>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
R 367

romeo12345

Użytkownik
Dawid, to poszukaj na forum tematów ludzi którzy grali kursy 1,1-1,3. I zobacz czy któryś z nich się na tym dorobił. Odrazu Ci powiem, że żadna osoba nie zarobiła na graniu takich kursów. Zapytaj 100 doświadczonych graczy czy wolą zagrać jedynki w meczu z kursami 1,2-3 czy 2,2-2,4. Gwarantuje Ci, ze większość wybierze kurs 2,2 a nie 1,2. Ta większość którą nazywasz tempakami. A jak dla Ciebie value to kurs 1,1 to szkoda słów.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Uuu, to może zamiast odrobimy to jutro, powiem że odrobimy to do końca miesiąca ;)
Polej kielonka, przyda się na dobre spanie po tych emocjach ;)
Spokojnie, nie ma się co grzać. Akurat dziś wszedłem w systemie na ostatni etap i wypadło na dzień w którym prawie nic nie trafiłem.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Romeo ale nie w tym rzecz ???? To nie jest sedno sprawy. Sedno to fakt, że nawet w takim niskim kursie możesz znaleźć value. Co prawda, znacznie łatwiej jest to zrobić w kursie 3.50
 
domell 454

domell

Użytkownik
Dawid, to poszukaj na forum tematów ludzi którzy grali kursy 1,1-1,3. I zobacz czy któryś z nich się na tym dorobił. Odrazu Ci powiem, że żadna osoba nie zarobiła na graniu takich kursów. Zapytaj 100 doświadczonych graczy czy wolą zagrać jedynki w meczu z kursami 1,2-3 czy 2,2-2,4. Gwarantuje Ci, ze większość wybierze kurs 2,2 a nie 1,2. Ta większość którą nazywasz tempakami. A jak dla Ciebie value to kurs 1,1 to szkoda słów.
Jakiś czas temu próbowałem wytłumaczyć to komuś innemu. Przeczytaj UWAŻNIE i dopiero zabieraj głos.
https://forum.bukmacherskie.com/f98/jak-typuja-zawodowi-typerzy-pilki-noznej-143165.html#post6336342
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dawid, to poszukaj na forum tematów ludzi którzy grali kursy 1,1-1,3. I zobacz czy któryś z nich się na tym dorobił. Odrazu Ci powiem, że żadna osoba nie zarobiła na graniu takich kursów. Zapytaj 100 doświadczonych graczy czy wolą zagrać jedynki w meczu z kursami 1,2-3 czy 2,2-2,4. Gwarantuje Ci, ze większość wybierze kurs 2,2 a nie 1,3. Ta większość którą nazywasz tempakami. A jak dla Ciebie value to kurs 1,1 to szkoda słów.
Jeeezu przerażasz mnie człowieku ????
Co Ty pieprzysz ? Ja nie twierdze, że granie 1.1 - 1.30 na pałe jest dobrym pomysłem, bo nie jest tak jak i granie kursu 2.2 - 2.4 na pałe ????
a to, że ktoś nie wychodził na 1.10 na plus to co mnie to obchodzi? ???? równie dobrze mogę podać przykład, że jest wiele tematów gdzie ludzie grając 2.20 - 2.40 nie wychodząca na plus.
Jakie jedynki co Ty gościu tworzysz? ???? nie gra sie w bukmacherce jedynki o ile mi wiadomo, tylko gra sie na drużyne/zawodnika ????
Value to nie kurs 1.10!!!!!!!!!!!!!!!!!! kur..a czy ja jestem na lekcji gimnazjalnej? ???? value to może być kurs 1.10 ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Romeo ale nie w tym rzecz ???? To nie jest sedno sprawy. Sedno to fakt, że nawet w takim niskim kursie możesz znaleźć value. Co prawda, znacznie łatwiej jest to zrobić w kursie 3.50
Jak już o tym gadamy to moim zdaniem najłatwiej znajdywać value na kursie 1.90 na linii. Wtedy jeszcze nie wchodzi w gre marża

bo przykładowo do kursu 1.05 na przeciwny typ buk daje jakieś 10, zamiast 20 ???? bo w gre wchodzi już marża

do 1.90 nie gramy z marżą tak naprawdę. Jeśli gramy w bukach niskomarżowych mamy praktycznie 1.94 zamiast 2.00 i tutaj najlepiej szukać value

najłatwiej w sensie bo value można znaleźć i w 1.01 co sprawą jest oczywistą
 
K 29

kiczny

Użytkownik
DawidBARCA 2015r:
Francja + Włochy -1.5 (1.63) MarathonBet
i można w to wjeżdżać tirami, lokatowy dubel absolutnie.
Włochy i Francja obecnie dwie absolutnie najlepsze drużyny Europy, myślałem, że Rosja będzie wstanie coś pokazać, ale to jednak nie ten poziom zupełnie. Włosi tworzą obecnie monolit, świetną drużynę + mają zdecydowanie najlepszego atakującego świata, który kończy absolutnie wszystko i Kubańczyka Juantorene, który z lewego również jest nie do zatrzymania. Słownie nawet się nie obejrzy jak zbierze grube baty, to nie ten poziom.
Podobnie sytuacja wygląda w drugim półfinale, Francja to drużyna kosmiczna i kolejny turniej z rzędu to potwierdza. Genialna, szybka gra + kosmiczne serwisy rozbijają każdą drużynę po kolei, Bułgaria nie ma tutaj żadnych argumentów absolutnie.
&quot;
z tego co pamiętam Francja nie ugrała,a Wlochy nie wiem,ale dubel w du...
a kurs na pojedynecze zdarzenie tez byl 1.30 i co?
BUK TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA. Nawet 1.01 nie wchodzi,i nie ma czegoś takiego jak nie ma szans,a przyklad DawidaBarcy,ze jakby na niego dali 1.01 w starciu z Djokiem jest nie na miejscu, bo z profesjonalistami dają buki 1.01 wiec tutaj by nie dal kursu bo za darmo NIE MA NIC u buka.
1.30 na USA z PL też nie dadzą,więc porównania nie mają sensu.
ps. do tej pory tej &quot;lokaty&quot; ???? nie rozliczył.
https://forum.bukmacherskie.com/f32/mistrzostwa-europy-mezczyzn-2015-bulgaria-i-wlochy-09-10-18-10-a-125722-6.html#post5690906
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Mówiac jedynki miałem.na myśli pierwszy z dwóch kursów czyli 1,2 albo 2,2. Jezu gościu:)
Domell i Dawid. To wy szukajcie i grajcie sobie te wasze value po kursach 1,2 a ja jak i wielu innych zostaniemy przy graniu kursów od 2 w góre;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Flipkens @ 3,25

Przedłuża wymiany, wystarczy kilka razy przebić i sa błędy Brady. A jak sie juz zmieni jej kierunek to się mota bardzo. Jak dla mnie warto.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Mówiac jedynki miałem.na myśli pierwszy z dwóch kursów czyli 1,2 albo 2,2. Jezu gościu:)
Domell i Dawid. To wy szukajcie i grajcie sobie te wasze value po kursach 1,2 a ja jak i wielu innych zostaniemy przy graniu kursów od 2 w góre;)
Nie chodzi o to co kto gra, tylko o to jaka jest TEORIA.
Gdyby nie to że mody zaraz usuną posta to podesłał bym Ci pokaz gry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
BUK TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA. Nawet 1.01 nie wchodzi,i nie ma czegoś takiego jak nie ma szans,a przyklad DawidaBarcy,ze jakby na niego dali 1.01 w starciu z Djokiem jest nie na miejscu, bo z profesjonalistami dają buki 1.01 wiec tutaj by nie dal kursu bo za darmo NIE MA NIC u buka.
1.30 na USA z PL też nie dadzą,więc porównania nie mają sensu.
Po chu. to w ogóle cytujesz? co to ma wspólnego z dyskusją? jasna sprawa, że typy były napisane pod wpływem emocji i nie tłumacze tutaj nikomu, że istnieje coś takiego w bukmacherce jak nie ma szans ???? bo byłbym debilem gdybym coś takiego twierdził ????
Przykład jest na miejscu a buki są takimi profesjonalistami, że dają 1.35 na Dynamo z Arkasem na wyjeździe i prezentują pieniążki DawidowiBarcy już od wielu lat co DawidBarca już wiele lat w dziale siatkówki udowadnia ????
i kto korzysta ten korzysta, po prostu. a kto spuszcza się nad magią buka to jego sprawa ????
Porównanie ma sens, bo jest to porównanie teoretyczne człowieku ???? Oczywiście, że i w realnym świecie zdarzają sie babole które są porównywalne do USA z Polską po 1.30 i trzeba takie babole wyłapywać i wykorzystywać
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
ja pierdole musze powiedzieć
dawid nie ma sensu...
value &gt; 1
value - prawdopodobieństwo zdarzenia * kurs
barca - iskra opole
szacuje 98% barca wygra 2% remis 0% iskra
98% * 1.05 &gt; 1 więc warto zagrać na barce bo jest value
podstawy...
matematyczne szanse to 33% na barce 33 na remis i 33 na iskre
ale matematyka w tym momencie nie gra!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom