>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
zauwaz tez ze zagralem za polowe budzetu z tego tematu. czyli przed tym meczem mialem 1000 do dyspozycji i gram za 500. czyli musialem byc bardzo pewny tego meczu
 
T 153

tpt

Użytkownik
***** no postawilem ze polacy strzela 1,5+ i jak zwykle wyszlo, dramat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dedi 122

dedi

Użytkownik
grasz cos dzisiaj na wieczor ???:grin:
przestalo mnie juz bawic podawanie typow, ogolnie znudzila mi sie juz bukmacherka. wiec robie sobie przerwe nie wiem na jak dlugo. trzeba naprawde sporo czasu poswiecac na to aby osiagac spore profity, a zysk 1000zl w miesiac jaki osiagnalem w tym temacie to dla mnie troche za malo. wiec nie bede zamieszczal zadnych typow. teraz wiekszosc czasu poswiecam na baccaracie albo blackjacku liczac karty... tak jest to mozliwe na live mimo ze mieszaja 8 talii kart. od pokera narazie trzymam sie jak najdalej, nie ochlanalem wystarczajaco psychicznie aby do niego wracac. pozatym wstydem bylo by wracac na stawki 1$/2$ i grac z fishami ich donkey pleje. jezeli kiedykowiek do niego wroce to minimum stawki 25/50$ czyli buyin 5000$. moze znowu zachce mi sie za dwa lata reaktywowac ten temat to tutaj zagladne ; ) mozecie pisac sobie dalej, dyskutowac etc.

wiec male podsumowanie tematu:
pierwszy temat czyli zrobienie z 300zl - 20 tysiecy zlotych jest od postu nr 1# do 89#
drugi temat zaczyna sie od postu nr 90#
podsumowanie drugiego tematu:
poczatkowy budzet od postu 90#: 1000
obecny budzet w tym temacie: 2000

ilosc zagranych kuponow: 32
ilosc trafionych kuponow: 7
ilosc nietrafionych: 25
ilosc stawek: 5700
wygrane: 6100
yield: 7%
pozdro!
 
wall 365

wall

Użytkownik
Szkoda dedi, bo fajnie było podyskutować i coś popatrzeć. Jesli nie chcesz już podawać typów to zapraszam Ciebie do mojego tematu, jak i innych z wysokimi kursami. Postanowiłem zaczac od nowa podawac typy, wczoraj już nie zdażyłem ale Fluminense X/X weszło bardzo ładnie! ???? Trzymaj się!
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
przestalo mnie juz bawic podawanie typow, ogolnie znudzila mi sie juz bukmacherka. wiec robie sobie przerwe nie wiem na jak dlugo. trzeba naprawde sporo czasu poswiecac na to aby osiagac spore profity, a zysk 1000zl w miesiac jaki osiagnalem w tym temacie to dla mnie troche za malo. wiec nie bede zamieszczal zadnych typow. teraz wiekszosc czasu poswiecam na baccaracie albo blackjacku liczac karty... tak jest to mozliwe na live mimo ze mieszaja 8 talii kart. od pokera narazie trzymam sie jak najdalej, nie ochlanalem wystarczajaco psychicznie aby do niego wracac. pozatym wstydem bylo by wracac na stawki 1$/2$ i grac z fishami ich donkey pleje. jezeli kiedykowiek do niego wroce to minimum stawki 25/50$ czyli buyin 5000$. moze znowu zachce mi sie za dwa lata reaktywowac ten temat to tutaj zagladne ; ) mozecie pisac sobie dalej, dyskutowac etc.

wiec male podsumowanie tematu:
pierwszy temat czyli zrobienie z 300zl - 20 tysiecy zlotych jest od postu nr 1# do 89#
drugi temat zaczyna sie od postu nr 90#
podsumowanie drugiego tematu:
poczatkowy budzet od postu 90#: 1000
obecny budzet w tym temacie: 2000

ilosc zagranych kuponow: 32
ilosc trafionych kuponow: 7
ilosc nietrafionych: 25
ilosc stawek: 5700
wygrane: 6100
yield: 7%
pozdro!
ajj wziela mnie chec wczoraj po dluzszej przerwie w bukmacherce na puszczenie sobie jakis meczykow, mialem wklejac typy ktore zagralem rano (weszly) ale forumek byl off : &lt; &lt;angry&gt;????????
na dzisiaj taki kupon zagralem :grin::grin::grin:
Real Zaragoza v Mallorca - typ: x/1 kurs 4.75
Cordoba v Albacete - typ: x(pierwsza polowa) kurs 2.1
Envigado FC v Fortaleza FC typ: x/1 kurs 4
bet 3.65
calkowity kurs 40 stawka 2000zl(pozostalosc budzetu z tego tematu - jak nie wejdzie to przynajmniej bede mial spokoj i nie bd musial sie logowac bo temat zostanie wyczerpany hihihihih) do wygrania 80 tysiecy zlotych
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dedi 122

dedi

Użytkownik
⛔100

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI2NTg0NTgzMDAwMDpxnw4oP7crPL88e0E%3D&amp;amp;kind=MAIN

tak jak pisalem gdzies wyzej, jak najdzie mnie czasem ochota na cos do pogrania to wrzuce tutaj... a co chyba nikt nie bedzie zly ze wyczerpalem budzet a dalej typy wrzucam : ) (mam taka nadzieje hehe) gralem 1/1 na wlochow z hiszpanami i gram na awans wlochow do polfinalu.

4 lata temu podczas euro zagralem ako na fortunie balotelli krolem strzelcow kurs 45 + win wlochow w polfinale z niemcami za cos kolo 4 zl. mialem calkowite ako cos kolo 180-190. wlosi wygrali z niemcami, a balotelli zostal krolem strzelcow razem z torresem i rozliczyli mi po kursie nie 45 a 22,5.

teraz chcialem zagrac cos podobnego:
pelle krolem strzelcow + win wlochow ale widze ze nie mozna laczyc : ) no nic, ale mam czuja ze to bedzie mecz graziano =) pozdrowienia
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
btw. na wygrana falkenbergs na live w 78min byl kurs 101zl
brann - valerenga typ 1 kurs 2
✅ 4-1
dokladnie kurs wzrosl przed samym meczem i byl 2.2 ale ja rano zagralem za 2 wiec tak napisalem.
po cichu liczylem na drugiego łamańca no ale juz przed przerwa zdazyli strzelic : )
sogndal - molde typ 1x kurs 1.58
seattle - la galaxy typ 1 kurs 2.3
ako 3.6
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
btw. na wygrana falkenbergs na live w 78min byl kurs 101zl

✅ 4-1
dokladnie kurs wzrosl przed samym meczem i byl 2.2 ale ja rano zagralem za 2 wiec tak napisalem.
po cichu liczylem na drugiego łamańca no ale juz przed przerwa zdazyli strzelic : )

sogndal - molde typ 1x kurs 1.58✅
seattle - la galaxy typ 1 kurs 2.3⛔

ako 3.6
typ na seattle byl bardzo dobry. jakby ktos mi powiedzial ze seattle bedzie przegrywalo pierwsza polowe 0-1 to i tak gralbym win seattle. kto ogladal mecz to widzial co sie dzialo ; )

w kazdym badz razie dzisiaj tez pogram jakies ako, w poludnie pewnie wstawie - wiem tylko jedno - na pewno bedzie w nim czyste zwyciestwo portugalii nad francuzami
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
jak dojdzie do karnych to grajcie na zwyciestwo portugalii, bo murzyni z francji beda wlasnie na sile strzelac karne. takze moze byc poprzeczka, moga przestrzelic
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
@up
10 minut pozniej gol dla portugalii ; )
takie moje male przemyslenia, pozwole sobie napisac tutaj w temacie. komentatorzy tak pieprza ze nie da sie ich sluchac. ze francja byla zmeczona, nie dali z siebie wszystkiego etc. MOJA ODP:
przeciez to byla ta sama francja w meczu z RUMUNIA, ALBANIA, SZWAJCARIA, NIEMCAMI. naprawde chlopaki to jest ta gra francji. no tak gra francja, umowmy sie,tylko w meczu z islandia byli inni. ten kto tego nie zauwaza to nie umie obserwowac kolektywu druzyny jako calosci.

i tak moja &quot;analiza&quot; (hihi) http://forum.bukmacherskie.com/f520/portugalia-francja-final-10-lipca-2016r-godzina-21-00-a-135679-3.html#post6052026

ma 100% wytlumaczenie dlaczego mecz nie wszedl w 90 minutach, TYLKO W DOGRYWCE. bo jakby gral ronaldo to byloby 1-0,2-0 dla portugalii w regulaminowym czasie gry.
moja &#39;recenzja&#39; miala drugie dno... w niektorych meczach decyduja jednostki a nie caly zespol......... w momencie gdy zszedl ronaldo mecz ukierunkowal sie na X w 90&#39;
EOT
 
Do góry Bottom