>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
narazie sobie robie przerwe od tematu, bo jestem w plecy z osobistym budzetem, musze sie odrobic, jak to zrobie to zaczne dawac jakies typy
aaa tam... mozecie byc swiadkami jak odbudowywuje bankroll hahahaha : D

skoro z pilki nic nie ma do grania, to wzialem sie za tenis hahahaa zobaczymy co z tego wyjdzie LOL:

arnaboldi - vani typ 2 kurs 1.53
kovalik - nishikoa typ 2 kurs 1.57
siniakova - pliskova typ 2 kurs 1.8

calokowity kurs 4.33 stawka 100
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
freiburg powinien to wygrac nawet bym sklanial sie ku ht/ft 1/1 za cos kolo 2.5 ale roznie to bywa : D mzoe byc remis
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
podsumowanie tematu
poczatkowy budzet:1000
obecny:1200
novikov - bemelmans typ 1 kurs 2 stawka 100
 
T 153

tpt

Użytkownik
Tu masz troche powodow.
Positions: SC Freiburg (2nd) participate in a tight &#39;title&#39; race while KSC (10th) are stuck in mid-table obscurity.
H2H: 1-1 in the first game of the season, no other significant results. (Last official match 2007)
Nürnberg (3rd) just beat Leipzig (1st), Freiburg would take the lead with a win tonight.
KSC are 10 points ahead of relegation and 18 points behind promotion with one game in hand.
Freiburg scored in all of their games at home (13/13) with an average of 2.85 goals/match by them.
Freiburg scored atleast 2 goals in 11/13 games at home.
Freiburg won 5 consecutive matches.
KSC won 3/5 recent games away from home.
KSC scored in 6 consecutive games away from home.
KSC is without their best provider tomorrow.
Nils Petersen (18 goals this season) will replace Niederlechner today.
 
H 0

hiu83

Użytkownik
Tu masz troche powodow.
Positions: SC Freiburg (2nd) participate in a tight &#39;title&#39; race while KSC (10th) are stuck in mid-table obscurity.
H2H: 1-1 in the first game of the season, no other significant results. (Last official match 2007)
Nürnberg (3rd) just beat Leipzig (1st), Freiburg would take the lead with a win tonight.
KSC are 10 points ahead of relegation and 18 points behind promotion with one game in hand.
Freiburg scored in all of their games at home (13/13) with an average of 2.85 goals/match by them.
Freiburg scored atleast 2 goals in 11/13 games at home.
Freiburg won 5 consecutive matches.
KSC won 3/5 recent games away from home.
KSC scored in 6 consecutive games away from home.
KSC is without their best provider tomorrow.
Nils Petersen (18 goals this season) will replace Niederlechner today.
Tu masz troche powodow.

Positions: SC Freiburg (2nd) participate in a tight &#39;title&#39; race while KSC (10th) are stuck in mid-table obscurity.
H2H: 1-1 in the first game of the season, no other significant results. (Last official match 2007)
Nürnberg (3rd) just beat Leipzig (1st), Freiburg would take the lead with a win tonight.
KSC are 10 points ahead of relegation and 18 points behind promotion with one game in hand.
Freiburg scored in all of their games at home (13/13) with an average of 2.85 goals/match by them.
Freiburg scored atleast 2 goals in 11/13 games at home.
Freiburg won 5 consecutive matches.
KSC won 3/5 recent games away from home.
KSC scored in 6 consecutive games away from home.
KSC is without their best provider tomorrow.
Nils Petersen (18 goals this season) will replace Niederlechner today.

a z jakiej stronki masz te info?
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
arnaboldi - vani typ 2 kurs 1.53⛔
kovalik - nishikoa typ 2 kurs 1.57✅
siniakova - pliskova typ 2 kurs 1.8✅
⛔100 vani zawalil, ale to byl pierwszy kuponik na rozgrzanie : D

novikov - bemelmans typ 1 kurs 2 stawka 100✅
✅100

@lucek
freiburg ogolnie w gazie jest, z liderem ostatnio wygral to z karlsruher sobie nie poradzi ? sa na maksa zmobilizowani aby wrocic do bundesligi
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
zasiedzialem sie troche na live na tenisie haha od 15, ale pasuje jednak cos zagrac na wieczor wiec taki oto kuponik dla beki zrobilem : D

avellino - ternana typ 1 kurs 2
clermont - red star typ 1 kurs 2.2
freiburg - karlshruhe typ 1 kurs 1.72
wohlen - schaffhausen typ 1 kurs 2.87
chico - patriotas typ 2 kurs 2.5
cluj - petroul typ 1 kurs 1.44

calkowity kurs 78.9 stawka 50 do wyg . 4k

⛔50
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
tak czulem ze to zremisuja bo juz kurs mi nie pasowal... 1.44
no ale tak jak pisalem wyzej to byl kupon dla beki nie wiem moze w 3 minuty go ulozylem.
postaram sie ulozyc jakies fajne meczyki na noc nba ; )
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
nooo.... jakos udalo mi sie przyfarcic. apropo bomby to nie moge sie doczekac az napisze pod trafionym kuponem BOOOOOOOOOOOOM
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Dzisiaj sympatycznie wygląda under w meczu Bulls - Sacramento. Under 226,5 1,43
tzn wiesz ja wychodze z zalozenia ze ciezko jest przewidziec ile pkt narzuca 20 zawodnikow*(po 5 z obu druzyn + rezerwy) czy beda ceglic, czy beda dobrze bronic. to wszystko zalezy od dnia i checi. o wiele latwiej jest obstawic over/under danego zawodnika niz zaprzatac sobie glowe overami/underami meczowymi
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
tzn wiesz ja wychodze z zalozenia ze ciezko jest przewidziec ile pkt narzuca 20 zawodnikow*(po 5 z obu druzyn + rezerwy) czy beda ceglic, czy beda dobrze bronic. to wszystko zalezy od dnia i checi. o wiele latwiej jest obstawic over/under danego zawodnika niz zaprzatac sobie glowe overami/underami meczowymi
Też nie jestem fanem underów/overów, chodź w tym przypadku wydaje mi się to w miare pewne. Każdy wie, że Bullsi to po pierwsze obrona, a w dodatku u siebie, więc zdziwię się, jak wrzucą 100 punktów. Ma wrócić Gasol, a z nim gra się znacznie spowolni. Jakoś w tym meczu nie widzę wyniku 114:113, no bądźmy szczerzy, nie w tej hali.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
sacramento przewaznie przekracza granice 100pkt, a D maja slabe, wiec mimo wszystko bylbym ostrozny. nie mowie ze ten typ jest zly bron boze ale ciezko mi sie wypowiedziec na temat tego typu bo tak jak mowie ja nie tykam sie overow/underow meczowych. ja obstawiam mecze nba na temat wiedzy o zawodnikach - nie na podstawie calego teamu, bo w danych meczach decyduja jednostki.
-przeciwko jakiej druzynie lubia grac
-czy maja cos do udowodnienia (trenerowi, koledze z druzyny, moze rywalowi)
-czy ostatnie mecze mieli slabe, dobre tzw. sinusoida
mozna pisac i pisac ale musze skonczyc narazie bo jeszcze patrze na mecze a pierwszy juz za ponad godzinke.
 
Do góry Bottom