>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Rozliczyli wam zakład na zwycięstwo Herbertów? Bo mi wisi cały czas.

Jenkins/Pasha @2,1 Bet365

Ich rywale odpadli dzisiaj z singla, raczej nie będą tutaj siedzieć na debla w jakimś ITF-ie ???? Z góry mówię, że typ tylko na wyczucie, więc stawka niższa.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Brno - Jihlava
Brno gol przed 80 @ 2,10
365
Zobaczcie sobie jak Brno gra u siebie i jak Jhlava robi wyjazdy. Poza tym Jihlava mecz o wszystko będzie miała w przyszłej kolejce, więc grą o utrzymanie nie kierowałbym się tutaj. Jeszcze jedno, Brno w defensywie różne roszady, podstawa to na pewno nie jest. Ofensywa wygląda bez absencji.

75&#39; Brno na 1-1. ✅✅
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
Pierwszy gol przed 80 minutą @ 2,00
365

2 liga austriacka i po czerwonej kartce dla obu drużyn, co tu może z tego wyniknąć? Goście co prawda bez dwóch top scorerów, ale jak na tak ogórkową lige to chyba nie jest wielka przeszkoda.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
I czym tutaj się kierujesz? Mecz jeszcze się nie zaczął więc nawet nie ma jeszcze jak spojrzeć co kto dzisiaj prezentuje. Bielsko 4 porażki, załamanie nerwowe od czasu gdy Ruch wziął górną ósemkę. 7 absencji w składzie w tym główne pozycje kapitana i rozgrywacjącego. Czyli Sokołowski, Chmiel. Kontuzje mięśniowe Mójty i Szczepaniaka.
Jak dla mnie patrząc pre, przed meczem nie wychodzi nic innego jak Korona nawet z brakiem Cabrery.
Korona +0,25 @ 1,850
365
50% Wygrana
/ 50% ZWROT

Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
Pierwszy gol przed 80 minutą @ 2,00
365

2 liga austriacka i po czerwonej kartce dla obu drużyn, co tu może z tego wyniknąć? Goście co prawda bez dwóch top scorerów, ale jak na tak ogórkową lige to chyba nie jest wielka przeszkoda.
⛔⛔ Zabrakło życia, jeszcze murzyn 30 sekund przed końcem przedziału marnuje sporą okazje.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Doyle kopia z poprzedniego sezonu, w Polsce będzie nawalał w Anglii kozak . Powinni mu w kontrakcie walnąć zapis max 2 ligi i Gp.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Alez swietne polfinaly debla sie zapowiadaja w Madrycie. Tylko mam nadzieje, ze Kontinen z Peersem awansuja jeszcze
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Co to w ogóle za porównanie?
Napisałem, że jedzie to samo co w poprzednim sezonie, gdzie tu masz porównanie? ???? Wiem jak jest poziom w Anglii, dla mnie dziwne jest to, że Falubaz nie widzi problemu w ilości startów tego grajka:p.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Rumunia ,1 liga sts

DINAMO BUCUREȘTI - VIITORUL CONSTANŢA

Dinamo powyżej 2,5 gola kurs 3

jakiś dziwny ten mecz ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
DINAMO BUCUREȘTI - VIITORUL CONSTANŢA powyzej 3,5 bramki @1,16 za kafla
mi on coś może łamakiem walić, dla gości mecz o nic a gospodarze mogę jeszcze wskoczyć na podium.

Tym bardziej, że goście z karnego też trafili ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom