>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

psm 921

psm

Użytkownik
Nie ma co zasmiecac tematu,nastepnym razem proponuje pytac tutaj;
http://forum.bukmacherskie.com/f13/newsy-hokejowe-pytania-i-rozmowy-na-temat-hokeja-4939.html
Co do pytania to % remisow w ligach w obecnym sezonie;
Szwecja 26,6%
Czechy Extraliga 24,5
Niemcy 24,2
NHL 23,5
Reszta troche mniej.
Co do zespolow to w Szwecji najczesciej i najregularniej przede wszystkim remisuja lider Lulea i trzecia frolunda,obie zagraja w play-off,takze masz jeszcze troche czasu zeby pograc.
Ja dosyc dlugo :zywilem sie&quot; progresja w pilce i probowalem tez siegac po hokej.Powiem tak,da sie zarobic,ale wiele latwiej stracic,pobaw sie za male stawki na poczatek i obawiam sie ze Ci sie odechce.
Moja taka mala wskazowka,nie dobieraj druzyn do progresji w hokeja tj w pilke,czyli glownie ze srodka tabeli,w hokeju staraj sie brac zespoly z gory.
 
oskaryh13 21

oskaryh13

Użytkownik
Strona do NHL
Witam,
W opcji szukaj niestety nie mogłem znaleźć więc postanowiłem założyć tutaj temat, mam nadzieję, że w dobrym dziale. Otóż poszukuję jakieś dobrej przede wszystkim przejrzystej strony ze statystykami NHL. Najlepiej z opcją &quot;porównywanie drużyn&quot;. Chodzi mi wyłącznie o statystyki, nie koniecznie muszą być informacje o kontuzjach itp. Z góry dziękuję ????
 
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Witam,
W opcji szukaj niestety nie mogłem znaleźć więc postanowiłem założyć tutaj temat, mam nadzieję, że w dobrym dziale. Otóż poszukuję jakieś dobrej przede wszystkim przejrzystej strony ze statystykami NHL. Najlepiej z opcją &quot;porównywanie drużyn&quot;. Chodzi mi wyłącznie o statystyki, nie koniecznie muszą być informacje o kontuzjach itp. Z góry dziękuję ????
Nie wiem na ile Ci pomogę ale ja korzystam z vitisport.cz. niestety nie mogę umieścić linka bo nowicjuszem jestem:)
 
1 16

19scorpio71

Użytkownik
Jest taki przepis, który mówi, że zawodnik z pola nie może przebywać w obrębie pola bramkowego. Jest to ten obszar półkola przed bramką. Nawet jakby się ustawili przed tym polem to moim zdaniem byłoby ich wraz za mało żeby zasłonić cały obszar, zawsze przeciwnik znalazłby jakąś lukę aby wepchnąć krążek do bramki. No i pytanie filozoficzne, czy na tym ma polegać hokej, by stać 60 min przed bramką? No nie bardzo, wiec nikt tak nie robi...

Może jest jeszcze jakiś inny przepis o którym nie wiem, ale wydaje mi się ze odpowiedź moja jest tutaj dobra
Z tego co się orientuję to w polu bramkowym ( tym niebieskim półkolu) nie może znajdować się zawodnik przeciwnej drużyny, a nie broniący własnej bramki. Sędzia wtedy nie uznaje zdobytej bramki jeśli takowa padnie lub odgwizduje spalony w polu bramkowym gdy dojrzy zawodnika przeciwnej drużyny na tym polu. Co do dalszej wypowiedzi to się zgodzę, chodzi przecież o to aby wygrywać a nie stać w pięciu we własnej bramce. Kto wtedy przeciwnikowi bramkę strzeli jak wszyscy będą w swych bramkach?
 
1 16

19scorpio71

Użytkownik
witam mam pytanie tzn chciałbym zagrać progresje w hokeju na remisy mianowicie zalezy mi na tym jaką lige byście polecili? w której procentowo jest najwiecej remisów a przy okazji którą druzynen polecacie dzieki za informacje naprawde ????
Ja gram na progresję w NHL-u. Można nieźle zarobić ale i można nieźle popłynąć, zależy jakie stawki będziesz dawał. Może się zdarzyć że drużyna nie remisuje przez 20 i więcej spotkań ( rekord miało San Jose chyba 4 lata temu - 50 meczy bez remisu:) Teraz akurat użeram się z Chicago i szlag mnie trafia.Poza tym bukmacher może nałożyć Ci limity na stawki. Ja zaczynam od 100 zł i gdy dochodzi do stawki ok 2000 zł nakładają mi czasem limit i wtedy muszę grać na kilku kontach u różnych buków. Powodzenia w każdym bądź razie życzę.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Hokejowe MŚ: ogromna wpadka organizatorów w dzień otwarcia

Organizacja dużej sportowej imprezy zawsze wiąże się z możliwością popełnienia gafy. Dużą wpadkę zaliczyli Finowie w dniu otwarcia mistrzostw świata Elity w hokeju na lodzie w ich kraju, na plakacie promującym drużynę narodową umieszczone zostało zdjęcie norweskiego terrorysty Andersa Breivika.

całość na : http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/hokejowe-ms-2012/hokejowe-ms-ogromna-wpadka-organizatorow-w-dzien-o,1,5122389,wiadomosc.html
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Hokejowe MŚ: ogromna wpadka organizatorów w dzień otwarcia



Organizacja dużej sportowej imprezy zawsze wiąże się z możliwością popełnienia gafy. Dużą wpadkę zaliczyli Finowie w dniu otwarcia mistrzostw świata Elity w hokeju na lodzie w ich kraju, na plakacie promującym drużynę narodową umieszczone zostało zdjęcie norweskiego terrorysty Andersa Breivika.


całość na : http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/hokejowe-ms-2012/hokejowe-ms-ogromna-wpadka-organizatorow-w-dzien-o,1,5122389,wiadomosc.html
link do plakatu, bo widzę na onecie nawet się nie postarali i go nie dali :;/:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,11666935,MS_w_hokeju__Wpadka_organizatorow__Breivik_na_plakacie.html

btw

Oprócz Breivicka fińska gazeta &quot;Stakunnan Kansa&quot; na plakacie w Helsinkach rozpoznała także zdjęcie fińskiego mordercy z końca lat 80. Nikity Fouganthine&#39;a, który zabił 3-osobową szwedzką rodzinę. Żart jednego z internautów i pomyłka, jakiej dopuścili się twórcy plakatu, spotkała się z natychmiastową reakcją. Twarz Breivika na zdjęciu najpierw została zastąpiona podobizną... psa, a następnie całkowicie zasłonięta. Fouganthine również został z plakatu usunięty.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Hokejisti ŠHK 37 Piešťany budú v novej sezóne účastníkmi extraligy. V najvyššej súťaži nahradia bratislavský Slovan, ktorý bude hrať v Kontinentálnej hokejovej lige. Extraliga bude mať aj naďalej 10 tímov. Piešťany dostali ponuku na účasť medzi slovenskou elitou ako finalista druhej najvyššej súťaže, keďže jej víťaz z Bardejova je farmou Košíc. O zaradení Piešťan do extraligy definitívne rozhodol v stredu na svojom zasadnutí výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja. &quot;Výkonný výbor SZĽH potvrdil dohody Pro-Hokeja, Združenia oddielov a klubov I. ligy a Piešťan, ktoré sa stávajú riadnym účastníkom Tipsport extraligy od sezóny 2012/13. Žrebovanie súťaže sa uskutoční v polovici júna už aj za účasti zástupcu Piešťan,&quot; potvrdil pre agentúru SITA riaditeľ riadiaceho orgánu extraligy Pro-Hokeja Vladimír Paštinský. V najbližších dňoch sa doladí termínová listina najvyššej slovenskej súťaže. Aj tento rok v nej bude účinkovať aj reprezentačný výber hráčov do 20 rokov. Ten bude hrávať svoje domáce duely už v Bratislave. &quot;Tentoraz nastúpi dvadsiatka v extralige proti súperom doma aj vonku,&quot; doplnil informáciu Vladimír Paštinský.

W skrócie: od nowego sezonu w słowackiej Ekstraklasie zagra zespół SHK 37 Piestany, który zastąpi Slovana Bratysława. SHK Piestany został założony w 1937r. jego największym sukcesem jest wygranie 1 ligi w sezonach 2008/09 i 2009/10. W minionym sezonie Piestany przegrały finał z ekipią z Bardejova. Hala w Piestanach - Easton Arena - może pomieścić 3500 widzów. Jeszcze w poprzednim sezonie SHK rozważały możliwość startu w austriackiej Erste Bank Lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Hokejové kluby HC Slovan Bratislava a HK 36 Skalica budú užšie spolupracovať, extraligista môže v rámci hosťovania či striedavého štartu získať hráčov z kádra účastníka KHL.

Hokejové kluby HC Slovan Bratislava a HK 36 Skalica sa dohodli na vzájomnej užšej spolupráci od nadchádzajúcej sezóny 2012/2013. Popri pravidelnej aktívnej výmene informácií z oblasti športového manažmentu a marketingu umožní nová forma spolupráce hosťovanie, resp. striedavý štart viacerých mladších hráčov s tzv. dvojstranným kontraktom.

HC Slovan bude pôsobiť v budúcej sezóne v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) a HK 36 Skalica v slovenskej Tipsport extralige. „Oba kluby predpokladajú, že vďaka tejto spolupráci spoločne podporia ďalší hokejový rast viacerých mladých talentov na svojich súpiskách. Slovan zároveň získava kvalitnú príležitosť hosťovania, resp. striedavého štartu svojich hráčov v extralige pred ich opätovným nasadením do zostavy pre KHL napríklad po zranení alebo pauze spôsobenej inými dôvodmi. Oba kluby by zo vzájomnej spolupráce mali vyťažiť posilnenie svojich kádrov a tiež šancu vhodne reagovať na rôzne okolnosti, ktoré môžu nastať v priebehu oboch súťaží – KHL, ako aj slovenskej extraligy,“ píše sa v tlačovej správe HC Slovan Bratislava.

HC Slovan momentálne neuvažuje o podobnej forme užšej spolupráce v najbližšej sezóne s iným klubom aj s ohľadom na stabilizáciu a úspech svojho partnera v extralige.

W skrócie: HK Skalica została klubem farmerskim występującego od sezonu 2012/13 w KHL Slovana Bratysława.

Obrońca Ján Tabaček podpisał dwuletni kontrakt z Slovanem Bratysława.

Komentarz ode mnie: idiotyczna sprawa. Podpisanie tej umowy już podzieliła kibiców Skalicy, podobno stanowcze nie dla takiej sytuacji powiedział Zigo a on w tym klubie jest traktowany niemal jak Bóg. Žigmund Pálffy co warto podkreślić będzie do wzięcia bo jego kontrakt wygasa, podobnie jak kontrakt innej gwiazdy Skalicy Lusnaka. Ciekaw jestem jak sytuacja rozwinie się dalej. Trochę szkoda, bo zawodnicy Slovana zablokuja rozwoj mlodych zawodnikow. Dużo mówiło się o tym że to Martin będzie klubem farmerskim i tam było &#39;zezwolenie&#39; ze strony kibiców na to, zresztą skończyly by się przez to problemy finansowe Martina i wszyscy byliby zadowoleni to ludziom z Bratysławy przewróciło się w głowach.

Żeby nie było już tak źle to dwa ładne obrazki z obozu Skalicy dla was ;)



 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Hokeja na codzień nie oglądam.Specjalnie się na nim nie znam

Jesli chodzi o MŚ tegoroczne obejrzałem kilka meczy.
Z tego co się dowiedziałem od Ojca często jest tak iż wiele ekip nie może skorzystać ze swoich zawodników gdyż MŚ elity zbiegają się kalendarzowo z playoffami NHL i wielu gra w lidze.


Jeśli to prawda to dla mnie to jest jakieś kuriozum.Taka sytuacja jest ponoć od lat.
Powiedzicie mi -nikomu to nie przeszkadza??

Jakbym był trenerem jaiejś reprezentacji to bym się wkurwiał...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli to prawda to dla mnie to jest jakieś kuriozum.Taka sytuacja jest ponoć od lat. Powiedzicie mi -nikomu to nie przeszkadza??
Takie mają zawodnicy kontrakty. Gra w NHL, tym bardziej w playoffach to większy zaszczyt i pieniądze niż gra podczas MŚ czy nawet IO. Każda reprezentacja godzi się na to.
Puchar Stanleya za wygranie NHL jest raczej wyżej cenione nawet jeśli chodzi o złoty medal IO a co dopiero złoty medal MŚ.
Z ostatnich lat można było oglądać turniej olimpijski w Vancouver w najlepszych możliwych składach. Z okazji IO w Kanadzie zmieniono kalendarz rozgrywek i podczas IO w NHL była przerwa, zatem wszyscy zdrowi zawodnicy mogli zagrać w reprezentacji.
Ale taki przypadek jest baaardzo bardzo rzadki. Rosjanie starają się aby IO w Sochi były także z udziałem najlepszych zawodników z NHL. Ale pewnie z tego nic nie wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
V 5

vipdavid

Użytkownik
Dla każdego sportowca mozliwość reprezentowania kraju to zaszczyt.
No myslałem ,że tak jak w każdej innej dyscyplinie tak tutaj obowiązki reprezentacji przedkłada się nad obowiązki klubowe kiedy zajdzie potrzeba.
No,ale tak jak powiedziałem hokeja na codzień nie oglądam i specjalnie się na nim nie znam.

PS.podobno był kiedyś pomysł by przesunąć termin rozgrywania zawodów MŚ elity na wrzesień ale upadł.Dlaczego??
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
PS.podobno był kiedyś pomysł by przesunąć termin rozgrywania zawodów MŚ elity na wrzesień ale upadł.Dlaczego??
Jak nie wiadomo o co chodzi zaręczam że chodzi o pieniądze. Były różne pomysły, waga turnieju lekko się zdewaluowała przez lata i jedną z myśli było by na wzór piłki nożnej zrobić turniej MŚ co cztery lata (wtedy co dwa lata była by mega impreza na zmianę igrzyska i MŚ) ale upadło to bo wiadomo - sponsorzy i organizatorzy trzymający łapę na mistrzostwach elity straciliby coroczny dochód. Poza tym kwestia samego formatu podziału na dywizję itp, jest tak rozwiązana że ciężko dogodzić każdemu. Co do tego że w każdej innej dyscyplinie jest inaczej to bym się nie zgodził, w koszykówce bodajże jest podobnie (w Polsce słyszało się o tym głównie ze względu na Gortata). Po prostu federacje amerykańskie płacą olbrzymie pieniądze swoim gwiazdom i zapewniają im życie marzenie z idealnymi warunkami do rozwoju i treningu. W zamian oczekują jednak pełnej lojalności i nie ma mowy o pozostawieniu klubu na rzecz reprezentacji. To tak w skrócie bo temat rzeka.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Popradská ikona Arne Kroták odchádza do Nice
Prevažná časť profesionálnej kariéry 39-ročného krídelníka je spätá s popradskými &quot;kamzíkmi&quot;, okrem toho hral aj za Košice, Třinec a Zlín.

NICE. Ikona popradského hokeja uplynulých dvoch desaťročí Arne Kroták bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť vo francúzskom druholigovom klube Nice Hockey Côte d&#39;Azur.

Informuje o tom vedenie tímu z juhofrancúzskeho mesta prostredníctvom tlačovej správy.

Prevažná časť profesionálnej kariéry 39-ročného krídelníka je spätá práve s popradskými &quot;kamzíkmi&quot;, okrem toho hral aj za Košice, Třinec a Zlín.

Arne Kroták bol v predchádzajúcich dvoch sezónach kapitánom HK Poprad.

V Nice sa popradský rodák stretne s enklávou Slovákov. V ročníku 2012/2013 tu budú pôsobiť aj Andrej Brejka, Ján Tomaška, Michal Dian, Andrej Themár, Štefan Majerník a Jozef Slaninák.

Čítajte viac: http://poprad.korzar.sme.sk/c/6405259/popradska-ikona-arne-krotak-odchadza-do-nice.html#ixzz1wvPkBVGB

Tłumaczyć chyba nie trzeba. Krotak odchodzi Nice Hockey Côte d&#39;Azur, szkoda bo przecież poziom trzymał świetny jak na swój wiek, ale widać w Popradzie idzie nowe, zobaczymy czy lepsze. Ciekaw jestem jak dalej będzie wyglądała sytuacja z HC Lev bo na światło dziennie wychodzą coraz ciekawsze rzeczy i dokumenty.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Štart HK Poprad v extralige je aj napriek podpore zo strany Mesta Poprad stále ohrozený. &quot;Nebudem podpisovať zmluvy s hráčmi, pokiaľ na to nemám finančné prostriedky. Odmietol som pred sebou tlačiť balvan a verejne som ponúkol svoju funkciu. Pokiaľ to niekto myslí s hokejovom úprimne vážne, nech si to príde vyskúšať. Uvidí, čo všetko so sebou prináša. Odmietam tlačiť veľký balvan, neustále chodiť na rôzne súdne pojednávania a tak ďalej. Je toho veľmi veľa. Ak sa situácia neuberie správnym smerom, ja s nikým nebudem uzatvárať zmluvy a sľubovať mu nesplniteľné,&quot; povedal riaditeľ klubu Tibor Turan.

Więcej: http://www.hokej.sk/extraliga/clanok99149-Start_Popradu_v_extralige_ohrozeny_problemom_financie.htm

W skrócie: Poprad po raz kolejny boryka się z problemami finansowymi, w zeszłym sezonie w Popradzie były 2 profesjonalne kluby z najwyższych klasach rozgrywkowych, w najbliższym być może nie będzie ani jednego.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Co do tego że w każdej innej dyscyplinie jest inaczej to bym się nie zgodził, w koszykówce bodajże jest podobnie (w Polsce słyszało się o tym głównie ze względu na Gortata). Po prostu federacje amerykańskie płacą olbrzymie pieniądze swoim gwiazdom i zapewniają im życie marzenie z idealnymi warunkami do rozwoju i treningu. W zamian oczekują jednak pełnej lojalności i nie ma mowy o pozostawieniu klubu na rzecz reprezentacji. To tak w skrócie bo temat rzeka.
No dobra,ale poza Gortatem nie słyszałem,żeby jakiś wielki i możny klub z NBA nie pusił na Eurobasket cz MŚ jakiegoś zawodnika
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
mam pytanie ???? czy ktoś wie kiedy coś rozpoczyna się z hokeja?myślę tu o jakiś turniejach przed sezonem albo jakieś mecze reprezentacji?
 
Do góry Bottom