>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
a wiec od postu #290 zaczyna sie 3 temat w tym jednym temacie. wkupilem sie ponownie do niego za 1400, wiec odliczajac nietrafione typy zostalo mi 1000.
malmo - orebo typ x2 kurs 3 stawka 500 do wyg 1500 bwin
malmo - orebo(+2handicap) - typ 2 kurs 1.8 stawka 500 do wyg 900 bwin
jezeli orebo przegra to maksymalnie 1 bramka...wiecej nie przegra.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
a wiec od postu #290 zaczyna sie 3 temat w tym jednym temacie. wkupilem sie ponownie do niego za 1400, wiec odliczajac nietrafione typy zostalo mi 1000.
malmo - orebo typ x2 kurs 3 stawka 500 do wyg 1500 bwin ⛔ 500
malmo - orebo(+2handicap) - typ 2 kurs 1.8 stawka 500 do wyg 900 bwin ✅900
jezeli orebo przegra to maksymalnie 1 bramka...wiecej nie przegra.
rownie dobrze mozna bylo zagrac ze malmo wygra dokladnie 1 bramka
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
valletta - crvena zvezda - typ 1 kurs 11
zrinjski mostar - legia w-wa - typ X kurs 3.2
calkowite ako 35.20 stawka 400 do wyg 14080zl bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
valletta - crvena zvezda - typ 1 kurs 11 ⛔
zrinjski mostar - legia w-wa - typ X kurs 3.2 ✅

calkowite ako 35.20 stawka 400 do wyg 14080zl bwin
⛔400

valleta po pierwsza polowie prowadzila 1-0 , ale w drugiej juz nie dotrzymali zwyciestwa...
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Ventforet Kofu - Jubilo Iwata over 2.5 kurs 2.2
Avispa Fukuoka - FC Tokio under 2.5 kurs 1.7
Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima over 2.5 kurs 1.75
ako 6.55 stawka 250 bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Ventforet Kofu - Jubilo Iwata over 2.5 kurs 2.2⛔
Avispa Fukuoka - FC Tokio under 2.5 kurs 1.7⛔
Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima over 2.5 kurs 1.75✅
ako 6.55 stawka 250 bwin
⛔250
VPS - PK-35 Vantaa - typ 1 kurs 1.87
zalgris - fc astana - typ X kurs 3.2
crusaders - fc kopenhaga typ 1X kurs 3.25
ljubljana - trencin typ 2(wygrana po I polowie, lub na koniec spotkania) kurs 1.72
dundalk - hafnarfjordur typ X2 kurs 2.05
calkowite ako 68,57 stawka 100 bwin premium moj ukochany bukmacher ss:
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
VPS - PK-35 Vantaa - typ 1 kurs 1.87✅
zalgris - fc astana - typ X kurs 3.2✅
crusaders - fc kopenhaga typ 1X kurs 3.25⛔
ljubljana - trencin typ 2(wygrana po I polowie, lub na koniec spotkania) kurs 1.72✅
dundalk - hafnarfjordur typ X2 kurs 2.05✅
calkowite ako 68,57 stawka 100 bwin premium moj ukochany bukmacher ss:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dedi 122

dedi

Użytkownik
szieeet ;/ szkoda. kurs marzenie. ale oprócz tego co nie weszło to i tak typy mega miałeś ???? ))

a swoją drogą, bwin Cię nie limituje ? jak masz z nimi?
dzieki : ) poza tematem zagralem tez osobno - single

nie limituje. gram na nim juz 8 lat. mam konto premium. dla bwina jestem bardzo waznym graczem bo jezeli ja cos postawie to odrazu moze reagowac i zmieniac kursy (tak mi sie wydaje) bo juz setny przypadek ze jak ja cos stawiam to nagle kursy leca w dol (na bwinie) a zanim postawilem to szly w gore.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
dzieki : ) poza tematem zagralem tez osobno - single
nie limituje. gram na nim juz 8 lat. mam konto premium. dla bwina jestem bardzo waznym graczem bo jezeli ja cos postawie to odrazu moze reagowac i zmieniac kursy (tak mi sie wydaje) bo juz setny przypadek ze jak ja cos stawiam to nagle kursy leca w dol (na bwinie) a zanim postawilem to szly w gore.
no właśnie takie typy co podajesz ideolo do grania w singlach. będę bacznie obserwował i 3mam kciuki ???? ja już wszystko obróciłem jeśli chodzi o buki te popularniejsze chyba u każdego gram lub grałem... aż wstyd się przyznać, ale w bwinie nie grałem jeszcze. chyba czas tam też spróbować ???? a o co chodzi z tym bwin premium? ????
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
almaty - maccabi - dokladny wynik 1;3 kurs 31 stawka 100 bwin
⛔100 1-1
wiedzialem ze dzisiaj w LE bedzie mnostwo niespodzianek wiec nawet nie robilem zadnego AKO bo to mijalo by sie z celem, tylko zagralem tak sobie o dokladny wynik : ) maacabi zmarnowalo mnostwo sytuacji, w tym jedna sam na sam. wiec jakby byli bardziej skuteczni to by to wygrali.
ale tak jeszcze na wieczor
cliftonville-aek larnaca 1 polowa X kurs 2.2
piast - goteborg 1 polowa X kurs 2
hibernian - brondby 1 polowa X kurs 2.05
ako 9 stawka 100
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
ale tak jeszcze na wieczor

cliftonville-aek larnaca 1 polowa X kurs 2.2
piast - goteborg 1 polowa X kurs 2
hibernian - brondby 1 polowa X kurs 2.05

ako 9 stawka 100
⛔100

zmieniam taktyke. od dzisiaj w tym temacie gram tylko single:

america mg - santa cruz typ 2 kurs 3.6 stawka 100 bwin

zaglebie lubin - korona kielce I polowa typ 1 kurs 2.35 stawka 100 bwin

cracovia - piast gliwice I polowa typ X kurs 2 stawka 100 bwin

figueirense - chapecoense-sc typ 1 kurs 2.2 stawka 100 bwin

internacional - palmeiras typ 1 kurs 2.25 stawka 100 bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
portland timbers - seattle sounders typ x2 kurs 1.78
odkad seattle wygralo mecz towarzyski z west hamem uwierzyli w siebie i pokazali wkoncu swoj potencjal. tydzien temu stawialem na nich ze wygraja z la galaxy, przegrali 0-1 ale przez caly mecz dyrygowali gra. potwierdzenie swietnej formy nastapilo w wygranym meczu 5;0 z dallas.
portland ostatnio slabiutko w ostatnich 4 meczach tylko 2 bramki, 3 remisy, 1 porazka. mysle ze dzisiaj seattle powalczy nawet o zwyciestwo i tym samym zblizy sie nieznacznie do fazy play-off. wkoncu zespol ktory sie rozkreca nie traci z tygodnia na tydzien nastawienia, oraz motywacji. tutaj nie ma sinusoidy. forma seattle wzrasta i bedzie jeszcze wieksza. wydaje mi sie ze brak dempseya w tym meczu(pauzuje za czerwona kartke) bedzie odpowiednio uzupelniony. zawodnik ktory wchodzi z lawki przeciez chce sie jak najlepiej pokazac i daje z siebie wszystko, czasem wiecej niz zawodnik ktory ma gwarantowane miejsce w I skladzie
ps. seattle, byli juz w lekkiej desperacji, dolku i chcieli z europy zakontraktowac balotellego ktory jest na wylocie z liverpoolu, ale po ostatnim zwyciestwie nad dallas, zawodnicy swoja dyspozycja wybili chyba ten pomysl GM&#39;owi : P kto by chcial w druzynie wlocha - pomysleli sobie zawodnicy - wszedzie gdzie sie pojawia to problemy heh : ) &quot;waste of talent&quot; ... &quot;but for some reason i still find myself supporting him&quot;
corinthians - sao paulo typ x2 kurs 2.25 napisalbym analize ale zaraz sie zaczynaja mecze. mozecie mi wierzyc, kazdy mecz ktory tutaj zamieszczam jest staranie przeanalizowany - tylko po prostu czasem mi sie nie chce pisac analizy, badz nie znajduje na to czasu, bo wole zajac sie analiza nastepnego meczu
ako 4 stawka 100 bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
figueirense - chapecoense-sc typ 1 kurs 2.2 stawka 100 Bwin

internacional - palmeiras typ 1 kurs 2.25 stawka 100 Bwin
⛔200
portland timbers - seattle sounders typ x2 kurs 1.78
⛔
odkad seattle wygralo mecz towarzyski z west hamem uwierzyli w siebie i pokazali wkoncu swoj potencjal. tydzien temu stawialem na nich ze wygraja z la galaxy, przegrali 0-1 ale przez caly mecz dyrygowali gra. potwierdzenie swietnej formy nastapilo w wygranym meczu 5;0 z dallas.
portland ostatnio slabiutko w ostatnich 4 meczach tylko 2 bramki, 3 remisy, 1 porazka. mysle ze dzisiaj seattle powalczy nawet o zwyciestwo i tym samym zblizy sie nieznacznie do fazy play-off. wkoncu zespol ktory sie rozkreca nie traci z tygodnia na tydzien nastawienia, oraz motywacji. tutaj nie ma sinusoidy. forma seattle wzrasta i bedzie jeszcze wieksza. wydaje mi sie ze brak dempseya w tym meczu(pauzuje za czerwona kartke) bedzie odpowiednio uzupelniony. zawodnik ktory wchodzi z lawki przeciez chce sie jak najlepiej pokazac i daje z siebie wszystko, czasem wiecej niz zawodnik ktory ma gwarantowane miejsce w I skladzie

ps. seattle, byli juz w lekkiej desperacji, dolku i chcieli z europy zakontraktowac balotellego ktory jest na wylocie z liverpoolu, ale po ostatnim zwyciestwie nad dallas, zawodnicy swoja dyspozycja wybili chyba ten pomysl GM&#39;owi : P kto by chcial w druzynie wlocha - pomysleli sobie zawodnicy - wszedzie gdzie sie pojawia to problemy heh : ) &quot;waste of talent&quot; ... &quot;but for some reason i still find myself supporting him&quot;

corinthians - sao paulo typ x2 kurs 2.25✅ napisalbym analize ale zaraz sie zaczynaja mecze. mozecie mi wierzyc, kazdy mecz ktory tutaj zamieszczam jest staranie przeanalizowany - tylko po prostu czasem mi sie nie chce pisac analizy, badz nie znajduje na to czasu, bo wole zajac sie analiza nastepnego meczu
ako 4 stawka 100 bwin
⛔100

santos dg - alajuelense typ 2 kurs 2.55 stawka 100 bwin
carmelita - u.c.r. typ 2 kurs 2.65 stawka 100 bwin
alianza Lima- juan aurich typ x2 kurs 2.15 stawka 100 bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
geylang - home utd typ 1 kurs 2.4
persela lamongan - arema typ 1x kurs 2.05
ako 4,92 stawka 100 bwin
 
Do góry Bottom