>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
muze odszczekac braci zverev bo wygrali ... fog to jednak klaun.... krowa sie nie myli...

modena bet365 @ 1,66 ✅ szykuje sie kozak final

e; jak ktos chce modene ogladac i ma polsat cyfrowy kanal 400 leci live na raisport1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 1,8K

patced

Użytkownik
ja mam taki kurs na 3 seta, zaraz na początku złapałem jak Trento pierwszy punkt zdobyło.
bo oczywiscie chodzilo o 3 set haha ????

zreszta kto obserwuje to wdzial ze o tej godzinie to trzeci set grali ! :grin:

E: Leci modena 4set po bet365 2,0 tez duzo...serwuje trento 0-0 ✅

oj zacieram rence na final / bruno pokazal mlodemu ze musi sie uczyc sporo jeszcze
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Carpi - empoli 1 @1.72 bet365 kartka czerwona empoli chłopaki walczą o utrzymane wygrać musz
Hahaha ale jajca w Krakowie bramkarz termlici strzela gola
✅✅✅ jakimś cudem wepchneli to do bramki ale oczy bolały jak się na to patrzyło
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Lapentti musiał nieźle zarobić na fixach, że go stać na taki strój. Butki, czapka, koszulka, spodenki chyba też z Nike, widać, że wszystko nówki ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
O 19:15 zaczyna się czwarte spotkanie półfinałowe w siatkarskiej lidze włoskiej pomiędzy Trentino a Modeną.

Jeżeli w pierwszym składzie wyjdzie Nemanja Petric (numer 4&#39;) zamiast Milosa Nikica to proponuje zagrać po zawyżonym kursie Modenę w Marathonbet po 2.30.

Ewentualnie Modena +1.5 seta w Bet365 po 1.50 lub Marathonbet po 1.61. - Coś mi się wydaje, że dzisiaj N&#39;Gapeth i spółka skończą tę zabawę.
Finał Lega Pallavolo: DHL Modena - Sir Safety Perugia ▶ Kto by się spodziwał... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom