>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Kursy na Woźniacką zaczynają powoli spadać. Ale i tak moim zdaniem jak na finał wielkiego szlema kursy 1,20 na 4,50 to dla mnie jakieś nieporozumienie. Przekonaliśmy się o tym we wczorajszych półfinałach panów.
Na miejscu Karoliny bym się na buków obraził, bo tak gigantyczny kurs na jej wygraną świadczyć może o braku wiary w jej formę i umiejętności. A te ma obecnie na bardzo wysokim poziomie. I jeśli ktokolwiek ma teraz poskromić murzynkę, to właśnie blondyneczka z polskimi korzeniami.
Nie będę mówił, że Karolina ten mecz wygra, ale będzie walka i z bardzo dużym prawdopodobieństwem - 3 sety.
Chciałem zatem zagrać Woźniacka + 1,5 seta, ale jest opcja jeszcze lepsza, o czym już kolega u góry wspomniał.
Woźniacka wygra 1 seta @3,50 Betsafe
Jeśli Karolina wygra jakiegoś seta, to będzie to set 1. Często się zdarzało Amerykance, że dość niemrawo wchodziła w mecz, dopiero z czasem się rozkręcała. Tak też przewiduję w dzisiejszym pojedynku.
Miałem też taką nadzieję w meczu z Makarovą, ale Rosjanka przegrała w głowie ten mecz chyba zanim jeszcze wyszła na kort i skończyło się jak się skończyło.
Trzymam kciuki za Woźniacką i za jej win w tym meczu.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Dziś finał kobiet, kto by się spodziewał że do tak prestiżowego turnieju do finału dojdzie Karolina.
Zapewne każdy śledzący USO Series spodziewał się tego. Podczas tourne po Ameryce była przepaść między Sereną oraz Karoliną, a resztą zawodniczek WTA(tak jak pisałem wcześniej, jeszcze Ana i Kvitova coś mogły w swojej obecnej dyspozycji, no ale...). Do tego dochodzi łatwa drabinka Dunki.
Bardzo mnie cieszy powrót Wozniackiej, której grę zresztą uwielbiam - w sumie już prezentuje wyższy poziom tenisa niż w swoich najlepszych latach, aczkolwiek Williams powinna to wygrać, a jak zagra taki tenis jak w półfinale to trzech setów tu nie zobaczymy. Najlepszy występ młodszej z sióstr w tym roku, pod koniec trochę siadło skupienie i Katya coś tam złapała puntów, ale to było za mało. Dawno nie widziałem tak dobrze poruszającej się po korcie Sereny, czytała Rosjankę jak otwartą książkę. Wozz gra genialny tenis; bardzo inteligenty, jest świetnie przygotowana kondycyjnie, biega z jednego końca kortu do drugiego i zadyszki nawet nie łapie. Poza przygotowaniem fizycznym na pewno największym atutem Dunki jest zmiana tempa gry, w każdym momencie może zaskoczyć; bezproblemowe przechodzenie z defensywy w ofensywę. Dawno tego nie widziałem. Świetna atak, obrona, przejścia, zagrania, mocny serwis. Od strony mentalnej również u Karoliny widać poprawę. W sumie Wozniacka nie ma słabych stron(tylko rozterki mentalne, ale to i tak już rzadkość), no chyba że mówimy o drugiej stronie kortu, gdzie stanie Serena. I tak naprawdę w tym spotkaniu wszystko będzie zależało od Williams, jej dyspozycji, jaki będzie miała dzień. W półfinale zagrała świetnie i w sumie taka gra wystarczy na Dunkę. Mimo genialnej defensywy Karoliny, ofensywa Amerykanki jest lepsza; potężne, kątowe uderzenia w same rogi kortu to za wiele nawet dla Wozniackiej, do tego dochodzą silne piłki na granicach pola serwisowego. Karolina nawet przy swojej koordynacji nie ogarnie tego szybkościowo. Serena wie o co tutaj gra, nie będzie już popełniania błędów, ostatni Szlem, trzeba wygrać. Już w półfinale pokazała wysoki poziom, wyższy niż do tego do którego przyzwyczaiła w tym sezonie. Ona chce tego pucharu, ona go dostanie. Może zaśpi, może będą jakieś przestoje w grze Amerykanki, co Karolina wykorzysta, ale koniec końców pierwsza rakieta świata obroni tytuł. Stawiam na czyste zwycięstwo Williams, kurs nie zachwyca, ale do dubla, czy większy pieniądz można pograć.
Williams S. @ 1.25 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie chce byc zlosliwy, ale jest tylu grajacych w strone Wozniacki, ze mozna sie spodziewac 2-0 dla Sereny. To tak pol zartem pol serio. Wozniacki kondyche ma na pewno dobra, bo niebawem ma przebiec maraton z tego co wiem. Wiec jesliby udalo sie jej doprowadzic do 3 setow to kondycyjnie na pewno bedzie lepiej wygladac. Pytanie tylko czy zdola tego seta urwac, bo Serena wyglada naprawde dobrze. Po wirusie filipinskim ani znaku ????
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
Betsson dal oferte na szybkosc serwisu w meczu finalowym. Linie ustawil na 121,5 . Kompletnie nigdzie nie moge odszukac szybkosci serwisu z meczu Sereny w US Open. Orientuje sie ktos czy ta linia jest na spokpjnie do pokrycia, czy zbyt wysoka ? Serena srednio w kazfym meczy choc raz z taka predkodcia poslala pilke ?
Pozniej do usuniecia, ale to pozniej moderatorze, niech ktos sie odezwie ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Betsson dal oferte na szybkosc serwisu w meczu finalowym. Linie ustawil na 121,5 . Kompletnie nigdzie nie moge odszukac szybkosci serwisu z meczu Sereny w US Open. Orientuje sie ktos czy ta linia jest na spokpjnie do pokrycia, czy zbyt wysoka ? Serena srednio w kazfym meczy choc raz z taka predkodcia poslala pilke ?
Pozniej do usuniecia, ale to pozniej moderatorze, niech ktos sie odezwie ;)
Tutaj masz statsy Sereny z US Open:
http://www.usopen.org/en_US/players/overview/wta230234.html
Jak wejdzie w dany mecz, to zobaczysz najszybszy serw z każdego spotkania ;)
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Serena Williams - Caroline Wozniacki ⛔
Typ: Caroline Wozniacki+1.5 seta
Kurs: 2.22 Betsson
Stawka: 700 zl
Karolina w tym turnieju zaskakuje, tenis jak za najlepszych lat, kiedy byla no. 1 na swiecie. Jest glodna sukcesu, nic nie robi sobie z kolejnych nazwisk. Myslalem, ze zatrzyma sie na Sharapovej, nic z tego, na nia tez znalazla sposob. W ostatnich 2 tegorocznych meczach urywala Serenie po jednym secie, nie widze przeciwskazan, zeby dzisiaj bylo podobnie. Kurs to zdecydowane value. Wozniacki moze pokusic sie o zwyciestwo w calym meczu. Serena z kolei gra dobry, solidny tenis, ale juz bez tego blysku sprzed roku, gdzie miazdzyla kazda kolejna rywalke. Mecz zapowiada sie znakomicie, licze na spotkanie godne finalu US OPEN.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zapewne każdy śledzący USO Series spodziewał się tego. Podczas tourne po Ameryce była przepaść między Sereną oraz Karoliną, a resztą zawodniczek WTA(tak jak pisałem wcześniej, jeszcze Ana i Kvitova coś mogły w swojej obecnej dyspozycji, no ale...). Do tego dochodzi łatwa drabinka Dunki.
Ja się akurat nie spodziewałem że Karolina wejdzie do finału, już widać w meczu Rybarikowej że jednak coś jej brakuję... mimo że rywalka oddała mecz. Oby mecz nie był nudny.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Karolina spięta strasznie... Nie dziwie się z jednej strony, z drugiej to droga bez powrotu... I ona akurat powinna zdawać sobie z tego sprawę. Pomijajac wynik, Williams gra bardzo dobrze, to Caro slabo serwuje...
Na szczescie Williams gra dobrze, ale nie FENOMENALNIE, bo normalnie nie bylo by re-breakow odrazu po breakach a juz szczegolnie DF&#39;ow w takich momentach... Zreszta z glebi kortu tez nie zabija tych pilek, ktore dostaje na srodek, tylko wdaje sie w wymiane, co potwierdza, ze brakuje czegos. Moim zdaniem chocby rywalki na poziomie w drodze do finalu, bo takiego spaceru nie miala ani ona ani zadna inna w ostatnich latach (i nie warto zwracac uwage na zaklamane wyniki, zadna z jej rywalek nie byla chocby minimalnym zagrozeniem).
3:2, warto poprawic serwis, bo Williams jest chojna... Ale do czasu
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Serena Williams - Caroline Wozniacki
Typ: Caroline Wozniacki+1.5 seta
Kurs: 2.22 Betsson
Stawka: 700 zl
Karolina w tym turnieju zaskakuje, tenis jak za najlepszych lat, kiedy byla no. 1 na swiecie. Jest glodna sukcesu, nic nie robi sobie z kolejnych nazwisk. Myslalem, ze zatrzyma sie na Sharapovej, nic z tego, na nia tez znalazla sposob. W ostatnich 2 tegorocznych meczach urywala Serenie po jednym secie, nie widze przeciwskazan, zeby dzisiaj bylo podobnie. Kurs to zdecydowane value. Wozniacki moze pokusic sie o zwyciestwo w calym meczu. Serena z kolei gra dobry, solidny tenis, ale juz bez tego blysku sprzed roku, gdzie miazdzyla kazda kolejna rywalke. Mecz zapowiada sie znakomicie, licze na spotkanie godne finalu US OPEN.
Strzelasz sobie w kolano takimi typami kolego to jest głupia strata kasy!!!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Najbardziej zadziwiajace, ze Williams nie gra rewelacyjnie, nie jest stara dobra Serena, dominatorka, tylko daje pograc Karolinie, do tego dorzuca troche bledow (nie tylko podwojnych). Jak na finalistke, ktora zaraz obejmie prowadzenie w meczu to SŁABO.

Teraz trzeba utrzymać i moze cos zaskoczy, bedzie chociaz chwile z przodu, rozluzni sie na moment... Bo jak nie to... Nie.
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Najbardziej zadziwiajace, ze Williams nie gra rewelacyjnie, nie jest stara dobra Serena, dominatorka, tylko daje pograc Karolinie, do tego dorzuca troche bledow (nie tylko podwojnych). Jak na finalistke, ktora zaraz obejmie prowadzenie w meczu to SŁABO.
Nadzieja pozostaje, że Caro się obudzi w 2 secie.
Wierzysz że się obudzi ? Daję na to maksimum 10 procent.Skończy Serena w 2 setach
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wierzysz że się obudzi ? Daję na to maksimum 10 procent.Skończy Serena w 2 setach
Break raczej zalatwia sprawe w tym momencie. Szkoda Karoliny, bo walczy dzielnie, ale dalej to nie to. Nie ryzykuje nic, to nie latwe z Williams, ale potrafila walczyc w Cincinnati fragmentami (bo nie caly czas) a dzis nic nie wychodzi...

Williams ma mecz w kieszeni, jedyna nadzieja ze sama zaprosi Karoline jeszcze do gry, ale probowala przez pol pierwszego seta... I tez niewiele to dalo (tj. 3 gemy Caro, 2 z nich oddane przez Serene przy serwisie).
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Break raczej zalatwia sprawe w tym momencie. Szkoda Karoliny, bo walczy dzielnie, ale dalej to nie to. Nie ryzykuje nic, to nie latwe z Williams, ale potrafila walczyc w Cincinnati fragmentami (bo nie caly czas) a dzis nic nie wychodzi...
Williams ma mecz w kieszeni, jedyna nadzieja ze sama zaprosi Karoline jeszcze do gry, ale probowala przez pol pierwszego seta... I tez niewiele to dalo (tj. 3 gemy Caro, 2 z nich oddane przez Serene przy serwisie).
Ja zagrałem grubo na Serenę na 2-0 ale przed meczem miałem swoje obawy
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Karolina jest bardzo speszona póki co, w jej oczach widać jakiś niepokój i strach... nie wróży to dobrze, bo Serena wykorzystuje każdy najmniejszy błąd Dunki. Dla widowiska mogłaby Wozniacka, powalczyć i trafiać pierwszym serwisem.
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Karolina jest bardzo speszona póki co, w jej oczach widać jakiś niepokój i strach... nie wróży to dobrze, bo Serena wykorzystuje każdy najmniejszy błąd Dunki. Dla widowiska mogłaby Wozniacka, powalczyć i trafiać pierwszym serwisem.
Nie oszukujmy się takie zawodniczki jak Woźniacka , Radwańska i parę innych podobnych nigdy nie wygrają wielkiego szlema z tym faktem trzeba się pogodzić!!!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Trzeba przyznać że Serena, jako weteranka bo można ją tak nazwać, cały czas w wielkiej formie.. Mam pograne over 19,5 gemów w grze, ale raczej będzie wtopa bo Karolina gra słabiutko. Jak na taki finał, na prawdę bardzo słabo.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Teraz juz nawet serwis moze nie pomoc... Serena widzi co sie dzieje i nie da jej z tego wyjsc. Na poczatku sama sie denerwowala, robila bledy, teraz widzi ze i tak Caro nie jest zagrozeniem. Szkoda Dunki, ale wczesniejsze finaly miala identyczne, liczylem na to, ze z czasem, wyjscie na kort w finale bedzie dla niej latwiejsze. Jednak ta przerwa powoduje jeszcze wieksze problemy... Bledne kolo, Serena trzyma ja w potrzasku i raczej nie wypusci. Duza szkoda, ale ile to juz takich finalow widzielismy?
Gratuluje za 2:0 bo dawno, dawno nie bylo sytuacji kiedy to zdania w finale z udzialem Williams bylyby tak bardzo podzielone.
Już Serena czuje pismo nosem... Ryzykuje maxymalnie po serwisie Wozniacki a koncentruje sie na swoim podaniu... Kto jak kto, ale ona raczej nie peknie (wczoraj moglismy miec obawy o Nishikoriego). Tym bardziej, że Karolina dalej nic nie proponuje ze swojej strony a czasu... Mysle ze 15 minut to bedzie duzo (00:05)
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nie oszukujmy się takie zawodniczki jak Woźniacka , Radwańska i parę innych podobnych nigdy nie wygrają wielkiego szlema z tym faktem trzeba się pogodzić!!!!
Serena już młoda nie jest, więc jak za 2-3 lata odejdzie, to czemu miałyby nie powygrywać? Isia może i nie, ale Woźniacka czy Halep jak najbardziej.
 
Z 32

zoltrikus21

Użytkownik
Teraz juz nawet serwis moze nie pomoc... Serena widzi co sie dzieje i nie da jej z tego wyjsc. Na poczatku sama sie denerwowala, robila bledy, teraz widzi ze i tak Caro nie jest zagrozeniem. Szkoda Dunki, ale wczesniejsze finaly miala identyczne, liczylem na to, ze z czasem, wyjscie na kort w finale bedzie dla niej latwiejsze. Jednak ta przerwa powoduje jeszcze wieksze problemy... Bledne kolo, Serena trzyma ja w potrzasku i raczej nie wypusci. Duza szkoda, ale ile to juz takich finalow widzielismy?
Gratuluje za 2:0 bo dawno, dawno nie bylo sytuacji kiedy to zdania w finale z udzialem Williams bylyby tak bardzo podzielone.
Jeszcze mecz się nie skończył Caro lepiej przy swoim podaniu,dużo lepiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom