>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
O 52

olek_77

Użytkownik
Toronto Raptors 1.312
Phoenix Suns at Miami Heat Under (220.5) 1.615
Golden State Warriors at Dallas Mavericks Over (203) 1.615
Milwaukee Bucks at Portland Trail Blazers Over (204.5) 1.615
Los Angeles Clippers 1.20
ako 6.85
co o tym sadzicie? ja tak na dziś zagrałem
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GSW, PTB i Raptors?
zgsw b2b i bodajże 4 mecz w ciągu 5 dni do tego away na trudnym terenie. Lepiej odpuścić. Toronto w tym sezonie nie lubię grać bo są po prostu przeciętni. PTB z Bucks ja tam widzę bardziej Bucks bo PTB lubi przestoje a Bucks ostatnio są red hot.
Polecam pograć Richmond z TCU +8. Przesadzona ta linia i jak patrzyłem to ludzie co ogarniają NCAAB lepiej ode mnie też widzą tutaj Richmond pokrywającego linie.
Z NBA jak pogram coś to tylko under 207,5 w meczu Pelicans z Grizzlies.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Wlasnie przewalilem 2tys w ciagu 24h przez co jestem okolo 500zl na minus. Nie wiem jak wy ale ja koncze z tym gownem. Mozna wiecej stracic niz wygrac i mam nadzieje ze moderator tego nie usunie bo moze to sprawi ze ktos kolejny zrezygnuje z tej choroby
Jesli nie to zycze powodzenia. Strzała! ;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wlasnie przewalilem 2tys w ciagu 24h przez co jestem okolo 500zl na minus. Nie wiem jak wy ale ja koncze z tym gownem. Mozna wiecej stracic niz wygrac i mam nadzieje ze moderator tego nie usunie bo moze to sprawi ze ktos kolejny zrezygnuje z tej choroby

Jesli nie to zycze powodzenia. Strzała! ;)
do jutra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wlasnie przewalilem 2tys w ciagu 24h przez co jestem okolo 500zl na minus. Nie wiem jak wy ale ja koncze z tym gownem. Mozna wiecej stracic niz wygrac i mam nadzieje ze moderator tego nie usunie bo moze to sprawi ze ktos kolejny zrezygnuje z tej choroby

Jesli nie to zycze powodzenia. Strzała! ;)
ktoś pali fajki ktoś gra w buku, każdy ma inne hobby ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom