>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
K 29

kiczny

Użytkownik
DAWID BARCA ostatni post jeszcze:
&quot;Egipt -2.5 (1.36) 3-1
Eliminacje do IO, mecz z Kongo. Dla mnie lokata 36%, nie ma prawa się tutaj nic stać. Egipt to nie jakiś Kamerun, czy Tunezja, tylko drużyna już na poziomie kosmicznym jak na Afrykę. Kongo jak to Kongo, w siatkówkę to chłopaki grać nie potrafią, nie wyobrażam sobie żeby Salah i koledzy tracili sety z takimi ludźmi&quot;
no widzisz,a jednak możliwe i wtopili. Tutaj też mieli sprezentować,a jednak się nie udało.
Lokata u buka to jak chodzenie zimą po lodzie, pare razy sie uda, ale do czasu.
Z Dynamem Moskwa sie udalo, kolejnym razem moze byc trudniej.
już się nie czepiam dalej,ale sport nie jest czysty,to przede wszystkim a reszte dopowiedzcie sobie sami.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Ja gram na noc:

Dallas Mavericks - Golden State Warriors (kosz)
Typ: 2
@1.48
Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks (hokej)
Typ: 1
@1.61

AKO 2.38

Dobrej nocy i owocnych kursów! :grin:
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Kończymy tą jałową dyskusje w TnŻ. Macie problem do wyjaśnienia jak zarabiać w życiu i na jakich kursach to albo pw, albo jakiś rekreacyjny dział na dole forum. Część pokasowałem, reszta nie przejdzie więc szkoda waszego czasu na pisanie tych mądrości.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Praia Clube @ 1.80
Nieeee, no nie ma szans by to Brasilia wygrała :x zaraz laski się ogarną, prowadziły cały set i w końcówce oddały, lecimy!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
NHL pre :
Senators +1,5 @1,55 trochę przegieli z kursem Ottawa naprawdę fajnie gra w tym sezonie swoją drogą over w meczu też raczej pęknie.
Flyers OT @1,95 obrona Jets - szpital , swoją drogą grają straszny piach.
Flames +1,5 @1,60 Caps pewni PO, Flames świetni na wyjazdach ostatnio, mecz na styku dla mnie.
Sabres +1,5 @1,55 goście bez Malkina i popsypaną obroną. Szable przyzwoicie w tym sezonie. Bez wysokich porażek ostatnio z pigwinami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom