>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Rozliczyli wam zakład na zwycięstwo Herbertów? Bo mi wisi cały czas.

Jenkins/Pasha @2,1 Bet365

Ich rywale odpadli dzisiaj z singla, raczej nie będą tutaj siedzieć na debla w jakimś ITF-ie ???? Z góry mówię, że typ tylko na wyczucie, więc stawka niższa.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Brno - Jihlava
Brno gol przed 80 @ 2,10
365
Zobaczcie sobie jak Brno gra u siebie i jak Jhlava robi wyjazdy. Poza tym Jihlava mecz o wszystko będzie miała w przyszłej kolejce, więc grą o utrzymanie nie kierowałbym się tutaj. Jeszcze jedno, Brno w defensywie różne roszady, podstawa to na pewno nie jest. Ofensywa wygląda bez absencji.

75&#39; Brno na 1-1. ✅✅
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
Pierwszy gol przed 80 minutą @ 2,00
365

2 liga austriacka i po czerwonej kartce dla obu drużyn, co tu może z tego wyniknąć? Goście co prawda bez dwóch top scorerów, ale jak na tak ogórkową lige to chyba nie jest wielka przeszkoda.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
I czym tutaj się kierujesz? Mecz jeszcze się nie zaczął więc nawet nie ma jeszcze jak spojrzeć co kto dzisiaj prezentuje. Bielsko 4 porażki, załamanie nerwowe od czasu gdy Ruch wziął górną ósemkę. 7 absencji w składzie w tym główne pozycje kapitana i rozgrywacjącego. Czyli Sokołowski, Chmiel. Kontuzje mięśniowe Mójty i Szczepaniaka.
Jak dla mnie patrząc pre, przed meczem nie wychodzi nic innego jak Korona nawet z brakiem Cabrery.
Korona +0,25 @ 1,850
365
50% Wygrana
/ 50% ZWROT

Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
Pierwszy gol przed 80 minutą @ 2,00
365

2 liga austriacka i po czerwonej kartce dla obu drużyn, co tu może z tego wyniknąć? Goście co prawda bez dwóch top scorerów, ale jak na tak ogórkową lige to chyba nie jest wielka przeszkoda.
⛔⛔ Zabrakło życia, jeszcze murzyn 30 sekund przed końcem przedziału marnuje sporą okazje.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Doyle kopia z poprzedniego sezonu, w Polsce będzie nawalał w Anglii kozak . Powinni mu w kontrakcie walnąć zapis max 2 ligi i Gp.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Alez swietne polfinaly debla sie zapowiadaja w Madrycie. Tylko mam nadzieje, ze Kontinen z Peersem awansuja jeszcze
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Co to w ogóle za porównanie?
Napisałem, że jedzie to samo co w poprzednim sezonie, gdzie tu masz porównanie? ???? Wiem jak jest poziom w Anglii, dla mnie dziwne jest to, że Falubaz nie widzi problemu w ilości startów tego grajka:p.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Rumunia ,1 liga sts

DINAMO BUCUREȘTI - VIITORUL CONSTANŢA

Dinamo powyżej 2,5 gola kurs 3

jakiś dziwny ten mecz ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
DINAMO BUCUREȘTI - VIITORUL CONSTANŢA powyzej 3,5 bramki @1,16 za kafla
mi on coś może łamakiem walić, dla gości mecz o nic a gospodarze mogę jeszcze wskoczyć na podium.

Tym bardziej, że goście z karnego też trafili ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom