>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
adam92 266

adam92

Użytkownik
mi on coś może łamakiem walić, dla gości mecz o nic a gospodarze mogę jeszcze wskoczyć na podium.

Tym bardziej, że goście z karnego też trafili ;)
mi tam obojetnie aby bramka wpada w 2 polowie i bede rozliczal
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Napisałem, że jedzie to samo co w poprzednim sezonie, gdzie tu masz porównanie? ???? Wiem jak jest poziom w Anglii, dla mnie dziwne jest to, że Falubaz nie widzi problemu w ilości startów tego grajka:p.
Zestawienie ligi polskiej i angielskiej obok siebie. To jest porównanie.
Nie sądzę żeby w tym przypadku chodziło o ilość startów, a raczej o umiejętności. To, że w jednym sezonie wystrzelił nie oznacza, że jest to lider zespołu.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
a dlaczego nie :v?
Typu nie neguje ale co ci daje h2h 99-2010? Ciekawostka nic więcej a nie żaden argument.
PS. 0:1


@Sędzia w Krakowie przypomniał sobie że ma imprezę na 23 i musi jechać się ogarnąć :cool::cool:
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Żilina - Skalica
Żilina @ 2,10
Dla Żiliny to już ostatni dzwonek, żeby powalczyć o puchary. W pucharze krajowym wygrał Trencin przeciwko Slovanowi, a więc prawdopodobnie obecne miejsce da im puchary, choć tego nie sprawdziłem i nie jestem pewny. Tak czy siak z latarnią ligi powinni dać radę i obronić to miejsce jakie mają przed Dunajską Stredą. Goście z jakąś dziwna linią defensorów, Żilina w ofensywie bez problemów.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tez ogladam ale mam wrazenie, ze dzisiaj nie dadza rady. SPodziewalem sie calkowitej dominacji, tymaczasem Ruski graja tak na pol gwizdka
Dobrze przewidziałeś ;&gt; ruskie przeważali ale nic z tego nie wynikło ehh⛔⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nancy - Evian

over 0,5 gola w meczu 1,30 Styś

Kurs na podbicie, ale to trzeba zagrać. Mecz mega ważny, dla Evian walka o pozostanie w Ligue 2. Nancy walczy o wygranie Ligue 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Żilina - Skalica
Żilina @ 2,10
Dla Żiliny to już ostatni dzwonek, żeby powalczyć o puchary. W pucharze krajowym wygrał Trencin przeciwko Slovanowi, a więc prawdopodobnie obecne miejsce da im puchary, choć tego nie sprawdziłem i nie jestem pewny. Tak czy siak z latarnią ligi powinni dać radę i obronić to miejsce jakie mają przed Dunajską Stredą. Goście z jakąś dziwna linią defensorów, Żilina w ofensywie bez problemów.
Żilina 1-0 także ✅

Metz - Tours
Metz rejs 9 rożnych @ 2,20
365
Wynik dobry do robienia rożnych. Cisnęli ich po stracie bramki co statystyki potwierdzają to nie powinni mieć problemu z 4 rożnymi przez tyle czasu. Jak chcą od września mierzyć się z PSG czy innymi Lyonami to tutaj must win do zrobienia jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Dobrze przewidziałeś ;&gt; ruskie przeważali ale nic z tego nie wynikło ehh⛔⛔
Czesi grali zespolowo, jak bronili to wszyscy, kazdy wiedzial za co jest odpowiedzialny a ruski jakby *za bardzo chcieli* i widac ze niezbyt zgrani sa jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom