>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
T 189

teesbor

Użytkownik
Dominikana pierwsza 15 goli 2polowa
@4,25
dominikana wrzucila argentynie 19 bramek, wiec cos chyba potrafia
urugwaj przegral wczoraj z paragwajem wysoko jako faworyt
typ czysto statystyczny
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Wersja mobilna działa
po ciągle wyskakuje mi błąd, złe hasło, a jak chce dać: zapomniałem hasła, to pokazuje, że nie ma tego użytkownika... BTW dziś chyba z 10 razy aktywnego mnie wylogowało. Niestety muszą popracować solidnie nad softem.
 
G 179

gajek

Użytkownik
Kiedyś tez tak myślałem ???? nie pamietam gdzie ale chyba gdzieś w azjatyckiej lidze druga połowa miała 10m ????
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
Dominikana pierwsza 15 goli 2polowa
@4,25
dominikana wrzucila argentynie 19 bramek, wiec cos chyba potrafia
urugwaj przegral wczoraj z paragwajem wysoko jako faworyt
typ czysto statystyczny
poczekam na poczatek i zobacze, moze zaatakuje 17 bramek na dominikane po 6.00

ps; ktos ladnie zbił over 74,5 ze spadl z 3,5 na 2,62 ;O
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kiedyś tez tak myślałem ???? nie pamietam gdzie ale chyba gdzieś w azjatyckiej lidze druga połowa miała 10m ????
Zasada mercy czy jak to się tam pisze.

W Chinach jak masz 15 przewagi to mecz się kończy ale tylko w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 189

teesbor

Użytkownik
Dominikana pierwsza 15 goli 2polowa
@4,25
dominikana wrzucila argentynie 19 bramek, wiec cos chyba potrafia
urugwaj przegral wczoraj z paragwajem wysoko jako faworyt
typ czysto statystyczny
to by bylo na tyle⛔
ale overy pieknie wchodza ????
nie wiem czy jest jakis rekord bramek w recznej, ale tutaj kolo 90 moga sie zakrecic
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja na 1szy strzal gram over 48.5 w 1szej kwarcie w Bullsach @ 1.83, Tam sie szykuje over i to spory(w meczu).

P.S. Krotka jeszcze notka na temat tematu value:p. To dodam od siebie jeszcze ze value rozpoznajemy na podstawie handicapow. Kurs 1.3 np ma handicap 7 po 1.9...jak np w meczu Toronto vs Bulls. Jesli widzimy value w kursie 1.3, to powinismy go rowniez widziec w handicapie Toronto -7 po 1.9. Jesli go nie widzimy, to znaczy ze Bullsy beda sie krecic w granicach 4-6pkt caly mecz co nie pozwala nam widziec value. Zatem jesli bedzie sie krecic w okolicach 4-6, to zadne to value tylko niepotrzebny stres przez caly mecz,&quot;ciekawe czy to ogarna czy fix...&quot;. Value powinno likwidowac stres bo bukmacherka to maraton a nie krotki sprint i potwierdza to statystyka. Jesli gramy kurs 1.3 a boimy sie postawic Toronto -7, to znaczy ze nasze &quot;value&quot; polega na szczesciu a nie faktycznym matematycznym oszacowaniu. Liczymy na to ze Toronto nie wygra 7 pktami, ale liczymy na szczescie ze moze wygraja jakas rzutem na tasme...Tyle odemnie, mam nadzieje ze post nie zostanie skasowany jako ze pozniej musze rozliczyc typ:p
31:27....58...✅ ✅ ✅ zaliczka 9 pktowa ???? Na live linia juz 207.5. overek pokryty na 2:10 min do konca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
co na druga kwarte polecisz?
2ga odpuszcam.
P.S. jak ktos slucha co komentatorzy mowia...to mowili ze Bullsy w meczu z Toronto tez rzucali duzo trojek i wygrali po overtime ???? A wiec dzisiaj mozemy zobaczyc duzo trojek ze strony Bullsow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom