>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
perek99 26,5K

perek99

Użytkownik
Celta powyżej 4,5 rożnego : robią 4 i 20 minut na rożnego ????
Tottenham powyżej 9,5 rożnego : robią 9 i przez ostatnie 20 minut tylko 1 ???? (mimo, że wynik niekorzystny)
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
KR-Haukar over 148,5 bet365 live 1,83✅

pre linia 161,5 w poprzednich dwoch meczach tez niemrawo grali w 1q pozniej strzelanina... warto.


e: do tego

Luczak/Polmans @ 2,05 bet365 live✅

Michon poza singlem odpadł w 1rundzie. gra z jakims kolezka z francji 19letnim nie wroze im nic dobrego w tym meczu ;]

e: matilebron tak Halys 19lat dla mnie sredniak z rankiem 202 z tego co google podpowiada :p tak czy siak warto po takim kursie na pewno ! ????
izi:cool::cool::cool: wiecie gdzie repute klepać :grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
KR-Haukar over 148,5 bet365 live 1,83

pre linia 161,5 w poprzednich dwoch meczach tez niemrawo grali w 1q pozniej strzelanina... warto.


e: do tego

Luczak/Polmans @ 2,05 bet365 live

Michon poza singlem odpadł w 1rundzie. gra z jakims kolezka z francji 19letnim nie wroze im nic dobrego w tym meczu ;]

e: matilebron tak Halys 19lat dla mnie sredniak z rankiem 202 z tego co google podpowiada :p tak czy siak warto po takim kursie na pewno ! ????
dzieki za typy ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Też mam rozliczone na plus :]
Kurde, jak widzicie Heat dziś? Miałem iść według sekwencji G4 Hawks, G4 Heat, ale po tym co wczoraj zrobiła Atlanta waham się i to bardzo...
 
wall 365

wall

Użytkownik
Zaraz mecz się zaczyna:
Anzoategui - Tryjilanos // Wenezuela 23:45
Typ powyzej 2.5 bramki do przerwy kurs 8.00
Polecam ????
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Chicago blackHawks - St.Louis Blues 1 OT @ 1.90 bet365 mimo ogromnej sympatii dla nutek ogromnej nienawiści do jastrzębi muszę iść za rozumem a St.Louis to zawsze była ekipa regular season w ważnych momentach brakuje im chłodnej głowy a wyrachowania niestety nie brakuje ubiegłorocznym zwycięzcom stana. Serce za Blues pieniazki za Hawks. Szkoda że mecz tak późno bo będzie naprawdę Ciekawie
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Uwaga Lokata - Miami Heat -1.55 bet365
NBA. Można naprawdę grubiej
Fajna pierwsza kwarta, a potem:
https://www.youtube.com/watch?v=WBCXzq4jro4
Co gorsza - dają jeździć Linowi, podobnie jak w G3. Ja rozumiem, że takiemu zawodnikowi może wyjść mecz w serii, ale nie potrafić wyciągnąć z tego wniosków i gościa zneutralizować? Heat w drugiej kwarcie dostali identyczny wpierdol co w 3q G3 i obawiam się, że skończy się to podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom