>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
natomiast ja, na liście bet at home, nie potrafię znaleźć polskiej ligi hokeja - jak to możliwe? Innymi słowy: Jak dostać się do plh z poziomu strony głównej bet at home? Dziękuję za pomoc!
PLH jest specyficzną ligą, kursy pojawiają się najczęściej tego samego dnia co odbywają się mecze. Popatrz, to zapowiedź jutrzejszych spotkań wg livesports.pl, akurat mecz Cracovii...
http://www.livesports.pl/detail/dKnkkKlF/#szczegoly-meczu
Widzisz tutaj, że nie ma żadnych kursów, bo żaden bukmacher nie wystawił jeszcze oferty. Gwarantuje Ci, że jutro i Bah i inni jutro przedstawią swoją ofertę.
Jestem przekonany, że jutro na Bahu w kategorii Hokej znajdziesz tam PLH
 
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Premier piłkę kopie. Hokeja nie lubi?



Prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie jest oburzony postawą prezydenckich urzędników. Działacz nie może się doprosić o przyznanie obywatelstwa kilku hokeistom.

Polski hokej to dziś światowa trzecia liga. Przesądziła o tym nie tylko słaba gra naszej reprezentacji podczas ostatnich mistrzostw świata Dywizji I (druga liga) na Ukrainie, ale i reorganizacja rozgrywek.

Teraz celem reprezentacji jest awans do grona średniaków, o który zagra podczas przyszłorocznych mistrzostw świata Dywizji IB w Krynicy.

W reprezentacji, jak i w lidze, brakuje konkurencji między zawodnikami, więc działacze wpadli na pomysł, że zaostrzą ją obcokrajowcy.

Na grę w kadrze zgodziło się trzech słowackich obrońców: Miroslav Zatko z Unii Oświęcim oraz Zoltan Kubat i Roman Gurican z KH Sanok. Zatko już grał w reprezentacji, ale tylko w meczach towarzyskich.

- To rozwiązanie przejściowe - zaznacza prezes PZHL Zdzisław Ingielewicz i podkreśla, że dokumenty Zatka od ponad roku leżą w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego. - Żadnego odzewu - irytuje się działacz, który dziwi się, że piłkarze bez większych problemów przechodzą skomplikowaną procedurę nadania obywatelstwa.

Ingielewicza szczególnie rozsierdził przypadek Damiana Perquisa, francuskiego obrońcy, który powołując się na polskie korzenie, szybko dostał szansę gry w kadrze Franciszka Smudy.

- Sam piłkarz głośno mówił, że nie skompletował wszystkich dokumentów, a jednak kilka dni później prezydencki minister Sławomir Nowak ogłosił na Twitterze, że Perquis może grać. W czym my jesteśmy gorsi? Jesteśmy spychani na margines, bo nasz premier piłkę kopie? - pyta Ingielewicz. - Będę to nagłaśniał, bo przypadek, o którym mówię, pokazuje, jak niesprawiedliwie funkcjonuje państwo - mówi prezes.

O zdanie w tej sprawie poprosiliśmy biuro prasowe Kancelarii Prezydenta. - Nie będzie komentarza do emocjonalnych tez i zarzutów, jakie stawia pan prezes - usłyszeliśmy w odpowiedzi.

 
P 8

ptysio

Użytkownik
Oglądałem zakłady związane z Zilina-Duklai zastanawiam się co oznacza handicap na -0,5? znaczy, żeby mój zakład wygrał to musi drużyna obłożona handicapem wygrać o 1 punkt? znaczy bez sensu, bo skoro ma wygrać, to musi przynajmniej o jeden punkt. a kurs jest znacznie większy po dodaniu tego handicapu. Uprzejmie proszę o wyjaśnienie jak to jest w hokeju z tym handicapem.
Dziękuję.
 
P 8

ptysio

Użytkownik
Aha, bo w hokeju gra się do wyłonienia zwycięzcy. A zakład jest na czas regulaminowy. A przy zwykłym zakładzie (bez AH) przy remisie w czasie regulaminowym stawka zakładu jest zwracana, tak?
Wybaczcie, ale na prawdę jeszcze nie wiem jak to działa. Googlowałem, ale o hokeju nic nie było. Dziękuję doggi123.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
czy moglibyście mi wytłumaczyć jakie to są zakłady ML w hokeju? nieraz widzę takie typy, niestety nie wiem o co chodzi :p
Jest kilka opcji zakładów ML (money Line). Przeważnie rozumieć je należy jako DNB (Draw No Bet) z piłki nożnej. Moze być ML na regulaminowy czas gry (taka opcja jest dostępna w Pinnacle) i w przypadku remisu po 60 min otrzymujesz zwrot. Są również zakłady ML które uwzględniają dogrywkę i rzuty karne, wtedy w wyniku remisu liczy się kto zwycięży (dwu-drogowo gospodarz lub gość)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie
właściwie, to dlaczego hokeisci nie zasłaniają bramki ? przecież jest taka mała, jak by się zakotłowali to nikt by nie strzelił ???? jest jakiś przepis mówiący, że tak nie można ?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jest taki przepis, który mówi, że zawodnik z pola nie może przebywać w obrębie pola bramkowego. Jest to ten obszar półkola przed bramką. Nawet jakby się ustawili przed tym polem to moim zdaniem byłoby ich wraz za mało żeby zasłonić cały obszar, zawsze przeciwnik znalazłby jakąś lukę aby wepchnąć krążek do bramki. No i pytanie filozoficzne, czy na tym ma polegać hokej, by stać 60 min przed bramką? No nie bardzo, wiec nikt tak nie robi...
Może jest jeszcze jakiś inny przepis o którym nie wiem, ale wydaje mi się ze odpowiedź moja jest tutaj dobra
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
no jeśli jest to gra podwórkowa to napewno nie na tym by polegało, ale jeśli gra się o wysokie stawki to jeśli nie było by takiego przepisu to pewnie robili wszystko by nie stracić gola.
Ale zaraz zaraz, przecież często widać, że zawodnicy przebywają w tym obszarze. Więc o co tu chodzi ?
 
Baqu 747,3K

Baqu

Forum VIP
Kraków 150 km od Popradu, PLH lata świetlne od KHL



- Przed sezonem graliśmy sparing z reprezentacją Polski. Wygraliśmy 3:2. Nikt z hokeistów Wiktora Pysza nie zainteresował mnie na tyle, bym chciał go sprowadzić do drużyny - przyznaje Radim Rulik, trener HC Lev Poprad.

W słowackiej drużynie pracuje od czerwca. Miesiąc wcześniej klub został przyjęty do KHL (Liga Kontynentalna). Rosyjska ekstraklasa ma charakter międzynarodowy. Występują w niej także zespoły z Białorusi, Łotwy i Kazachstanu.

By w niej zagrać, HC Lew musiał zmienić miasto i kraj. Do 2010 roku grał w czeskim Hradec Kralove. Władze tamtejszej federacji nie zgodziły się jednak na przystąpienie zespołu do KHL i klub musiał zmienić siedzibę.

O tym, że zagra w najlepszych rozgrywkach w Europie, włodarze klubu dowiedzieli się podczas mistrzostw świata w Bratysławie. Poinformował ich o tym Aleksandr Miedwiediew, szef ligi i wiceprezes Gazpromu.

- Dopiero wtedy rozpoczęła się budowa drużyny. Zdecydowaliśmy, że skoro stawiamy pierwsze kroki, to nie będziemy kupować hokeistów, tylko pozyskamy takich, którzy nie mają klubów. Wolnych zawodników zaprosiliśmy na obóz i przyglądaliśmy się im przez parę dni - opisuje trener Rulik. - Budowa zespołu to proces. W kilka miesięcy nie da się zgrać drużyny. Dopiero rozgrywki pokazują, ile wnoszą do drużyny poszczególni gracze.

Działacze ustalili, że 70 proc. kadry będą stanowić hokeiści czescy i słowaccy. Kontrakty z Lwem podpisali m.in. Ladislav Nagy i Lubosz Barteczko, którzy w przeszłości grali w NHL.

- Cały Poprad żyje hokejem - uważa drugi z nich. - A czy hokeiści żyją Popradem? Urodziłem się tutaj i ważne dla mnie jest to, że mogę grać w domu. Koledzy z drużyny też nie mają na co narzekać. Jest tu spokojnie. Blisko do Tatr. Często jeździmy do innych miast - Koszyc, Zakopanego czy Krakowa. Stolica Małopolski to piękne, historyczne miejsce. Warto je zwiedzić. Amerykanin Grant Lewis i Kanadyjczyk Jonathan Sigalet upodobali sobie Galerię Krakowską, gdzie tak jak w domu mogą napić się kawy w Starbucksie (śmiech ).

Do meczów w KHL działacze musieli dostosować także lodowisko w Popradzie. W ciągu miesiąca wybudowano 14 sky boksów. Klub mógł pozwolić sobie na to, by przeznaczyć na nie 250 tys. euro, bo jego budżet jest prawie 60 razy większy i wynosi 14 milionów. Mniej pieniędzy mają łącznie wszystkie zespoły słowackiej ekstraligi.

Na spotkania Lwa bilety trzeba rezerwować miesiąc wcześniej, choć hala może pomieścić około 4,5 tys. osób. Na mecze oprócz Słowaków przyjeżdżają tu Czesi i Polacy. Środowy pojedynek z Dynamem Moskwa (wygrana w rzutach karnych) oglądało 800 fanów z Nowego Targu. Dzień wcześniej na pucharowym spotkaniu MMKS-u Podhale z Ciarko Sanok pojawiło się 300 osób.

Zimny stadion w Popradzie w październiku 2008 roku odwiedziła także brytyjska królowa Elżbieta II. Do wizyty namówił ją przyjaciel Jan Telensky. Czeski biznesmen od lat mieszkający w Anglii jest właścicielem oddalonego o 100 metrów od lodowiska Aqua City. Kompleks jest czterokrotnym zwycięzcą ekologicznego konkursu World Travel Agency. Niemal całkowicie zasilany jest przez energię słoneczną i wody geotermalne. W jego skład wchodzi 13 basenów, sauny i gabinety masażu, siłownia i sala fitness.

 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Po 96 dniach od katastrofy lotniczej, w której zginęli wszyscy hokeiści Lokomotiwu Jarosław, drużyna ta rozegrała pierwszy mecz. Zespół złożony głównie z młodych zawodników w obecności dziesięciu tysięcy kibiców pokonał Nieftjanik Ałmietiewsk 5:1. Wszystkie bilety na inauguracyjny mecz w drugiej lidze rosyjskiej zostały sprzedane w ciągu czterech godzin; bezpośrednią relację z niego przeprowadziła telewizja państwowa. Także kolejne spotkanie - zaplanowane na wtorek - odbędzie się przy komplecie publiczności.
7 września w katastrofie samolotu JAK-42 zginęły łącznie 44 osoby, w tym cała drużyna trzykrotnego mistrza Rosji - Lokomotiwu, która udawała się do Mińska na pierwszy w nowym sezonie mecz ligi KHL.
Śmierć ponieśli m.in. kapitan ekipy 32-letni mistrz świata z ubiegłego roku Czech Karel Rachunek, jego rodacy Josef Vasicek i Jan Marek, Słowak Pavol Demitra, czterokrotny medalista mistrzostw świata Szwed z polskimi korzeniami Stefan Liv, który podpisał kontrakt z Lokomotiwem przed rozpoczęciem sezonu 2011/12 oraz kanadyjski trener Brad McCrimmon.
Nowy skład powstał w wyniku wypożyczenia z innych klubów w większości młodych zawodników. Niezależnie od wyników uzyskanych w obecnym sezonie drugiej ligi, w przyszłym roku Lokomotiw znowu zagra w rosyjskiej elicie. W rozgrywkach KHL uczestniczą również kluby z Białorusi, Łotwy, Kazachstanu i Słowacji.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Kibice na Słowacji wciąż nie mogą uwierzyć w niespodziewaną śmierć 30-letniego hokeisty Radovana Viskupa. Zawodnik słowackiej drużyny Arizona Stara Tura zmarł na lodzie w trakcie jednego z treningów swojego zespołu.

Jak relacjonują całe zajście jego koledzy z drużyny Viskup nigdy wcześniej nie skarżył się na problemy zdrowotne. W zeszły tygodniu podczas jednego z treningów hokeista po strzelonej bramce padł na taflę lodu i długo się nie podnosił.

Koledzy z drużyny ruszyli z udzielaniem mu pierwszej pomocy, ale nie udało im się pomóc Viskupowi. Karetka przyjechała za późno, a lekarze stwierdzili, że zawodnik doznał udaru mózgu, który był bezpośrednią przyczyną zgonu.

Co ciekawe tego samego dnia, co zawodnik zmarła również jego babcia. Według słów brata hokeisty, mogło to mieć bezpośredni wpływ na kondycję zdrowotną Radovana.

- Dla niego był to wielki cios. Radovan spędzał wiele czasu z babcią, aż śmierć jej nie zabrała - powiedział cytowany przez portal sport.cas.sk Peter Viskup.

Zszokowani śmiercią hokeisty byli również koledzy z drużyny.

- Był wielkim przyjacielem i wspaniałym graczem - powiedział jeden z zawodników Arizona Stara Tura i dodał - Kochał życie tak samo jak grę w hokeja. Nigdy nie zapomnę tego dnia.
 
P 0

patrykkool

Użytkownik
Progresja
witam mam pytanie tzn chciałbym zagrać progresje w hokeju na remisy mianowicie zalezy mi na tym jaką lige byście polecili? w której procentowo jest najwiecej remisów a przy okazji którą druzynen polecacie dzieki za informacje naprawde ????
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
witam mam pytanie tzn chciałbym zagrać progresje w hokeju na remisy mianowicie zalezy mi na tym jaką lige byście polecili? w której procentowo jest najwiecej remisów a przy okazji którą druzynen polecacie dzieki za informacje naprawde ????
W zeszlym sezonie procentowo najlepiej wypadly Ligi : NHL , Rosja , Szwecja . Co do druzyn to najlepiej samemu cos wytypowac i grac. W aktualnym sezonie sa to Ligi : Niemcy , Czechy , Szwecja .

W mojej ocenie trzeba poszukac glebiej a znajdziesz na pewno . Dobre staty to podstawa. Z moich obserwacji wynika ze jezeli dokladnie przeanalizujesz dana Lige to bedziesz trafial . Powodzenia​
 
Do góry Bottom