>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy

filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
@Verno
To jest najgorsze, jak przez takie coś nie siada. Jednak widzisz, ty się smucisz, a komuś innemu siada typ. Zawsze jest ktoś poszkodowany/
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
@Verno
To jest najgorsze, jak przez takie coś nie siada. Jednak widzisz, ty się smucisz, a komuś innemu siada typ. Zawsze jest ktoś poszkodowany/
hah wiadomo ale ja jestem optymista i dalej wierze 3 bramki strzelić przed 2.5 tercji to nei jest problem ale wiadomo nei zawsze tak jest ???? ladna solowa była chociaż te Detroit się bic potrafi ????
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Minnesota już 1;0..

Detroit 3:1 a to jeszcze 30min wiec mecz otwarty, co do Kingsow przegrali wczoraj tera na szybko dostali brame mysle ze się wku... i pojda do ataku i wysoko wygrają :p
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Verno dobrze prawi, Detroit remis się szykuje. Edit: z taką skutecznością przy przewadze jednak się nie szykuje.
JAkby niepatrzec 2 bramki ż przypadku a a 3 w przewadze 5v3 a Detroit strzelilo normalnie wiec sa w stanie i wydaje mi się ze o ile nei straca bramki to dojdzie do wyrownanai i imam nadzieje do wygranej :p
 
wall 365

wall

Użytkownik
Oby zostało tak do końca - tak czy inaczej piękny bet, gratuluję. $$ się zgadza!
Swoją drogą co myślicie o Polsce na dzis? Kurs 2... czytałem dużo o Serbii - ogólnie rzecz biorąc oprócz paru znanych nazwisk nie ma tam szału. Poza tym czytałem, że piłka u nich ligowa jak i reprezentacyjna jest w tragicznym stanie. Trener ponoć jakiś dziwny, nie dogadują się z nim kompletnie. Co do naszej reprezentacji - Nawałka ma dziś wystawić pełny skład - jedynie Salamon ma być &quot;nowicjuszem&quot; w pierwszym składzie, ale myślę, że sobie poradzi. Tak to Lewy, Milik nasza siła. Myślę, że powinno być dobrze po takim kursie. Uważam również, że w momencie podania oficjalnych składów na ten mecz, kursy mogą polecieć nawet to 1.75-1.80. ????
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Oby zostało tak do końca - tak czy inaczej piękny bet, gratuluję. $$ się zgadza!
Swoją drogą co myślicie o Polsce na dzis? Kurs 2... czytałem dużo o Serbii - ogólnie rzecz biorąc oprócz paru znanych nazwisk nie ma tam szału. Poza tym czytałem, że piłka u nich ligowa jak i reprezentacyjna jest w tragicznym stanie. Trener ponoć jakiś dziwny, nie dogadują się z nim kompletnie. Co do naszej reprezentacji - Nawałka ma dziś wystawić pełny skład - jedynie Salamon ma być &quot;nowicjuszem&quot; w pierwszym składzie, ale myślę, że sobie poradzi. Tak to Lewy, Milik nasza siła. Myślę, że powinno być dobrze po takim kursie. Uważam również, że w momencie podania oficjalnych składów na ten mecz, kursy mogą polecieć nawet to 1.75-1.80. ????
Moim zdaniem to okazja kurs 2 na singlu zawsze spoko co prawda to jest reprezentacja i jakies potkniecie może być ale na srednia stawke super value imo
 
Do góry Bottom