>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Można by mówić o prowokacji buków naziemnych gdyby nie słowa Kapicy...
Prawo UE o którym każdy mówi nie sprawdziło się niestety w przypadku gracza z Czech.
Ciekawe czy się odwoływał czy potulnie przyjął karę.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Mówiłem już o tym dawno temu - rejestrując się w Fortunach i STS-ach, w takim kraju jak Polska, sami na siebie bierzecie ryzyko pierwszej popisowej akcji Kapicy i ekipy PO. Służba Celna nie będzie stosowała żadnych wyrafinowanych szpiegowskich metod - wezmą to, co mają na tacy. Czyli wasze dane. W mediach odtrąbi się sukces, a przeciętny Kowalski pójdzie i zagłosuje na PO, bo dla przeciętnego Kowalskiego &quot;walka z nielegalnym hazardem&quot; niczym nie różni się od &quot;walki z dopalaczami&quot;.
 
M 0

matrix24

Użytkownik
Expekt czy coś podobnego co jest reklamowane przez Bonka i. Borka też się liczy czy tylko s.ts, fortuna, milenium? Bo po tym co niektórzy piszą zaczynam się martwić. Zawsze wszystko przez skrilla robiłem
 
J 2

juventus94

Użytkownik
Zauważyliście, że z WP.PL dziwnym trafem jakikolwiek wpis o tej akcji został usunięty? Poza tym, wchodząc na ten link co był na w.w. portalu przekierowywał nas na biztok. Na dodatek, żadne inne media nic o tej sprawie nie wspominały. Wydaje mi się, że to mogła być celowa zagrywka od strony STS&#39;u aby zwiększyć liczbę klientów. Media jak media, mają wolność słowa, więc cała sprawa może być zmyślona ;)
 
J 2

juventus94

Użytkownik
Expekt czy coś podobnego co jest reklamowane przez Bonka i. Borka też się liczy czy tylko s.ts, fortuna, milenium? Bo po tym co niektórzy piszą zaczynam się martwić. Zawsze wszystko przez skrilla robiłem
Tylko STS, Fortuna, Milenium i Lotek..
Przyznam się, że nie znam ustawy hazardowej ale ukarani mają zostać Ci co wygrali czy Ci co w ogóle grali?
Ja to zrozumiałem, nie jako grę, tylko wypłatę pieniędzy od buka :p
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Zauważyliście, że z WP.PL dziwnym trafem jakikolwiek wpis o tej akcji został usunięty? Poza tym, wchodząc na ten link co był na w.w. portalu przekierowywał nas na biztok. Na dodatek, żadne inne media nic o tej sprawie nie wspominały. Wydaje mi się, że to mogła być celowa zagrywka od strony STS&#39;u aby zwiększyć liczbę klientów. Media jak media, mają wolność słowa, więc cała sprawa może być zmyślona ;)
Inna sprawa jest taka ze w żadnych innych mediach nie ma o tym słowa a sprawa ze 24tys ludzi ma być ukarany jest duża.
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
A tak właśnie jeżeli chodzi o bonka czy on tez zapłaci grzywnę? Przecież reklamuje według naszych polityków przestępczy proceder.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
HAHAHAHAHAH jak to czytam jak sracie po gaciach to sie tarzam po podłodze ;p nic wam nie zrobią artykuł sponsorowany ;)
 
J 2

juventus94

Użytkownik
Inna sprawa jest taka ze w żadnych innych mediach nie ma o tym słowa a sprawa ze 24tys ludzi ma być ukarany jest duża.
Ta cyfra 24 tysięcy jest dziwna. Nie wierze, że zaledwie 24k ludzi wypłaciło pieniądze u zagranicznego bukmachera ???? Ta cyfra powinna być przynajmniej 10x wyższa.

Nie dziwmy się, że ludzie wolą grać na zagranicznych portalach skoro kursy w Polszy są śmieszne i zaniżone..
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zwrot oczywiście Państwu więc to kolejna typowa kradzież tego skorumpowanego kraju, bo jakie niby prawo do tych pieniędzy ma państwo? no żadne do k**** nędzy
mam kolege co pracuje w Kontroli Skarbowej, w tym roku z 3 razy jeździli na niby szkolenia, do Krakowa, gdzieś nad morzem i jeszcze jedno miejsce. Wszystko opłacone, hotele, dobre żarcie.
Opowiadał mi co to były za szkolenia %%%%
kolega z Kontroli Skarbowej gra u buka zagranicznego , informacja pewna ????
 
P 0

pavellox

Użytkownik
dziwna sprawa ;p
na wp z głównej strony to znikneło.
24k ludzi na wszystkich z Polski co grają to strasznie mało.
Nigdzie indziej żadnych informacji o tej akcji ;p
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Jeżeli ktoś wypłacił pieniądze (nieduże) parę razy, to raczej nie powinien być ścigany. Przecież to tak mała szkodliwość czynu, że nie opłacałoby im się ścigać tego... Chyba, że się mylę i państwo polskie znów mnie zaskoczy brakiem zdrowego rozsądku.
Mnie zastanawia na podstawie jakich kryteriów wyznaczono tę liczbę ponad 24k graczy do skontrolowania... To znaczy - czy brano pod uwagę sam fakt przelewu, czy określoną kwotę, od której zaczyna się &quot;ściganie&quot;? Czy brano pod uwagę częstotliwość przelewów? Nie ma na ten temat nic, a to moim zdaniem podstawa przy ocenie działań ministerstwa. Całkiem możliwe, że to tylko straszak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom