>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy

filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@verno
Ciekawi mnie fakt, jak Kapitani wybili się na prowadzenie ponad 20 punktów to nikt nie pisał, mają play off odpuszczają. Czikago wyraźnie odpuścili, gdy byli na znaczącym prowadzeniu, tak samo dziś Kings, mają play off, ale będą chcieli utrzymać forme czy po prostu pograć, przecież nikt nie myśli, mamy play offy idziemy w melanż ;p
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
@verno
Ciekawi mnie fakt, jak Kapitani wybili się na prowadzenie ponad 20 punktów to nikt nie pisał, mają play off odpuszczają. Czikago wyraźnie odpuścili, gdy byli na znaczącym prowadzeniu, tak samo dziś Kings, mają play off, ale będą chcieli utrzymać forme czy po prostu pograć, przecież nikt nie myśli, mamy play offy idziemy w melanż ;p
Kapitani to sa koty totalne ale co do reszty wiadomo ze nikt nie ma wywalone itd ale wiedza ze graja o pietruszkę pewnie chcą wygrac ale koncentracja zmobilizowanie itd sa już mniejsze sila rzeczy i czy chcą czy nie a jak graja druzyny o play offy to sa bardzo zmotywowani skupienie 100% a graja na 200% nie oszczedzaja się itd bo niemaja nic do stracenia zresztą wiesz o co chodzi.

@ No i przez ta dyskusje nie widziałem gola ???? D Flyers 1:0 jazda!
@Szabelki gol ???? ale watpie ze to wygrają jeszcze masa czasu co prawda nie oglądam szabelek ale watpie żeby dowieźli to zwyciestwo
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@verno
Proste, grają o play offy, więc i stres, wiadomo, że to nie pomaga, jednak przy adrenalinie różnie to się objawia, raczej hokeiści nie mają z tym problemów. Odpuszczanie na play off, Omsk był pierwszy i klepali wszystkich, już widziałem finał Omsk - CSKA, i co odpuścili, wypadli z formy i Ufa ich wyeliminowała. Może też pójść korupcja, jakby dziś Kingsowie wygrali to ile hajsu by u buków zostało, heh, tysiące teorii ;p
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Mala analiza co do Kingsow i Minnesoty
Drużyna ze słonecznej Kalifornii ma już zapewnione miejsce w fazie playoff, lecz nie można tego powiedzieć o ekipie gości z Minnesoty, która aktualnie znajduje się pod kreską, będąc na 9 pozycji w Western Conference z dorobkiem 79 punktów i mając punkt straty do będącego na ósmej pozycji Colorado Avalanche. Spotkanie to z pewnością będzie trudne dla gospodarzy, gdyż Królowie na pewno nie odpuszczą tego spotkania mając na uwadze walkę o pierwsze miejsce w konferencji zachodniej - na tą chwilę tracą oni 2 punkty do pierwszego Dallas Stars, lecz mają jedno spotkanie rozegrane mniej. Mam świadomośc tego, że jest to dość trudne do wytypowanie spotkanie, lecz myślę, że to Minnesota przejawi w tym spotkaniu większa inicjatywę aby wygrać. Ostatnie dwa spotkania Dzikusów to dwie wygrane po karnych - najpierw u siebie z Caroliną Hurricanes, a następnie wyjazdowe zwycięstwo z Chicago Blackhawks. Z drugiej strony ostatnie spotkanie Kings to porażka na wyjeździe 2:5 z Nashville Predators - być może wdało się tymczasowe rozluźnienie, lecz jest to wciąz jedna z drużyn tracąca najmniej bramek w całej lidze oraz bardzo dobrym bramkarzem w postaci Jonathan&#39;a Quick&#39;a, lecz możliwe, że bramce zagra Jhonas Enroth(2,03 GAA. Z drugiej strony barykady w bramce zagra Devan Dubnyk (2,38 GAA), na którego z pewnością liczą w tym meczu gospodarze. Z dwóch stron ma kto strzelać bramki, a także ma kto bronić - mecz będzie prawdopodobnie bardzo zacięty, lecz w tym wypadku liczę na ekipę Dzikusów z Minnesoty.

Tutaj Detroit (nie sa to moje analizy ale bardzo ciekawe i po czescie pokrywają się z moim zdaniem)

Ostatnie dwa zwycięstwa Red Wings na wyjeździe z pewnością podbudowały drużynę, w dodatku jedno z nich było zwycięstwo ze spisującą się bardzo dobrze drużyną Panthers. Ostatnia forma rookie w ekipie Detroit, czyli Dylana Larkina może napawać optymizmem, do tego powrót Niklasa Kronwalla, który zaliczył w ostatnim spotkaniu dwie asysty. Bilans spotkań, w których defensor gości grał w ostatnich 16 spotkaniach to 11-4-1 i jak mówi coach ekipy ze stanu Michigan, że Nick jest dużą częścią w układance drużyny oraz jednym z ich liderów. Z kolei Larkin zdobył w tym sezonie 43 punkty (21 goli i 22 asysty) co jest najlepszym wynikiem wśród pierwszoroczniaków grających w Detroit od sezonu 2002-03. Larkin w spotkaniach z Tampą zaliczył asyste w spotkaniu u siebie wygranym 3:1 w październiku oraz strzelił bramkę w spotkaniu wygranym u siebie 2:1 w listopadzie. Goście tego spotkania muszą wygrywać jak najwięcej spotkań, jeśli chcą się liczyć w walce o playoff, gdyż zaraz za nimi znajduje się Philadelphia Flyers mająca jeden punkt mniej, lecz o jedno spotkanie rozegrane mniej. Problemem może być znakomitą dyspozycja goalie gospodarzy Ben&#39;a Bishop&#39;a, który w tym sezonie ma średnią na poziomie 2,02 GAA, a w ostatnich 11 spotkaniach ta średnia jest jeszcze bardziej imponująca, bowiem rysuje się na poziomie 1,55 GAA. Z pewnością jest to pretender do nagrody dla najlepszego bramkarza ligi. Spotkania pomiędzy tymi druzynami były dośc wyrownane, lecz dzisiaj skłaniam się ku grze na Skrzydła, którzy walczą o playoffy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Heh, to niewiele wniósł tą analizą, ale nabrałem apetytu, aby to obejrzeć. Sam fakt, że na końcie zostały mi ochłapy, nada dobrych emocji. Jednak 2 najciekawsze spotkania moim zdaniem Czikago i Rekiny, ciekawe co tam się wydarzy.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Heh, to niewiele wniósł tą analizą, ale nabrałem apetytu, aby to obejrzeć. Sam fakt, że na końcie zostały mi ochłapy, nada dobrych emocji. Jednak 2 najciekawsze spotkania moim zdaniem Czikago i Rekiny, ciekawe co tam się wydarzy.
Heh, to niewiele wniósł tą analizą co masz na myśli ???? ?
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Po tej analizie nie zmieniłbym typu, bardzo niepewnie to pisał, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale sam fakt, że Minnesota musi wygrać mnie jakoś nie przekonuje ;)
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Po tej analizie nie zmieniłbym typu, bardzo niepewnie to pisał, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale sam fakt, że Minnesota musi wygrać mnie jakoś nie przekonuje ;)
No to nie jets super analiza która wskazuje wygrana Minnesoty bardziej taak ze zwycięstwo Kingsow nei jest pewne i ja ich niegralem bo szczerze mowiac neiwiem jak zagrają czy zagrają na swoim poziomie czy znowu biede a Minnesota ostatni meczyk z Chicago ladny i wygrany co prawda po karnych ale grali ladnie i mogli w dogrywce 2 razy już to skonczyc
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Widze ale chce mi się smiac 1 bramka prostopadle podanie i gol a druga gracz Detroit stal za bramka i podal wprost do gracza Tampy od razu strzal i gol beka ???? D
Detroit jzu miał poprzeczke wcześniej szkdoa ze nie trafili ale to dopiero 1 tercja i to NHL to jeszcze nci pewnego :p
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Tempa i Kings, za praktycznie ostatni hajs ;p
JA gralem Detroit może przegrają ale bardziej stawiałem na nich tampa bardzo w krate i mimo ze sa wysoko wydaja mi się srednia druzyna, Kingsow nie tykałem bo wczoral zrobili m iniespodzianke i odpuscilem tylko się wypowiadałem na temat kingos jak bd grali na swoim poziomie to izi win jak zagrają średnio to Minnesota mzoe to wykorzystac
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
I mamy, Waszyngton 0-3, też ostatnio waliłem Kapitanów, gdy grali z Miśkami w formie, to, że oni to ugrali, to był cud. 2 razy miśki na po 2 Power Play i jeszcze bramka nie uznana, sport to sport, wszystko się może zdarzyć, ale miło czasami sobie popisać/porozmawiać, jednak takie rozkminy mają małe pokrycie, bo to nie my, a ktoś za nas gra, więc nigdy nie przewidzimy co się stanie. Eh, wielka szkoda, że te analizy nie mają większego pokrycia, może by się dało z tego utrzymać.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Jestem ciekawy 2 tercji bo Detroit strasznie lsaby początek Tampa na nich usiadła 2 gole co prawda 1 z kontry a 2 z przypadku/bledu ale gol to gol mimo wszystko mysle ze dostana pogadanke i mzoe się ogarna 2 bramki w hokeju to nei koniec swiata szczególnie gdy sa jeszcze 2 tercje, pamiętam jak ostatnio puscilem singla na pantery wygrywali 2;0 i już była 3 tercja i zakmnalem bo i tak miałem ponad 90% kasy a dokładnie za jakies 8min pantery 2:3 przegrywają i tak się skonczylo ???? mecz z Islanders :p


@ Chicago i Kingsy przegraly mi ostatnio mysle czy może nei zagrac ich na doubelku z nadzieja ze to był wypadek przy pracy ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dokładnie, czasem na siłowni jest podobnie. Nie raz w pełni sił robisz trening 2h, a nie raz zaczyna łapać jakaś stara kontuzja i trzeba troche odpuścić. Na pewno podobnie jest w sporcie, pamiętam dosyć niedawno oglądałem mecz Evertonu na wyjeździe, jak tylko wybiegli i zobaczyłem ile w nich energii od razu na nich puściłem, do połowy wygrywali 0-3. Człowiek to bardzo dziwna istota, dlatego jak mecz za 1.20 zalepia, to nie zawsze musi za tym stać korupcja, a jakiś uraz/spadek formy/ kac, od nas z osiedla piłkarz, pamiętam jak byłem młodszy o kilka lat to co go widzieliśmy to z browarem xd
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Dogralem za drobne Chicago i Kingsow, szczerze nie jestem przekonany do tego ale może po porażce czas na zwycięstwo ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Heh, kurde mi ostatnie 5 złoty zostało, oby dziś to siadło, to już będzie co jutro typować, a tak to nieciekawie ;p
Tempa 3 ;)
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Heh, kurde mi ostatnie 5 złoty zostało, oby dziś to siadło, to już będzie co jutro typować, a tak to nieciekawie ;p
Tempa 3 ;)
No niemam pytan kolejna bramka z przypadko serio?! Typ podaje a graczowi Detroit odbija się od lyzwy i gol no jaja jakies 2 bramki z przypadku..
 
Do góry Bottom