>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle✅
Suarez Navarro 1.51 Pinnacle⛔
Lucic-Baroni +1.5sets 1.91 Pinnacle✅
Sharapova 1.67 Pinnacle⛔


WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda



Krunic A. (Srb) - Azarenka V. (Blr)

Krunic +1.5 sets 2.92 Pinnacle Sports✅


Po tym co zobaczyliśmy w Nowym Jorku można pokusić się już o wytypowanie obsady finału i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy tam pojedynek Amerykanki Sereny Williams z Dunką Caroline Wozniacki, która zagrała wczoraj kapitalne spotkanie z Rosjanką Sharapovą, ale nie ma co gdybać, bo co chwile dochodzi do niespodzianki. Mam nadzieję, że taka sytuacja będzie miała właśnie w tym przypadku. Przyznam się szczerze, Serbki Krunic zupełnie nie kojarzyłem, a spotkanie z Kvitovą to pierwsze, które mogłem oglądać w jej wykonaniu. Chyba nikt się nie spodziewał, nawet sama Serbka, że dotrze do 4 rundy US Open, priorytetem było pewnie przebrnięcie przez kwalifikacje i jak najlepszy występ w głównym turnieju, ale to co zrobiła w Nowym Jorku Krunic przeszło najśmielsze oczekiwania. Wygrana z Amerykanką Keys, która jest niesamowicie trudno przeciwniczką, bo jak trafia w kort to ciężko ją zatrzymać, powinna dawać już wiele do myślenia. Ale już wygrana z Kvitovą, 3 rakietą świata i to w 2 setach przeszło najśmielsze oczekiwania. Nie widać było u Serbki żadnej presji, gra bez skrupułów, widać było, że ma taktyke jak powalczyć z Czeszką, ale chyba niespodziewała się, że ogra dosyć łatwo zwyciężczynie tegorocznego Wimbledonu. Może w grze Krunic nie ma dużo siły, ale jej gra opiera się w głównej mierze na utrzymywaniu piłki w korcie i zmuszaniem do błędów rywalki, a taką taktyką zdała już egzamin z Keys i Kvitovą, a teraz pora na kolejną rywalkę, i zupełnie się nie zdziwie, jak to ona sprawi kolejną sensacje. Azarenka próbuje wrócić do swojej najlepszej gry po kontuzji, ale daleko jest jeszcze od swojej optymalnej formy, mimo, iż zameldowała się 4 rundzie. Ale powiedzmy sobie szczerze, rywalki, które miała na rozkładzie Białorusinka są bez formy, a i tak z niektórymi musiała się sporo napocić, żeby wygrać spotkanie. Męki w 1 rundzie z mało znaną Japonką Doi, później dosyć ciężki mecz z Mchale, no i gładka wygrana z będącą pod formą Vesnina. Azarenka z meczu na mecz gra coraż lepiej, ale to zupełnie inna zawodniczka w porównaniu np. do zeszłorocznego turnieju. Oczywiście będzie dzisiaj faworytką, ale nie może lekceważyć rywalki. Wszystko w rękach Krunic, wczoraj Lucic-Baroni zupełnie nie wytrzymała psychicznie, do tego doszło zmęczenie natłokiem spotkań, skurcze, co przyczyniło się do ponad 60 niewymuszonych błędów. Jednak Serbka to zupełnie inna zawodniczka, przede wszystkim młoda, może i ma już sporo spotkań za sobą, ale w US Open gramy co 2 dni, więc czas na regeneracje jest i w dodatku przed samym turniejem nie grała jakoś zbytnio dużo spotkań. Widzę dzisiaj spore szanse dla Krunic, Białorusinka nie jest nieomylna, potrafi popełniać sporo błędów, jesli Serbka zagra swój tenis to spokojnie stać ją na sprawienie niespodzianki, a na pewno na ugranie seta. Kursy są śmieszne, moze i rok temu by Mnie nie zdziwiły, kiedy Aza grała lepiej, ale teraz to lekka przesada, więc czemu nie spróbować, w dodatku po tak fajnym kursie. Warto również pograć jakiś HC gemowy w kierunku Serbki, bo na prawdę nie sądzę, że Aza to gładko wygra, jeśli w ogóle to nastąpi. Z całego serca będę dzisiaj kibicował młodej Krunic, nawet z tego powodu zmienie Avatar na dzisiejszy mecz, moze to coś pomoże ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ekaterina Makarova - Eugenie Bouchard @1,93✅✅ Pinnacle

Na początku przypomnę, że te zawodniczki spotkały się ze sobą rok temu w Waszyngtonie gdzie gładko wygrała Rosjanka. Obecnie Eugenie prezentuje się znacznie lepiej niż rok temu m.in dzięki świetnym występom Wimbledon finał znajduje się na 8 pozycji w rankingu. Jednak od wspomnianego finału na Londyńskich kortach forma spadła i w Amerykańskich turniejach prezentuje się mizernie, przede wszystkim duża liczba niewymuszonych błędów, na USO już 2 cięzkie 3 setówki.
Makarowa prezentuje się tutaj wyśmienicie, zniszczyła wszystkie 3 dotychczasowe rywalki, dobry serwis, na pewno mniejsza ilość błędów własnych, warto zwrócić uwagę na świetnie funkcjonujący u niej bh, który jest uderzany celnie i z niezwykłą mocą.
Dzisiaj bez problemu Marova powinna awansować do 1/4 i obronić pkty z zeszłego roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Williams - Kanepi (+6,5)✅
2 @1,98

Unibet
Taki duży handicap na Kanepii to według mnie przesada. Wystarczy ze wygra po 3 gemy w secie, jeśli serwis będzie funkcjonował tak jak z Samanthą to nie boje się o ten typ. Williams to wygra ale raczej pogromu nie bedzie.
Powodzenia
Makarova E. - Bouchard ✅
1 @1,90

Unibet
Kolega wyżej świetnie to opisał. Makarova bardzo dobra gra tu na US Open, a Bouchard po świetnym poprzednim Wielkim Szlemie tu w stanach męczy się w każdym kolejnym spotkaniu.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Makarova 1.85
Makarova wygląda świetnie. Fizycznie,mentalnie, tenisowo bez zarzutu. Gra mocno, płasko, dużo kończy i mało psuje. Bije od niej pewność siebie. Widać, że ostatnio dojrzała do wielkiego tenisa. Do tego dochodzi solidne podanie. Bouchard bez polotu. Męczy, psuje i jakoś marnie wygląda. Bouchard powinna poleciec wcześniej z turnieju. Dla mnie faworytką jest Makarova.

Stawka: 1000pln
850pln ✅

@ Pierwszy i ostatni typ na US 2014, jednak parę lat zabawy coś nauczyło człowieka, czekałem, czekałem aż się pięknie wstrzeliłem, Makarova - agresja, siła, pasja, niesamowite płaskie winery, wiara we własne możliwośći. Nie jestem entuzjastą takiego tenisa ale tenis poszedł w tą stronę i żeby zaistnieć na szlemie trzeba tak grać, ukłony dla Makarovej.
Ja znalazłem swoją niszę, życzę każdemu żeby znalazł sobie też sposób na ogrywanie buka, im mniej tym lepiej

Jak zawsze dziękuję mojemu ojcu, że za dzieciaka zaprowadził mnie na kort, po tylu latach nie miałem pojęcia że to się także przeniesie w zarabianiu pln na mafii buków!
Do usłyszenia w Azji !!!
@Agnieszka pozdrawiam, jak tam opalenizna, nie przesadziłaś? ????


@ Tsonga zostanie już zawsze emocjonalnym dzieckiem...---
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
T 0

tysionc

Użytkownik
Williams S. - Kanepi K. ???? eh. końcówki szkoda.
Over 18.5g | 2.29
Over 81.5min | 1.87
Myślę, że obejdzie się tutaj bez niespodzianki, ale Kaia tak łatwo nie odda tego meczu. Jeśli obie panie zaprezentują się tak jak w swoich poprzednich spotkaniach to można tu mówić nawet o bardzo wyrównanym pojedynku. Serena zagrała słabo z Lepchenko; 14 winnerów przy 21 niewymuszonych to jak na Amerykankę bardzo słaby wynik. Wcześniej Williams prezentowała się o wiele lepiej i takiej dysproporcji nie było. Mógł się zdarzyć gorszy dzień, aczkolwiek teraz trafia jej się jak dotychczas najlepsza przeciwniczka z którą będzie się mierzyć. Kanepi jest w całkiem dobrej formie, na pewno fizycznej. Preferuje agresywny styl gry, siłowe uderzenia i grane przez nią kątowe piłki pod końcową linię mogą narobić problemów Serenie, która w ostatnim spotkaniu jakby nie patrzeć nie grała aż tak ofensywnie i więcej było przebijania niż silnych-kończących. Może wynikało to właśnie ze słabszej dyspozycji dnia, ale jeśli dzisiaj też tak się zaprezentuje to widzę tutaj szansę dla Kai. W meczu z Suarez-Navarro nie bała się uderzyć, mocne piłki bez zawahania rozstawiały Hiszpankę po korcie. Dodatkowo Estonka w tym pojedynku jest spisywana na straty, także nic tutaj nie musi, przegra to przegra - nikt jej za to winić nie będzie. Jak dla mnie nie będzie to aż tak jednostronne widowisko.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
US OPEN
Kohlschreiber 2.28 Unibet✅
Monfils -1,5s 2.15 Unibet✅


Spotkanie: Krunic-Azarenka
Typ: Krunic +5,5g 6:4 4:6 4:6
Kurs:2,12 Unibet
Po ostatnich 2 trafionych analizach , zabieram sie za Panie . Chyba nikt nie spodziewałby sie, ze młoda Serbka zajdzie tak daleko w tym turnieju , Krunic musiała przedzierać sie przez kwalifikacje , w których pokonała Chorwatkę Martic w stosunku 2:0 oraz dwie Czeszki Allerrtowa (2:0) i Siniakowa (2:1) . W turnieju głownym rozprawiła sie z Polka Katarzyna Piter (2:0) , w drugiej rundzie wygrała z reprezentantką gospodarzy Madison Keys (2:1) , natomiast w trzeciej wysłala do domu jedną z faworytek do wygrania turnieju , znakomitą Czeszkę Petre Kvitova (2:0). Pokonując Kvitova która w tym roku wygrała Wimbledon , sprawiła największa sensację tego turnieju . Serbka gra bardzo regularnie w meczu z Petrą wygrała 68% piłek po swoim pierwszym serwisie , co jak na tak młodą zawodniczke to dosyć duzo , tym bardziej , ze grala z rywalką która bardzo dobrze i z wielką siłą returnuje. Pierwszy serwis na poziomie 57 % , Krunic posłała 3 asy serwisowe i popełnia 2 podwójne błędy serwisowe . Co do dużo bardziej doświadczonej Azarenki , przed rozpoczęciem turnieju miała problemy z kolanem , dużo ludzi pisało , ze Białorusinka odpadnie juz w początkowej fazie szlema. Wszyscy doskonale pamiętamy jakie problemy z bieganiem miała Azarenka , chociażby w meczu z Radwańską . Ale w pierwszy 3 rundach Viktoria prezentowała sie dosyć dobrze , chociaż przegrany set z Japonką Doi , dobrze o niej nie świadczy , w drugiej i trzeciej rundzie pokonała odpowiednio McHale (2:0) oraz Vesnina (2:0) . Moim zdaniem mloda Serbka jest bardzo zmotywowana , wie co już zdołała osiągnąć w Nowym Jorku , a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenie . Moim zdaniem Krunic wyjdzie na mecz bardzo zmotywowana i skoncentrowana i da radę wyrobić handi +5,5 .

Powodzenia , pomogłem ? Kliknij Dzięki ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maxti 234

maxti

Użytkownik
Krunic A. - Azarenka V.
Azarenka rok temu dotarła tutaj do finału i przegrała w 3 setach z S. Williams, teraz jest na dobrej drodze żeby co najmniej powtórzyć ten wyczyn.
Nie wyobrażam sobie żeby młoda Serbka ugrała tutaj choćby 1 seta, więc nie popieram typów kolegów powyżej ???? Azarenka z meczu na mecz się tutaj rozkręca po 1 słabszym meczu z Doi (6-7 6-4 6-1) wygrała pewnie 2 mecze.
Mówiąc krótko już czas na Krunic, dużo w tym turnieju ugrała i nikt nie będzie miał jej za złe jak teraz odpadnie : )
Azarenka 2:0
@1.40
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Bencic - Peng ✅ ✅
2 @1,80

Unibet

Obie zawodniczki ostatnio w bardzo dobrej formie, w ogolę zapowiada się świetne spotkanie. Ja postanowiłem dać na Peng już teraz bo czuje że kursy do jutra spadną. Bencic miała cięższe spotkania do tej pory spędziła na kortach na US Open więcej czasu. Ponad dwie godziny z Jankovic i z Narą natomiast Peng najdłuższe spotkanie rozegrała z naszą Agę 97 minut. Umiejętności według mnie po stronie Chinki świeżość również i to są moje argumenty na to spotkanie.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle✅
Suarez Navarro 1.51 Pinnacle
Lucic-Baroni +1.5sets 1.91 Pinnacle✅
Sharapova 1.67 Pinnacle⛔
Krunic +1.5sets 2.92 Pinnacle✅


WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda



Wozniacki C. (Den) - Errani S. (Ita)

Typ. Wozniacki (-1.5) sets 1.69 Pinnacle Sports✅


Dzisiaj krócej, bo zaraz uciekam do pracy i nie mam dzisiaj za dużo czasu. Chyba nikogo nie zdziwi typ skierowany na łatwą przeprawę Karoliny. Śmiech na sali Mnie ogarnia jak widzę w czołowej 8 turnieju Errani, która w tym roku gra poniżej oczekiwań. Może i lepiej to wygląda w Nowym Jorku, ale i tak jest daleko od swojej optymalnej formy. Co tu dużo pisać, w dużej mierze awans do 1/4 finału zawdzięcza poprzednim rywalkom, Venus popełniła ponad 50 niewymuszonych błędów w meczu i odczuwała już zmęczenie natłokiem zdarzeń, podobnie było w przypadku Lucic-Baroni, ale ona za to zafundowała ponad 60 błędów, łapały ją skurcze w meczu i brała Medicala. Nawet w takiej dyspozycji była w stanie ugrać seta Włoszce, co jest na prawdę sztuką. Może i Errani nei grała na 100% swoich możliwości z Chorwatką, bo widziała, że sama się wyrzuci z turnieju, no, ale w takim przypadku powinna kończyć mecz w 2 setach, a nie pozwolić się rozkręcić przeciwniczce w pewnym momencie. Na szczęście Włoszka trafia teraz na Wozniacką, która jest w niesamowitym gazie, pokazała już przed US Open, że powraca do swojej najlepszej gry, kiedy była liderką WTA. Porażki w ostatnim czasie tylko z Sereną Williams, i to nei były spacerki dla Amerykanki, tylko bardzo trudne zawody. Turnieju w Nev Haven nie biorę pod uwagę, bo to był trening dla Dunki przed najważniejszymi spotkaniami. Mecz z Rosjanką utwierdził Mnei w przekonaniu, że tak rozpędzoną Wozniacką może tylko zatrzymać w finale Serena Williams, i taki finał jest jak najbardziej prawdopodobny. Errani wyczerpała już limit szczęścia na tym turnieju, Karolina nie zafunduje juz tylu pkt rywalce, ba błędy będą się pojawiały bardzo rzadko, a serwisy Włoszki, które niektóre nawet nie są mierzone, bo są takie wolne będą kończone bez problemu przez Wozniacką. Jeśli zatrzymała Rosjankę, która powiedzmy szczerze, zagrała na prawdę dobre spotkanie, to Włoszkę powinna oddelegować do domu w 2 setach, nie widzę innego scenariusza dla tego spotkania, będę bardzo zdziwiony innym obrotem spraw.


Azarenka - Makarova 2 2.52 Pinnacle Sports( po takim kursie pograłem w Pinnacle, oraz złapałem 3.00 Bet365) Analiza wieczorem
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
???? Peng - Bencic 1 1.65 fortuna ✅✅✅
Chinka skazywana na pozarcie przez Bukow od rundy z Polka pokazuje klase i coraz wyzej pnie sie w tym turnieju i slusznie! Taka gra na to zasluguje. A o Bencic powiem no ze rowniez ladnie sam mialem dac okolo 3-4 zl kurs na nia ale nie dalem bo sie balem.. (i taki mam efekt ze mi umknal dobry kurs) no ale Jelenka ehh. ona nic w tym roku nie pokazuje wiec nie dziwi Mnie fakt ze Bencic ja pokonala ale teraz czeka ja trudna przeprawa w postaci Chinki i nie sadze by mogla ja pokonac Chinka jest w gazie a Bencic poprostu trafila na zawodniczke ktora byla faworytem fakt ale na przestrzeni jej gier wcale bym ją na nią nie wskazywal.
???? Wozniacki (-4,5 gema) - Errani 1 1.65 fortuna ✅ ✅ ✅
Carolinka eh! Fajna babka wedlug Mnie i z wygladu i z gry w tym roku. Coz miala przestoje ale na tym turnieju pokazuje ze czas najwyzszy je pokonac. Errani wedlug Mnie nie miala trudnych przeciwniczek. Lucic Baroni hmm. sadzac po Halep i jej grze nawet ze studentka mialem mysli ze z jej gra bedzie dupa. Jak sie wygrywa 5:2 i ma pilki meczowe i dostaje sie w dupe to co moze z tego wyjsc? Nic. A Carolinka pokonala Sharapova co ostatnio az tak nie blyszczy oprocz swojego pieknego spiewu na boisku. Nie sadze by byl to trudny mecz ale widowiskowy to i owszem. Zapraszam do przemyslen i zastanowienia nad tym kursem.
???? S Williams/ V Williams - Makarova/Vesina 1 1.34 ⛔ ⛔ ⛔
Jak dla Mnie spoko maly kursik na podbicie. Makarova wedlug Mnie sie skupi na singlu. Kolezanka z druzyny raczej sie nie wscieknie bo graja duzo razem i napewno zyczy jej dobrze i napewno jakas kolacje jej postawi jak wygra cos ???? A Siostry Williams? Jak nie zlapala ich tajemnicza choroba z Wimbledonu powinny sobie poradzic z nimi. Badz co badz to rodzina a wiadomo najlepiej sie dogadac takze na korcie wlasnie w tym aspekcie. Serena jest wielka zawodniczka i chcialaby razem z siostra swietowac ktora chcialaby cos wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
US OPEN
Kohlschraiber 2.28 Unibet✅
Monfils -1,5s 2.15 Unibet✅
Krunic+5,5g 2.12 Unibet✅
Monfils 2.23 Unibet✅
Errani-Wozniacki -5,5g @2,0 6:0 6:1
Troche mnie dziwią takie wysoki kursy na ten właśnie handicap. Każdy kto oglądał chociaż jeden mecz Dunki widział jak świetnie prezentuje się na kortach w Nowym Jorku. W pierwszej rundzie Wozniacki rozprawiła sie z Rybarikova , która skreczowala przy stanie 1:1 i 2:0 dla Karoliny. W 2 rundzie wyeliminował Białorusinkę Sasnovich , 3 natomiast pokonała solidną Niemke Pettkovic, natomiast w czwartej rundzie pokonała jedną z faworytek do wygrania US OPEN Marie Sharapova . W tym meczu pokazała nie tylko swoja regularność , ale również świetne przygotowanie fizyczne. Co do Włoszki Sary Errani, awansowała ona tak daleko, chociaż moim zdaniem troche niesłusznie. Sara czeka tylko na błędy przeciwniczek , widać to było w 1 secie z Venus gdzie Amerykanka popełnia mnóstwo błędów, dlatego też przegrała 6:0, natomiast w drugim secie Williams zaczeła trafiać w kort i to ona wygrała 6:0. Ale od początku, Włoszka w pierwszej rundzie wygrała z Flipkens 2:0, w drugiej ograła Rodionova, w rundzie trzeciej pokonala ona własnie starszą z sióstr Williams. W ostatniej 4 rundzie Sara rozprawiła sie z zawodniczką z kwalifikacji z Lucic Baroni 2:1 , w 2 secie Baroni zaczela grac ofensywnie i spokojnie wygrała z Sarą. Jak juz pisalem, Wozniacki gra bardzo ofensywnie i jest bardzo regularna, nie daje w tym spotkaniu zbyt dużych szans Włoszce i przewiduję szybkie 2:0 i wyrobienie handi gemowego.
Pomogłem? Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle✅
Suarez Navarro 1.51 Pinnacle⛔
Lucic-Baroni +1.5sets 1.91 Pinnacle✅
Sharapova 1.67 Pinnacle⛔
Krunic +1.5sets 2.92 Pinnacle✅
Wozniacka -1.5sets 1.69 Pinnacle✅
WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda​


Azarenka V. (Blr) - Makarova E. (Rus)
Typ. Makarova 2.12 Pinnacle Sports✅

Bałem się zaryzykować w spotkaniu Makarovej i Bouchard i postawić na Rosjankę, bo Kanadyjka, mimo, iż ostatnio nei zachwycała to w Wielkim Szlemie potrafiła osiągnąć w tym roku bardzo dobre wyniki. Jednak okazało się to za mało, Rosjanka zagrała bardzo dobre spotkanie i w dość gładki sposób poradziła sobie z rywalką. Bouchard próbowała nawiązać walkę, atakować, jednak Makarova była poza zasięgiem. Ogólnie ten sezon udany w jej wykonaniu, wygrana w Tajlandii, 1/4 finału w Wimbledonie. Zwłaszcza ostatnio pokazuje się z dobrej strony. Przed US Open 1/2 finału w Washington, podobnie było w Montrealu, gdzie stoczyła kapitalną walkę z Radwańską, ktora zagrała chyba najlepsze spotkanie w tym roku. Nie rozumiem czemu jeszcze przed samym Nowym Jorkiem udała sie do Nev Haven, na szczęście szybko odpadła z Petrą Kvitovą i mogła sieskupić na nadchodzącym turnieju. Tutaj idzie jak burza, bez straty seta zameldowała się w 1/4 finału. Mimo natłoku spotkań, Rosjanka gra jeszcze w deblu z Vesniną i wygrały wczoraj z siostrami Williams, nie widać u niej zmęczenia, więc jestem spokojny o kondycje fizyczną i myślę, że bardziej zależy jej na wyniku singlowym niż deblowym. W meczu z Azarenką nie jest bez szans, ba moim zdaniem, to co obie prezentują w ostatnim czasie stawia Makarovą w roli lekkiej faworytki tego pojedynku. Białorusinkę opisywałem kilka postów wyżej, podczas jej spotkania z mlodziutką Krunic. Wszystko się sprawdza, daleko jej do swojej optymalnej formy, widać, że po kontuzji nei doszła jeszcze do pełni swoich możliwości i sił. Mało brakowało, a odpadłaby już z Serbką, niesamowicie się męczyła z tą zawodniczką, wygrało po prostu ogranie i doświadczenie. Teraz nie będzie już tak łatwo, Makarova gra swój najlepszy tenis w tym roku, nawet lepszy od pamiętnego spotkania z Radwańską, a przypomnę, że w Montrealu Aga bez problemu ograła Białorusinkę. Jak na usposobioną ofensywnie zawodniczkę, popełnia Rosjanka mało błędów, bradzo dobry backhand i fajne returny. Nie wiem, czym może odpowiedzieć tutaj Azarenka, bo ciężko jej będzie bronic te bomby rywalki. Szansa dla Azy to liczenie na błędy rywalki, jednak nie sądzę, żę Makarova się zagotuje, bo widać, że jest mocna, nawet psychicznie, a sama Białorusinka nie jest nieomylna. Złapałem wczoraj po kursie 3.00 Rosjankę, do dzisiaj kursy poleciały mocno w dół, ale nadal sądzę, że warto zagrać, bo Makarova pokazuje w ostatnim czasie, że jest o wiele lepszą zawodniczką od Azarenki, która powiedzmy sobie szczerze nie miała na rozkładzie jakiejś wybitnej zawodniczki. Moim zdaniem dzisiaj skończy się jej przygoda z turniejem.

Edit: Wiarygodność zakładu po kursie 3.00 Bet365

 
Otrzymane punkty reputacji: +43
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Azarenka V. -Makarova E. over 21,5 1,92 Unibet ⛔ (4-6, 2-6) Dno Vika...


Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Rosjanką a Białorusinką. Vika widać że nie jest jeszcze w swojej optymalnej dyspozycji, ale z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Makarova natomiast myślę że pożegnałby się z turniejem gdyby &quot;Genie&quot; byłą w swojej optymalnej formie. Ja nie jestem do końca przekonany o jej dzisiejszym zwycięstwie. W tym turnieju nie licząc Kanadyjki nie miała tak naprawdę mocny rywalek (Hercog, Mig, Diyas). Nie zapominajmy że gra ona jeszcze w deblu ( już jest w połfinale).H2H na korzyść Viki. Grały 5-krotnie (3-2) Ten mecz jest wielką nie wiadomą. Over gemowy na to spotkanie po takim kursie biorę w ciemno. Oceniam mecz 50/50
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
US OPEN
Kohlschraiber 2.28 Unibet✅
Monfils -1,5s 2.15 Unibet✅
Krunic +5,5g 2.12 Unibet✅
Monfils 2.23 Unibet ✅
Wozniacki -5,5g 2.0 Unibet✅

Azarenka-Makarova : 1,75 Unibet 4:6 2:6⛔

Jak dla mnie Białorusinka ten mecz wygra, to prawda, że męczyla sie młodą Serbka Krunic, ale warto zwrócić uwagę jak Krunic świetnie grała w obronie, wyciągała piłki do których Rosjanka Makarova nawet sie nie ruszy. Jak widać u Azarenki nie masz juz najmniejszego śladu po kontuzji kolana i może grać na maksymalnych obrotach, Viktoria juz nie raz grała na takim etapie turnieju wielkoszlemowego i podejdzie do tego spotkania na luzie . Co do Makarovej, gra ona dobry tenis w tym turnieju, nie przegrała jeszcze nawet seta, ale trzeba też zobaczyć jakie miała przeciwniczki, w 1 rundzie reprezentantka gospodarzy Min , w drugiej Hercog a w trzecie Diyas, dopiero w czwartej rundzie dostała lepszą rywalek Bouchard, ale według mnie Kanadyjka nie jest w najlepszej formie, widac było jak wyglądała na korcie, potrzebowala lekarza i ogólnie nie była w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Według mnie mecz może być dlugi i ciekawy, ale ostatecznie z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Białorusinka.

Pomogłem? Kliknij Dzięki
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Hlavackova/Zheng - Date/Zahlavova-Strycova
Date/Zahlavova-Strycova @ 1,93 Pinnacle Sports

6:3 4:6 6:3✅✅✅
Czeszka z Japonką rozgrywają w parze świetny turniej w Nowym Jorku. Barbora pokazała się także z dobrej strony w grze pojedynczej. Może dotarła tylko do 3R, jednak tam Bouchard była zbyt mocna, chociaż mimo tego zdołała jej urwać seta. Razem jednak z Kimiko pokonywały nie byle kogo. Chociażby w poprzedniej rundzie jedne z faworytek całego turnieju, a mowa tutaj o Hsieh i Peng, które zajmują 1 miejsce w rankingu deblistek. Grać ze sobą zaczęły dopiero w tym sezonie, a już to wygląda dość obiecująco. Czeszka preferuje dość siłowy tenis, natomiast Japonka jest najstarszą i najbardziej doświadczoną zawodniczką w całym Tourze i mimo wieku gra bardzo dobrze. Na hardzie obie panie rozegrały w tym sezonie 8 meczów, czyli więcej od rywalek, przegrywając z nich tylko 2.
W duecie przeciwnym także zagra Czeszka, jednak w tym przypadku partnerką będzie Chinka. Obie bardziej utytułowane deblistki, ale to nie w wspólnej parze. W Nowym Jorku pokonywały już pary takie jak Bertens/Peer, Rosolska/Dąbrowska czy Riske/Vandeweghe. Podobnie jak Strycova z Date wspólną historię razem grając zaczęły zapisywać w tym roku. Mimo tego osiągnęły mały sukces, dotarły do półfinały Wimbledonu. Na hardzie rozegrały jednak tylko 3 spotkania, który były już na US Open.
Według mnie Barbora i Kimiko są w stanie wygrać. Przeważyć może doświadczenie Japonki, a także indywidualne umiejętności Strycovej.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
???? Azarenka - Makarova 2 2.00 fortuna ✅✅✅
Nie wiem co pisac.. wy sie rozpisaliscie wiec nie mam co dokladac swoich 3 groszy no ale ok. h2h 3:2 dla Białorusinki lecz ostatni mecz wygrala ta druga w tym roku. Mimo to nie wierze w Bialorusinke jest po kontuzji niby gra dobrze no ale nie wydaje mi sie by juz dalej dociagnela grajac z niespodzianka turnieju Makarova ktora pokazuje sie z dobrej strony w singlu jak i deblu. Ciezkich bialorusinka nie miala przeciwniczek oprocz Krunic no ale jej rywalka miala okazje wygrac wiec Makarova w dobrej formie jest w stanie wydrzec jej zwyciestwo i przejsc do nastepnej fazy turnieju. W sumie Makarova tez nie miala ciezko no ale pokonala Genie za co nalezy jej sie ✅ ogolnie za ten turniej ale w moich oczach ten mecz wygra ta druga bo bardziej na to zasluguje mimo tego ze Bialorusinka rozkreca sie po kontuzji lecz tu mi to sie nie wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Victoria Azarenka -Ekaterina Makarova

Ekaterina Makarova 2.10 bet 365 ✅✅ DAWAJ !!! SWIETNY PERFORMANCE

Makarova gra turniej zycia trzeba to sobie powiedziec jasno i klarownie gdyby nie Williamsowa to jako triumfatorke turnieju widze Wozniacka albo Makarova ,Kanadyjka naprawde grala na wysokim poziomie dwoila sie i troila ale Rosjanka grala meksyk zarowno w defensywie jak i ofensywie spisywala sie na medal,dochodzila do prawie kazdej pilki ,jej backhand to istny pocisk z armaty nie wiem kto ma lepszy backahd w tourze czyscila nim linie poprostu :grin:,Azarenka jest cieniem tenisistki z przed roku, jesli chodzi o psychike Rosjanki bo warto na to zwrócic uawge poniewaz zawsze miewala z nia ogromne problemy to uwazam ze jest swietnie przygotowana mentalnie ,nie widac bylo jakichkolwiek chwil zawiechy ,niesamowicie skoncentrowana na kazdym punkcie ,przyznam szczerze za dawno nie widzialem na korcie takiej woli walki oby jak najczesciej,owszem zrobila kilka fatalnych bledow przy siatce uderzajac z drive voleya w siatke i stracila 2 razy serwis ale to jej nie wytracilo z rytmy i grala caly czas swoje .Warto zauwazyc ze ze Rosjanka nie stracila jeszcze seta w tym turnieju co ma tez znaczenie Bialorusinka 2 razy rozgrywala 3 setowe batalie z tenisitkami z ktorymi bedac w optymalne formie wygralaby w dwoch setach swoja droga sporego farta ma Azarenka ze trafila na tak slabe zawodniczki dotychczas i doslizgnela sie do cwiercfinalu.Obawiam sie w tym sotkaniu zmeczenia bo Makarova gra w deblu (troche tego nie rozumie ale ok) Z Bouchard mimo iz byly tylko 2 sety to zagrala na pelnych obrotach.Mam nadzieje ze Azarenka nie grala dotychczas na polgwizdka a teraz wystrzeli z mega forma i zagra na pelnym gazie w koncu to Azarenka zwyciezczyni 2 turniejowow wielkoszlemowych,serwisem Azarenka nie zaszkodzi Makarovej ktora serwuje duzo gorzej niz Bouchard wiec wystarczy ze raz ja przelamie Makarova i bedzie pilnowac podania i zamelduje sie polfinale z Williams ale to bedzie spotkanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gooster 343

gooster

Użytkownik
Wozniacki-Peng 2 @3.75 Pinnacle
Obie panie w genialnej formie. Wozniacki jak na razie straciła dwa sety z rybarikową po średniej grze i z sharapovą która więcej na korcie piszczy ostatnimi czasy niż gra. Jest w formie nie można powiedzieć że nie ale czy na tyle by pokonać peng? Chinka w życiowej formie. Roznosi wszystko co staje na drodze. Pewne własne podanie, walka do ostatniej piłki dawno żadnej zawodniczki mi tak miło się nie oglądało. Mam nadzieję że stawi jutro opór i pokusi się o zwycięstwo. Wierze nawet że jest w stanie wygrać całe us open i moim zdaniem jej się to po prostu należy.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Wozniacki-Peng 2 @3.75 Pinnacle
Obie panie w genialnej formie. Wozniacki jak na razie straciła dwa sety z rybarikową po średniej grze i z sharapovą która więcej na korcie piszczy ostatnimi czasy niż gra. Jest w formie nie można powiedzieć że nie ale czy na tyle by pokonać peng? Chinka w życiowej formie. Roznosi wszystko co staje na drodze. Pewne własne podanie, walka do ostatniej piłki dawno żadnej zawodniczki mi tak miło się nie oglądało. Mam nadzieję że stawi jutro opór i pokusi się o zwycięstwo. Wierze nawet że jest w stanie wygrać całe us open i moim zdaniem jej się to po prostu należy.
No to teraz przyszalałeś. Myślę nad tym typem od wczoraj. Nawet konsultowałem się w tej sprawie z innym użytkownikiem forum z bardzo dobrą skutecznością w typach WTA. Stracić seta z Sharapovą to nie wstyd, z Rybarikową spotkania nie widziałem. Ale uważam, że Peng nie będzie w stanie tego spotkania wygrać. Woźniacka gra poprostu fenomenalnie na tą chwile i nie widzę innego finału niż Woźniacki vs Williams.
Dodatkowo stawianie w roli faworytki Peng do zgarnięcia końcowego triumfu to już wogóle fantastyka. Widziałeś Williams w akcji na tym US Open? Wątpie w to czy Makarova lub Woźniacka będzie w stanie ją zatrzymać nie wspominając już o Peng, które jest oczywiście w formie ale jednak to trochę słabsza zawodniczka od Woźniackiej i Williams...
Typ: Woźniacka @1,35 Sportingbet
Woźniacka -1,5 seta @ 1,93 Sportingbet
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Na wstępie witam, bo to mój pierwszy post!:grin:
Widziałeś Williams w akcji na tym US Open? Wątpie w to czy Makarova lub Woźniacka będzie w stanie ją zatrzymać nie wspominając już o Peng, które jest oczywiście w formie ale jednak to trochę słabsza zawodniczka od Woźniackiej i Williams...
Widziałem Williams w akcji. Widziałem też jak dwa dni temu, gdy grała debla w parze ze swoją siostrą opatrywano jej stopę. Według komentatora noga nie wyglądała dobrze i dziwił się, że jest jeszcze w stanie nią się podpierać. Wystarczy więc, że ktoś ruszy ten &quot;bunkier&quot; i zmusi do biegania... ale tak przez cały mecz, a nie jak do tej pory raz, czy dwa w meczu. I może być ciekawie... ;)
Obstawianie Sereny po kursach 1,16-1,19 uważam za stratę czasu i niepotrzebne ryzyko. To jest tenis. Nie takie cuda się zdarzały po mniejszych kursach.
Ja raczej będę grał przeciw niej czekając, aż wtopi przynajmniej seta. Ryzyko niewielkie, a potencjalny zysk może być spory w stosunku do zaryzykowanej kasy. Na byle przełamaniu kursy na Williams skaczą - tak jak dzisiaj w meczu z Flavią Pennetta, gdy przegrywała 1 seta 3-0, bo źle weszła w mecz. Można zrobić przyzwoitego greena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom