>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Wawrinka-Anderson
Na forum zdania na temat tego meczu bardzo podzielone,można powiedzieć że 50:50,ja sam także nie potrafie wskazać zwycięzcy tego pojedynku,daje obu panom takie same szanse.Moim zdaniem będzie to zacięty i długi mecz,tak jak ich poprzednie spotkania.Obaj mają bardzo dobry serwis,który pozwala pilnować swoich podań.Mierzyli się dotąd siedmiokrotnie:
2010 Miami 2:0 Wawrinka 22 gemy
2011 Montreal 2:1 Wawrinka 30 gemów
2013 Szanghaj 2:1 Wawrinka 32 gemy
2014 Indian Wells 2:1 Anderson 30 gemów
2014 Toronto 2:0 Anderson 25 gemów
2014 Paryż 2:1 Anderson 38 gemów
2015 Quuen&#39;s 2:0 Anderson 26 gemów
Panowie w tych spotkaniach rozegrali łącznie siedem tie breaków.Według mnie może to być spotkanie podobne pod względem długości do tego jakie Anderson rozegrał z Murrayem,w którym było łącznie 48 gemów w 4 setach z 3 tie brekami.

Moje propozycje:
Wawrinka-Anderson powyżej 41.5 gema @1.72 bet365⛔
Wawrinka-Anderson powyżej 39.5 asa @1.9 Marathonbet⛔
Wawrinka-Anderson powyżej 3.5 seta @1.44 Marathonbet
⛔
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Djoković - Cilic
Czy zawodnik 2 wygra przynajmniej jednego seta? Tak @2,10
Bwin


Dla mnie spore Volue Nole w ostatnich tygodniach potrafił stracić seta z o wiele słabszymi zawodnikami niż Chorwat. Djoković miewa przestoje co już pare razy pokazał w ostatnich spotkaniach, strata podania z Ciliciem może równać się przegranemu setowi. Marin serwuje tu w tym turnieju bardzo dobrze, potrafi seriami strzelać wygrywającymi serwisami. Jak dla mnie najpewniejszy typ z dobrym kursem na te spotkanie. Sam będę kibicował Ciliciowi, według mnie nie jest na przegranej pozycji i może sprawić tu małą sensacje ????
Powodzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Cilic M.
Cilic M. +2,5 seta ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 13:0 z lat 2008-2015. Bilans meczów bezpośrednich podobny trochę jak z Wawrinką, w meczach &quot;normalnych&quot; do dwóch wygranych setów totalna dominacja Novaka, ale już w meczach najwyższej rangi tych do trzech wygranych setów robi się ciekawie. Tak oto Djokovic tylko dwa razy nie stracił seta z Cilicem w takich spotkaniach i ostatnio było to dość niedawno bo na Wimbledonie, wcześniej w 2010 roku na rozgrywkach pucharowych Davis Cup. Rok temu na najbardziej prestiżowym szlemie padło 5 setów, French Open 4 sety, US Open 2008 4 sety. Niby Serb na początku roku w Monte-Carlo zniszczył Cilica 6:0 6:3, ale jest to kompletnie bez znaczenia. Inna nawierzchnia, a do tego Marin wracał wtedy po długiej przerwie od tenisa i był daleki od optymalnej formy. Teraz jego gra z meczu na mecz nabiera coraz większej pewności, ale czy pokona Novaka? Śmiem w to wątpić. Jednak co by nie mówić, Serb pokazuje od zakończenia Wimbledonu przez całe US Open Series, że jest spokojnie do ugryzienia. Gulbis, Murray, Goffin, Dolgopolov, Federer, Bautista-Agut, Lopez... i teraz mam nadzieję, że to będzie Cilic.
Wynik: 6:0 6:1 6:2
Co może martwić to ta kostka Cilica ale na taki mecz on będzie gotowy.
Dajcie spokój z tą kostką, jest to kompletna bzdura. Cała geneza &quot;sytuacji z kostką&quot; powstała bodajże w 2 secie z Chardym. Po czym Cilic wygrał to spotkanie bez najmniejszych problemów. W wywiadzie dla Eurosportu powiedział, że nic mu nie jest przed spotkaniem z Jo. W meczu z Tsongą rozegrał 5 setów, a to co miał na nodze to tylko było &quot;lepiej dmuchać na zimne&quot;. Gdyby mu coś rzeczywiście było to już dawno pożegnałby się z turniejem. ;) Djokovic tak samo robi jak i każdy poważny inny sportowiec. Jeżeli ktoś czuje choć delikatny ból to skoro może wziąć medical-timeout to go po prostu bierze i nikt go nie będzie za to winić, że korzysta regulaminowej przerwy. A to czy ugryzł go komar czy skręcił kostkę to tylko i wyłącznie jego sprawa. Czasami zawodnicy biorą medicale tylko po to by wybić przeciwnika z rytmu dobrej gry, takie przejawy są często w WTA, najczęściej moim zdaniem w ostatnim czasie robi to Simona Halep, ale to tylko i wyłącznie moja własna opinia.
Zabrakło dosłownie 3-4 piłek wygranych i to mecz Brytyjczyka byśmy dzisiaj obstawiali, bo w 5 secie Kevin by popłynął.
Panie conors ???? można tak gdybać, ale fakty są takie 7:6(5) 6:3 3:1 było... dla Andersona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z Szakalem rano już wrzuciłem typy do swojego tematu na Cilica.
Gram zarówno Chorwat +2.5 jak i handicap gemowy +6.5.
Szykowałem się na wyrównany mecz podczas Wimbledonu jednak tam Marin mnie zawiódł.Teraz moim zdaniem on jest w gazie mecz z Tsongą tylko go wzmocnił psychicznie.Moim zdaniem zobaczymy przynajmniej 4 sety a ja wierzę że obaj panowie zgotują piękną bitwę i to 5 setową.
Co może martwić to ta kostka Cilica ale na taki mecz on będzie gotowy.
Bardzo mocno liczę na seta ze strony Chorwata i według mnie tym razem nie może się skończyć 3:0 dla Novaka.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No a ja dzisiaj ide w strone faworytow. Tripel wg mnie bardzo mozliwy do wejscia:
Johnson/Querrey vs L.Mayer/Sousa Typ 1 1.45
Brayanow wyrzucili, mysle ze dadza rade i dzis.
WYNIK: 6:3 6:4 Johnson/Querrey ✅


Azarenka vs Halep 1 1.40
Halep gra padake, slaby mecz z Lisicki, Azarenka tutaj ja zmiecie z kortu, mysle, ze nawet w dwu setach ale nie bede az tak ryzykowal, w koncu to kobiecy tenis.
WYNIK: 6:3 4:6 6:4 Halep. ⛔ No i dzieki patologicznej grze ale spaslej Azarenki tripelek nie wszedl i &quot;pare groszy&quot; w plecy fak ???? ???? ????

I konsekwentnie na Stasia z Andersonem 1.60
Licze na polfinal Roger vs Wawrinka... Intuicja podpowiada mi Stasia jak i juz wczesniej pisalem licze tez na zmeczenie gracza z Rpa po meczu z Murrayem i oczywiscie na bomby FH i BH Stasia. Stasiu jak sie zepnie to potrafi i cuda zagrac jak we Frenchu, bikos this is not a QUENS Club this is US OPEN. :cool:
WYNIK: 6:4 6:4 6:0 Wawrinka. ✅ Miazga... teraz w kolejce Roger i tu pierwszy powazny test dla starszego szwajcara w tym US.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
conors 5,6K

conors

Użytkownik
@1,58 Wawrinka win
Może jeszcze nie jest za późno... Prośba do wszystkich, którzy chcą umoczyć stawiając na Andersona - opamiętajcie się. Macie jeszcze czas wycofać zakłady.
A poważnie - oglądałem cały mecz Andersona z Murrayem. Szkot zagrał przyzwoity mecz, ale to gracz o zupełnie innej charakterystyce niż Wawrinka. Siłą Panicza jest regularnośc, znakomita obrona, wybieranie piłek nie do obrony. To niestety zawodziło. Zabrakło dosłownie 3-4 piłek wygranych i to mecz Brytyjczyka byśmy dzisiaj obstawiali, bo w 5 secie Kevin by popłynął.
Szkot grał zbyt miękki tenis. Nie zdobywał tzw. łatwych punktów. Winnerów jak na lekarstwo, na serwie nie zachwycał. Generalnie - punktów sam zdobywal mało, a co najgorsze - dawał się nakręcać Drewnianemu. Ten rozbujał grę, nabrał zaufania do swojego forhendu zwłaszcza, i Panicz już przed TV.
Dziś spodziewam się innego scenariusza. Wawrinka to mistrz szarpanej gry plus serwis plus ostra gra. Tu Kevinowi będzie miał trudniej.
O fizyczności - to może też mieć znaczenie. Zawodnicy wysocy w temacie regeneracji mają trudniej. Kevin ostatnio gra bardzo dużo. Nie ma żadnego doświadczenie w tej fasie Szlema. To też okoliczności przemawiająca za Szwajcarem.
Chciałbym żeby wygrał Afrykaner, ale stawiam na Staszka. Wszytskie znaki na ziemi i niebie wskazują, że on zamelduje się w półfinale...
ps. jeżeli nie odnotuje dużej fali reputek po tym typie, zawieszę pisanie analiz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Stan po slabym kursiwie, ale Stan @1,58✅ izi, w 100% mialem racje
Grali ze soba tyle razy i h2h jest znane, ale jest jedno ale, otoz moze i Kevin ogral Murraya, moze i jest w formie, ale on po raz pierwszy jest w takiej fazie gsa, przegral 7 razy na 7 juz runde wczesniej... pod kazdym postem mam napisane, ze najwazniejsza w tenisie jest glowa, w tym spotkaniu bedzie to widac idealnie, bo Afrykaner to przeciwienstwo Stasia, ktory jak juz jest w koncowej fazie turnieju to odpala niemilosiernie, co bylo widac na Rollandzie, jakos dziwnie przewiduje final Stan - Marin, dzisiaj zagram nawet za drobne 3:0 po @4,30✅✅ na Szwajcara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Wawrinka-Anderson 1 set over 10,5g @2,10 Unibet⛔
Szykuję się, ciekawe widowisko ????
O ile Kevin nie zje...
Zacznę od tego że, na tym poziomie turnieju nie ma przypadkowych graczy...
I nie wydaję mi się aby obaj panowie się łamali niczym ANDY HUG swoich rywali, przynajmniej na początku tej rywalizacji.....
Szwajcar zaserwował Donaldowi Youngowi, 11 asów ( 81 % pierwszego podania )
Wawrinka wygrał bd. dużą ilość break pointów, w ostatnich 2 spotkaniach!!
Nie chcę mi się liczyć, ale jeśli kogoś ciekawi wystarczy zajrzeć w jego 2 ost. spotk.
Posiada silny return co mu pomoże w silnym serwisie Andersona...
Obaj panowie mają na swoim koncie olbrzymią ilość asów, serwisowych w tym turnieju...
Minus w grze Stana to na pewno jego niewymuszone błędy!!
Pokaźna ilość...
Rekord H2H pokazuję że, Kevin ma potencjał na winy ze Stanem, ale nie radził bym iść tym tropem.
Anderson ma potencjał, pewnie bd naciskać Stana po ostatniej wygranej z Andym !!
Jest bd. pewny siebie.
Dużo osób mówi że, Stan nie gra przekonująco...
Ale gra na tyle aby wygrywać!
Na luzingu ????
Dzisiaj liczę na overka w 1 secie !!!!
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Gasquet - Federer 0:3 1,61 Bet365 3:6 3:6 1:6 ✅✅
Powiem tak jezeli Isner nie dal rady ugrac seta majac do dyspozycji fenomenalne podanie to jak ma to zrobic Rysiek? Oczywiscie mecz meczowi nie rowny jednak jak dla mnie Roger wygra tutaj dosc gladko. Serwis Gasqueta nie jest najlepszy i sadze że Federer returnem bedzie to po prostu wykorzystywal i niepozostawiajac zadnych zludzen zamknie sprawe w 3 setach. Ostatnie 6 spotkan miedzy tymi zawodnikami zakonczylo sie wygrana Szwajcara do 0, dodatkowo Federer nie stracil seta od... porazki z Djokoviciem w finale Wimbledonu (12 lipiec). Uwazam ze typ jest godny uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dobry z tym Federerem 3:0, a argument z Isnerem bardzo trafny, seta pewnie straci dopiero w finale z Djokoviciem choć kto wie, w tej formie tylko to jest pewne że wygra cały turniej.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gasquet Richard - Federer Roger, 1 handicap +1.5 seta, Unibet 4.20
3:6, 3:6, 1:6 ⛔⛔⛔
Było blisko :grin: A tak na serio to Federer tutaj wszystkich publicznie gwałci ???? 8:50 do w winnersach ???? ????
VS.

Typ szalony, lecz ja spróbuję wejść pierwszy raz w tym turnieju w wysoki kurs. Faworytem będzie druga rakieta świata i jak dla mnie najlepszy tenisista globu czyli Roger Federer. O Szwajcarze napiszę mniej ponieważ nikomu nie trzeba przedstawiać sylwetki tego tenisisty. Kolejny bajeczny sezon, Roger aktualnie ma 9 meczów bez porażki a w tym wygraną w Cincinnati bez straty seta gdzie pokonał Murraya oraz Djokovica. Tutaj podczas US Open również nie stracił żadnego seta i radzi sobie wybornie. Napiszę w skrócie raz jeszcze...pokonał najpierw Mayera Leonardo 6:1, 6:2, 6:2, kolejno zdemolował Darcisa 6:1, 6:2, 6:3, w trzeciej rundzie Kohlschreibera 6:3, 6:4, 6:4 gdzie musiał się już nieco napocić no i w czwartej rundzie wygrana z Isnerem 7:6, 7:6, 7:5. Moim zdaniem Federer egzamin na psychikę zdał na 5+ ponieważ nie stracił seta z Inserem. Lecz może niepokoić, że Roger dał rywalowi 5 szans na przełamanie, w tym raz od 0:40 a to w końcu był &quot;tylko&quot; Isner jeśli chodzi o return. Gdyby stał tam Gasquet? No mogłoby to się potoczyć inaczej lecz można sobie gdybać. W każdym bądź razie Federer wychodził z mniejszych czy też większych kłopotów w majestatycznym stylu. Federer od dłuższego czasu nie ma totalnie żadnych słabych stron i zjada wszystkich jak leci.
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Roger 14:2 gdzie ostatnio grali w tym roku, w Dubaju gdzie przy 6:1 Francuz skreczował. Richard w tym turnieju zaczął źle lecz z każdym meczem się rozkręcił. Na dzień dobry namęczył się z Kokkinakisem który ledwo chodził lecz w końcu w 5 secie Australijczyk poddał mecz. Później Rysiek pokonał ze stratą seta Hasse 3:1 ale pokonanie już Tomica 3:0 czy Berdycha 3:1 to już na pewno może napawać optymizmem. Francuz w wywiadach mówi, że jest wypoczęty i czuje się bardzo dobrze a to dla niego jest bardzo ważne ponieważ często nie wytrzymywał w najważniejszych meczach kondycyjnie. Federer ma 34 lata, a Gasquet 29 także trochę różnicy jest między nimi. Tak się składa, że Federerowi swój wiek na chwilę obecną nie przeszkadza i nie mogliśmy widzieć go na korcie zdychającego. Kiedy Szwajcar miał sensacyjną wtopę ostatnio? Miało to miejsce 6 maja w meczu z Kyrgiosem 6:7, 7:6, 7:6 na mączce,a na hardzie? Z Seppim podczas Australian Open gdzie przegrał w 4 setach.
Oczywiście, że obecna forma a ta z początku roku czy też z tamtego to dwie inne bajki lecz warto przypomnieć kilka dodatkowych faktów. W 2014 roku Roger odpadł tutaj w półfinale z Cilicem 6:3, 6:4, 6:4 gdzie to była niespodzianka spora lecz możemy usprawiedliwiać mistrza ponieważ przegrał z późniejszym triumfatorem tej imprezy. W 2013 roku Federer przegrał w 4 rundzie z Robredo 7:6, 6:3, 6:4 i to była mega sensacja a wtedy H2H z Hiszpanem miał 10:0. Idąc dalej...w 2012 odpadł z Berdychem 3:1 i to też była sensacja. Zmierzam do tego, że Szwajcar w swoich super sezonach jak i tych gorszych odpadał tutaj nie raz. Miał tam perturbację ze zmianą rakiety ja to wszystko rozumiem, lecz na korcie wszystko może się zdarzyć. Gasquet w tym meczu musi używać swojej największej broni czyli musi kapitalnie grać swoim bekhendem, a jeśli chodzi o serwis i forhend to musi gryźć glebę!!! Podsumowując to wielkim faworytem jest tutaj Fedex lecz do ćwierćfinału nie dochodzi się przypadkiem i stawiam właśnie taki typ w stronę Francuza. Tak wiem, nieco szaleństwo...pożyjemy, zobaczymy.
Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, Over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
7. Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67. Wynik? 1:6, 2:6, 1:6 ✅
8. Paire Benoit - Robredo Tommy 1, Bet365 2.30. Wynik? 7:6,6:1,6:1 ✅
9. Cilic Marin - Chardy Jeremy 1, Bet365 1.50. Wynik? 6:3, 2:6, 7:6, 6:1✅
10. Isner John - Federer Roger, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.99 . Wynik? 6:7, 6:7, 5:7⛔
11. Tsonga Jo-Wilfried - Cilic Marin. Over 37.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 44✅
12. Djokovic Novak - Lopez Feliciano, Over 18.5 asów serwisowych, Unibet 1.80. Wynik? 23 ✅
13. Wawrinka Stan - Anderson Kevin 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:4, 6:4, 6:0 ✅
14. Gasquet Richard - Federer Roger, 1 handicap +1.5 seta, Unibet 4.20. Wynik? 3:6, 3:6, 1:6⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz tego drwala Andersona? Co to było za przeproszeniem &quot;g****&quot;?
Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
H2H 3:16 z lat 2005-2015. Tylko jest to tak naprawdę historia bez większego znaczenia. Odkąd Wawrinka zmienił sobie trenera na Magnusa Normana, gra jak każdy widzi. Jeżeli trafi z formą podczas turnieju, rozkręci się w nim to... dwa tytuły wielkoszlemowe na koncie, a w zasięgu ręki jest tak naprawdę i trzeci, ale z tym to na razie poczekajmy bo do tego jeszcze daleka droga.
Co tu dużo pisać o tym typie? Federer nie stracił podczas tego turnieju jeszcze seta, gra genialnie, Wawrinka stracił tylko jednego z Youngiem. Podczas French Open kursy były bliźniaczo podobne i co się okazało? Federer nie ugrał nawet jednego seta. Rok temu podczas turnieju WTF w Londynie Federer obronił kilka piłek meczowych i był to jeden z najlepszych meczów w sezonie. W 7 ostatnich meczach, aż w 6 Wawrinka wygrywał przynajmniej jednego seta. Pisanie czegokolwiek więcej moim zdaniem nie ma sensu. Zawodników każdy zna, wie o co grają i na co ich tak naprawdę stać. Dla mnie 1,30 na Federera to trochę śmiech na sali, tak szczerze to liczyłem na minimum 1,50-1,60.
Wynik: 4:6 3:6 1:6
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Roger jest od czasu przenosin na turnieje za ocean chyba w najwiekszej formie od czasów gdy był numerem 1 na swiecie. Już kórys raz sie powtarza, ze to ostatnia okazja na wielkiego szlema i tak z roku na rok ROger ciagle robi te nastepne szanse jednak ta chyba juz faktycznie jest ostatnia bo niemożliwe juz bedzie tak kosmiczne granie w nastepnym roku. Król gra bardzo ofensywnie, skraca wymiany, uderza piłki wczesniej, agresywnie wchodzi zwłaszcza na drugi serwis. Wawrinka w obronie jest o wiele slabszy niz w ataku a Federer na pewno bedzie w wiekszym wymiarze czasu atakować niż bedzie to robić Stan.
Roger jest świezy, szybko odprawia swoich rywali. Przed US Open zakumolował dużo energii, niczym Sampras przed swoim ostatnim wygranym US Open. Djokovic jest póki co w marnej jak na siebie formie i Roger musi to wykorzystac.
Wawrinka nie przekonuje mnie za specjalnie. Drabinka sie dla niego swietnie ułożyła. W drugiej rundzie niby w trzech setach ale bardzo w marnym stylu pokonał młodzika z Korei. Potem Bemelmans, ktory jest juz pod 30stke i pierwszy raz zagrał w 3rundzie wielkiego szlema. Potem 3-1 z wydymanym jak koń po westernie Youngiem. W koncu Anderson, ktory rowniez młodziakiem nie jest, ma 2 metry, zmachał sie z Murrayem i pekł w tym spotkaniu ze Stanem. Wawinka nigdy nie wygrał z rogerem po za mączką.
Roger ogrywał lepszych rywali a robił to grajac na chodzonego.
Federer -1,5 seta @ 1,6 uunibet
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Federer-Wawrinka 1.30 - 3.50 bet365
Przyznam uczciwie Federera nie widzialem. Podobno duza forma? nie raz ją miał i robił z siebie przysłowiowe pośmiewisko grając jako faworyt i to jest tu najwazniejsze !
To radzę kolego zobaczyć sobie mecze Rogera na tym Us Open i uwierz mi, nie postawisz nic na zwycięstwo Stana :grin: Wawrinka o jedyne co tutaj może powalczyć to ugranie seta, na nic więcej nie ma tu szans.
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
To radzę kolego zobaczyć sobie mecze Rogera na tym Us Open i uwierz mi, nie postawisz nic na zwycięstwo Stana :grin: Wawrinka o jedyne co tutaj może powalczyć to ugranie seta, na nic więcej nie ma tu szans.
za takie herezje, że Federer robił z siebie pośmiewisko powinien byc automatyczny ban, ale nie można też skreślać Wawrinki, jak miał przekonać do grania na niego skoro nie dostał żadnego godnego przeciwnika, a wiadomo że Stan nigdy sie nie spina na leszczy. Spotyka się w dwóch znakomitych ofensywnych graczy o podobnym stylu gry, gdzie Roger przeważa serwisem a Stan backhandem, z czego jeden wiadomo że jest w znakomitej formie, a drugi nie miał jeszcze okazji aby pokazać swoje 100%. Jak dla mnie jutro będziemy świadkami 5 setowego pojedynku i tak też typuję, ale kursu nie podaję bo nie znalazłem jeszcze tego u buka ???? Jak każdy z Panów będzie miał jutro swój dzień, dopisze dyspozycja dnia to być może zobaczymy najciekawsze spotkanie na tym US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Cilic ---- Cilic + 7 gemów @ 1,65 Pinnacle ⛔ było blisko :]
Serb prowadzi 13-0 w bezpośrednich pojedynkach i prawdopodobnie wygra po raz kolejny, ale bardzo możliwe, że będzie musiał się trochę namęczyć w tym półfinale. Chorwat w ostatnich dniach gra całkiem nieźle, pokonał niedawno faworyzowanego Tsongę w 5 setach i wydaje się, że w tym sezonie jeszcze tak dobrze nie grał jak właśnie teraz. Dobrze serwuje, walczy o każdą piłkę i wykazuje się sporym opanowaniem. Djokovic nie jest w życiowej formie, pokonuje kolejnych rywali, ale tych trudniejszych już nie tak bardzo przekonywująco. Bautista-Agut i Lopez urwali mu seta i potrafili momentami stworzyć Serbowi sporo problemów. Cilic również będzie w stanie powalczyć jutro. Wszystkie spotkania Cilic - Djokovic z przeszłości wygrał Novak, ale na tych meczach z turniejów wielkoszlemowych Chorwat dzielnie walczył i często ugrywał seta. W tym roku na Wimbledonie seta nie wygrał z Serbem, ale zaliczył całkiem sporo gemów i liczę, że tym razem powtórzy podobny wynik.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stan - Federer Roger, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.53

4:6, 3:6, 1:6⛔⛔⛔
Jak Federer wygra ten turniej to wysypię na głowę wiadro popiołu.

VS.

O jednym jak i drugim pisałem więc przypomnę moje słowa:

Faworytem będzie druga rakieta świata i jak dla mnie najlepszy tenisista globu czyli Roger Federer. O Szwajcarze napiszę mniej ponieważ nikomu nie trzeba przedstawiać sylwetki tego tenisisty. Kolejny bajeczny sezon, Roger aktualnie ma 9 meczów bez porażki a w tym wygraną w Cincinnati bez straty seta gdzie pokonał Murraya oraz Djokovica. Tutaj podczas US Open również nie stracił żadnego seta i radzi sobie wybornie. Napiszę w skrócie raz jeszcze...pokonał najpierw Mayera Leonardo 6:1, 6:2, 6:2, kolejno zdemolował Darcisa 6:1, 6:2, 6:3, w trzeciej rundzie Kohlschreibera 6:3, 6:4, 6:4 gdzie musiał się już nieco napocić no i w czwartej rundzie wygrana z Isnerem 7:6, 7:6, 7:5. Moim zdaniem Federer egzamin na psychikę zdał na 5+ ponieważ nie stracił seta z Isnerem.
W 2014 roku Roger odpadł tutaj w półfinale z Cilicem 6:3, 6:4, 6:4 gdzie to była niespodzianka spora lecz możemy usprawiedliwiać mistrza ponieważ przegrał z późniejszym triumfatorem tej imprezy. W 2013 roku Federer przegrał w 4 rundzie z Robredo 7:6, 6:3, 6:4 i to była mega sensacja a wtedy H2H z Hiszpanem miał 10:0. Idąc dalej...w 2012 odpadł z Berdychem 3:1 i to też była sensacja. Zmierzam do tego, że Szwajcar w swoich super sezonach jak i tych gorszych odpadał tutaj nie raz.
Po tym wszystkim Federer zdemolował kolejnego tenisistę jakim był Gasquet, tam stawiałem na Francuza +1.5 seta i był to szalony typ. W &quot;winnersach&quot; było 50:8 dla Szwajcara, Francuz nie miał totalnie nic do powiedzenia przez większość meczu.

Jego przeciwnikiem będzie Wawrinka który stracił w tym turnieju również tylko jednego seta lecz jego gra jakoś nie bardzo zachwyca. Pokonał Romosa-Vinolasa, Chunga oraz Bemelmansa 3:0 gdzie z młodym Koreańczykiem się męczył niemiłosiernie 7:6, 7:6, 7:6. W ostatnim swoim meczu wygrał z Youngiem 3:1 i tam Stan mało co przypominał siebie z najwyższej formy. Zaprezentował nie raz swoje perełki jeśli chodzi o uderzenie którym niszczył Djkokovica w tym roku a mianowicie bekhend po lini...to mu nie bardzo wychodziło. Wawrinka również ma bardzo dobry serwis, oczywiście nie taki jak Andersona lecz jeśli jest skupiony na 100% to potrafi często swojego gemy serwisowe wygrywać z łatwością dzięki podaniu. Od kilkunastu miesięcy wiadomo, że Stan jest człowiekiem od wielkich szlemów. Przed tymi ogromnymi turniejami gra bardzo ospale i poniżej swoich możliwości a magia wielkiego szlema działa na niego tak, że zaskakuje wszystkich i samego siebie. Dla Szwajcara to będzie dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian. Zapowiada się bardzo długie spotkanie obfitujące w tie breaki oraz dramaturgię. Mimo wszystko stawiam tutaj na triumfatora tegorocznej edycji French Open ponieważ mimo wszystko jest znacznie uniwersalnym tenisistą który radzi sobie znacznie lepiej w defensywie. W ataku jeden jak i drugi są mistrzami lecz uszatek w obronie nie jest taki dobry a może to okaże się dzisiaj kluczowe? Wielkich mistrzów często poznaje się po tym, że nie grają swojego tenisa a idą dalej i na US Open jeśli chodzi o chłopaka Donny Vekic tak jest. Przed rozpoczęciem turnieju napisałem coś takiego i mimo, że będzie cholernie trudno tego się trzymam ciągle.
No i Stan również zdemolował swojego przeciwnika tyle, że 6:4, 6:4, 6:0. Andersonowi wiele nie wychodziło i widać było, że mecz z Paniczem wiele go kosztował. A sam Wawrinka pokazał, że w końcu wszedł na odpowiednie tory. W bezpośrednich pojedynkach jest 18:3 dla &quot;gwałciciela&quot; lecz pamiętajmy, że większość tych spotkań było rozgrywanych kiedy Fedex był tak jak teraz w nieziemskiej formie, a Wawrin był jakiś tam &quot;ciapkiem&quot; z 20 pozycji ATP czy wyżej. Jak wiemy od dłuższego czasu się to zmieniło ponieważ Stasio dojrzał i potrafi wygrywać już z najlepszymi tenisistami co mu dało 2 tytuły wielkiego szlema. Panowie grali ze sobą ostatnio podczas tegorocznej edycji French Open i wygrał naturalnie młodszy ze Szwajcarów 6:4, 6:3, 7:6. Tylko wiadomo, że Roger na mączce to nieco inna marka niż na hardzie. Wiem, że Federer jest w galaktycznej formie...lecz moim zdaniem teraz straci minimum seta, a w głębi duszy trzymam kciuki za Stana ponieważ zagrałem go przed turniejem, że tutaj wygra po kursie ponad 16.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, Over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
7. Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67. Wynik? 1:6, 2:6, 1:6 ✅
8. Paire Benoit - Robredo Tommy 1, Bet365 2.30. Wynik? 7:6,6:1,6:1 ✅
9. Cilic Marin - Chardy Jeremy 1, Bet365 1.50. Wynik? 6:3, 2:6, 7:6, 6:1✅
10. Isner John - Federer Roger, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.99 . Wynik? 6:7, 6:7, 5:7⛔
11. Tsonga Jo-Wilfried - Cilic Marin. Over 37.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 44✅
12. Djokovic Novak - Lopez Feliciano, Over 18.5 asów serwisowych, Unibet 1.80. Wynik? 23 ✅
13. Wawrinka Stan - Anderson Kevin 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:4, 6:4, 6:0 ✅
14. Gasquet Richard - Federer Roger, 1 handicap +1.5 seta, Unibet 4.20. Wynik? 3:6, 3:6, 1:6⛔
15. Stan Wawrinka - Federer Roger, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 1.53. Wynik? 4:6, 3:6, 1:6 ⛔
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Murray J. / Peers J.-Herbert P.H. / Mahut N.
Moja propozycja typ: 2
kurs:1.72
Gram tutaj na parę Francuzką, na pewno Francuzi pokazują lepszą technikę deblową co widać na oczy z kilometra, return także po stronie Francuskiej pary co było widać w półfinale.Murray/Peers mają dużo szczęścia że grają w finale, jednak nie widzę ich tutaj w roli faworytów grają sztywny tenis jak dla mnie, możecie się z tym zgodzić lub nie, ale tak jest. Kurs 1.72 na parę Francuską to na prawdę promocja, łapać panowie bo do jutra na pewno spadnie.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Półfinał
Djokovic N. - Cilic M., 11.09.2015 23:00 (godzina może się zmienić !!!)
Gemy: - 6,5 Typ: 2
Kurs: 1,87 Betsson
Analiza:
Muszę przyznać, ze obu tenisistów nie darzę sympatią jednak kibicuje Ciliciowi bo Djoko (podkreślam) MOIM zdaniem zabija piękno tenisa. Nie przekonuje mnie wogóle jego gra i tak jest w każdym turnieju a potem....zwycięstwo w finale i nr 1 w rankingu. Obaj potrafią wygrywać bardzo ważne punkty. Mój typ wydaje się dosyć bezpieczny i powinien wejśc bezproblemowo ale....oczywiście istnieje ryzyko dnia, jakaś słaba forma Cilicia, jakis fatalny set. Kurs bardzo zachęca tym bardziej, że Djoko tracił sety z dużo gorszymi rywalami. Dla odważnych polecam gre +4,5 a może nawet +3,5. Pachnie mi pięciosetówką tylko boję się, że Cilicowi może zabraknąć sił. Jak będzię? Zobaczymy. Typ wydaję się pewny ale tak to już jest przed meczem.Nie będe pisał o ostatnich mecza bo każdy zainteresowany na pewno wie jakie były wyniki. Cilic potrafi trzymać swój serwis i mam nadzieje, że będzie tak również dzisiaj.



Polecam również dziś grę na Legię.
PoWoDZeNia !!! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom