>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Flipkens set. Brady juz nie jest taka skuteczna, dużo więcej błędów, co raz mniej siły. Jak Flipkens nagle nie zacznie psuć to wygra.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Wlasnie przewalilem 2tys w ciagu 24h przez co jestem okolo 500zl na minus. Nie wiem jak wy ale ja koncze z tym gownem. Mozna wiecej stracic niz wygrac i mam nadzieje ze moderator tego nie usunie bo moze to sprawi ze ktos kolejny zrezygnuje z tej choroby
Jesli nie to zycze powodzenia. Strzała! ;)
Coś taki w gorącej wodzie kąpany?
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Wlasnie przewalilem 2tys w ciagu 24h przez co jestem okolo 500zl na minus. Nie wiem jak wy ale ja koncze z tym gownem. Mozna wiecej stracic niz wygrac i mam nadzieje ze moderator tego nie usunie bo moze to sprawi ze ktos kolejny zrezygnuje z tej choroby

Jesli nie to zycze powodzenia. Strzała! ;)
jakbys Ty pierwszy przewalil kase na tym gownie :p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja na 1szy strzal gram over 48.5 w 1szej kwarcie w Bullsach @ 1.83, Tam sie szykuje over i to spory(w meczu).

P.S. Krotka jeszcze notka na temat tematu value:p. To dodam od siebie jeszcze ze value rozpoznajemy na podstawie handicapow. Kurs 1.3 np ma handicap 7 po 1.9...jak np w meczu Toronto vs Bulls. Jesli widzimy value w kursie 1.3, to powinismy go rowniez widziec w handicapie Toronto -7 po 1.9. Jesli go nie widzimy, to znaczy ze Bullsy beda sie krecic w granicach 4-6pkt caly mecz co nie pozwala nam widziec value. Zatem jesli bedzie sie krecic w okolicach 4-6, to zadne to value tylko niepotrzebny stres przez caly mecz,&quot;ciekawe czy to ogarna czy fix...&quot;. Value powinno likwidowac stres bo bukmacherka to maraton a nie krotki sprint i potwierdza to statystyka. Jesli gramy kurs 1.3 a boimy sie postawic Toronto -7, to znaczy ze nasze &quot;value&quot; polega na szczesciu a nie faktycznym matematycznym oszacowaniu. Liczymy na to ze Toronto nie wygra 7 pktami, ale liczymy na szczescie ze moze wygraja jakas rzutem na tasme...Tyle odemnie, mam nadzieje ze post nie zostanie skasowany jako ze pozniej musze rozliczyc typ:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domell 454

domell

Użytkownik
Ja na 1szy strzal gram over 48.5 w 1szej kwarcie w Bullsach @ 1.83, Tam sie szykuje over i to spory(w meczu).

P.S. Krotka jeszcze notka na temat tematu value:p. To dodam od siebie jeszcze ze value rozpoznajemy na podstawie handicapow. Kurs 1.3 np ma handicap 7 po 1.9...jak np w meczu Toronto vs Bulls. Jesli widzimy value w kursie 1.3, to powinismy go rowniez widziec w handicapie Toronto -7 po 1.9. Jesli go nie widzimy, to znaczy ze Bullsy beda sie krecic w granicach 4-6pkt caly mecz co nie pozwala nam widziec value. Zatem jesli bedzie sie krecic w okolicach 4-6, to zadne to value tylko niepotrzebny stres przez caly mecz,&quot;ciekawe czy to ogarna czy fix...&quot;. Value powinno likwidowac stres bo bukmacherka to maraton a nie krotki sprint i potwierdza to statystyka. Jesli gramy kurs 1.3 a boimy sie postawic Toronto -7, to znaczy ze nasze &quot;value&quot; polega na szczesciu a nie faktycznym matematycznym oszacowaniu. Liczymy na to ze Toronto nie wygra 7 pktami, ale liczymy na szczescie ze moze wygraja jakas rzutem na tasme...Tyle odemnie, mam nadzieje ze post nie zostanie skasowany jako ze pozniej musze rozliczyc typ:p
&quot;Skończ Waść, wstydu oszczędź&quot;
Nie rozumiesz kompletnie o co chodzi więc zakończmy dyskusję.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Praia @ 4.33
Ostatni raz próbuje.
Minas ostatnio wyciągnęli z 0-2, dziś wgl jakiś dzień wyciągania z 0-2 to może też dadzą radę. Niech Brasilia wskoczy na swój marny poziom.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
co tu się porobiło ostatnimi czasy ????
valuebet wpisać w wujka google a nie pierdoły wypisywać...
dla ułatwienia
p*k&gt;1 znajdziecie na co drugiej wyszukanej stronie
co znaczy p a co k to sobie doczytajcie.
dobranoc i powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom