>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
marian78 20

marian78

Użytkownik
dokładnie w całej tych słów rozciągłości właśnie jest
gdyby nas karali za wszystko, to byłoby państwo policyjne
a każdy, nawet polityk - wie, że narazić się większości społeczeństwa, to po prostu przegrać wszystko
dogłębne ekzekwowanie ustawy nie tylko przyniesie ogromne obciążenie pracowników państwowych, ale też myślę że z 20-30% mniej poparcia w wyborach
nie jest nikt głupi
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czterech ziemniaków wystąpiło o licencje na e-granie
Zakłady bukmacherskie wracają do internetu

Dzisiaj, 15 lipca (13:00)
Legalne zakłady bukmacherskie wrócą do internetu. Do resortu finansów wpłynęły cztery wnioski o licencję od firm, które chcą prowadzić legalne zakłady sportowe w sieci - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Od wczoraj nowa ustawa znów dopuszcza legalne obstawiane wyników sportowych w Internecie.

To nie oznacza jednak, że do Polski chcą wrócić giganci tej branży, którzy np. finansowali rozgrywki sportowe.
Cztery wnioski złożyły wyłącznie firmy, które już prowadzą &quot;naziemną&quot; działalność bukmacherską. Chcą po prostu poszerzyć ofertę w Internecie.
O sukcesie nowej ustawy będzie można powiedzieć, gdy na legalne obstawianie zakładów w sieci w Polsce zdecydują się światowi giganci tej branży. Na razie nie przyciągają ich nowe warunki - postawienie u nas swoich serwerów i płacenie wyższych podatków.
 
money 52

money

Użytkownik
tylko ciekawe kiedy to nastąpi.



pewnie za pół roku ????




Sam jestem ciekaw jak by wyglądało granie w necie u ziemniaków.
zapewne wiekszych roznic nie bedzie niz w czolowych bukach,tylko boje sie troche o oferte moze byc uboższa przynajmniej na poczatku i pewno kursy mniejsze bo gracze nie beda mieli wiekszego wyboru bo duzej konkurencji nie bedzie jak 4 firmy bukmacherskie zlozylo wnioski o e-granie
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Wczoraj na LE zagrałem dwie identyczne taśmy jedna w Fortunie druga w Bet365 ta z fortuny miała wyższy kurs ale to bardzo minimalnie. w Fortunie 21,98 a w bet365 chyba 21,20
Fakt faktem, że po odliczeniu podatków wygrana w Fortunie jest mniejsza... ale da się przeżyć.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grając ćwierćfinały Copa America na samych faworytów, za 100zł w Bet365 wygrana wynosi 751zł, a w STS-ie, 612zł.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
@ midel : podałem też Ci kurs dla b365, przewaga i tak jest dużaaa.
i nie wybierałem najniższych tylko porównałem z tym co miałem na kuponie
@luckyandgrind puść cwaniaczku w Pinnacle AKO ????
Gram tylko single i 90 % na live także u mnie to nie problem :p Po za tym nie zmienia to faktu, że nie masz racji z kursami. Jak będziesz miał kase w np 7 bukach, będziesz grał single i duble tam gdzie masz korzystniej a nie musisz dymać do ziemniaka to pogadamy. Jeśli wolisz graj dalej tam gdzie chcesz i pozwól innym robić to samo ale wygodna i przyjemność gry będzie tak czy siak po mojej stronie ;)....

Po za tym miałem tak kilka razy, że musiałem czekać kilka dni na wypłatę w STSie i to mnie najbardziej wkurzało... Jest też inna strona medalu: Statystyki i informacje uzyskać w necie jest dużo łatwiej, a nie przeglądać gazetke... Po za tym kontra bez wychodzenia z domu, surebety, ilość underów, owerów, kto strzeli następną bramkę itd itp ... Dla mnie gra w necie jest duzo lepsza ale ile ludzi tyle opinii ;)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Panowie, po co te głupie licytacje i przytaczanie kursów z różnych bukmacherów? Jeśli chodzi o ich wysokość, bukmacherzy stacjonarni nie mogą być pod tym względem lepsi. Wystarczy tu wspomnieć chociażby o liczbie jednych i drugich na rynku. Tych stacjonarnych można policzyć na palcach jednej ręki, tymczasem gracz może mieć konta u 20 bukmacherów zagranicznych i musiałby zdarzyć się cud, by polski &quot;ziemniak&quot; miał akumulowany kurs kuponu wyższy niż jeden z tych, dajmy na to, 20 bukmacherów internetowych. Widać to jak na tacy w porównywarce kursów. To, że na wybrane kilka zdarzeń polski buk będzie miał wyższą wygraną po odliczeniu podatku w porównaniu do któregoś z bukmacherów internetowych, nic przecież nie zmienia, bo wystarczy w takiej sytuacji odwiedzić jeden z wielu innych, konkurencyjnych serwisów, gdzie kurs łączny będzie wyższy.
Polski buk może być konkurencyjny na rynku tylko wtedy, kiedy wygrana nie będzie odbiegała od zakładanej wygranej przy grze u buka netowego, a na chwilę obecną różnica jest kolosalna. W dużym stopniu mogłoby ją zniwelować podniesienie kursów, np. wystawienie 1,55 podczas gdy średni kurs na dane wydarzenie wśród buków internetowych to 1,40. Na to nie ma jednak co liczyć. Oddzielna kwestia to wielkość oferty. Trudno jest mi wyobrazić sobie azjany u bukmachera stacjonarnego, które są specjalnością b365. Grając u buków zagranicznych można przebierać w zakładach i mieć konta nawet u ponad 20 firm. W ten sposób praktycznie zawsze można zagrać to, co się chce, a nie to, na co łaskawie pozwoli polski &quot;ziemniaczek&quot;. Gra live i oglądanie streamów nigdy u nich nie będzie funkcjonować tak, jak wygląda to teraz u buków z zagranicy. Pojawi się zapewne jakaś namiastka, która nie zaspokoi zapotrzebowania graczy.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Wczoraj na LE zagrałem dwie identyczne taśmy jedna w Fortunie druga w Bet365 ta z fortuny miała wyższy kurs ale to bardzo minimalnie. w Fortunie 21,98 a w bet365 chyba 21,20
Fakt faktem, że po odliczeniu podatków wygrana w Fortunie jest mniejsza... ale da się przeżyć.
A policz dowolny singiel np. na zakład over/under.
W necie masz 1.90-1.90 (średnio, a bywa i więcej), a u naziemnego 1.75-1.75 - odejmij od tego podatek i masz 1.54-1.54.
Stawiając 100zł w necie możesz zyskać 90zł, u naziemnego 54zł...
Różnica kolosalna.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
współczuje im kibice przeciwko im , teraz gracze , no i Mamy co to dzieci mają isć do szkoły od 6 roku życia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trutana 211

trutana

Użytkownik
4 buk sie wycofał jakiś eurobet zarazem zauważyłem zwiększoną aktywność innych buków na rynku polskim , ostatnio zaskoczył mnie betsafe
 
cock 756

cock

Użytkownik
współczuje im kibice przeciwko im , teraz gracze , no i Mamy co to dzieci mają isć do szkoły od 6 roku życia
Święte słowa stary.

Ale społeczeństwo się starzeje, wydłuży się dzięki temu o rok wiek produkcyjny. Cwane i chytre. Dzieci chcą?(potem jako dorośli dłużej pracować) Jasne. Od razu wiedziałem.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ja wypłaciłem 3 tys zł w wtorek doszło w piątek ok. 12.30, na razie jak widać żyję, hmm.
Wypłata bezpośrednio z bet365 na WBK.
 
S 0

slawoe

Użytkownik
Ktoś pisał, że firmy bwin, bet365 nie wydadzą naszych informacji Polskim organom ścigania. Jednak , ta osoba była w dużym błędzie.


Sławomir Otrzymałem już informację o Licencjach natomiast mnie interesuje tylko odpowiedź na pytanie czy w przypadku wystąpienia Polskich organów ścigania o informacje dotyczące graczy w serwisie bet365.com czy takie informacje będą wydawane.
Kamila K Nie. Takie informacje nie moga byc wydane bez toczącego się postępowania i żądania sądu lub prokuratora.
Kamila K Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.
Kamila K Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowskiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.
Sławomir Rozumiem , że w przypadku toczącego się postępowania , gdy strona polska zażąda wydania informacji na temat gracza wtedy firma bet365.com ma obowiązek udzielania informacji?
Kamila K Mysle ze wtedy mogloby to miec miejsce.
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Dokładnie. Obstawianie było dotąd nielegalne i nikt się raczej tym nie przejmował wiec jeśli tylko buki będą działać i wypłacać pieniążki jak do tej pory to według mnie bez sensu jest zmieniać nagle firmę z której usług się korzysta i płacić haracz naszemu państwo. To jest moje zdanie każdy może mieć oczywiście inne. Pozdrawiam.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja wypłaciłem wczoraj z Betclica dla sprawdzenia 50zł. Jak dojdzie to napiszę, a jak mi zrobią wjazd na chatę ???? To skąd ja maiłem wiedzieć, że zmienili nagle prawo? Przecież nikt mi o tym nie powiedział :/ ????
Razem z nadejściem przelewu panowie o 5 rano wbiją Ci na chatę... podziwiam te genialne pomysły... W naszym pięknym kraju jeśli mieliby Ci coś zrobić to nie wcześniej niż za pół roku. Poza tym bank przetrzymuje historię przelewów z tego co pamiętam przez 5 lat ???? na dobrą sprawę mogą Ci zrobić &quot;wjazd na chatę&quot; za 4 lata :p Poza tym myślę, że przy takich banalnych kwotach to byłby jakiś żart. Chociaż tutaj wszystko jest możliwe...
Pozdrawiam z NL :p
 
K 40

kozas

Użytkownik
No się smiejecie, a pamietam sprawe kioskarki bodajze ktora pare groszy podatku nie zaplacila, albo cos podobnego. Albo piekarza, ktory zbankrutowal bo oddawal chleb na dzialania dobroczynne, a gdyby wyrzucal to byloby spoko :] Oczywiscie urzad skarbowy nie bedzie buszowal po kontach patrzac kto jakie przelewy robi, ale co sie stanie jak ktos &quot;zyczliwy&quot; doniesie ?
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
proponuje używać portfeli internetowych typu moneybookers i bedzie ok
gorzej bedzie jesli buki poprostu sie wycofają ale myślę jeden zawsze sie posępi na polski rynek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom