrze rosyjskiego ale według informacji jakie podaje Rossija 24 samolot przy starcie był nienaturalnie pochylony na jedno skrzydło, chwilę po wzbiciu się w powietrze zaczął pikować dziobem w dół, możliwe więc że w chwili startu był nie sprawny.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Katastrofę przeżył hokeista Alexander Galimow, którego znaleziono w bardzo ciężkim stanie. Niestety, zmarł w szpitalu po kilku godzinach.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Straszna katastrofa, okropny początek sezonu hokejowego w Europie ???? ((((((
Wielu wspaniałych hokeistów poginęło, wielka szkoda ...
R.I.P.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
W samolocie lecieli:
Witalij Anikeenko
Bałandin Michael
Alexander Vasyunov
Vašíček Josef (Czechy)
Vyuhin Alexander
Alexander Galimov
Pavol Demitra (Słowacja)
Robert Dietrich
Kalimulin Marat
Kalyanin Alexander
Andrew Kiryukhin
Klyukin Nikita
Stefan Liv (Szwecja)
Jan Marek (Czechy)
Sergey Ostapchuk
Karel Rachunek (Czechy)
Ruslan Salei
Skrastynsh Karlis (Łotwa)
Snurnitsyn Paul
Sobchenko Daniel
Ivan Tkachenko
Giennadij Churilov
Szuwałow Maxim
Yarchuk Artem
Pavel Trakhanov
 
C 2

chomik44

Użytkownik
Straszna tragedia. Nie ukrywam że to jeden z moich ulubionych zespołów hokejowych ;(. Są jakieś informację czy rozgrywki zostaną przerwane czy jutrzejsze mecze się odbędą?
 
r2r88 0

r2r88

Użytkownik
W związku z tragicznym wypadkiem, przerwany został trwający wówczas mecz o Puchar Otwarcia rozgrywany w tym czasie w Ufie. Odwołano również najbliższe mecze nowego sezonu.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jak napisał Umberger na swoim Twitterze, to było straszne lato. Wcześniej Boogard, Rypien, Belak no i dzisiejsze apogeum. Co do Ruslana - sam nie wiem. Szukam informacji po różnych stronach, jednak z tych informacji, które wyczytałem, żaden z graczy nie przeżył. Galimov zmarł na skutek obrażeń.
http://www.nhl.com.pl/2011/09/02/3933/oktaba-nie-zapomnimy/ -&gt; polecam przeczytać ten artykuł, świetnie napisany, niosący ze sobą smutną prawdę.
Mam nadzieję, że ta tragedia uświadomi nam, że nie tylko piłkarze, którzy ponieśli śmierć na boisku czy poza nim, zasługują na godne pożegnanie, ale i hokeiści. Jakoś nie widziałem zainteresowania mediów po śmierci Bogeyman&#39;a, sensacji nie wzbudziła śmierć Rypiena, i Belaka - o tych tragediach wiedział tylko światek hokejowy, właściwie nikt poza gronem fanów hokeja. Szkoda, że dopiero tak wielka katastrofa sprawi, aby na zawsze pozostali w naszej pamięci, a nie pochowani w &#39;bezimiennym grobie&#39;, co jest szczególnie podkreślone w powyższym artykule. A gdy przypominam sobie wszystkie piękne akcje z udziałem jednego z moich ulubieńców - Demitry (nie umniejszam zasług innych zawodników, których mniej znałem), to jestem pewien, że na pamięć zasłużyli.
 
Baqu 819,7K

Baqu

Forum VIP
KHL odwołuje start sezonu po katastrofie samolotu z hokeistami Lokomotiwu Jarosław



Inauguracyjny mecz przerwano pięć minut i szesnaście sekund przed końcem pierwszej tercji. Prezes rosyjskiej federacji ogłosił, że poprosi o pomoc inne kluby i zrobi wszystko, żeby przywrócić w Jarosławiu hokej na najwyższym poziomie i uczcić w ten sposób pamięć zmarłych zawodników.

Początkowo KHL zamierzała pozwolić na rozegranie meczu otwarcia sezonu pomiędzy mistrzem ligi, klubem Saławat Jułajew Ufa a wicemistrzem, zespołem Atłant Mytiszczi.

Gdy zaczęły jednak napływać dokładniejsze doniesienia o katastrofie, mecz przerwano 5 min. i 16 sekund przed końcem pierwszej tercji.

Nie ustalono jeszcze, kiedy sezon KHL się rozpocznie.

10 tys. widzów zgromadzonych na przerwanym meczu uczciło pamięć zmarłych minutą ciszy.

Prezes rosyjskiej federacji hokejowej Władisław Trietjak ogłosił, że organizacja zrobi wszystko, żeby przywrócić w Jarosławiu drużynę najwyższej klasy, która będzie mogła grać w imieniu tych, którzy zginęli w katastrofie.

Pasażerski Jak-42 rozbił się na Wołdze tuż po starcie z lotniska w pobliżu Jarosławia, 240 km od Moskwy. Na pokładzie było 45 osób. W ciężkim stanie wyszedł z niego tylko jeden z członków załogi, nie wiadomo jednak, jakie są jego szanse na przeżycie. Niektóre doniesienia mówią także, jakoby przeżyć mógł rosyjski hokeista Aleksander Galimow, jednak jeżeli mgliste doniesienia o doznanych przez niego poparzeniach są prawdziwe, Galimow ma małe szanse na przeżycie.

Hokeiści Lokomotiwa Jarosław podróżowali na mecz otwarcie sezonu do Mińska, gdzie mieli zagrać z tamtejszym Dynamem.

 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Na potwierdzonej przez Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji liście pasażerów znaleźli się:

Trener: Brad McCrimmon (52 lata),

Bramkarze: Stefan Liv (Szwed, urodzony w Polsce, 30 lat), Aleksander Wiuchin (Ukrainiec, 38 lat)

Obrońcy: Rusłan Salej (Białorusin, 36 lat), Karel Rachunek (Czech, 32 lata), Robert Dietrich (Niemiec, 25 lat), Karlis Skrastinsz (Łotysz, 37 lat), Witalij Anikiejenko (Rosjanin, 24 lata), Michaił Bałandin (Rosjanin, 31 lat), Marat Kalimulin (Rosjanin, 23 lata), Paweł Trachanow (Rosjanin, 33 lata), Jurij Uryczew (Rosjanin, 20 lat).

Napastnicy: Jan Marek (Czech, 31 lat), Josef Vasziczek (Czech, 30 lat), Genadij Czuriłow (Rosjanin, 24 lata), Nikita Klukin (Rosjanin, 21 lat), Danił Sobczenko (Rosjanin, 20 lat), Pavol Demitra (Słowak, 36 lat), Iwan Krasnow (Rosjanin, 19 lat), Paweł Snurniczyn (Rosjanin, 19 lat), Maksim Zjuzjakin (Rosjanin, 20 lat), Sergej Ostapczuk (Rosjanin, 21 lat), Iwan Tkaczenko (Rosjanin, 31 lat) Aleksander Wasiunow (Rosjanin, 23 lata), Arjom Jarczuk (Rosjanin, 21 lat), Aleksander Kalianin (Rosjanin, 23 lata), Andriej Kirjuchin (Rosjanin, 24 lata), Aleksander Galimow (Rosjanin, 26 lat).




Наша команда нaвсегда


http://www.youtube.com/watch?v=yWf1-b81FuI
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
O co chodzi z Galimov&#39;em? W internecie są sprzeczne informacje, gdzieniegdzie, nawet na Wikipedii, podają, że jest co prawda w fatalnym stanie ale przeżył. Wczoraj z kolei gdzieś podawali, że zmarł w szpitalu. Ma ktoś jakieś informację? Również inżynier na pokładzie samolotu miał przeżyć, tego również nie wiadomo.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
O co chodzi z Galimov&#39;em? W internecie są sprzeczne informacje, gdzieniegdzie, nawet na Wikipedii, podają, że jest co prawda w fatalnym stanie ale przeżył. Wczoraj z kolei gdzieś podawali, że zmarł w szpitalu. Ma ktoś jakieś informację? Również inżynier na pokładzie samolotu miał przeżyć, tego również nie wiadomo.
Galimov i jedna osoba z załogi przeżyli.
Co do inżyniera - nie wiem, wg rosyjskich stron Galimov jest podtrzymywany przy życiu, są przeprowadzane jakieś operacje czy przeszczepy (nie wszystko rozumiem), ale jego stan wciąż jest krytyczny. Ponoć bardzo ucierpiały jego narządy wewnętrzne, co jest dużo większym problemem niż poparzenia. Został przewieziony do szpitala w Moskwie. Mimo wszystko, to i tak wiadomości nieoficjalne..
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Ja w to nie wieże, nie dociera do mnie ta katastrofa to jest niemożliwe...najlepsza liga hokejowa na świecie straciła swój filar...
 
Baqu 819,7K

Baqu

Forum VIP
Rosja: zmarł hokeista ranny w katastrofie Jaka-42

Dzisiaj rano w szpitalu w Moskwie zmarł Aleksandr Galimow, napastnik Lokomotiwu Jarosław, ciężko ranny w środowej katastrofie samolotu pasażerskiego Jak-42 nieopodal tego miasta.​

26-letni Galimow miał poparzone 90 proc. powierzchni ciała, w tym górne drogi oddechowe.

Tym samym liczba ofiar śmiertelnych wypadku wzrosła do 44 osób. Lekarze w Moskwie wciąż walczą o życie drugiego z ocalałych z katastrofy - inżyniera pokładowego Aleksandra Sizowa. Ma on poparzone 15 proc. powierzchni ciała. Doznał wielu złamań, ma pękniętą podstawę czaszki.


W ubiegłą środę nieopodal Jarosławia rozbił się samolot pasażerski Jak-42.

Na pokładzie maszyny znajdowało się 45 osób: ośmiu członków załogi i 37 pasażerów. Pasażerami byli hokeiści, trenerzy, lekarze i pracownicy techniczni jarosławskiego Lokomotiwu. Drużyna leciała do Mińska na mecz pierwszej kolejki Kontynentalnej Ligi Hokejowej (KHL) z tamtejszym Dynamem.

Do wypadku doszło o godz. 16.05 czasu moskiewskiego (14.05 czasu polskiego). Jak-42 spadł wkrótce po starcie. Samolot nie zdołał nabrać wysokości, zawadził o antenę lotniskowej radiolatarni, rozpadł się na kilka części i runął na ziemię. Część kadłuba wpadła do Wołgi.

źródło
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Prośba do wszystkich userów,moderatorów, piszących analizy w dziale hokej,do edytowania swoich postów po zakończeniu opisywanego zdarzenia,wpisując wynik końcowy spotkania .Pzdr fox71.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
E 0

elkarolos

Użytkownik
natomiast ja, na liście bet at home, nie potrafię znaleźć polskiej ligi hokeja - jak to możliwe? Innymi słowy: Jak dostać się do plh z poziomu strony głównej bet at home? Dziękuję za pomoc!
 
Do góry Bottom