>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
dobra pany... odrazu pisze ze typy sa ciezkie dzisiejszej nocy... ja gram tylko za symboliczne 20zl wiec nie szalejcie prosze ze stawka
calkowite ako bedzie 224. napisalbym analizy ale juz czasu nie ma na to, bo tyle zeszlo mi na te mecze:
san antonio -8,5 kurs 2.27⛔
cleveland - 14,5 kurs 2.1✅
philadelphia +13.5 kurs 2.05⛔
orlando +6,5 kurs 2.3⛔
milwaukee +5,5 kurs 2.27✅
sacramento +6,5 kurs 2.13⛔
golden state warriors -14,5 kurs 2.07⛔
link do kuponu: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE2NDgxODU3MzMwMDrjqhIIKEYtCu8L2l0%3D&amp;amp;kind=MAIN
⛔20
HC Prizma v HK Liepaja - typ: HK Liepaja -2.5 kurs 1.9⛔
Ritten Sport v Vipiteno - typ: Ritten Sport -1.5 kurs 1.55✅
calkowity kurs ~3 stawka 100
⛔100 tyle fajnych meczy bylo pogrania dzisiaj z hokeja, oczywisicie musialem wybrac najglupszy liepaja/...
 
wall 365

wall

Użytkownik
czesc dedi,
na dzisiaj polecam zagrać Boheminas - Longford X/1 (4.00)
a ja czekam na typy na nockę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dedi 122

dedi

Użytkownik
hej wall. odwiedzilem twoj profil, i nastepnie temat i widze ze masz podobna filozofie gry co ja : ) dolacze sobie ten typ co podales do mojego typu na noc, wiec:
bohemians - longford x/1 kurs 4
clyde - annan x/x kurs 6
calkowity kurs 24 stawka 25 do wyg. 600
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
wow ale podales typ : ) odrazu mi sie spodobal jak go zobaczylem hehe : ) ja sobie nie potrzebnie clyde zawalilem
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
St Mirren 1x kurs 4 live, jest 1:2 76min

nie strzelili niestety sorki
nie szkodzi nadrobiles meczem bohemians : D jak tylko masz jakies fajne typy to smialo wrzucaj tutaj do tematu, to samo pozostali uzytkownicy tego forum. jak cos mi wpadnie w oko toji sobie dolacze do swojego ako : ) zawsze chcialem aby ten temat tak wygladal - dawanie typow, wymienianie sie opiniami, musimy sobie pomagac nazwajem ludzie : )
 
frodox 0

frodox

Użytkownik
nie szkodzi nadrobiles meczem bohemians : D jak tylko masz jakies fajne typy to smialo wrzucaj tutaj do tematu, to samo pozostali uzytkownicy tego forum. jak cos mi wpadnie w oko toji sobie dolacze do swojego ako : ) zawsze chcialem aby ten temat tak wygladal - dawanie typow, wymienianie sie opiniami, musimy sobie pomagac nazwajem ludzie : )
Dokladnie tak ???? jakies wskazowki na nocne NBA?
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Ja gram cos takiego, nie jest to jaksi pewniak ale ostatnio w NBA troche niespodzianek a jak wygrya nawet faworyt to mala roznica wiec ryzykuje cos takiego jak chcecie obczajcie ????
http://imgur.com/hLsRDLG
i dokladnie taki kuponik mialem dzisiaj grac w nocy. na underdogow : ) tylko z mniejszym handi. doloze jedynie cos do tego z nhl
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
i dokladnie taki kuponik mialem dzisiaj grac w nocy. na underdogow : ) tylko z mniejszym handi. doloze jedynie cos do tego z nhl
ja wlasnie myslalem o mniejszym handi ale zagram bezpiecznie a jak ma wejść to i tak plus tylko mniejszy weic. ????
 
frodox 0

frodox

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie:
New Orleans Pelicans - Miami Heat 1
Wlasnie analizowalem ten mecz i w niedziele Anthony Davis doznal kontuzji. Nie zagra do konca sezonu a jest liderem drużyny i rzucał 24,3 punktu na mecz.. sądzę że warto zaatakować jakies handi na miami bo u pelikanow bedzie ciezko z ofensywa
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Wlasnie analizowalem ten mecz i w niedziele Anthony Davis doznal kontuzji. Nie zagra do konca sezonu a jest liderem drużyny i rzucał 24,3 punktu na mecz.. sądzę że warto zaatakować jakies handi na miami bo u pelikanow bedzie ciezko z ofensywa
jest ryan anderson ktory bedzie zwinnie przemieszczal sie po zaslonach asika i splashowal za 3. holiday tez cos ostatnio sie przebudzil - wkoncu dawny all star heh ja gram dodatnie handi w strone pelikanow. pozatym z clipersami wygrali tez bez davisa, no ale clipersi ostatnio padaka

na dzisiaj bardzo ale to bardzo fajny typ z nhl jest na chicago ze wygraja z dallas. widac ze chlopaki z wietrznego miasta troche zlapali zadyszke (moze oszczedzaja sie przed play-offami?) i ostatnio troche zwolini tempo. 3 porazki z rzedu u siebie. niedawno przegrali z obecnymi liderami - czyli wlasnie dallas. nie chce tutaj dorabiac jakis chorych analiz, tymbardziej ze nie zamierzam nikogo przekonywac. napisze tak:
gram win chicago kurs 2.2 , badz zagram handi -1,5 kurs 3.1
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
jest ryan anderson ktory bedzie zwinnie przemieszczal sie po zaslonach asika i splashowal za 3. holiday tez cos ostatnio sie przebudzil - wkoncu dawny all star heh ja gram dodatnie handi w strone pelikanow. pozatym z clipersami wygrali tez bez davisa, no ale clipersi ostatnio padaka



na dzisiaj bardzo ale to bardzo fajny typ z nhl jest na chicago ze wygraja z dallas. widac ze chlopaki z wietrznego miasta troche zlapali zadyszke (moze oszczedzaja sie przed play-offami?) i ostatnio troche zwolini tempo. 3 porazki z rzedu u siebie. niedawno przegrali z obecnymi liderami - czyli wlasnie dallas. nie chce tutaj dorabiac jakis chorych analiz, tymbardziej ze nie zamierzam nikogo przekonywac. napisze tak:
gram win chicago kurs 2.2 , badz zagram handi -1,5 kurs 3.1
Polecam dograc Flyers
 
Do góry Bottom