>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
O 0

opolanin

Użytkownik
http://www.mf.gov.pl/sluzba-celna/wiadomosci/komunikaty/-/asset_publisher/2UWl/content/komunikat-dla-uczestnikow-gier-hazardowych-w-sieci;jsessionid=D93AC3C1F3AA707D594894FEDB73192F?redirect=http://www.mf.gov.pl/sluzba-celna%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_dNH3%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_Mmg5__column-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_2UWl_
tu jest piękny fragment
Czynny żal
Osoba, która zorientowała się, że popełniła przestępstwo skarbowe, może skorzystać z instytucji czynnego żalu. Jego mechanizm opiera się na art. 16 § 1 Kodeksu karnego skarbowego, zgodnie z którym karze za przestępstwo albo wykroczenie skarbowe nie podlega sprawca, który po popełnieniu czynów zawiadomił o nim organ właściwy do ścigania. Jednakże należy pamiętać, że sam czyn zabroniony powinien zostać naprawiony - tzn. konieczne będzie wyrażenie zgody na przepadek wygranych.
juz miliony ludzi oddaje kasę które zarobiło

a jak dzialają biedronki ?? one placą podatki w Polsce ?? chyba nie , więc czemu nie stoją urzednicy pod sklepem i nie wpierdal.......mandatów za korzystanie usług z firm ktore podatków nie placą i nie nakazują nam obywatelom kupować maslanki w sklepie osiedlowym ???
 
M 0

mat72

Użytkownik
Fajnie, tylko jak się dowiedzieć czy już na mnie coś mają. Bo jak mają to nie mogę z tego &quot;przywileju&quot; skorzystać, a jeszcze się pogrążę bardziej. Dobrze by było gdyby ktoś kto ma znajomego w banku spróbował się dowiedzieć jakie wytyczne dostali pracownicy w zakresie przekazywania informacji o klientach na konto których przelwane zostały środki z kont bukmacherów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a jak dzialają biedronki ?? one placą podatki w Polsce ?? chyba nie , więc czemu nie stoją urzednicy pod sklepem i nie wpierdal.......mandatów za korzystanie usług z firm ktore podatków nie placą i nie nakazują nam obywatelom kupować maslanki w sklepie osiedlowym ???
Biedronki płacą podatki w Polsce:
http://ddwloclawek.pl/pl/12_biznes/14361_biedronka_to_najwiekszy_prywatny_pracodawca_w_polsce_placi_tez_milionowe_podatki.html
http://www.fronda.pl/a/zobacz-ktora-siec-handlowa-placi-podatki-w-polsce,33339.html
.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Czynny żal = strzał w kolano - dobre sobie. Nie mają na Nas nic konkretnego. Nie pisali by tego gdyby mieli twarde dowody. Szykają frajerów.
Poniżej kolejna konferancja. Dobra nasza bo temat żywy na wysokim szczeblu.
Widzę, że jedni swoje - SC a drudzy swoje - Artur Dębski, Artur Górczyński.
Ciekawe kiedy w końcu zaczną ze sobą rozmawiać bo taka przepychanka przecież do niczego nie prowadzi.
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=1FE2B5F94DEEA342C1257D9300377861#
&quot;... nie potrafi dobrze policzyć głosów ale doskonalne potrafi prześladować ...&quot; - nowy mistrz, ciętej riposty
Panie ministrze Kapica, nie wiadomo już jak z Panem rozmawiać.
Weź Pan w końcu zacznij rozmawiać z ludem i opozycją. Zrób Pan to dla mnie.
 
P 5

petmay

Użytkownik
No tak bo własciciele przechowują twoje logi. Swoją drogą nawet korzystanie z TORA nie jest bezpieczne w 100%. Nie dawno było o gosciu który wysyłał meile przez TORa do różnych instucji państwowych o podłożnych bombach.
Działał przez kilka miesiecy aż wkoncu na niego trafili.

Tak że nic Cie nie zabezpieczy w 100%... ale korzystanie z programów VPN za kilka dolarów miesiecznie daje naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa i dostęp do wielu serwisów ( nie tylko hazardowych) nie dostępnych na danym terenie.
Najlepsze rozwiązanie. Postawienie na debianowy Whonix Gateway+Whonix Workstation. To coś więcej niż TOR.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Biedronka to &quot;ciało fizyczne&quot; budynek, sklep, zatrudniają Polaków, płacą za Nich składki emerytalne, ubezpieczenia, ZUS itp. płacą też podatek od dochodu więc nie ma co porównywać.
http://www.biztok.pl/biznes/kto-naprawde-placi-podatki-w-polsce-zobacz-najwiekszych_a15051
Ministerstwo z zagranicznych buków nie ma praktycznie pożytku, wypływają do Nich złotówki i zyskuje tylko buk i gracz (jak wygrywa), gdyby Ministerstwo chociaż zezwoliło na to aby gracz płacił podatki od wygranych to już byłby dla nich zysk, gracz mógłby sobie normalnie żyć ale nie oni chcą więcej kasy i dokręcają śrubę tak, że tylko polskie naiwne ziemniaki godzą się płacić tutaj takie podatki.
Ja nie mam wyboru i nie mogę skorzystać z usług firmy która działa legalnie na terenie UE a w niektórych krajach działa na ich zasadach. To tak jakbym chciał kupić sobie BMW i jeździć po Nim w Polce ale nie muszę korzystać z polskiej marki aut.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
niezły cyrk z tej konferencji posłów i właściciela firmy.
Facet ma firmę i użycza np. stoły do pokera, robi imprezy itp. Wstawił do neta zdjęcia stołu itp i skarbówka go oskarżyła o promowanie nielegalnego hazardu czy jakoś tak.
Ten sam Pan użyczył ten stół do serialu M jak Miłość (widocznie mieli jakąś scenę hazardową) i zobaczyło to kilka milionów Polaków co dla Skarbówki już nie jest promowaniem nielegalnego hazardu ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
że sam czyn zabroniony powinien zostać naprawiony - tzn. konieczne będzie wyrażenie zgody na przepadek wygranych.
juz miliony ludzi oddaje kasę które zarobiło
Jak by dawali zwrot przegranych myślę że wielu by na to poszło ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ponawiam moje pytanie. Dlaczego dwie sprawy dotyczące tego samego, rozpatrywane w tym samym urzędzie mają dwa różne całkiem odmienne wyroki ?
Z tego co można wywnioskować to przyznanie się do winy powoduje nałożenie kary a nie przyznanie umorzenie sprawy.
Idąc dalej tym tokiem, odwołanie powinno zostać przyjęte a użytkownik uniewinniony.
Jak to mówią wilk syty i owca cała, założenie P.Kapicy zrealizowane w 100%
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Ponawiam moje pytanie. Dlaczego dwie sprawy dotyczące tego samego, rozpatrywane w tym samym urzędzie mają dwa różne całkiem odmienne wyroki ?
Sylwek, ja ci odpowiem. Zwróć uwagę na uzasadnienie w sprawie plugsm - wynika z niego, że nie była to sprawa o przestępstwo z art. 107 uks, a o opodatkowanie dochodów. W tym kontekście stwierdzono, że dochody nie podlegają opodatkowaniu. Natomiast czy dalej skierowano sprawę do sądu ze 107 uks, a jeśli nie, to dlaczego - tego nie wiem. Tak samo jak nie jest dla mnie jasne, dlaczego w wyroku nakazowym brak zastosowania środka karnego w postaci przepadku wygranej, który jest obligatoryjny.
 
A 294

art300

Użytkownik
Ponawiam moje pytanie. Dlaczego dwie sprawy dotyczące tego samego, rozpatrywane w tym samym urzędzie mają dwa różne całkiem odmienne wyroki ?
1. To nie dwa wyroki, tylko postanowienie/decyzja i wyrok.
2. Według mnie, przy założeniu, że dane są prawdziwe, pierwsza sprawa była rozpatrywana tylko z punktu widzenia kks, a druga z ustawy w powiązaniu z kks. I dlatego w pierwszym przypadku zajęli się kwestią podatku w UKS -ie, a w drugiej legalności w SC. Drugą sprawę z mocy ustawy prowadzi/wszczyna SC, natomiast akt oskarżenia pozostawili UKS -owi, przekazując mu sprawę. W pierwszej natomiast UKS olał kwestię wszystkich aspektów legalności gry, wzięcia pod uwagę na przykład na jakim terytorium grano i nie przekazał sprawy do SC, zadowalając sie decyzją w kwestii podatku.
To tak na roboczo. Mogę się mylić.
 
A 144

askania

Użytkownik
Jak widać dyskusja do niczego nie prowadzi - każdy ma tu swoją interpretację, swój punkt widzenia najwięcej postów dotyczy niezgodności z prawem unijnym - a wg mnie trzeba pamietać o jednej zasadzie &quot;nie szukajcie sprawiedliwości w sądzie&quot; widziałem już w swoim życiu kilka wyroków teoretycznie niezgodnych z prawem - jednego dnia skład sędziowski orzeka tak drugiego dnia inny skład i inne orzeczenie - jeśli sytuacja będzie dotyczyła dużej ilości osób to jedynym rozwiązaniem będzie pozew zbiorowy do strasburga tylko że do tego czasu osoby do których się czepną pewnie zapłacą jakąś tam niewielką karę bo nie będzie ich w perspektywie stać na odwołania i komplikacje jakie się z tym wiążą
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Szkoda, że nie widać żadnej pieczątki na tym psu z gardła wyciągniętym niby wyroku. Ale załóżmy, że to prawda. Jest napisane: bez udziału stron. Ktoś się przyznał czy maja niezbite dowody? Ktoś nie miał możliwości bronić się przed sądem? Jak to rozumieć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom