>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
blaum 651

blaum

Użytkownik
Przede wszystkim to trzeba zacząć od tego, że Serena gra tutaj słabiutko, co tylko świadczy o żenującym poziomie WTA. Jedyną rywalką jaka może zagrozić i odebrać tytuł Amerykance to Wozniacka i to chyba było wiadome od początku tego turnieju. No jeszcze Kvitova i Ana nieźle się zapowiadały, ale jak wyszło wiadomo. Williams już w spotkaniu z Lepchenko notowała spadek formy, ale i tak taka dyspozycja jaką prezentuje na ten moment wystarczy by wygrać ten turniej, albo przynajmniej dojść do finału(jeszcze raz - poziom WTA). Może ta słaba gra była spowodowana występami w deblu i jednak czuła w nogach te mecze i dopiero teraz, gdy po odpadnięciu może skupić się przede wszystkim na singlu pokaże lepszy tenis. Na tym etapie rozgrywek Serena już nie popełnia błędów i wejście czy nie wejście w mecz kończy się szybkim odrobieniem. Flavia dzisiaj była bezskuteczna, to Williams popsuła sobie początek meczu, ale szybko zdążyła się pozbierać i wygrać 6 gemów z rzędu. Przede wszystkim kontroluje swoje mecze, nie czeka na rywalkę, sama kreuje sobie sytuację do zdobycia punktów. Jak piłka siedzi to nie ma co zbierać, bo zarówno regularnością jak i siłą przebicia przewyższa rywalki + ten serwis. Teraz półfinał z Makarovą, może Katyia coś wymęczy, może nawet ugra seta, bo naprawdę prezentuje się tutaj znakomicie, ale nie ma mowy o wygranej. Już w deblu Serena pokazała znakomity tenis przeciwko Makarovej i Ajaaa! i bądźmy szczerzy, gdyby Venus nie spartoliła tego spotkania swoją fatalną grą to siostry grałyby dalej. No i tutaj przychodzi sprawa dotycząca kostki, ja w dzisiejszym meczu nie widziałem aby coś dolegało Serenie. Gdy była zmuszona do biegu to biegła, nawet pod siatkę leciała jak było trzeba. Po zdobytym ważnym punkcie hasała, a jak już wygrała mecz to śmigała piruety aż miło. Finał amerykańsko-duński, nie widzę innej opcji, no ale nazwijmy to gdybaniem... Tutaj jedyna rywalka, która może zagrozić Serenie to właśnie Karolina, która podczas wycieczki po Ameryce zagrała z Williams 2 mecze, oba przegrała, ale i w obu nawiązywała walkę. W Cincinnati nie wiem co się stało, ale pierwszy set to była poezja i jeśli Wozniacka zagrałaby całe spotkanie na takim poziomie to spokojnie by wygrała. Niestety jednak później przewrót o 180 stopni i słabiutka postawa od drugiego seta. Może to problemy z główką, może oddała psiapsióle. Jeśli chodzi o stronę mentalną to od pewnego czasu widać zdecydowaną poprawę, a żywym dowodem na to może być spotkanie z Sharapovą. Ja upatruję tutaj spore szanse dla Dunki, set to dla mnie formalność, ale myślę że pokusi się nawet o końcowy triumf. Te treningi kondycyjne opłaciły się, Caro wygląda świetnie. No ale nie gdybajmy, bo jeszcze we finale Makarova zagra z ShuShu.

Pennetta F./Hingis M. - Mirza S./Black C. Dzisiaj singiel kobiecy odpoczywa więc zagramy debla. Szykują się świetne spotkania. Drugi mecz par w czwartkowym repertuarze tenisa żeńskiego. Kursy na ten pojedynek dość wyrównane, nieco lekko faworyzowana Szwajcarka i Włoszka, ale myślę że słusznie. Hingis to klasa sama w sobie i moim zdaniem zdecydowanie top1 tenisistek XXI. wieku. Pennetta na ten moment plasuje się na miejscu numer 12 w generalnym rankingu WTA. Obie mają olbrzymi wachlarz zagrań; potrafią zmieniać tempo gry, rozrzucać swoje rywalki, grać świetnie zarówno na linii jak i przedpolu. Flavia gra agresywnie, bazuje na sile, ale również potrafi zaskoczyć technicznym uderzeniem. Martina natomiast nie jest tenisistką obdarzoną wielką mocą uderzeniową, aczkolwiek nadrabia to swoją techniką, świetnym poruszaniem się po korcie, a także opanowaniem i przeczuciem. Mimo, że grają dopiero od czerwca to razem tworzą świetną parę i doskonale się uzupełniają. Podczas US Open co prawda widziałem tylko ostatnie, ćwierćfinałowe spotkanie, ale było widać, ze panie się rozumieją i mają ustaloną taktykę poruszania się i zmian pozycji. W dzisiejszym meczu rywalkami będą 35cioletnia reprezentantka Zimbabwe, Cara Black i 27mioletnia Hinduska, Sania Mirza. Panie rozpoczęły &#39;współpracę&#39; rok temu, gdzie nie przegrały żadnego spotkania, wygrywając przy tym 9 meczów, czyli dokładniej mówiąc 2 turnieje. Ten rok również udany; 37 zwycięstw i 17 porażek. Zanotowały kilka finałów, aczkolwiek tylko w Oeiras udało im się wygrać. Nie trzeba dużo mówić o tym, że są zgrane ze sobą, bo to wiadome. Grają razem już sporo czasu i mają opracowany co do szczegółu plan gry. Na pewno będą groźnymi przeciwniczkami, pokonywały już czołowe pary deblowe, aczkolwiek moim zdaniem w tym pojedynku bardzo dużo odegrają umiejętności singlowe rywalek. Pennetta i Hingis to czołowe tenisistki, o światowym formacie. Mają większe umiejętności i widać, że mimo krótkiego czasu gry ze sobą rozumieją się bardzo dobrze. Flavia po przegranym spotkaniu w nocnej sesji z Sereną Williams teraz będzie mogła skupić się przede wszystkim na deblu. Szykuje się wyrównane spotkanie, ale koniec końców to para szwajcarsko-włoska powinna cieszyć się z wejścia do finału.

Pennetta F./Hingis M. @ 1.76 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle✅
Suarez Navarro 1.51 Pinnacle⛔
Lucic-Baroni +1.5sets 1.91 Pinnacle✅
Sharapova 1.67 Pinnacle⛔
Krunic +1.5sets 2.92 Pinnacle✅
Wozniacka -1.5sets 1.69 Pinnacle✅
Makarova 2.12 Pinnacle✅



WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda



Peng S. (Chn) - Wozniacki C. (Den)

Typ. Wozniacki -1.5 sets 1.95 Pinnacle Sports​


Nie wiedziałem jak się zabrać do tego pojedynku, ale zdecydowałem, moim zdaniem na dość pewny typ, jeśli można tak mówić w ogóle o WTA, jednak zaufam tutaj Karolinie. Obydwie zawodniczki można śmiało napisać są w życiowej formie, Chinka nieważne od wyniku po US Open awansuje pod 20 lokatę w rankingu WTA, Dunka na 100% znajdzie się w czołowej 10. Dobre występy w Nowym Jorku Karoliny nie są dla Mnie niespodzianką, bo w Stanach pokazała już się z dobrej strony i przede wszystkim pięknej gry, przegrywała tylko z Sereną w Montrealu i Cincinnaty, i nie były to spacerki dla Amerykanki. Natomiast Peng zaskoczyła wszystkim i przede wszystkim samą siebie, bo chyba nie spodziewała się, że dotrze tak daleko, zwłaszcza, że nic tego nie zapowiadało, bo wcześniej nie prezentowała się z najlepszej strony. Ogranie Radwańskiej to już był pierwszy sympton dobrej formy Chinki, która zagrała genialne spotkanie, Polce oczywiście brakowało świeżości, jednak powiedzmy sobie szczerze rywalka była lepsza i niestety Polka pożegnała się bardzo szybko z turniejem. Kolejnymi ofiarami Peng była Vinci, bez niespodzianki, Włoszka pod formą, Safarova, tutaj lekka sensacja, chociaż Czeszka znana jest ze swojej gorącej głowy, no i Bencic, która zagrała życiówki z Kerber i Jankovic i zabrakło dobrej gry i doświadczenia na kolejny pojedynek, który przegrała z kretesem. Jest forma u Azjatki, rozgrywa turniej życia, na pewno możemy stwierdzić to po wyniku, jaki tutaj osiągnęła, po grze do końca nie wiem, bo miewała już okresy, gdzie grywała na prawdę solidnie. Czy stać ją na kolejną niespodziankę i awans do finału? Śmię w to wątpić, bo Karolina również powróciła do swojej najlepszej gry, kiedy była liderką światowego rankingu. US Open to chyba jej ulubiony turniej, a na pewno Wielki Szlem, 2009 finał, 2010 i 2011 1/2 finału, do osiągnięcia najlepszego sukcesu na prawdę bardzo blisko. Może i poczatek sezonu nienajlepszy, a na pewno gra pozostawiała wiele do życzenia, to w Stanach powróciła stara Karolina za swoich najlepszych czasów, widac że rozstanie z golfistą tylko pomogło i Dunka skupiła się tylko na grze. Chinka popełnia mało błędów, lubi atakować, ale z taka zawodniczką jak Wozniacki jeszcze nie grała w tym turnieju. Większość atakowanych piłek przez Peng, będzie wracało na drugą stronę i nawet będą kontrowane. Nie wiem czy ktoś gra lepiej w ostatnim czasie w obronie od Karoliny, śmię w to wątpić. Po za tym Wozniacka potrafi znakomicie przejść z defensywy na atak, nic dodać, nic ująć, dawno nie widziałem tak dobrze dysponowanej Karo. Pokonała Sharapovą, która jak jest w gazie to jest nie do zatrzymania, a nie boje się napisać, że zagrała ona dobre spotkanie, błędy ta zawodniczka zawsze popełnia, ale jak się rozkręca to nie ma co zbierać. Nie wiem Czy Chinka byłaby w stanei zatrzymać Rosjankę, wątpie, Karolinie się udało, i moim zdaniem całokształt po jej stronie, ma wszystko, żeby awansować do finału i powalczyć, prawdopodobnie z Williams. Peng na pewno powalczy, ale wątpie, żeby coś ugrała, myślę, że Wozniacka będzie chciała jak najszybciej zakończyć ten pojedynek i nie bawić się w 3 sety. Oczywiście moze zdarzyć się słabszy mecz Karo, ale to samo możemy powiedzieć o Chince, która w każdym spotkaniu gra na najwyższych obrotach. Obydwie w formie, ale mimo wszystko, bardziej przekonuje Mnie Wozniacka i będę zawiedziony jak nie zagra w finale, po tym wszystkim co grała w Stanach, należy jej się to jak psu buda. Powodzenia Karo, bo tylko Ty będziesz w stanie powalczyć z Sereną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
killboy 68

killboy

Użytkownik
Williams, S. - Makarova, E. - typ 2 +5,5 gema @ 2.00 Bet365

szkoda nie spróbować..Makarova ewidentnie w gazie, więc powalczy na pewno, do tego problemy Sereny ze stopą.. linia dość wysoka i myślę, że gorzej niż 6-3 6-4 się nie skończy ???? . Serena miewa chwile zastoju (np. sytuacja 3-0 w pierwszym secie z Pennettą), myślę, że Makarova lepiej wykorzysta takie momenty.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
O co chodzi z stopa Williams ,pojawiaja sie takie informacje w analizach ? obejrzalem kawalek wczoraj meczu z Penetta i nic nie bylo widac latala do kazdej pilki jak gazela, ma ktos jakies info na ten temat
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
O co chodzi z stopa Williams ,pojawiaja sie takie informacje w analizach ? obejrzalem kawalek wczoraj meczu z Penetta i nic nie bylo widac latala do kazdej pilki jak gazela, ma ktos jakies info na ten temat
W meczu deblowym z Makarovą i Vesniną czuła dyskomfort i narzekała na ból kostki.
do usunięcia.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Stopa swoją drogą, ale popatrzmy na sytuacje Rosjanki. Wczoraj już było widać zmęczenie natłokiem spotkań(dzisiaj gra jeszcze debla), ofensywa Makarovej nie wyglądała juz tak dobrze, zwłaszcza osłabł jej serwis, nie wiem czy to była taktyka, ale trzeba zwrócić uwagę i na to, zwłaszcza na ten słabiutki 2 serwis, który Azarenka w normalnej dyspozycji by kończyła. Osobiście nie ruszam tego pojedynku, może być różnie, u Sereny nie widać było dzisiaj urazu stopy, którego nabawiła sie podczas meczu deblowego, widocznie nic groźnego. Bardziej skałniałbym się ku łatwej przeprawie Amerykanki, bo zmęczona Rosjanka raczej nie podejmie walki z liderką światowego rankingu.
 
morphi18 25

morphi18

Użytkownik
Hej ???? Jestem tutaj nowy, ale mam już dość wiedzy na temat tenisa, aby udzielać się na waszym forum i pomagać w typowaniu ????
Peng - Wozniacki - Peng +4,5gema @2.03 Pinnacle ZWROT -szkoda Chinki, bo typ praktycznie trafiony..:;/:
Peng faktycznie w życiowej formie, jednak nawet najwyższy poziom gry Peng może nie wystarczyć przeciwko Caroline, ale przy takiej grze Peng nie da się też ograć do zera. Wozniacki gra ostatnio rewelacyjny i równy tenis. Moim zdaniem tylko i wyłącznie dzięki temu, ponieważ jej ojciec nie może pojawić się na korcie z jego &quot;dobrymi radami&quot; w czasie przerw ???? Myślę, że mecz zakończy się w okolicach 6:4/6:4, a może nawet jakiś Tie Break się trafi, ale Wozniacki nie bez powodu jest tutaj faworytką.
Williams S. - Makarova E. - Makarova +1,5seta @2.96 Pinnacle ⛔⛔⛔ ???? Makarova jednak spalona przez tremę :;/:
Co do Serenki, to faktycznie w meczu deblowym był medical i opatrywanie nogi. Przez cały mecz grała jak gdyby nic się nie działo jednak grymasy na twarzy Sereny przekazywały wiele informacji. Faktycznie z ust komentatora padło zdanie o trudnościach z chodzeniem, jednak jak już wszyscy dobrze wiemy, Ci nasi komentatorzy z Eurosportu czasami podrasowują atmosferę (spekulują), aby dodać trochę dramaturgi. Miałem zamiar wysłuchać co ma do powiedzenia Matt Wilander (zawsze gram odwrotnie niż on mówi i zawsze trafiam :p), ale nic nowego nie powie, więc dodam swoje uwagi. Faktycznie Serenka najmocniejsza w sekcji WTA, ale czy jej czas już po malutku nie dobiega końca? Z turnieju na turniej widać jak się wypala. Do tego może być zniechęcona do biegania przez odciski na stopie. W deblu mogła biegać bo odciski były w miarę świeże, ale gdy to odstoi to może boleć podwójnie (każdy z nas miał jakiś odcisk, więc wie jakie to utrapienie). Wątpię by Makarovej udało się wygrać całe spotkanie (choć z całego serca jej tego życzę) jednak historia spotkań tych Pań nie wygląda najgorzej jeżeli chodzi o Makarovą. Udało jej się nawet wygrać spotkanie. Znają się dobrze i zawsze spotykały się na nawierzchni twardej więc znają swój styl gry. Myślę, że Makarova znajdzie sposób na urwanie choć seta. Stawiam, iż prawdopodobnie może to być pierwszy set. Serenka ostatnio słabo wchodzi w mecze, a i jej przeciwniczki nie były zbyt mocne. Za to Makarova -&gt; Diyaz, Bouchard, Azarenka pokonując te zawodniczki zawsze w mecz wchodziła niemalże od pierwszej piłki. Jest duże prawdopodobieństwo na 3-setówkę. Ja osobiście będę kibicować Makarovej, bo szczerze powiedziawszy przejadło mi się już panowanie sióstr Williams w WTA (zabija to atrakcyjność damskiego tenisa) i życzę im szybkiego przejścia na emeryturę ???? Chciałbym oglądać rozmaite finały turniejów a nie jedynie zmianę przeciwniczek dla sióstr Williams ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Sh.Peng-Wozniacki 2 @1.3

Łozniaki moze sie liczyc w walce o koncowe zwyciestwo, a nawet o swoj pierwszy triumf szlemowy i ta teoria jest uzasadniona. Obecnie Caro pasuje wszystko, na korcie wyglada swietnie pod katem mentalnym i fizycznym. Shuai Peng, czyli fenomen tenisistki uderzajacej podwojnym backahndem i forhandem, wystrzelila z bardzo dobra forma po naprawde dlugim czasie. Chinka udowadnia, ze pokonanie Agnieszki Radwanskiej nie bylo zadnym przypadkiem. Shuai Peng, obok Krunic, chyba najwieksze zaskoczenie in plus nowojorskiego turnieju. Wozniacki jednak jest chyba blisko swojego idealnego tenisa, Chinki nie zlekcewazy, nie na na tym etapie i po pokonaniu przez Peng kilku znanych nazwisk, kiedy turniej wchodzi w decydująca faze, takze Caro winna zagrac dalej, stad taka propozycja pod kombinacje.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Peng vs Wozniacki 1, 4,00
Peng vs Wozniacki 1 +1,5 seta , 1,91
Widzę, że masówka na Wozniacką... to się źle skończy...Kursy wystawione jakby co najmniej Karolina była w pierwszej trójce rankingu i od początku sezonu grała swój najlepszy tenis zmiatając wszystkie przeciwniczki po drodze. Peng poradziła sobie z taką pusherką jak Agnieszka to tym bardziej odprawi Karolinkę.
Edit. Drogi użytkowniku, popracuj trochę nad rozbudowaniem wypowiedzi, bo następnym razem Twoje analizy będą usuwane, bo nie podajesz żadnych argumentów przemawiających za tym typem.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Kursy na Woźniacką są niskie, bo są ku temu powody. Karolina gra obecnie chyba tenis ze swoich najlepszych czasów. A to, że nie jest w pierwszej trójce rankingu? Pff..a co ma ranking do tego? Rankingi nie grają. Gdzie są w takim razie Radwańska, Halep czy Kwitova? W domu.
Liczy się aktualna forma, a tą Woźniacka prezentuje wyborną. Pytanie jest tylko jedno. Czy odprawi Chinkę w 2 czy 3 setach. Stawiam, że jednak w 2, choć wcale nie musi to być pogrom, bo Peng pokazała się naprawdę z dobrej strony, ale na finał nie zasługuje.
Dlatego też
Peng (+ 1,5s) - Woźniacki @1,98 Betsafe
Drugi mecz to trochę większa zagadka. Spotykają się tenisistki, które do tej pory nie straciły w turnieju seta. Z jednej strony lekko kontuzjowana Serena, z drugiej rewelacyjna Rosjanka, która w prawdzie w meczu z Azarenką nie prezentowała się już tak dobrze jak wcześniej. Stawiać na Amerykankę? Nieopłacalny biznes. Stawiać na Rosjankę nawet z podpórką setową czy gemową? Nadmierne ryzyko. Dlatego na ten mecz wybrałem sobie opcję
Over 8,5 asów w meczu @1,85 Betsafe
Obie zawodniczki bardzo dobrze serwują (statystyki z ostatnich 2 meczów)
Williams - Pennetta 7 asów
Williams - Kanepi 8 asów
Makarova - Azarenka 4 asy
Makarova - Bouchard 4 asy
Zbierając to do kupy widać, że linia 8,5 nie jest zbyt wysoka, sama Serena może ją pokryć, szczególnie jeśli mecz potrwa 3 sety, a przy formie obu pań jest to prawdopodobne. Jeśli zaś miałoby się zakończyć na 2 setach, to obie zawodniczki są na tyle mocne w serwisie, że o wynik asowy można być praktycznie spokojnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Ja osobiście będę kibicować Makarovej, bo szczerze powiedziawszy przejadło mi się już panowanie sióstr Williams w WTA (zabija to atrakcyjność damskiego tenisa) i życzę im szybkiego przejścia na emeryturę Chciałbym oglądać rozmaite finały turniejów a nie jedynie zmianę przeciwniczek dla sióstr Williams
Madre slowa,Nie to zebym byl jakims rasista czyc cos ale meczy mnie ten malo subtelny,silowy,atletyczny tenis w jej wykonaniu,Dosc juz Williams nie rozumie ze po tylu latach jeszcze jej sie nie znudzilo tyle tytolow,tyle milionow na koncie i wciaz nienasycona bestia ???? ,Tenis zenski naprawde wiele by zyskal gdyby Serena poszla w koncu na emeryture bo jak wiadomo jesli tylko Williams jest w formie,nic jej nie dolega i chce jej sie wygrac to zadna tenisistka jej nie straszna i zadna nie ma z nia najmniejszych szans.powracajac do analizy Makarova zalicza turniej zycia fianal debla, polfinal singla, nie wydaje mi sie aby wygrala z Williams nie po tym co Amerykanka grala Z Penetta,Wloszka na poczatku zaczela wspaniale 3 gemy z rzedu wygrane wydawac sie moglo ze jest na dobrej drodze do wygrania seta, po przerwie Serena weszla na takie obroty ze tak poprostu wygrala sobie 6 gemow z rzedu ,bomba za bomba as za asem ,wymiany cudowne,Penetta probowala az pekla i cale spotkanie do konca przebiegalo pod dykatando Amerykanki ,wydaje mi sie ze w polfinale scenariusz moze byc podobny Serena moze miec chwile dekoncentracji,moze stracic kilka gemow a nawet seta i w tym upatruje jakies szanse ale jak przyjdzie co do czego Serena niczym czolg staranuje biedna Makarova i znow zobaczymy nudny final z udzialem oczywiscie Sereny Williams
Moj typ over 19.5 gemow w meczu 2.00 bet365.⛔⛔Czarny Shrek kobiecego tenisa poza zasiegiem nie mam nic do zarzucenia Makarovej Williams od poczatku do konca trzymala mega poziom takze wiadomo kto zwyciezy us open 2014 przynajmniej to nie bedzie niespodzinka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 407

cekaem

Użytkownik
Serena Williams - Jekaterina Makarova +5,5 gema 1.86 Betsafe
W mojej analizie chce się głównie skupić na Rosjance , gdyż głównie jej mecze oglądałem w tym turnieju i uważam , że takie handi z takim kursem jest warte pobrania. Jedyne co mnie martwi to fakt , że Rosjanka cały czas w deblu gra i jak wytrzyma fizycznie trudy turnieju. Wydaje mi się jednak , że jest w tak wysokiej dyspozycji , że spokojnie będzie ją stać by toczyć w miarę równorzędny pojedynek z Amerykanką. Zaimponowała mi strasznie w meczach z Bouchard i Azarenką. Był taki krótki moment bodajże pod koniec pierwszego seta czy na początku drugiego w meczu z Azarenką , kiedy Białorusinka naprawdę zaczęła przez pewien okres grać naprawdę dobrze , prawie swój najlepszy tenis. Pomimo to Rosjanka dobiegała to ostro granych piłek i imponująco odpowiadała. Nie dała nawet przez chwilę się jej dopaść, by ta uwierzyła , że może wygrać to spotkanie. Niby mecz meczowi nierówny ale Lepchenko czy Kanepi ugrały po 6 gemów z Serena to to myślę , że tak dysponowana Rosjanka urwie gema więcej. Jeśli pierwszym serwisem będzie trafiać to jestem bardzo dobrej myśli. W tych dwóch ostatnich meczach straciła raptem 3 swoje podania , co jak na kobiety jest wynikiem naprawdę uważam dobrym.
 
D 10

dawid020707

Użytkownik
Williams - Makarova typ over 78,5 liczba minut unibet kurs 1,90
A ja na dzisiaj z tenisa polecam over minutowy w tym meczu . Z ostatnich 3 spotkań na twardej nawierzchni miedzy paniami zawsze przekraczany był ten over minutowy więc typuje że i tym razem zgodnie z planem panie rozegrają dłuższe spotkanie . Rosjanka na US Open jest w życiowej formie i powinna narobić nie lada małych kłopotów utytułowanej Amerykance.
Powodzenia!!!
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Tak na szybkiego, bo kursy lecą. Jak widać w Nowym Jorku wieje i Woźniacka z Peng mają wielkie problemy, aby trafić serwisem. Myślę, że w przeciągu tych paru godzin nic się nie zmieni i w drugim półfinale będzie podobnie. Tym samym linia 5,5 na podwójne błędy oferowana przez Betsson wydaje się być formalnością.
Williams - Makarova powyżej 5,5 podwójnych błędów 1.7 (pół godziny temu było 1.85)⛔
Betsson
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Williams S. - Makarova E.
Typ: 1.set over 8.5gema 1.60 Unibet Genialna postawa Ruskiej (y)
Co tu dużo pisać, półfinał Wielkiego Szlema, więc nikt tu nie będzie odpuszczał. Jak mecz z Pennettą pokazał Serena ciężko wchodzi w mecz, pamiętamy jak Flavia zaczęła od 3-0. Nie wykluczam tutaj podobnego scenariusza, a nawet nie musi być on zrealizowany, żeby over siadł. Wystarczy, że Makarova powalczy w pierwszych 6. gemach i ugra swoje.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dlaczego moj wpis zostal skasowany skoro moja uwaga byla jak najbardziej sluszna? Malo tego post z niemal ze niewidocznymi literami dalej widnieje w temacie. Nawet nikomu uwagi nie mozna zwrocic bo odrazu wszystko jest kasowane. Rozumiem przez to ze moretatorzy akceptuja taka forme pisania. &quot;ok&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Williams S. - Wozniacki C.
Wozniacki C. +1,5 seta ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 2/10

Chyba każdy potwierdzi, że obie znalazły się w finale 100% zasłużenie. Świetna forma u Caroliny i Sereny. W ostatnich tygodniach na Mastersach to właśnie Woźniacka była jedną z trudniejszych rywalek dla Sereny Williams. Świetnie gra w defensywnie, Karolina mówi w wywiadach, że jest świetnie przygotowana kondycyjnie i czuje się dobrze. Dla Sereny im dłużej ten mecz potrwa tym gorzej.
Dunka polskiego pochodzenia wraca na finał US Open od 2009 roku, gdzie już jako 19 latka przegrała w finale z doświadczoną Kim Clijsters. Serena Williams w 2011 przegrała z Samantą Stosur, w 2012 i 2013 dwa razy straciła set z Azarenką. Po takim kursie warto spróbować zagrać na set.
Wynik: 6:3 6:3 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
morphi18 25

morphi18

Użytkownik
Williams S. - Wozniacki C.
Wozniacki Win [email protected] (Pinnacle Sports) ⛔
Wozniacki +1,5 seta 3j@2,39 (Pinnacle Sports) ⛔⛔
Wozniacki +5 gemów 5j@1,97 (Pinnacle Sports) ⛔⛔⛔

cóż można więcej powiedzieć.

Tak jak AKA SHAKAL ja również skłaniam się ku temu, że Wozniacki da radę wygrać przynajmniej seta. Ostatecznie nie powinna przegrać zbyt wysoko, więc +5 gemów powinno pokryć wynik. Serena do tej pory wygląda rewelacyjnie, jednak czy na pewno? Do tej pory nie miała okazji zagrać z kimś bardziej wymagającym. Makarova miała być zawodniczką, która miała się postawić Serenie, ale dała ciała na całej linii. Nie sądzę by Makarovą zjadła trema ponieważ w AO dała radę pokonać amerykankę. Nie ma się już co wywodzić nad tym spotkaniem ;) Wozniacki miała kilka problemów w poprzednich spotkaniach, ale ostatecznie Caroline pokazała, że ma mocną głowę i zachowując zimną krew wygrała swoje spotkania docierając, aż do finału. Caroline pokazała klasę w meczach z Marią i Errani. Gdyby nie fakt, że Peng się wyniszczyła to mogło być różnie i w finale mogła zagrać Peng. Ostatecznie cieszę się na ten finał i czuje że Wozniacki może trochę namieszać.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Witam po przerwie. Może coś pogramy?
Caroline Wozniacki wygra 1. set i PRZEGRA mecz @ 7.00 bet365
Caroline Wozniacki wygra 1. set @ 3.70 betsafe
Williams S. - Wozniacki C. +1,5 seta @ 2.39 Pinnacle
Wozniacki gra tenis życia i co do tego nie ma wątpliwości. Pytanie czy to starczy na Williams? Dużo będzie zależeć od Amerykanki, która też wydaje się być w znakomitej dyspozycji. 6x szybkie 2:0, w żadnym secie nie pozwoliła rywalce ugrać więcej niż 3 gemy. Robi wrażenie choć trzeba powiedzieć, że drogę do finału miała banalną. Może najłatwiejsza drabinka w drodze do finału od bardzo długiego czasu. Nie umniejsza to sukcesu Williams, ale pytanie co się stanie jak wreszcie trafi na kogoś kto się przed nią nie położy, tylko będzie przebijał wszystko jak maszyna, jak to robi Wozniacki. Myślę, że Serena będzie potrzebowała trochę czasu, aby się dostosować do stylu Wozniacki bo z taką rywalką jeszcze na US Open nie grała. Serena często potrzebuje trochę czasu, aby dobrze wejść w mecz i zdarzają jej się głupio przegrane 1 sety. Z Wozniacki ma H2H 8:1. Bardzo dobre, ale 4 z tych wygranych 8 meczów to były wygrane 2:1 po zaciętych meczach i w każdym z tych meczów to Wozniacki wygrywała 1 seta. Z czego 2 ich ostatnie mecze odbyły się w ciągu ostatniego miesiąca.
08.08.2014 Williams S. - Wozniacki C. 4-6, 7-5, 7-5
16.08.2014 Williams S. - Wozniacki C. 2-6, 6-2, 6-4
Także widzimy, że to nie były łatwe mecze dla Sereny i trochę czasu zajmowało jej wejść w dobry rytm i trochę się musiała w nich napracować. Dzisiaj to jest finał Wielkiego Szlema, więc trochę inne emocje będą towarzyszyć zawodniczkom, ale jestem pewien, że Wozniacki wyjdzie na kort maksymalnie zmobilizowana. Wygrana w Szlemie to jest to co jej do szczęścia potrzeba. Była już tu wcześniej w finale, więc wie jak to jest i atmosfera na pewno jej nie przytłoczy. Williams nie rozgrywa super sezonu, ale tu złapała świetną formę i to ostatnia szansa na wygranie Szlema w tym sezonie i z pewnością będzie chciała go zgarnąć, ale jeśli miałbym obstawiać kto wyjdzie na ten mecz bardziej roztrzepany i rozkojarzony to z pewnością będzie to Williams. W ostatnich 2 sezonach Williams wygrywała US Open i podobnie jak w tym roku do finału awansowała po bardzo szybkich 6x2:0, a w finałach strasznie się męczyła z Azarenką wygrywają oba finały po zaciętych meczach 2:1. Także widać, że jakąś presję odczuwa grając finał przed własną publicznością. Także Wozniacki nie stoi na straconej pozycji i całkiem fajne value jest w tych kursach na nią.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wozniacki - Williams
Powyżej 19,5 Gemów |1.83|
Unibet !

3:6; 3:6 = 18 gemów ⛔

Dziś finał kobiet, kto by się spodziewał że do tak prestiżowego turnieju do finału dojdzie Karolina. Osobiście nie kibicuję żadnej z zawodniczek, ale na pewno finału nie przegapię i postanowiłem że coś postawię w tym meczu. Karolina, zagrała fenomenalny mecz z Sharapovą i to ją zmotywowało aby zawodniczki które będzie miała na drodze, do finału będzie po prostu grała na najwyższych obrotach. Jest bardzo solidna w defensywie ale i jej bekhend oburęczny też spisuje się na bardzo dobrych wynikach. Natomiast Serena, to wiadomo ogromny potencjał, mocny serwis wie kiedy zwolnić rakietę żeby zmylić rywalkę. Nie wydaję mi się aby ten mecz był spacerkiem dla obu pań więc nic innego jak over gemowy jest jak najbardziej prawdopodobny. Faworytką jest Amerykanka ale Karolina tanio skóry nie sprzeda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom