>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak w legalny, jak Ty rejestrując się u buka masz prawo wymagać od buka że twoje dane nie zostaną nigdzie udostępnione. A takie dzielenie się stsu/fortuny z milicją danymi nie wydaje mi się żeby było legalne, bo nie mają żadnego powodu by je udostępniać. No chyba że to państwo jest już aż tak zje..ne że praktycznie władza robi co chce to nie ma o czym rozmawiać.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dopiero teraz na wp.pl przeczytałem artykuł. To właśnie Polskie realia, że obywatel nie może praktycznie nic robić, a czasy milicyjne wcale nie poszły w zapomnienie. Co ich obchodzi, co robię ze swoimi pieniędzmi? Organy powinny zająć się sprawami przy korytach, niżeli zwykłych obywateli. Dane na pewno zdobyli poprzez przelewy w bankach, bo innej mozliwości nie widzę, billing bankowy policja może wyjąć bez żadnych problemów, bukamcherzy nie mają prawa tego robić.

Bardzo zaciekawiło mnie również to:
- W dalszej kolejności będziemy chcieli zająć się osobami nielegalnie grającymi przez internet w pokera. Tu już też toczy się śledztwo, ale na razie zarzutów nikt jeszcze nie usłyszał - ujawnia Szadokierski.
Niedługo będzie opodatkowana ilość mb/s łącza internetowego, potem uderzenia w klawiature, a może jeszcze podatek tlenowy?
 
esend 218

esend

Użytkownik
@zksstal, natomiast takie dzialanie w ktorym sluzby wiedza koho sprawdzac wydaje mi sie bardziej peawdopodobne niz to ze bank filtrowaly jakies smieszne przelewy i same usostepnialy celnej dane o nich. pisze smieszne przelewy bo te 27 mln na 17 tys ludzi to jakies 1500 zl. takich przelewow jest dziennie setki tysiecy :p
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
wniosek jest taki że jak się rejestrowało w Fortunie, StS czy milenium i podawało się swoje dane osobowe to te dane wędrowały być może do US a ten sprawdzał konta bankowe czy nie ma zagranicznych przelewów.
Takie to jest moje pisanie, ale szczerze na tym forum jest wiele użytkowników co grają nielegalnie oraz legalnie ale takie działanie Służby Celnej jest niepokojące.
Większość bukmacherów czy sieci kasyn wymaga przed wypłatą skanów dowodów czy potwierdzających dokumentów miejsce zamieszkania i co będzie jak Służba Celna poprosi o te dane mając w dupie prawo UE?
a tak se gdybam...
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Może pojawi się na forum jakiś celnik i powie jak jest ;)
Bo na razie to każdy może gdybać, kto i czy w ogóle sprzedał dane.
Jeśli akcja jest prowadzona na masową skalę jak to opisują w mediach to ktoś musi coś wiedzieć.
Bardzo dziwne, że na 1500 spraw, które są w toku zgłosiła się tu tylko 1 osoba...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeśli chodzi o zakłady naziemnie oferujące swoje zakłady w internecie to jeśli nie zrobiło się pełnej rejestracji z podaniem konta bankowego to można spać spokojnie ?? :-(
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak dostali pozwolenie od Ministra Finansów na prowadzenie działalności przez internet.

Zrobili akcję 500 depozytu i 500 bonusu czy tam 200 nie pamiętam już, ale nie brałem w tym udziału.

Był to swoisty zabieg na spis ludności grającej u bukmacherów, bo trzeba było się rejestrować podając numer konta, wszystkie dane personalne itp. Gracz przestał być anonimowy tak jak było to wcześniej i teraz post który zamieściłem wyżej układa się w jedną całość.
chłopak 3 lata temu o tym pisał tutaj:http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-40.html#post2383542

Ja też pamiętam,że przy okazji wejścia STS do netu spierałem się z Dobermanem,że zakładając w STS konto na siebie(grając wcześniej u zagranicznych) sam ukręcasz na siebie bata.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
chłopak 3 lata temu o tym pisał tutaj:http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-40.html#post2383542
Ja też pamiętam,że przy okazji wejścia STS do netu spierałem się z Dobermanem,że zakładając w STS konto na siebie(grając wcześniej u zagranicznych) sam ukręcasz na siebie bata.
Czyli jeśli ukonczyć rejestracje i podasz numer konta w STS to juz po tobie ?? Jeśli masz tylko karte i grasz w naziemnych to nic ci nie zrobią ??
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Jagr to są tylko rozważania, nikt nic nie wie.
Według mnie palce może w tym maczać pośrednik - przelewy24.
Ale ilu ludzi, tyle teorii. Może to wszystko jest też fikcją.
Najwięcej w temacie to się przejmują ludzie, którzy grają po 5zł.
Wam akurat nic nie grozi, chyba że pouczenie i 100zł kary.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Ciekawe co z osobami które promują i zachęcają innych do rejestracji w np bet 365.
I należne wynagrodzenie dostają na konto gracza z którego dalej idzie kasą na konto bNkowe , tak samo jak z tytułu wygranej ...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
A wg ktoś został ukarany jakąś grzywną ?? Przez milicje i urząd celny ?? :;/: Bo jak na razie to jest wielka łapanka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A jakie kary będą jeśli ktoś więcej na tym zarobił ??
Kara to zwrot 100% wygranych i pokrycie kosztów sądowych.
Choć słyszałem wersję o 150% zwrotu wygranych.
Zwrot oczywiście Państwu więc to kolejna typowa kradzież tego skorumpowanego kraju, bo jakie niby prawo do tych pieniędzy ma państwo? no żadne do k**** nędzy
czyli tym co przegrali państwo też odda te środki?
Złodziejskie państwo gdzie próbuje się wyzyskać jak najwięcej ze zwykłych obywateli te drobne 27 milionów złotych, gdzie urzędy skarbowe powinny zająć się karuzelami podatkowymi na których państwo w skali roku traci 50 ale nie milionów ale MILIARDÓW złotych.
Państwo POlicyjne, ale niech głosują na tych bandytów z Platformy Obywatelskiej.
Cytując klasykę - dokonując ciągle tych samych wyborów tylko idiota spodziewa się innych efektów
chłopak 3 lata temu o tym pisał tutaj:http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-40.html#post2383542
Ja też pamiętam,że przy okazji wejścia STS do netu spierałem się z Dobermanem,że zakładając w STS konto na siebie(grając wcześniej u zagranicznych) sam ukręcasz na siebie bata.
Czyli moja teoria spiskowa zaczyna mieć ręce i nogi.
No cóż ja również byłem w &quot;opozycji&quot; jeśli chodzi o zakładanie kont w bukmacherach naziemnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jednym słowem większość forumowiczów z tego forum potraci swoje oszczędności choć nie mówmy na razie chop puki wszystko się nie wyjaśni .
 
atena 160

atena

Użytkownik
Kare pieniężną da się jeszcze jakoś przełknąć, najgorsze jest umieszczenie w Krajowym rejestrze karnym...
 
G 34

george300

Użytkownik
przestańcie panikować jak małe dzieci.
najpewniej jest to prowokacja naszych śmiesznych naziemnych amatorów,jak znajdą się pierwsze UKARANE osoby,to będziemy się martwić.
ten śmieszny kraj już nie raz się ośmieszył,prawo UE jest po naszej stronie i nie ma czego się bać.
zacznijcie się przejmować tym,w jaki sposób WYGRYWAĆ
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom