>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
FLUSHING MEADOWS, USA


Miejsce: New York (USA)
Data: 25.08.2014-07.09.2014
Nawierzchnia: Hard
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Pula nagród: $18,102,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.usopen.org/index.html
Drabinka turnieju głównego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ws/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/wd/index.html?promo=subnav
Plan gier: http://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-us-open/

Kursy Bet365​


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Serena Williams wygra US Open
@2,72 Bet365


Pograłem to już wcześniej na Unibecie po @3,25. Czarnej nie wyszło we Francji, dała plamę w Londynie ale tu na swoim podwórku na pewno będzie chciała się zrehabilitować w tych turniejach przed US prezentowała się moim zdaniem najrówniej z czołówki rankingu.
Powodzenia.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Errani-Flipkens

25.08.2014 22:30
Typ: Flipkens 2.40 MarathonBet
Over 2.5 2.01 betsson

Spotkanie Włoszki z Belgijką jest meczem pomiędzy zawodniczką, która bardzo słabo radzi sobie na szybkich nawierzchniach i zawodniczki, która woli bardziej takie nawierzchnie, niż ulubioną mączkę Sary. Co prawda H2H przemawia za Errani(2 zwycięstwa na 2 spotkania bezpośrednie i to oba na hardzie, jednak mecze w 2013 i 2010 roku). Flipkens ostatnio zaprezentowała się dobrze na turnieju w New Heaven, gdzie wygrała m.in. z Andreą Petkovic(przypuszczałem, że Niemka może odpuścić sobie ten mecz, jednak tak całkiem nie było). Co do Włoszki, po powrocie na nawierzchnię twardą z turniejów na mączce w Europie rozegrała 4 spotkania przegrywając z nich aż 3. Wygrała tylko z Wickmayer, która podarowała jej zwycięstwo popełniając masę błędów. Gra Errani jest bardzo bierna, polega na bezpiecznym przebijaniu piłki. Można by to porównać do gry Agnieszki Radwańskiej, jedanak u naszej tenisistki widac pomysł, każde następne zagranie prowadzi do założonego sobie celu, czyli na utrudnieniu przeciwniczce gry. Patrząc na ostatnie spotkania Sary widać, że przegrywała z zawodniczkami o podobnej charakterystyce, co Belgijka. U obu zawodniczek można też zauważyć nieregularność i wiele meczów kończących się po 3.setach.
Maćko18
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Torro-Flor - Cepelova 2,27 ⛔
Typ, który od razu mi się rzucił w oczy. Cepelova i hard? To do siebie nie pasuje. Słowaczka to zawodniczka bez kończącego uderzenia, nieustannie przebijająca na drugą stronę i czekająca na błędy rywalki. O ile na nawierzchni ziemnej to wystarczy, na twardej już nie do końca. Rywalka - Hiszpanka Torro-Flor, potrafi grać bardzo mocno i agresywnie, zdarza jej się niestety seriami tracić punkty po błędach własnych, ale... jeżeli nie popełni jakoś bardzo dużo UF w tym spotkaniu, to słabość rywalki zadecyduje o jej awansie do kolejnej rundy.
Smitkova - Puig 2,69 ⛔
Kursy już zdecydowanie spadają, ale wciąż są do gry. Dlaczego Smitkova? Oglądałem jej 2 występy na Wimbledonie i muszę stwierdzić, że ta dziewczyna naprawdę potrafi grać w tenisa. Jej problemem jest to, że szybko się irytuje i momentami wręcz płacze na korcie, ale ma dopiero 19 lat, więc z czasem jej przejdzie. Puig, również młoda zawodniczka (rocznik 1993) w ostatnich miesiącach notowała niezłe rezultaty, ale kilka jej ostatnich spotkań przyprawiło mnie o mdłości. Wiadomo, że to jest WTA, różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale Smitkova (przynajmniej moim zdaniem) prezentuje wyższe umiejętności i z czasem powinna znacznie awansować w rankingu WTA. Jeżeli głowa i nerwy nie zawiodą powinna zameldować się w 2 rundzie.
Abanda - Lisicki 4,85
Trochę tak &quot;na czuja&quot;, bo nie miałem jeszcze okazji oglądać w akcji młodej Kanadyjki. Skąd więc ten typ? Tylko 6 gemów straconych w 3 spotkaniach rundy kwalifikacyjnej robi naprawdę duże wrażenie, niezależnie od klasy rywalek. Oczywiście Lisicki to utalentowana i bardzo mocno grająca tenisistka, ale miewa też duże przestoje i potrafi grać naprawdę słabo, by nie powiedzieć beznadziejnie. Gdzie więc szukać sensacji jak nie w takim spotkaniu? ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Torro-Flor - Cepelova 2,27

Typ, który od razu mi się rzucił w oczy. Cepelova i hard? To do siebie nie pasuje. Słowaczka to zawodniczka bez kończącego uderzenia, nieustannie przebijająca na drugą stronę i czekająca na błędy rywalki. O ile na nawierzchni ziemnej to wystarczy, na twardej już nie do końca. Rywalka - Hiszpanka Torro-Flor, potrafi grać bardzo mocno i agresywnie, zdarza jej się niestety seriami tracić punkty po błędach własnych, ale... jeżeli nie popełni jakoś bardzo dużo UF w tym spotkaniu, to słabość rywalki zadecyduje o jej awansie do kolejnej rundy.

Smitkova - Puig 2,69

Kursy już zdecydowanie spadają, ale wciąż są do gry. Dlaczego Smitkova? Oglądałem jej 2 występy na Wimbledonie i muszę stwierdzić, że ta dziewczyna naprawdę potrafi grać w tenisa. Jej problemem jest to, że szybko się irytuje i momentami wręcz płacze na korcie, ale ma dopiero 19 lat, więc z czasem jej przejdzie. Puig, również młoda zawodniczka (rocznik 1993) w ostatnich miesiącach notowała niezłe rezultaty, ale kilka jej ostatnich spotkań przyprawiło mnie o mdłości. Wiadomo, że to jest WTA, różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale Smitkova (przynajmniej moim zdaniem) prezentuje wyższe umiejętności i z czasem powinna znacznie awansować w rankingu WTA. Jeżeli głowa i nerwy nie zawiodą powinna zameldować się w 2 rundzie.
Abanda - Lisicki 4,85

Trochę tak &quot;na czuja&quot;, bo nie miałem jeszcze okazji oglądać w akcji młodej Kanadyjki. Skąd więc ten typ? Tylko 6 gemów straconych w 3 spotkaniach rundy kwalifikacyjnej robi naprawdę duże wrażenie, niezależnie od klasy rywalek. Oczywiście Lisicki to utalentowana i bardzo mocno grająca tenisistka, ale miewa też duże przestoje i potrafi grać naprawdę słabo, by nie powiedzieć beznadziejnie. Gdzie więc szukać sensacji jak nie w takim spotkaniu? ????
Cepelowa i hard? A Torro-Flor mająca ujemny bilans na hardzie, a preferuje clay?


Oglądałeś Smitkovą na trawie, a tu przecież twarda nawierzchnia.

Abanda pokonała zawodniczki z okolic 150-200 miejsca ATP. Naprawdę duży wyczyn.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Abande na ugranie seta na pewno stać. Znając chimeryczną Niemkę, która potrafi psuć wszystko na potęgę, Kanadyjka może to wykorzystać. Oglądałem w nocy jej cały mecz z Cibulkovą, niekiedy miała naprawdę dobre okresy w meczu.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Cepelowa i hard? A Torro-Flor mająca ujemny bilans na hardzie, a preferuje clay?

Oglądałeś Smitkovą na trawie, a tu przecież twarda nawierzchnia.
Abanda pokonała zawodniczki z okolic 150-200 miejsca ATP. Naprawdę duży wyczyn.
Z kim Abanda miała do tej pory wygrywać skoro jest z rocznika 97? Ona dopiero wchodzi do zawodowego tenisa. Napisałem wyraźnie, że te wyniki robią wrażenie, NIEZALEŻNIE OD KLASY RYWALEK. Nie jest łatwą rzeczą ograć mecz po meczu zawodniczki, tracąc po 2 gemy w każdym spotkaniu, choćby były 600 w rankingu. To znaczy, że nie jest to jakaś tam z dupy tenisistka tylko oferuje coś konkretnego. Zresztą z Cibulkovą też ostatnio seta wygrała to czemu miałaby nie powalczyć z Lisicki, która często rozczarowuje? Wiadomo, że ten typ tak troszkę dla zabawy, ale nie takie zawodniczki jak Lisicki odpadały już w pierwszej rundzie wielkoszlemowych turniejów.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Halep S.(-8.5g)-Collins D.R. typ 2 kurs 1,99 (!) efortuna
Czy Simona Halep zmiażdży w pierwszym meczu rywalkę, czy rywalka sama się zmiażdży?
Przepraszam od razu, że umieszczam ten post osobno ( a nie z Radwańską), mam nadzieję, że mi wybaczycie. Ale chcę to uczynić, ponieważ chciałbym podkreślić jak interesujący jest to typ.
Przechodzę zatem do sprawy. Kto to jest Collins. Czy ktokolwiek ją zna? Postaram się zatem trochę przytoczyć tą osobe. D.R. Collins jest Amerykanką, która rozgrywa mecze tenisowe w turniejach krajowych, na szczeblu państwa. Ona gra w US OPEN 2014 ponieważ: wygrała!, turniej NCAA (akademicki, są to rozgrywki uczelni wyższych) zatem w tym gronie &quot;studentek&quot; była najlepsza. Jej ranking światowy w 2011 rok - pod koniec - sięgał 608 miejsca. Amerykanka zagra w poniedziałek pierwszy mecz na Centralnym korcie. Na to spotkanie być może wyjdzie lekko speszona. Ale kiedy jak nie teraz ma się pokazać. Dla niej to szansa.
Jak będzie grała? Widziałem urywek jej meczu z NCAA na internecie. Przewiduję , zatem, że będzie grała mocno, długie piłki pod linię, zagrywając je oburęcznym bekhendem. Tu raczej nie będzie kończących uderzeń, ze strony Amerykanki. A co zrobi Rumunka? - zlekceważy rywalkę, tak przewiduje. Typ zostanie pokryty, jeżeli Halep wygra w dwóch setach a jej rywalka zdobędzie 4 gemy. Realne? Tak realne? Bo Amerykanka znikąd to się nie wzięła. Gra u siebie. Halep potraktuje ten mecz treningowo, bedzie przebijała piłki na drugą stronę, nie będzie ryzykowała to jet I mecz - trzeba spokojnie wejść w turniej.
Wierzę w młodą Amerykankę. Proszę, nie patrzeć na head to head, oczywiscie jest to pierwszy i oczywiście w tym roku jako oficjalny mecz Collins grała z Tajką Tshieh, a wcześniej tylko w 2012 mecze. W tym czasie rozgrywała mecze NCAA i w nagrodę dostała white card.
USTA w nią wierzy. Ja także.
Transmisja: Eurosport 2
Data:
25 sierpnia 2014 r.
Godzina: 17:00
Kort: Centralny
Wynik:
ja nie widze podstaw zeby tak doswiadczona zawodniczka jak Halep zlekcewazyla rywalke.
Patrze na jej 1 rundy z wiekszych turniejow z tego roku:
Australian Open - 1 gem oddany Piter
Indian wells- 4 oddane Nara
Madryt - 2 dla Goerges
French Open - 2 oddane gemy Kleybanova
Wimbledon - 4 gemy dla Pereiry
Liczysz na 4 gemy i to moze byc na styk i sie udac, dla mnie jednak nie warte ryzyka.
Pytasz tez kiedy amerykanka ma sie pokazac jak nie teraz. Przeciez to studenka jak mowisz, jeszcze ma troche czasu.
Mnie to nie przekonuje, juz bardziej typ przeciw Agnieszce, bo ona potrafi na poczatku turniejow przyciac komara.
Mimo wszystko, powodzenia zycze.
PS. Gratuluje researchu bo mi sie udalo znalezc How Face Yoga Works with Danielle Collins ????
 
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
Jeszcze raz .... ja nie napisałem, że Abanda wygra US OPEN, przedstawiłem Wam jej sylwetkę, jak może wyglądać ten mecz. Zastosowałem skrót myślowy przy tym, że Lepszy tenis prezentuje dla mnie F. Abanda niż S. Lisicka i oczywiście nikt nie pomysłał, że chodzi mi o to że jeśli porównany obie Panie w tym samym wieku Abanda jest lepsza.
Ktoś mnie cytuje po części wypowiedzi, wyrywa z kontekstu i wychodzą później głupoty.
Chcę dodać, że NIE napisałem że w 100% ten mecz wygra Abanda, może go wygrać tylko w dwoch setach. Według mnie to jest moja opinia.
&quot;Nie ma tu co sie bardzo rozpisywac. Mecz moze potoczyc sie roznie - Sa dwie opcje - albo Lisicki dobrze wejdzie w mecz i szybko zmiazdzy Abande oddajac jej zaledwie pare gemow, albo wygra 2:1. &quot;
ten Pan niżej napisał coś takiego, to przecież oznacza to, że moje typy wejdą w tym meczu np. over czy to ze Abanda wygra seta minimum
OOO a to bardzo ciekawe - &quot;Nie, Abanda nie wygra tego meczu.
Dlaczego? Bo Lisicki jest zawodniczka lepsza i bardziej doswiadczona.&quot;

Tak napisał ten Pan niżej. To że jest bardziej doswiadczona to miało by znaczenie jakby to był ćwierćfinał Wielkiego Szlema. Lepsza, hmm bo gra 200km/h i psuje często a Abanda 175km/h i trafia ? W tym jest lepsza? A może w returnie jest lepsza? Czy ogółnie ktoś śledzi karierę Abandy? Czy tylko pisze, Lisicka lepsza wyżej w rankingu to wygra i koniec. ? Czy to ma być poważna analiza. Jeszcze raz Abanda dla mnie jest jako 17 latka niż Lisicka, może jej zagrozić, prezentują podobny tenis. Nie mówię, że Abanda wygra, a powalczy na pewno o tym jest przekonany. Widzę podobieństwo Abandy do Bouchard.
HAHA KABARET USUWACIE POST, W KTÓRYM JEDEN Z TYPÓW JEST ZŁY A DRUGI DOBRY HAHA,A POSt ZWIĄZANY Z UNDEREM MECZU Halep użytykownika hektor 1 nie :p haha PRZYPOMNĘ TEN DOBRY TYP Halep S.(-8.5g)-Collins D.R. typ 2 kurs 1,99 (!) efortuna
Czy Simona Halep zmiażdży w pierwszym meczu rywalkę, czy rywalka sama się zmiażdży?
Przepraszam od razu, że umieszczam ten post osobno ( a nie z Radwańską), mam nadzieję, że mi wybaczycie. Ale chcę to uczynić, ponieważ chciałbym podkreślić jak interesujący jest to typ.
Przechodzę zatem do sprawy. Kto to jest Collins. Czy ktokolwiek ją zna? Postaram się zatem trochę przytoczyć tą osobe. D.R. Collins jest Amerykanką, która rozgrywa mecze tenisowe w turniejach krajowych, na szczeblu państwa. Ona gra w US OPEN 2014 ponieważ: wygrała!, turniej NCAA (akademicki, są to rozgrywki uczelni wyższych) zatem w tym gronie &quot;studentek&quot; była najlepsza. Jej ranking światowy w 2011 rok - pod koniec - sięgał 608 miejsca. Amerykanka zagra w poniedziałek pierwszy mecz na Centralnym korcie. Na to spotkanie być może wyjdzie lekko speszona. Ale kiedy jak nie teraz ma się pokazać. Dla niej to szansa.
Jak będzie grała? Widziałem urywek jej meczu z NCAA na internecie. Przewiduję , zatem, że będzie grała mocno, długie piłki pod linię, zagrywając je oburęcznym bekhendem. Tu raczej nie będzie kończących uderzeń, ze strony Amerykanki. A co zrobi Rumunka? - zlekceważy rywalkę, tak przewiduje. Typ zostanie pokryty, jeżeli Halep wygra w dwóch setach a jej rywalka zdobędzie 4 gemy. Realne? Tak realne? Bo Amerykanka znikąd to się nie wzięła. Gra u siebie. Halep potraktuje ten mecz treningowo, bedzie przebijała piłki na drugą stronę, nie będzie ryzykowała to jet I mecz - trzeba spokojnie wejść w turniej.
Wierzę w młodą Amerykankę. Proszę, nie patrzeć na head to head, oczywiscie jest to pierwszy i oczywiście w tym roku jako oficjalny mecz Collins grała z Tajką Tshieh, a wcześniej tylko w 2012 mecze. W tym czasie rozgrywała mecze NCAA i w nagrodę dostała white card.
USTA w nią wierzy. Ja także.
Transmisja: Eurosport 2
Data: 25 sierpnia 2014 r.
Godzina: 17:00
Kort: Centralny
Wynik: 6:7, 6:1, 6:2 (18g-10g handicap wszedł) ✅✅✅ po kursie 1,99! pewnie mało kto skorzystał, bo każdy zna się najlepiej na tenisie. &quot;Kim jest przeciwniczka Halep, dobre pytanie, sam nie wiem&quot; mysle ze to nie wymaga komentarza ???? Ja mówiłem, że Collins będzie grała długie piłki pod linie na linie i mocno. Chciała się pokazać z dobrej strony tak też uczyniła.
Fichman zagrała fatalnie i tutaj nie ma dwóch zdań typ nie wszedł,
JAK NIE WIEM KIM JEST PRZECIWNICZKA DANEJ ZAWODNICZKI i jaki może prezentować styl TO NIE GRAM!!!, ale niektórzy wiedzą rzecz jasna lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Czemu moje posty są usuwane ???


Lepszy tenis dla mnie prezentuje F. Abanda niż S. Lisicka. Może Lisicka zagra jak z Halep na Wimbledonie na początku super, potem fatalnie.
Oglądałem kiedyś taki mecz nie pamietam już gdzie ale grała Duval ze Stosur chyba i ta Duval wygrała. Duval i Abanda - łaczy je to że obie są ciemnoskóre. Ale chodzi mi o to, że może Abanda sprawić taką niespodziankę jak kiedys Duval.
To zdanie poniekad jest odpowiedzia na Twoje pytanie.

Piszmy powaznie.

Ja wiem, ze 80% ludzi na forum jest wrecz podekscytowane wynikami Abandy w kwalifikacjach z takimi potegami jak Hibino, Eguchi czy Mito, ale naprawde, piszmy powaznie, bo to juz sie robi smieszne.

Czytajac ze Abanda gra lepiej od Lisicki to wlos mi sie zjezyl na glowie. Jak rzadko. Im dalej w las tym ciekawiej, jeszcze dzis w godzinach popoludniowych podejrzewam, ze ktos postawi kilka groszy na to, ze kanadyjka wygra US Open. ( Bo value!! )

Trzeba to przywolac do porzadku, bo ludzie tylko pieniadze straca.

Nie, Abanda nie gra Lepiej od Lisicki.

Nie, Abanda nie wygra tego meczu.

Dlaczego? Bo Lisicki jest zawodniczka lepsza i bardziej doswiadczona.

Czy Abanda moze wygrac set? Moze. Ale to max. I to nie dlateog ze jest taka super swietna, tylko dlatego, ze Lisicki ma tendencje do dekoncentracji.

Czy Abanda wygra wiecej niz jeden set?

Nie. Lisicki jest w miare w dobrej formie - raz dostala po walce od Agi, drugi raz bez walki, ale chyba juz bardzo sie tam nie przykladala.

Nie ma tu co sie bardzo rozpisywac. Mecz moze potoczyc sie roznie - Sa dwie opcje - albo Lisicki dobrze wejdzie w mecz i szybko zmiazdzy Abande oddajac jej zaledwie pare gemow, albo wygra 2:1.

Jak chcecie stawiac na Abande to lepiej wyslijcie mi te pieniadze, przyjme!;-) A ja jestem mily i kochany a buki sa bue.

A i jeszcze:

Oglądałem kiedyś taki mecz nie pamietam już gdzie ale grała Duval ze Stosur chyba i ta Duval wygrała. Duval i Abanda - łaczy je to że obie są ciemnoskóre.
Argument wszechczasow.

Tak napisał ten Pan niżej. To że jest bardziej doswiadczona to miało by znaczenie jakby to był ćwierćfinał Wielkiego Szlema.
Przysiaglbym, ze doswiadczenie w grze tenisowej przydaje sie czesciej niz w w cwiercfinalach wielkich szlemow, ale co ja tam wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaum 651

blaum

Użytkownik
Wystarczy, że Lisicki podejdzie do tego spotkania z zimną głową i będzie trzymać piłkę w korcie. Przecież Abanda nic ciekawego nie pokazała, zarówno w meczu z Cibulkovą, jak i w kwalach do US Open. Umiejętności na poziomie juniorskim, nie licząc silnego serwisu, no i jak podejdzie to forehandu. Ta dziewczyna ma jeszcze pstro w głowie, jest niepoukładana, chaotyczna i nawet mi się nie śni aby Kanadyjka wygrała z Niemką.
Stephens S. - Beck A.
Pierwsza spotkanie tych pań w karierze. Po powrocie na korty twarde, Stephens zagrała w turniejach w Washingtonie, Montrealu i Cincinnati. W pierwszym z nich odpadła już na starcie z Christiną McHale, aczkolwiek później już było znacznie lepiej i po równych bojach z Jeleną Jankovic musiała uznać jej wyższość zarówno w Kanadzie, jak i później w CinCin. Beck wzięła udział również w trzech imprezach poprzedzających US Open. W Cincinnati zagrała całkiem niezły turniej, doszła do drugiej rundy, również ulegając Serbce. Natomiast w Montrealu i w New Haven nie przeszła nawet kwalifikacji. Stephens ostatnio gra bardzo fajny tenis i co najważniejsze pokazuje, że chce jej się grać, wreszcie. Widać, że zmiana trenera wyszła na dobre Amerykance i pod okiem Thomasa Hogstedta zauważalne są już postępy. Również trzeba dodać, że to Wielki Szlem, a na imprezach tej rangi Sloane zawsze spina się i daje z siebie wszystko. Stephens jest bardzo szybką zawodniczką grającą ofensywnie, opiera swoją grę na potężnym serwisie i mocnych uderzeniach z głębi kortu. Na plus trzeba dodać, że widać poprawę w grze defensywnej Amerykanki. Beck nie ma jakiegoś mocnego uderzenia, skupia się bardziej na długich wymianach, gra spokojnie i często czeka na błąd rywalki. Myślę, że tutaj taka gra nie przyniesie skutku, fakt że Sloane jest dość nieobliczalną i niecierpliwą tenisistką, jednakże poprawiła swoją grę, trzyma lepiej piłkę w korcie i rozrzucana Annika na prawo i lewo będzie musiała się sporo napocić by coś tutaj ugrać. W moich oczach zawodniczka gospodarzy ma większe umiejętności i wygrana w dwóch setach jak najbardziej realna, szczególnie jeśli Sloane zacznie agresywnie i narzuci swój styl gry, będzie trafiać to wtedy ona będzie rozdawać karty. Widać zwyżkę formy u Stephens, dodatkowo gra u siebie, a na własnych śmieciach gra jej się dobrze i na pewno będzie chciała pokazać swój najlepszy tenis. Broni tutaj czwartej rundy i tylko wygrana wchodzi w grę.

Stephens S. -1.5 seta @ 1.77 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sharapova M. - Kirilenko M. 2 (+6,5gema) @ 2,05 Pinnacle
Zaczynamy US Open. Na pierwszy dzień wymyśliłem sobie taki typ, bo sporo jest meczy z kursami w okolicach 1,10-1,20 z któryś zrobiłem taśmę. Sharapova jest każdemu bardzo dobrze znana, raczej nie trzeba przypominać jak gra. Mocny serwis, silny forehand, kończący backhand, dużo podwójnych błędów i średnia koordynacja ruchowa. W turniejach przed Wielkim Szlemem nie pokazała jakiejś wielkiej formy. W Montrealu odpadła bardzo szybko, w Cincinnati przegrała wygrany mecz z Ivanovic. Nie jest zawodniczką regularną i często miewa przestoje w swojej grze, problemy z utrzymaniem serwisu. Kirilenko sezon całkowicie stracony, nigdzie nie obroniła punktów i dlatego spadła, aż na 118 miejsce (!). Niektórzy pewnie pomyślą sobie co to za zawodniczka, że aż tak daleko jest w rankingu. Otóż Maria była bodajże rok temu na 10 miejscu i grała naprawdę bardzo dobrze. Ten sezon stracony z racji kontuzji kolana, ostatnio rozstała się z hokeistą Owieczkinem. Od Wimbledonu niestety nie zagrała żadnego turnieju. Jednak na hardzie zawsze notowała świetne rezultaty. Stylem przypomina Sharapovą, ale zdecydowanie lepiej porusza się po korcie i nie uderza piłek z taką siłą jak ona, korzystając częściej ze slajsowanych uderzeń czy drop shotów. Upatruje szansy głównie tym, że Maria nie jest w jakiejś świetnej formie i nie jest regularna, a styl Kirilenko może generować błędy po stronie bardziej utytułowanej rywalki. Dodatkowo H2H to 5-2 na korzyść Mashy, ale aż w 3 spotkaniach rozegrane zostały 3 sety.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Danielle Rose Collins - Simona Halep
under 15,5g @ 1,82 Unibet


VS.



Kim jest przeciwniczka Rumunki? Dobre pytanie. Sam nie mam pojęcia. Na pewno jest Amerykanką, która w US Open wystąpi z dziką kartą. Gorzej chyba trafić nie mogła, bo Simona nie podaruje jej taryfy ulgowej i będzie chciała się z nią rozprawić jak najszybciej.
Collins od 2012 roku miała w swojej karierze sporą przerwę. Wróciła dopiero w tym roku na niedawno rozgrywany turniej w New Haven. Odpadła w 1R kwalifikacji z Hsieh, czyli z czołową deblistką, przegrywając 4:6 i 3:6 w setach. Najwyżej w swojej karierze w rankingu była dopiero na 553 miejscu! Nie rozumiem dlaczego w ogóle organizatorzy podarowali takiej zawodniczce wild card.
Halep nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Rumunka notuje w swojej karierze najlepszy sezon. Druga zawodniczka rankingu w tym sezonie osiągnęła ćwierćfinał Australian Open, triumfowała w Doha, półfinał Indian Wells, finał w Madrycie, finał w Rolland Garros, półfinał Wimbledonu, czy te wygrana turnieju w Bukareszcie. Simona jest dość niską zawodniczką, jednak cechuje ją świetna gra w obronie. Jest typem tenisistki walczącej o każdą piłkę, każdą wręcz chce wygrać. Na hardzie w tym sezonie 15/6.
Dla porównania podam wynik 1R Australian Open z tego roku. Grała tam z Katarzyną Piter, a mecz zakończył się gładko 2:0. W setach natomiast było 6:0 i 6:1. Na podobny rozwój pojedynku liczę także dzisiaj. Do tego zagrają na Arthur Ashe Stadium, co dodatkowo powinno zmotywować Rumunkę. Under 15,5g powinien dać radę.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Shuai Peng vs Je Zheng

Jie Zheng (+3,5 gema) @ 2,10 Bet365


Chiński bój o 2 rundę USO.

Obie zawodniczki w ostatnim czasie nie są w najlepszej formie. Lepiej wygląda to u Peng,ale też nie ma się nad czym zachwycać.
Porażki w pierwszej rundzie w Cincinatti i w Montrealu oraz II runda w New Haven nie robią
wrażenia.

Zheng także gra dużo poniżej swoich możliwości. Dobre starty na trawie poszły w zapomnienie,a ostatnia porażka w NH z Hercog nie świadczy zbyt dobrze o jej
aktualnej formie.

Zatem ten mecz to szansa zarówno dla jednej jak i dla drugiej Chinki o poprawienie
nastroju i zdobycie kilka cennych punktów.

Obie zawodniczki znają się bardzo dobrze i o zaskoczenie będzie niezwykle ciężko. Prezentują bardzo zbliżony styl gry. Bardzo
dobrze się poruszają i bazują na mocnych wymianach z głębi kortu. Świetnie grają w debla,zatem ich gra przy siatce jest na dobrym poziomie.

W tym spotkaniu możemy się spodziewać bardzo twardej i równej gry. Długie wymiany i gra na wyniszczenie. Na pewno
żadna nie odpuści,gdyż obie są waleczne i grają do samego końca.

Kurs w granicach 1,30 na Peng to gruba przesada. Nie oplaca się grać na zwycięstwo.
Warto natomiast poszukać handicapu w stronę Zheng,gdyż 3 gemy to spora zaliczka. Tym bardziej,że 3 sety w tym spotkaniu są wielce prawdopodobne. Forma lekko po stronie Peng,ale Zheng wie jak trzeba grać że swoją rodaczką i spokojnie może się pokusić o
zwycięstwo.
 
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
Halep S.(-8.5g)-Collins D.R. typ 2 kurs 1,99 (!) ✅
Agnieszka Radwańska (-7,5g) - Sharon Fichman typ 2. Kurs 1,91 (!) ⛔
4 mój mecz jaki zaproponuje jest to spotkanie:
Carolina Wozniacka - Magdalena Rybarikowa typ under 18,5g kurs 1,7 efortuna ZWROT KRECZ SŁOWACZKI
Krótko. Czemu Rybarikova gra dzisiaj mecz, skoro grała w sobotę w finale New Haven, a przecież jest niepisana zasada na wielkich szlemach, że jeżeli dany zawodnik w imprezie poprzedzającej Wielkoszlemowy turniej grał w finale to mecz na AO, RG, Wimbledonie czy US OPEN rozgrywa we wtorek. Dziwne.
Jednakże Patrząc na finał z Kvitovą widzę, że Rybarikova nie wytrzymała trudów turniejów w New Haven wyglądała blado.... Sądzę, że Wozniacka, która odpuściła sobie NH nastawila się na US OPEN. Caro da radę wygrać tutaj spokojnie, bez nerwów, być może warunki też odegrają rolę. Grały w Cincinati nam taki under wszedł. Wozniacka 2:0 wygrała, Rybarikova za występ dzisiaj przynajmniej odbierze pieniądze:razz:
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 1. runda, hard
Godzina: około 2:00
Spotkanie: Caroline Wozniacki vs Magdalena Rybarikova
Typ: suma gemów powyżej 18
Kurs: 1,906
Bukmacher:
Analiza:
Witam, to mój pierwszy post na forum, dlatego chciałbym dobrze zacząć od plusa ????
Wybrałem spotkanie karoliny wozniackiej i magdaleny rybarikovej, moją analizę oprę na ostatnim turnieju, w ktorym uczestniczyly obie zawodniczki - New Haven. Karolina odpadła w cwiercfinale z Camila Giorgi, kto ogladal spotkanie to wie ze camila miala dobry dzien i kolokwialnie mowiac &quot;siadalo&quot; jej, konczyla duzo pilek przez agresywne, plaskie uderzenia. magdalena w polfinale pewnie pokonala Giorgi grajac bardzo pewny i precyzyjny tenis, final przegrala z petra kvitova.
Kto wygra to spotkanie jest dla mnie zagadka, lecz jestem pewien ze nie bedzie to jednostronny pojedynek, linia 18 gemow zostala ustalona bardzo nisko takze warto spróbować;)
pozdrawiam
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Vesnina &amp; Zahlavova-Strycova AKO: 2.26 Pinnacle✅

Na dzisiaj pograłem takiego doubla, który dla Mnie wydaje się bardzo pewny. Zupełnie nie rozumiem kursów na Rosjankę w okolicach 1.50 i ciągle rosnących. Oczywiście Vesnina kreczowała w Cincinnati, gdzie prawdopodobnie doznała jakiegoś urazu, jeśli ktoś jest dobrze poinformowany proszę więcej napisać na ten temat. Jednak nie zmienia to faktu, że Rosjanka to przynajmniej klasa wyżej od swojej rywalki, która plasuje się w trzeciej setce rankingu, i grywa głównie w słabo obstawionych ITFach, a jeśli próbuje swoich sił w WTA to głównie jej przygoda kończy się na pierwszych spotkaniach. Od Cincinnati minęło już ponad 2 tygodnie, więc o dyspozycję Rosjanki jestem spokojny, i nawet będąc w słabszej formie i bez rytmu meczowego powinna sobie poradzić z zawodniczką z Azji, a kursy moim zdaniem przesadzone i spowodowane głównie kreczem w ostatnich zawodach.

Jeśli chodzi o Czeszkę to w tym przypadku też jestem spokojny, jest w bardzo dobrej formie w ostatnich tygodniach, a rywalka również o przynajmniej klasę niżej, w dodatku niespełna 18 letnia, niedoświadczona i zajmująca lokatę w drugiej setce rankingu. Niby Australijka przebrnęła bez problemu przez kwalifikacje, no ale powiedzmy sobie szczerze, rywalki za mocne to ona nie miała, no i teraz przed Barty zupełnie inna półka po drugiej stronie siatki, i będę na prawdę zdziwiony, nawet z ugranego seta przez Australijkę. Widziałem Barbarę w akcji i gra na prawdę solidny tenis, i takie rywalki jak Barty to powinna bez problemu odesłać do domu. Czeszka grała w New Heaven, ale ostatnie spotkanie grała 5 dni temu z Kvitovą, więc o dyspozycję jestem spokojny, o zmęczeniu nie powinno być mowy.
Zarówno Vesnina jak i Zahlavova-Strycova zagrają w kolejnej rundzie, niespodzianki nie wchodzą tutaj w grę i będę lekko zdziwiony innymi wynikami, nawet mowa o WTA.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Tomljanovic-Suarez N. 2 @1.22
Suarez bardzo dobrze gra od dluzszego czasu, ma bardzo duzo punktow do obrony z ubieglego roku, zawodniczka o pieknym backhandzie i tutaj niespodzianki nie przewiduje. Tomljnanovic jeszcze zawirowania ze zmiana obywatelstwa, forma poszla w dol, dadzac po wynikach, wiec tpuje na klase Hiszpanki. Uwazam, ze cwiercfinal ubiegloroczny cwoercfinal Suarez niejako zmusza Carle do dobrego wyniku, a przeciez ladnie prezentowala sie w Montrealu i Cincinnati.

Svitolina- Hercog 1 @1.35
Svitolina wydaje mi sie ostatnio w bardzo dobrej formie, w przeciwienstwie do Polony Hercog i chyba tyle. Przede wszystkim bardzo dobry wynik w Montrealu Ukrainki, a Slowenka po swoich problemach narazie nie gra na miare mozliwosci.Ukrainka zwyciestwa zaliczzyla swietny wystep w Cincinnati, gdzie pokonala m.in. Petre Kvitova czy Carle Suarez Navarro, Hercog natomiast na razie zatrzymuje sie na etapie kwalifikacji.
Vesnina-Y.J. Chan 2 @2.5

Troche zabawnie kontrowac Tarkiego, ktory tyouje dobrze ostatnio, ale ja szukam tutaj zwyciestwa underdoga. Po prostu pamietam Chan z turniejow Indian Wells czy Miami ze swoich lepszych czasow. Vesnina nawalila w kwalifikacjach w Cincinnati, czyli turnieju ktory niewatpliwie lubi i jej forma jest dla mnie watpliwa, takze przy tym kursie celuje w Chan, u ktorej po kwalifikacjach widze duzo pozytywów. Chan zreszta dlugo nie grala z powodu urazu i przez spora czesc roku uzywala chronionego rankingu. Mysle, ze te kwalifikacje to szansa, ze conajmniej jednego szlema zagra w tym roku niezle.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Barbora Zahlavova-Strycova (CZE) - Ashleigh Barty (AUS)
Typ: Barbora Zahlavova-Strycova (CZE) @ 1.47 pinnacle ✅ 6-1 6-3
Zahlavova-Strycova bardzo dobra w forma w ostatnich tygodniach, przede wszystkim świetny run w Wimbledonie zakończony dopiero w ćwierćfinale z późniejszą zwyciężczynią Kvitową, ale wcześniej ograła Vesniną, Li i Wozniacką. Po przesiadce na hard Cort wcale nie było gorzej, przegrywała tylko z absolutną czołówką (Radwańska, Stephens, Kvitova) nie mają problemów z resztą. Dzisiaj z Barty, która wymiata w deblu i na razie dość nieśmiało próbuje sił w singlu, możemy oglądać ciekawy mecz, bo obie zawodniczki z urozmaiconym repertuarem zagrań. Niemniej jednak mocną faworytką jest Czeszka, za która przemawia przede wszystkim aktualna forma.
E.Bouchard vs O.Govortsova
Typ: Powyżej 17.5 @ 1.80 Marathon ⛔ 6-2 6-1
Trcohę to wygląda tak jakby Gienia po Wimbledonie zamieniła się formą z Iśką, bo od przesiadki na hard, to ich gra zmierza w odwrotnych kierunkach. Kanadyjka po przegranym finale Wimbledonu zrobiła sobie miesięczne wakacje i po powrocie w sierpniu po formie niewiele zostało: żenująca wtopa z Rogers, niewiele lepiej z Kuzniecową, a ostatnio szybka przegrana ze Stosur (wygrana z Jovanovski podarowana przez rywalkę). Nie tyle chodzi o same przegrane, ale raczej o styl w jakim się to odbyło. Jeśli taka forma będzie obowiązywać na US Open to Kanadyjka może zapomnieć o 4 Szlemie z rzędu z co najmniej półfinałem, a i o pogrom nawet z Goworcową może być ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Co do Bouchard to w meczu ze Stosur grała z kontuzją uda, także jej dyspozycja jest małą niewiadomą.
Moje typy to:
Shelby Rogers - Maryna Zaniewska 1 @ 1.68 Pinnacle ✅
Amerykanka pokazała się kilka razy z dobrej strony w tym sezonie. Powinna być dobrze przygotowana do turnieju przed własną publicznością. Jak na tenisistkę bardzo dobrze operuje serwisem. Jest też zdecydowanie mocniejsza fizycznie od młodziutkiej Ukrainki.

Elena Vesnina - Jan Yung Chan 1 @ 1.58 Pinnacle ✅

Vesnina to doświadczona zawodniczka więc do turnieju Wielkiego Szlema powinna być dobrze przygotowana. Jej ostatnie wyniki nie zachwycają (tak na dobrą sprawę pokonała tylko Giorgi), ale rywalka na jej tle prezentuje się jeszcze gorzej.
Coco Vandeveghe - Donna Vekic 1 @ 1.92 [-1.5 Sets AH] Pinnacle
Gwiazda Vekic mocno ostatnio przybladła. Trzy porażki z rzędu w pierwszych rundach kwalifikacji mówią same za siebie. Z kolei Coco w końcu potwierdza swój olbrzymi talent. Myślę, że przed własną publicznością przy dobrze funkcjonującym serwisie odprawi rywalkę w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom