>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 482

bmoran

Użytkownik
Jeśli masz jeszcze dodatkową robotę to da się wyżyć ????
Kwota jaka wymienili podzielona na ilosc osob to okolo 1500zl. Nie miesiecznie, ale na osobe ???? Oczywiscie to jest srednia, wiec tez nie wiem czym sie kierowali... mi sie wydaje, ze P24 moze cos zdradzalo... a moze ta ilosc osob to gracze jakiegos buka? Liczba mala, wiec moze jakis azjata, ze to prawo UE tego nie lapie? Nie mam pojecia
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Mnie zastanawia jak bezpiecznie wypłacać pieniądze z buka? bo jak się moge domyślić prosto z buka przelew na konto to nie jest dobra opcja ?
Czy możecie polecić w miare bezpieczną opcje, ?
wiem że w skrill jest duży % który pobierają, więc jak ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak naprawdę ani Pan Kapica ani nikt nie mówił o ściganiu 17 tyś ludzi tylko o tym, że mają ich dane, a to nie oznacza z automatu ścigania. Z tych 17 tyś może wytypują z 1000 osób do postępowań, 1/3 umorzą sami, pozostała 1/3 wygra w sądzie I inst, a kolejna 1/3 wygra w sądzie odwoławczym i to wszystko w najgorszym wypadku bo skala jest zbyt duża tego grania, a i wątpliwości prawne olbrzymie. A skąd wzięli te 17 tyś ? Jak ktoś by czytał cały raport z posiedzenia komisji sejmowej dowiedziałby się, że zlikwidowali jakieś buki na polskich serwerach i to pewno baza danych z tych likwidowanych, bo ani bank, ani przelewy od tak nie udostępniają takich informacji, musi już być wcześniej prowadzone śledztwo.
 
G 34

george300

Użytkownik
generalnie,to jestem skłonny uwierzyć w to że STS sprzedał swoich użytkowników
ten ich śmieszny prezes,to pajac i kretyn jakich mało.
jednak to nie zmienia faktu,ze poza propagandą i próbą odstraszenia graczy od grania w internetowych nic więcej nie mogą zrobić.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Ludzie czy Wy nawet nie potraficie czytać tekstu ze zrozumieniem?
Trochę wyjaśnień.
Boniek - Borek - reklamują i mogą reklamować ile wlezie! Boniek jest obywatelem Włoch i pierdoli go co mówi Polskie prawo, a Borek nigdy nie był pokazany na Polskim kanale TV. Nikt z nich nigdy nie namawiał do gry w Polskiej telewizji, polskiej gazecie itd.
&quot;W zeszłym roku celnicy namierzyli 438 polskie domeny, z czego 154 zamknięto karząc jednocześnie 38 osób. W sumie kary wyniosły ponad 50 tys. zł. W tym roku jest to już ponad 500 stron, z czego 75 zamknięto, ukarano 20 osób.&quot;
Nie tyczy się graczy tylko stron jak forum bukmacherskie. Jeżeli strona/firma zarejestrowana jest w Polsce to właściciel ma powody do obaw i prędzej czy później go dupną. Nie boją się Ci co mają firmy zarejestrowane na Cyprze i serwery na Cyprze czy inny podobnym kraju.
&quot;- Nie wszyscy złapani przez nas nielegalni gracze wiedzieli, że popełniają przestępstwo - przyznaje Szadokierski. Zresztą średnia wysokość wygranych, czyli nieco ponad 1500 zł, świadczy o tym, że nie złapano osób, dla których nielegalna bukmacherka była sposobem na życie.&quot;
Jak możecie pisać, że dotyczy to tylko osób, które na tym zarabiały? Czy rozumiecie zwrot średnia wysokość wygranych? Oznacza to, że jeden wypłacił 100 PLN a drugi 2900 a średnia daje nam 1500. To jest po prostu lista przypadkowych graczy, którzy zlecili wypłatę z buka.
Nie jest to lista z banku bo żeby taką zdobyć to musi prokurator wydać nakaz MAJĄC wcześniej podejrzenie przestępstwa. To podejrzenie trzeba uzasadnić. Nakaz tyczy 1 osoby a nie 27 tysięcy naraz ???? Nawet tak za****** papierami kraj jak Polska nie ma liczby urzędasów by to ogarnąć.
Jak możecie pisać, że to Przelewy24.pl ???? ? Myślcie ludzie! Przez P24 wpłacacie kasę! Nie wypłacacie! Gdyby P24 dało dane to liczba graczy wynosiła by kilkaset tysięcy.
Nie piszcie też, że to artykuł sponsorowany bo nie może sobie ot tak ktoś wysoko postawiony w Państwie powiedzieć, że jest 1000 postępowań kiedy to ściema. Przecież to wszystko można sprawdzić!
Czy mają dane z firm jak Expect? Oczywiście, że nie! Dopóki nie jest udowodnione przestępstwo, a granie w takiej firmie nim nie jest z punktu widzenia firmy i licencji jaką ona posiada, to firma nie ma obowiązku wydania danych gracza. Opamiętajcie się ???? Myślicie, że firma strzeliła by sobie, nie w stopę, a prosto w mózg ???? ? Przecież to wyjdzie, prędzej czy później wyjdzie skąd są te dane. Przy pierwszej sprawie sądowej będzie jasne kto dał dane a wtedy firma, gdyby dane dała, może zwinąć manatki. Bo gracze z niej znikną.
Kto więc dał? Jedyne miejsce skąd mogli mieć te dane, legalnie i bez szalonej procedury, to provider (operator płatności), który zarejestrowany był w Polsce. Dobrać się do dupy prywatnej firmie działającej na rynku finansowym jest 100 razy łatwiej niż dobrać się do dupy bankom. Taki operator przetwarza Wasze wpłaty i wypłaty (na przykład kartą kredytową) i wtedy jasno widać czy na Wasze konto wpłynęły pieniądze.
Czy macie się czego bać? Raczej wątpliwe bo i tak się w sądzie wybronicie ewentualnie ugoda za 500 pln jak pokerzyści ze Szczecina. Czy prawo UE Was obroni? Może, ale zanim do tego dojdzie macie miesiące w Polskim sądzie i od chuja problemów także przed tym nic Was nie obroni ???? Generalnie jedna czy dwie osoby mogą mieć pecha i zostać przykładnie ukarane jak kolega z Czech, a reszta to niska społeczność szkodliwa czynu, ugoda i po zabawie.
Kto na tym skorzysta? Polskie buki, ale też Skrill, NT i Ukash.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
R 0

rocky

Użytkownik
Dokladnie nie ma sie co bac, wszystko robione pod publiczke bo: Kapica musi udowodnic ze pracuje i że fizycznie nie ma mozliwosci scigania bukmacherow jezeli nie dojdzie do blokowania stron. ACTA nie podpisana wiec rzadzacy nie w depna w gowno i nie poblokuja stron hazardowych zwlaszcza ze sraja wiecej niz w portki jezeli nie wygraja wyborow. Dane te maja jeszcze pokazac ile osob gra, jaka jest skala osob wygrywajacych i jakie rzedu. Pozwoli im to bardziej oszacowac straty z tytulu utraconych korzysci z podatkow. Moze dzieki tym danom paradoksalnie w koncu uda sie ta ustawe hazardowa wyprostowac do normalnosci i zmienienia podatku.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast uważam jedno że z tych wszystkich ludzi wytypują osoby których korzyść była największa problem polega jak ktoś wygrał 100 czy 300 zł to co oni z tego mają..... Także poczekajmy na rozwój wydarzeń.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ciekawy post z innego forum
17 700 tylu graczy zidentyfikowali jako wygrywajacych z 24 646. Czyli mozna domniemywac ze mają grubo nie pelne dane bo osob obstawiajacych,gry hazardowe, poker itp w PL jest ponad 100k. Zapewne dane maja od jednego slawetnego buka Bet at Home? slawnego dosc w Polsce. Zreszta skad maja dane to i tak sie okarze wkrotce. Zreszta same posiadanie konta i granie w interenetowym bukmacherze to nie przestepstwo. MF bedzie musialo jeszcze udowodnic szereg dowodow ze taki gracz grał z terenu PL a to juz idzie w setki milinow zl jezeli kazdy gracz nie pojdzie na ugode i nie zaplaci grzywny+ wygranych u buka co bedzie grozic rozprawa sądowa.
Zastanawia mnie tylko czy to nie gracz musi udowodnić swoją niewinność. Jeśli tak nie jest to wystarczy powiedzieć na ewentualnym przesłuchaniu że grało się w trakcie pobytu w innym kraju.
Nie będą w stanie takiej linii obrony podważyć.
jesli to prawda to 1czerwca bet zalozy polska domene pl odprowadzajac podatki u nas
zaore polskich bukmacherow kazdy to wie ????
Póki mamy 12% od kuponu to żaden bukmacher nie wejdzie do Polski. Buki będą wolały zrezygnować całkowicie z polskiego rynku niż wchodzić na takich zasadach.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
No ale przy 5% podatku, albo podatku (np 19%) od zysku netto w skali roku - firmy zagraniczne mogłyby wejść, a i firmy naziemne mogłyby z nimi skutecznie konkurować ofertą. Przy takim rozwiązaniu zyskaliby gracze, buki i budżet państwa. Tylko, że zajmują się tym zbyt tępi ludzie, aby to zrozumieć. To samo tyczy się buków naziemnych, którzy lobbują nie w tą stronę co trzeba: chcą ukrócić grę u buków zarejestrowanych poza Polską, zamiast walczyć o zrównanie i normalizację zasad (12% podatek od stawki jest absurdem).
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A to Polska właśnie:
Witajcie !
Dopiero kilka dni temu otrzymałem najważniejszy list od Sądu Rejonowego w Opolu. Sąd zezwolił na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i uznając mnie za winnego orzekł tytułem kary grzywny kwotę 3000 zł. Czyli sprawa jest już zakończona (nie musiałem nawet być obecny na posiedzeniu) ????
Przypomnę, że miałem dwie drogi wyjścia:
pierwsza - dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i zapłata grzywny ustalonej przez Urząd Celny (brak wpisu w Krajowym Rejestrze Karnym);
druga - skierowanie sprawy do sądu i tam możliwe uniewinnienie (wadliwa prawnie ustawa hazardowa) lub skazanie (efekt - wpis do Krajowego Rejestru Karnego).
Wybrałem oczywiście pierwszą opcję.
źródło: już zamknięty portal
http://www.darmowepewniaki.pl/
czyli 3000 zł grzywny...
.
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
Idąc tym tokiem myślenia, jak ktoś w analizie meczu podaje kurs oraz nazwę bukmachera (np. Pinnacle) to też namawia do łamania prawa?
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
A to Polska właśnie:
Witajcie !
Dopiero kilka dni temu otrzymałem najważniejszy list od Sądu Rejonowego w Opolu. Sąd zezwolił na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i uznając mnie za winnego orzekł tytułem kary grzywny kwotę 3000 zł. Czyli sprawa jest już zakończona (nie musiałem nawet być obecny na posiedzeniu) ????
Przypomnę, że miałem dwie drogi wyjścia:
pierwsza - dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i zapłata grzywny ustalonej przez Urząd Celny (brak wpisu w Krajowym Rejestrze Karnym);
druga - skierowanie sprawy do sądu i tam możliwe uniewinnienie (wadliwa prawnie ustawa hazardowa) lub skazanie (efekt - wpis do Krajowego Rejestru Karnego).
Wybrałem oczywiście pierwszą opcję.
źródło: już zamknięty portal
http://www.darmowepewniaki.pl/
czyli 3000 zł grzywny...
.
Tyle że on dostał kare za promowanie &quot;gier hazardowych&quot; a nie jak to ma byc niby za wyplate srodkow z buka na konto. Nie ma co sie srać na razie, nie wyobrazam sobie ze te niby 6 mln ludzi scigną ba nawet 100tys. bo sie to skonczy zwyczajnie pozwem zbiorowym i tyle. Niech polskie buki sie ogarną z kursami i ofertą zamiast siac ferment.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Nie róbta Pany afery, sprawa jest tak skomplikowana jak walka z nielegalnym oprogramowaniem, piractwem itp w naszym kraju, gdzie masa ludzi korzysta, a tak na prawdę ukarani są nieliczni. Każdy z nas ma przecież pełno kumpli którzy grywają u internetowych buków, pytanie teraz co z tymi co którzy przegrali po 300-500zł, równie dobrze mogliby starać się o odszkodowanie od państwa za to, że byli narażeni na starty, prawda jest taka że masa jest osób nieświadomych tego, że gra u buków na necie jest nielegalna. Dlaczego Państwo nie daje nam bezpieczeństwa i w jakiś sposób nie wpłynie na to, że dostęp do tych gier był ograniczony/ zablokowany. Najlepiej ludziom pod nogi świnię podstawić a później zbijać z nich kasę. Poza tym jak ustalić wysokość wygranych u buka danej osoby? Wiadomo jak jest raz wpłacasz, raz wypłacasz, trzeba by było na dobrą sprawę zrobić wgląd w całą historię zakładów danej osoby na wszystkich bukach jakich grał i zliczyć z tego saldo czy jest na +/-, bo z jakiej racji ma być posądzony o jakieś wykroczenia skoro w ostatecznym rozrachunku z bukiem jest na -. Posądzanie o jakąś 1 konkretną wypłatę nie ma sensu. Jeśli chodzi o to, kto może czuć się zagrożony to wydaje mi się, że osoby które wykonują wypłaty bezpośrednio od buka na konto bankowe bez pośrednictwa Skrill itp. Wtedy w banku jest jak kawa na ławie skąd przyszła kasa i ile, a wypłacając kasę ze skrilla, do baku przychodzi ona jako przelew międzynarodowy, a jak wiadomo dziś nie komuna i lata 90, przelew międzynarodowy to żadna sensacja w kwocie kilku stów czy nawet paru tysięcy. Inna sprawa to taka, że im mniej tu piszecie tym lepiej dla wszystkich bo pod każdym nickiem może ukrywać się Kapica lub jego szajka i czytają te wasze wywody szukając dalej haka ;)
1500zł na głowę co to za zarobek... Babka co na targu ziemniaki i marchew sprzedaje więcej zarobi ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A to Polska właśnie:
Witajcie !
Dopiero kilka dni temu otrzymałem najważniejszy list od Sądu Rejonowego w Opolu. Sąd zezwolił na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i uznając mnie za winnego orzekł tytułem kary grzywny kwotę 3000 zł. Czyli sprawa jest już zakończona (nie musiałem nawet być obecny na posiedzeniu) ????
Przypomnę, że miałem dwie drogi wyjścia:
pierwsza - dobrowolne poddanie się odpowiedzialności i zapłata grzywny ustalonej przez Urząd Celny (brak wpisu w Krajowym Rejestrze Karnym);
druga - skierowanie sprawy do sądu i tam możliwe uniewinnienie (wadliwa prawnie ustawa hazardowa) lub skazanie (efekt - wpis do Krajowego Rejestru Karnego).
Wybrałem oczywiście pierwszą opcję.
źródło: już zamknięty portal
http://www.darmowepewniaki.pl/
czyli 3000 zł grzywny...
.
Edi tym wszystkim którzy mają nasrane w gaciach napewno nie chodzi o reklame zakładów bukmacherskich czy nakłanianie do gry, im chodzi głównie o sam fakt gry a to co tutaj jest opisane to było wiadome od dawna, dlaczego organizatorzy wydarzeń sportowych wycofali się z reklamowania bukmacherów ? Własnie dlatego
Nawet co po nie które fora zostały przez to pozamykane, kiedyś chodziły ploty że nawet FB mają zakmnąć.
aż się dziwie, że forum bukmacherskie nic nie dostało :grin: a może dostali i nie mówią :grin:
Bo to zwykła prowokacja, chęć zaistnienia na forum, zobacz kto sieje największy zamęt ? Użytkownicy którzy są na forum zaledwie kilka dni albo mają zerową ilość postów. Pokaż mi jakąś konkretną odpowiedź doświadczonego użytkownika forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom