>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Patrząc przez 35 minut na spotkanie, to PBB ma szczęście, że nie gra dzisiaj Cabrera, już powinni przegrywać.
Mówisz masz :spokodfhgfh: +0,25 azjan czyli nawet przy ewentualnym remisie jest się do przodu. A tak już poza typami, szkoda Górali. Niesamowicie się posypali, na takim przykładzie dopiero widać co to znaczy psychika w futbolu. Bo chyba nie powie mi ktoś, że nagle zapomnieli jak się gra w piłkę?
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
A mowilem sobie nie tkne dzialowych betow....pedlowy 7-4...7-9 ^^ finezja w ataku i wieksze mozliwosci egh po frytkach

E: kwintesencja 13-14...16-14 blazenada w ***
Hipokryta ???? jak komus wypominasz plakanie, to sam sie pierw ogarnij

Dla Waszego dobra skonczcie z ta siatka plazowa, dzien w dzien jest cos nie tak tam.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Hipokryta ???? jak komus wypomimasz plakanie, to sam sie pierw ogarnij

Dla Waszego dobra skonczcie z ta siatka plazowa, dzien w dzien jest cos nie tak tam.
Ja na tym nie raz ładnie zarobiłem. Kiedy już chciałem kończyć z hazardem to obstawiłem siatke plażową i znowu fortuna wróciła i wyszedłem na niezły plus. Ale teraz ci dwaj debile to mnie wkurzyli, nie wierze, że o tak przegrali.

Metz + Linz + Djoko @2,1 Bet365

Nie wiem co tu moze nie wejść
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Hipokryta ???? jak komus wypominasz plakanie, to sam sie pierw ogarnij

Dla Waszego dobra skonczcie z ta siatka plazowa, dzien w dzien jest cos nie tak tam.
W każdej dyscyplinie zawsze wszystko wchodzi? ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Sokol Hradec Kralove II v Slavoj BK Litomerice @ Poniżej 128,5 pkt - 1,83 Bet365
Stosunkowo długo rozgrywają i też sporo nieskuteczności. Wynik z pierwszej kwarty nie powinien już się powtórzyć.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Brno - Jihlava
Brno gol przed 80 @ 2,10
365
Zobaczcie sobie jak Brno gra u siebie i jak Jhlava robi wyjazdy. Poza tym Jihlava mecz o wszystko będzie miała w przyszłej kolejce, więc grą o utrzymanie nie kierowałbym się tutaj. Jeszcze jedno, Brno w defensywie różne roszady, podstawa to na pewno nie jest. Ofensywa wygląda bez absencji.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
W każdej dyscyplinie zawsze wszystko wchodzi? ????
nie mówie że w którejś wchodzi, ale co dzień na tym turnieju w Sochi coś leży i kwiczy, nie mówie tego tylko na moim przykładzie, ale jak leży Roger, który cały poprzedni sezon miał skuteczność siaty na poziomie 70% jak nie lepiej, to może ten turniej lepiej już odpuścić??
co dzień są tam &quot;niespodzianki&quot; i wielkie zdziwienia, ja już dość tam przegrałem
 
jajczak 236

jajczak

Użytkownik
Brno - Jihlava
Brno gol przed 80 @ 2,10
365
Zobaczcie sobie jak Brno gra u siebie i jak Jhlava robi wyjazdy. Poza tym Jihlava mecz o wszystko będzie miała w przyszłej kolejce, więc grą o utrzymanie nie kierowałbym się tutaj. Jeszcze jedno, Brno w defensywie różne roszady, podstawa to na pewno nie jest. Ofensywa wygląda bez absencji.
Też się nad tym zastanawiam, ale to mnie powstrzymuje :
http://forum.bukmacherskie.com/attachment.php?attachmentid=16320&amp;amp;stc=1&amp;amp;d=1462554527
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
nie mówie że w którejś wchodzi, ale co dzień na tym turnieju w Sochi coś leży i kwiczy, nie mówie tego tylko na moim przykładzie, ale jak leży Roger, który cały poprzedni sezon miał skuteczność siaty na poziomie 70% jak nie lepiej, to może ten turniej lepiej już odpuścić??
co dzień są tam &quot;niespodzianki&quot; i wielkie zdziwienia, ja już dość tam przegrałem
A ty dalej to obstawiasz i się żalisz na forum
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
W szczególności Herbert mega forma. Bracia grali poczciwie, ale na bezbłędność francuzów nie mogli nic poradzić
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Panowie w unibet jestem od niedawna i w sumie 1 raz skorzystałem z opcji zamykania, pisze &quot;wypłacono&quot; a na buku kaski niema, odrazu wypłaciło na konto czy ja kto jest?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom