>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
est ryan anderson ktory bedzie zwinnie przemieszczal sie po zaslonach asika i splashowal za 3
anderson nie zagra jednak, z jednego zrodla mialem ze ma wrocic na dzisiejszy mecz, a tu okazuje sie ze jednak ne : (
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Widze ze temat stal się dosyć glosny troche osob tu zaglada ???? maly prezent, jak ktoś się nhl interesuje pisać na pw dma stronke z meczami w hd ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dedi 122

dedi

Użytkownik
no takiego tematu w kuponach ze statystykami nie bylo jeszcze heh moze admini i modzi nie beda mieli nic przeciwko abymy sobie tak luzno tutaj dyskutowali
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
jak chcecie to jeszcze fajnie wygląda gol przed 9;30 za 1.80 Kapitani z Ottawa, żaden pewniak poparty statystykami tylko typowy nochal ale moim zdaniem value jest kapitani sa mocna druzyna i mogą wladowac szybko lecz ja tu upatruje bardziej gola Ottawy bo będą walczyli od początku i mogą strzelil szybkiego gola potem kapitani się obudza i wygrają ???? ale jest value na tym typie lecz wiadomo nie all in ???? jak ktoś chce może korzystać ale na swoja odpowiedzialność ????
 
T 153

tpt

Użytkownik
a czemu postawiles na red wings z tampa bay? bo tutaj kolega gra tampe a kurs na red wings dosc niepokajacy
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Dobry temacik, ja dziś gram tak, oby siadło, bo jade na ostatkach ;p
https://scr.hu/M5Pknq
Powodzenia
Niechce cie martwic ale, (oczywiście możesz trafic) jak na moje Tampa bd miała problemy bo Detroit graja o play offy i sa w gazie o czym swiadczy wygrana z Panterami a co do Kingsow oni już maja pewne play offy wczoraj przegrali mecz a Minnesota walczy o play offy w dodatku Kingsy wczoraj mieli ciezki mecz (ostatecznie przegrany 5;2) ale przy stanie 3;0 w 3 tercji dali gazu odrobili 3;2 lecz ostateczni przegrali ogolnie caly mecz był ciezki i mogą być zmeczeni, ogolnie jak na takie kursy duże ryzyko LA wgl odpuscilem a co do Tampy postawiłem na Detroit
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
a czemu postawiles na red wings z tampa bay? bo tutaj kolega gra tampe a kurs na red wings dosc niepokajacy
Detroit w gazie i walczy o play offy sa na styku wiec każdy mecz się liczy ostatni wygrali z Panterami a Tampa gra bardzo w kratke i szczerze mowiac jakos ta druzyna mnie nie przekonuje, jakos od miesiąca codziennie oglądam NHL i w moich typach biore pod uwagę tez gre a nie tylko wynik, ogolnie na tym treble najbardziej obawiam się Detroit ale moim zdaniem mimo wszystko wygraja
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@up
Wiem, wiem, ale nie chciałem walić typów w stylu &quot;Czikago&quot; czy Sharks, 1.60 na Sharks, tam może być różnie. Co do Kingsów, ten wczorajszy mecz to pech, a więc widać, że sie starają, jak wyjdą na luzie, raczej powinni ugrać.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
@up
Wiem, wiem, ale nie chciałem walić typów w stylu &quot;Czikago&quot; czy Sharks, 1.60 na Sharks, tam może być różnie. Co do Kingsów, ten wczorajszy mecz to pech, a więc widać, że sie starają, jak wyjdą na luzie, raczej powinni ugrać.
Niewiem czy taki pech bo Predatorsi siedzieli na nich praktycznie cale 2 tercje dopiero w 3 dostali kopa po szybkiej bramce (swoja droga przypadkowa bo leciała już do bramkarza i odbila się od kolegi ;) ) Rekiny wiadomo kurs slaby jak na taki mecz ale raczej wygrają graja Solidnei i stabilnie a Nutki ostatnio forma w kratke i przegrywali naprawdę ze słabymi druzynami


@Prezent od wujka ???? Flyers stream
https://www.youtube.com/watch?v=_5dDNMRLtzE
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Dzis mam dobry humor i się podzielę z wami ???? temat w którym codziennie zakładane sa podteamaty z nazwa meczu a tam ktoś wrzuc streama z yt oczywiście w hd mielgo oglądania ????
https://www.reddit.com/r/NHLStreams/
PS.Zazywczaj link do yt jest podawany około 1h 30min przed meczem wiec wcześniej niema co wchodzić i szukac bo wczesniejm to sa tylko streamy z jakoscia kwadratowa ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@up
Heh, na mecze24.pl zazwyczaj jest NHL-NBA w bardzo dobrej jakości. Co do tej formy, zobacz co odwalają miśki czy kaczki, jak widać nawet najlepsza passa się kiedyś kończy, dobry też meczyk Huraganów z Szabelkami, moim zdaniem szabelki nie pasują do tej ligi, żałosni są, oglądałem ich mecz z Edmonton Oilers, już sobie wyrobiłem zdanie ;p
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
@up
Heh, na mecze24.pl zazwyczaj jest NHL-NBA w bardzo dobrej jakości. Co do tej formy, zobacz co odwalają miśki czy kaczki, jak widać nawet najlepsza passa się kiedyś kończy, dobry też meczyk Huraganów z Szabelkami, moim zdaniem szabelki nie pasują do tej ligi, żałosni są, oglądałem ich mecz z Edmonton Oilers, już sobie wyrobiłem zdanie ;p
Ta szabelki slabo niema co nawet ich obstawiać.
FLyers imo pewny meczyk ale Jacketsi sa waleczni i się wcale nie zdziwie jak nawet bd wygrywać ale ostateczni i tak przegrają ????

Nie ogladalem na meczyki ale podejrzewam ze 480 a tu 720HD w 60 fps jest roznica ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@Verno
Heh, przypomniało mi się jak każdy skreślał kurtki, gdy grali z Panterami. Ostatecznie wygrali 4-3 w dogrywce, jednak Flyers na dobrym gazie, wiadomo, każdy mądry po meczu ;p
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
@Verno
Heh, przypomniało mi się jak każdy skreślał kurtki, gdy grali z Panterami. Ostatecznie wygrali 4-3 w dogrywce, jednak Flyers na dobrym gazie, wiadomo, każdy mądry po meczu ;p
To specyficzan druzyna i w sumie boje się grac przeciwko nim ja kdzis bo niby sa slabi ale jak trzeba to potrafią się przeciwstawić lecz Flyers w takim gazie nie d ozatrzymanai tymbardziej przez Jacketsow
 
Do góry Bottom