>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
KR-Haukar over 148,5 bet365 live 1,83

pre linia 161,5 w poprzednich dwoch meczach tez niemrawo grali w 1q pozniej strzelanina... warto.


e: do tego

Luczak/Polmans @ 2,05 bet365 live

Michon poza singlem odpadł w 1rundzie. gra z jakims kolezka z francji 19letnim nie wroze im nic dobrego w tym meczu ;]

e: matilebron tak Halys 19lat dla mnie sredniak z rankiem 202 z tego co google podpowiada :p tak czy siak warto po takim kursie na pewno ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dubel leci:

Modena (+1:5 seta) @ 1.50 siata Wlochy
Albert Ramos Vinolas @ 1.33 Tenis

@ 2.00 Bet365
✅✅✅✅

Łatwa kasa.


Coś czuję, że O&#39;Sullivan dzisiaj odpadnie z MŚ. Hawk gra dobrze, powinien wytrzymać ciśnienie. Jeżeli Osa nie włączy swojego maxa to poleci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lapentti musiał nieźle zarobić na fixach, że go stać na taki strój. Butki, czapka, koszulka, spodenki chyba też z Nike, widać, że wszystko nówki ????
Tam każdy challengerowiec żyje jak król, a ludzie się łudzą, że dorobili się na turniejach z pulą nagród +50k ????
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
KR-Haukar over 148,5 bet365 live 1,83

pre linia 161,5 w poprzednich dwoch meczach tez niemrawo grali w 1q pozniej strzelanina... warto.


e: do tego

Luczak/Polmans @ 2,05 bet365 live

Michon poza singlem odpadł w 1rundzie. gra z jakims kolezka z francji 19letnim nie wroze im nic dobrego w tym meczu ;]
Halys koleżka 19-letni? ???? Na pewno lepszy zawodnik niż Michon, ale typu nie neguję.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dlaczego w każdym swoim poście obrażasz jakiegoś zawodnika? Jakbyś był lepszy to bys grał zamiast nich.
Opłać mi wyjazd za rok na ten czelek to z taką samą obsadą zamiatam :cool:
Tam każdy challengerowiec żyje jak król, a ludzie się łudzą, że dorobili się na turniejach z pulą nagród +50k
Ciekawe czy jest w stanie zrobić coś jeszcze dziś ???? .
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Kto strzeli 2 gola Harry Kane 5,10 @ bet365
albo Harry Kane strzeli 3,25 @bet365
Chłop 24 bramki prowadzi w klasyfikacji strzelców ciągle walczy z Aguero i Vardymi o koronę króla strzelców a Totenham ciągle ciśnie, za drobne można spróbować.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Keflavik Kobiety @ 1.53
Keflavik Kobiety -1 @ 2.5
Bet365

Spotkanie czwartej drużyny ligi z latarnią. 16;1 w strzałach (67-33% posiadania). Kobiety, więc nie szaleję ze stawką.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Uuuuu, grałem Tottenham w trebelku, wszystko weszło i zamknąłem w 56 minucie. Nie lubię w angielskiej przewagi jedną bramką w końcówkach właśnie dlatego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom