>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ten over z kosza, co ktoś podawał to połapany 143.5, jeszcze goście po @9.00 i trafili goście w ostatniej sekundzie trójkę i po 70:70. Może się uda i dwa bety wlecą ;)
 
perek99 26,5K

perek99

Użytkownik
widzieliście jak oni te auty wybijają? 20 sekund nie wie gdzie rzucić, co za śmieszna liga, mistrzem Leicester a Tottenham v-ce

śmiech na sali ????
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Kto strzeli 2 gola Harry Kane 5,10 @ bet365
albo Harry Kane strzeli 3,25 @bet365
Chłop 24 bramki prowadzi w klasyfikacji strzelców ciągle walczy z Aguero i Vardymi o koronę króla strzelców a Totenham ciągle ciśnie, za drobne można spróbować.
⛔⛔
Kompromitacja haha, niech się cieszą bo jeszcze mogli przegrać. Współczuje wszystkim co mieli Toty na kuponach :;/:
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie przesadzaj. Nie oglądałem dzisiejszego meczu, ale oni akurat grają najlepszą piłkę w Anglii.
Najlepszą piłkę? Chyba z ogórkami, co dzisiaj pokazali zresztą. Drużyna podobna mentalnie do Arsenalu co roku wymieniania w gronie faworytów, w czubie cały sezon a i tak ich zawsze wszyscy wydymają na koniec i lądują poza podium.
 
perek99 26,5K

perek99

Użytkownik
Dla mnie szok, by mając 1:1 u siebie z takimi drwalami jak West Brom nie potrafić ich w ostatnich 10-15 minutach przycisnąć

a jak pisałem auty to parodia, kolesie z Tottenhamu przez 20 sekund nie wiedzieli gdzie podać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom