>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Z drugiej strony - czy Heat są w stanie zagrać kolejną tak żenującą kwartę? Ta przewaga urosła tylko na wbijaniu się na linię Hornets i impotencji rzutowej w drugiej kwarcie.
Obawiam się jednak, że te 9 punktów to już wystarczająca przewaga, którą mogą kontrolować, no ale mam nadzieję, że się mylę.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ja tam nic nie pisałem o lokacie, wahałem się i ostatecznie zaryzykowałem.
W każdym razie - mecz się nie skończył, najwięcej było -18, ale już wracamy do stanu HT.
W prostych żołnierskich słowach - grać, grać, ***** mać.
1 POSSESSION GAME!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Najbardziej bolą 4 faule Whiteside&#39;a.
Hassan poza pomalowanym nie jest tak efektywny w defensywie, ale i tak ze swoimi długimi łapskami straszy blokiem.
Teraz wszedł Dramare i 6 z ostatnich 9 punktów Hornets to jego wina ????.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Moim zdaniem z -8 już nie wrócą.
Zszedł Hassan - defensywa zamrożona przez Dramare. Zszedł Wade - piłka stoi, ofensywa umiera.
Oczywiście dałbym wiele, żeby Wade wszedł w god mode, JJ trafił jakieś 4/4 3-pointery przez ręce, Deng zatrzymywałby Walkera, no ale... ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
No ale jak nie widzą sędziowie faulu ofensywnego Kemby, co daje +7 to spoko :]
Teraz mogło być -3 ;).
Ogólnie moim zdaniem sędziowanie żenujące w PO.
Teraz też przecież Deng faulowany przy zbiórce ????
Co odjebali Heat z tymi ofensywnymi zbiórkami Courtneya?
 
verno 735,3K

verno

Znawca - Hokej
Ogladam nutki ale ze przerwa odpaliłem koncowke Heats ogolnie dobra defensywa ale zbiorki chyba to przegraly ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Byłem już pogodzony, no ale po czymś takim to jednak człowiek się wkurwia. Courtney Lee zbiera po swoim rzucie, a potem wygrywa jeszcze pozycję o zbiórkę. Courtney Lee, shooting guard, walczący o zbiórkę z Whitesidem i Dengiem. Nieźle *****.
 
verno 735,3K

verno

Znawca - Hokej
Byłem już pogodzony, no ale po czymś takim to jednak człowiek się wkurwia. Courtney Lee zbiera po swoim rzucie, a potem wygrywa jeszcze pozycję o zbiórkę. Courtney Lee, shooting guard, walczący o zbiórkę z Whitesidem i Dengiem. Nieźle *****.
To jest najgorsze jak już się pogodzisz z przegrana potem comeback daja nadzieje i rypia w koncowce ???? uczucie jakbys przegral 2x więcej ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Żebyś wiedział ;). Tętno przyśpiesza, serce mocniej bije... przecież mieli nawet -3 i nie wpadła trójka Richardsona... po czym Deng był faulowany przy zbiórce, ale to już inny temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom