>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Tsonga - Cilic ---- Cilic @ 2,4 Pinnacle ✅

Cilic wygrał 3 ostatnie mecze z Tsongą i zdecydowanie może wygrać po raz kolejny. Widać poprawę w jego grze, może nie jest to poziom z ubiegłego roku, ale teraz Chorwat serwuje całkiem przyzwoicie i jest skuteczny z linii końcowej. Tsonga jak do tej pory nie miał trudnych rywali, bo Nieminen, Granollers i Stakhovsky to inna liga. Paire zagrał słaby mecz i Tsonga bez przeszkód awansował do ćwierćfinału. Cilic miał po drodze dużo cięższe mecze np. Kukushkin, który ograł wcześniej Dimitrova, a także Chardy. Teraz czeka Cilica najtrudniejszy mecz, ale jak pokazały jego ostatnie mecze z Tsongą może go ograć jeśli będzie solidny na serwisie. Obaj dobrze serwują, dlatego mogą być jakieś tiebreaki. Kurs całkiem dobry.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Panowie mam pytanie, bardzo prosze o odpowiedz, a nastepnie skasowanie posta - otoz przegladajac zaklady natrafilem w meczu Djoko - Lopez na taki &quot;ile gemow wygra zawodnik 1 w pierwszym secie - wiecej niz 4,5 za 2,03 &quot;. Zrobilem wielkie oczy, ze taki kurs i szybko postawilem za duze pieniadze, ale teraz widze, ze ten zaklad juz zmienili na &quot;ile gemow wygra zawodnik 2 w 1 secie&quot;, czyli byla pomylka. Dodam ze ja w swoich zakladach postawionych mam dalej Djoko jako tego, ktory ma wygrac wiecej niz 4,5 gema. Jak wejdzie, to anuluja ten zaklad ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Panowie mam pytanie, bardzo prosze o odpowiedz, a nastepnie skasowanie posta - otoz przegladajac zaklady natrafilem w meczu Djoko - Lopez na taki &quot;ile gemow wygra zawodnik 1 w pierwszym secie - wiecej niz 4,5 za 2,03 &quot;. Zrobilem wielkie oczy, ze taki kurs i szybko postawilem za duze pieniadze, ale teraz widze, ze ten zaklad juz zmienili na &quot;ile gemow wygra zawodnik 2 w 1 secie&quot;, czyli byla pomylka. Dodam ze ja w swoich zakladach postawionych mam dalej Djoko jako tego, ktory ma wygrac wiecej niz 4,5 gema. Jak wejdzie, to anuluja ten zaklad ?
Pewnie anulują, ale zrób sobie screena, żeby potem czegoś nie poprzestawiali ;) Napisz jeszcze jaki buk jak możesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Zauważyłem, że co raz więcej można dyskutować w tym dziale co mi bardzo odpowiada osobiście. Panowie jakieś przemyślenia odnośnie Wawrinka vs Anderson Stasio się z meczu na mecz rozkręca z drugiej strony Anderson to już nie taki drewniak jak kiedyś i zaskakuje, że w wymianach radzi sobie bardzo dobrze. Kursy dosyć ciekawe pan z Rpa 2.2 a stasio 1.7
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Zauważyłem, że co raz więcej można dyskutować w tym dziale co mi bardzo odpowiada osobiście. Panowie jakieś przemyślenia odnośnie Wawrinka vs Anderson Stasio się z meczu na mecz rozkręca z drugiej strony Anderson to już nie taki drewniak jak kiedyś i zaskakuje, że w wymianach radzi sobie bardzo dobrze. Kursy dosyć ciekawe pan z Rpa 2.2 a stasio 1.7
Moge tylko powiedziec, ze ogladalem wczoraj Andersona i wczesniejszy mecz rowniez. Z niego to zadne drewno, naprawde gosc zaskakuje. Swietne wymiany, bardzo malo bledow no i serwis mocny, zmienny. Nie wiem co to bedzie dzisiaj, ale jednego seta urwie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ktoś może to potwierdzić ? Jest jakieś info o aktualnym stanie ? Skręcenie kostki to dość poważna sprawa, a nie czytalem nigdzie zeby rzeczywiscie tak bylo ... Ruchy kursów nic nie wskazują
Na początku drugiego seta źle stanął i złapał się za kostkę. Potem rozegrał jeszcze 3 sety, z czego 2 wygrał. Tyle historii jeśli chodzi o &quot;skręcenie kostki&quot;.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Zauważyłem, że co raz więcej można dyskutować w tym dziale co mi bardzo odpowiada osobiście. Panowie jakieś przemyślenia odnośnie Wawrinka vs Anderson Stasio się z meczu na mecz rozkręca z drugiej strony Anderson to już nie taki drewniak jak kiedyś i zaskakuje, że w wymianach radzi sobie bardzo dobrze. Kursy dosyć ciekawe pan z Rpa 2.2 a stasio 1.7
Całego meczu Andersona z Murrayem nie oglądałem, ale widać było, że Anderson ma przestoje w grze. Drugi set na słabym poziomie, Murray kiepsko grał, Anderson źle na serwisie, z psychiką u niego też nienajlepiej w kluczowych momentach. Wawrinka jeśli nic nie zepsuje może wygrać, zwłaszcza, że Anderson zagrał ostatnio ciężkie 4 sety.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Ćwierćfinal
Tsonga J-W. - Cilic M. 08.09.2015 19:30
Typ: Tsonga - 1,5 seta
Kurs: 2,20 Unibet
Analiza:

Większość upatruje dziś zwycięstwo Chorwata lecz ja widzę to zupełnie inaczej. Nic nie przemawia za chorwatem poza pojedynkami bezpośrednimi w których Cilic jest górą. Ale skupmy się na tym dlaczego Francuz dziś wygra. Po pierwsze Cilic gra słabo na tym turnieju i każdy wietrzył mu porażkę już dużo wcześniej i według mnie dziś właśnie tak się stanie. Ostatnie dwa mecze chorwata to zwycięstwa 3-1 z Chardym oraz 3-2 z Kukishkinem. Bardzo zacięte mecze jednak Cilic zdołał wyjść z nich zwycięsko. Tsonga natomiast nie stracił jeszcze seta na tym turnieju, no tak wszyscy powiedzą, że miał słabych rywali....na pewno byli mniej wymagający niż Chorwata ale jeżeli wygrywa się cztery mecze po 3-0 z solidnymi tenisistami ( taaak &quot;solidnymi&quot; bo Nieminem czy Stakhovsky albo Granollers potrafią nie jednemu świetnemu zawodnikowi uprzykrzyć życie), o Paire już nie wspominając....Warto zauważyć, że Francuz świetnie gra przy swoim serwisie bo niezwykle rzadko był stan po 40-40 we wszystkich czterech spotkaniach. Na poprzednich turniejach Tsonga przegrał 2-1 z Johsonem oraz Verdasco natomiast Cilic z 2-0 z Gasquetem oraz Tomiciem. Nie sądze by dziś pokonał Tsonge. Stawiam na wygraną z przewagą minimum dwóch setów ale oczywiście polecam również czystą jedynkę. Powodzenia !!! ;)



Mam nadzieję, że będzie nudne 3-0 hehe
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
J. Tsonga v M. Cilic 2:30
S. Williams v V. Williams - suma gemów pow. 19,5 1:80
Azarenka v Halep - 1.333
R. Gasquet v R. Federer - suma gemów - pow. 32 - 1,833

Sportingbet

Cilic ze względu takich jak już pisali koledzy wyżej, Cilic dużo potrafi, miał cieższych rywali niż Tsonga, poprawił lekko swoją grę, potrafi wygrywać z Tsongą co pokazuje H2H, widzę w nim lekkiego faworyta w tym meczu. Tsonga wygrał zaledwie gładko z Paire który grał po prostu słabo.

Mecz sióstr Williams, no cóż Serena jak to Serena powinna wygrać, ale nie wydaje mi się żeby był to łatwy mecz, gra z siostrą to zawsze inaczej jest, a poza tym Venus pokazuje się w turnieju z całkiem niezłej strony, liczę więc na overek w meczu, miałem zagrać pow.18,5 ale coś zmienił buk w ostatniej chwili i nie zauważyłem, teraz nie wystarcza mi już 6:3,6:4, zawsze troszkę ciężej, ale jestem spokojnej myśli nie zdziwiłbym się tie-breaka w pierwszym secie.

Halep z obandażowaną nogą, ma jakieś problemy, Azarenka tymczasem zagrała ostatni mecz świetnie, komentator piał z zachwytu że mecz Azarenki to najlepszy mecz kobiet jaki widział w ostatnim czasie, co innego że Vika w swojej najlepszej formie potrafi zagrać rewelacyjnie, jeśli teraz taką zobaczymy to najprawdopodobniej nie będzie miała problemów ze zwycięstwem.

Federer gra przyzwoicie, nie powiem że spodziewałbym się troszkę lepszej gry jeśli chce wygrać turniej, ale jest naprawdę dobrze, co też mogę powiedzieć o Gasquecie! Francuz naprawdę zaskoczył gładko wygrywając z Berdychem, byłem pewny że będzie dużo więcej walki, ale mniejsza z tym meczem, Berdych poza turniejem, a w meczu z Federerem Richard tanio skóry nie sprzeda, Federer z pewnością będzie miał sporo problemów z tym mega top-spinowym cudownym jednoręcznym backhandeetam Gasquta, ilość gemów raczej mega niska więc pewka jak dla mnie przy takiej dyspozycji Francuza
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jesli chodzi o Stasia to pamietajmy,ze Wawrince ten gosc zupelnie nie lezy. Kevina stac na wygranie z Wawrinka, jezeli zagra dobry mecz. Wszystko zalezy od dyspozycji dnia, wiec tego meczu zupelnie bym nie obstawial jesli chodzi o typowanie zwyciezcy. Chociaz patrzac, ze Kevin gral z Murrayem ponad 4H... Moze Kevinovi sil zabraknac z wawrzyncem...
Na dzis wpadl mi w oko typ:
Djokovic vs Lopez Bedzie Tie-Break w meczu TAK 1.90

Obaj trzymaja dobrze swoj serwis. Licze, ze w ciagu tych 3 setow lub wiecej zobaczymy choc jednego Tie-breaka. Kurs niezly.
WYNIK: 6:1 3:6 6:3 7:6 Djokovic. Tie break w ostatnim secie. ✅✅

Tsonga vs Cilic Tsonga wygra 1.61
Moze kurs maly ale jednak Tsonga wg mnie dzis wygra. Bardzo solidny mecz z Paire bez jakiejkolwiek spiny, duzo chodzil do siatki. Cilic tez serwuje swietnie, ale jednak wygra tu lepsze poruszanie sie po korcie i wg mnie Tsonga lepiej biega, nie jest taki drewniany jak Chorwat. Tsonga 3:0 3:1 jak byk.
WYNIK: 6:4 6:4 3:6 6:7 6:4 Cilic. ⛔ ⛔ Pan Profesor jednak gora, znow sie sprawdza, ze lepiej po prostu brac wieksze kursy...
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Ćwierćfinal
Tsonga J-W. - Cilic M. 08.09.2015 19:30
Typ: Tsonga - 1,5 seta
Kurs: 2,20 Unibet
Analiza:

Większość upatruje dziś zwycięstwo Chorwata lecz ja widzę to zupełnie inaczej. Nic nie przemawia za chorwatem poza pojedynkami bezpośrednimi w których Cilic jest górą. Ale skupmy się na tym dlaczego Francuz dziś wygra. Po pierwsze Cilic gra słabo na tym turnieju i każdy wietrzył mu porażkę już dużo wcześniej i według mnie dziś właśnie tak się stanie. Ostatnie dwa mecze chorwata to zwycięstwa 3-1 z Chardym oraz 3-2 z Kukishkinem. Bardzo zacięte mecze jednak Cilic zdołał wyjść z nich zwycięsko. Tsonga natomiast nie stracił jeszcze seta na tym turnieju, no tak wszyscy powiedzą, że miał słabych rywali....na pewno byli mniej wymagający niż Chorwata ale jeżeli wygrywa się cztery mecze po 3-0 z solidnymi tenisistami ( taaak &quot;solidnymi&quot; bo Nieminem czy Stakhovsky albo Granollers potrafią nie jednemu świetnemu zawodnikowi uprzykrzyć życie), o Paire już nie wspominając....Warto zauważyć, że Francuz świetnie gra przy swoim serwisie bo niezwykle rzadko był stan po 40-40 we wszystkich czterech spotkaniach. Na poprzednich turniejach Tsonga przegrał 2-1 z Johsonem oraz Verdasco natomiast Cilic z 2-0 z Gasquetem oraz Tomiciem. Nie sądze by dziś pokonał Tsonge. Stawiam na wygraną z przewagą minimum dwóch setów ale oczywiście polecam również czystą jedynkę. Powodzenia !!! ;)



Mam nadzieję, że będzie nudne 3-0 hehe
co za brednie... Ci 3 bardzo wymagajacy... Jedynynie Paire prezentuje jakis poziom ale gral chyba z jakas kontuzja. Nic nie przemawia za Cilicem? A serwis? Przypominam ze w tb z Chardym na 4 serwisy wyserwowal 4 asy. Glownie co przemawia za Cilicem to jest rozgrywanie waznych punktow! Gosc jest wtedy niesamowity. Nie wygral przez przypadek rok temu, i widac ze w tym roku gra tu tez bardzo dobrze, ogromne value na Chorwata bo w mojej ocenie mecz 60-40 na korzysc Cilicia. A tych pierdol nie da sie czytac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Warto przypomnieć, że Wawrinka z Andersonem przegrał ostatnie 4 mecze, ostatni w tym roku w Queen&#39;s. Anderson może ma przestoje w grze, ale gość idzie jak burza, z podpórka Anderson +1.5 seta moim zdaniem jak w masło.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Warto przypomnieć, że Wawrinka z Andersonem przegrał ostatnie 4 mecze, ostatni w tym roku w Queen&#39;s. Anderson może ma przestoje w grze, ale gość idzie jak burza, z podpórka Anderson +1.5 seta moim zdaniem jak w masło.
Gdyby nie to, ze pogral z Murrayem ponad 4h i 10 minut nawet 2 sety ciezko bedzie mu zdobyc ze Stasiem... No chyba, ze Anderson jest miszczem regeneracji i wgle nie bedzie odczuwal zmeczenia ze Stasiem to wtedy ze spokojem mozna Andersona brac ale watpie... Kevin szybko poleci... Tez na poczatku bylem przeciw grania na STasia ale zmeczenie po ciezkim meczu, gdzie odpoczynku masz niecale 2 dni to malo czasu na regeneracje...
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jo Wilfried Tsonga - Marin Cilic Typ: Tsonga @ 1.71 Pinnacle 4/10
Jo Wilfried Tsonga - Marin Cilic Typ: Tsonga -2.5 seta AH @ 4.35 Pinnacle 2/10
Tsonga idzie przez turniej, jak burza. Jak dotąd nie stracił nawet seta. Ktoś może powiedzieć/napisać, że nie miał trudnych rywali, ale czy takowych miał Cilić. Ok. pokonał będącego w niezłej formie Kukushkina, ale z kolei Tsonga ograł Paire&#39;a. Poza tym o wiele bardziej przekonuje mnie tenis Francuza. O wiele bardziej agresywny, z lepszym serwisem oraz większą liczbą bezpośrednio wygranych piłek. Jak słusznie zauważają obserwatorzy Cilić męczy się ze swoim tenisem. Nie ma tej świeżości i pewności siebie, która dała mu tytuł na kortach Flushing Meadows rok temu. Z kolei Francuz mam wrażenie, że nieco dojrzał i starty na Wielkich Szlemach traktuje nader poważnie, gdyż lat gry na najwyższym poziomie już tak wiele znowu mu nie zostało. H2h 4-3 na korzyść Cilica, ale myśle, że zarówno nawierzchnia styl gry, jak i aktualna forma faworyzują Jo-Wilfrieda Tsongę.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
H2h 4-3?? h2h wynosi 6-1 dla Cilica ktory ewidentnie nie lezy Francuzowi jedyna wygrana w 2011 kiedy Cilic gral slabo i zmagal sie z kontuzja Jak dla mnie 2,30 na Cilica to promocja
Jeśli już to ewentualnie 6-3, licząc krecze, więc podał dobrą statystykę. Jeśli to taka promocja to stawiaj, ja idę zdecydowanie w stronę francuza. Nie chce mi się powielać postów osób, które postawiły tak jak ja, więc krótko. Tsonga gra bardzo pewnie, znakomicie trzyma serwis, z kolei Cilić miewa przestoje, popełnia więcej błędów i to właśnie te momenty powinny zaważyć na wyniku dzisiejszego spotkania.

Tsonga- Cilić 1 1,68
 
A 49

americano30

Użytkownik
Kolejny znawca tenisa w ich spotkaniach nigdy nie bylo krecza kolego wiec naprawde niewiem skad bierzecie wasze statystyki.Chyba ze nieznasz zasad niektorych turniejow .Podal zla statystyke i wprowadza ludzi w blad h2h wynosi 6-1
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Kolejny znawca tenisa w ich spotkaniach nigdy nie bylo krecza kolego wiec naprawde niewiem skad bierzecie wasze statystyki.Chyba ze nieznasz zasad niektorych turniejow .Podal zla statystyke i wprowadza ludzi w blad h2h wynosi 6-1
Podaj źródło.
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Podaj źródło.
Nie wiem skąd inne źródła ale te nigdy mnie jeszcze nie oszukały. Proszę bardzo H2H z prawdziwego zdarzenia !

Btw. Tsonga ze swoim serwisem na tym turnieju i piłkami kończącymi powinien zmieść z kortu Marina. Jeśli nie stanie się to w 3 setach to góra 4...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom