>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
catalona 704

catalona

Użytkownik
Wisła Kraków o1.5 @ 3.75 Bet365
Wisła ostatnio dobrze dysponowana. Jest Brożek, Boguski, Wolski. Over&#39;owy zespół. Dziś też dość dobrze. Myślę, że warto. Mam też o1.5 na mecz, ale Zuchman już wstawił ten typ.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
O 19:15 zaczyna się czwarte spotkanie półfinałowe w siatkarskiej lidze włoskiej pomiędzy Trentino a Modeną.

Jeżeli w pierwszym składzie wyjdzie Nemanja Petric (numer 4&#39;) zamiast Milosa Nikica to proponuje zagrać po zawyżonym kursie Modenę w Marathonbet po 2.30.

Ewentualnie Modena +1.5 seta w Bet365 po 1.50 lub Marathonbet po 1.61. - Coś mi się wydaje, że dzisiaj N&#39;Gapeth i spółka skończą tę zabawę.
 
D 0

dutra

Gość
W meczu Wisły oczy bolą od tych błędów technicznych czy wyborów zagrań. Teraz to już nie mam pytań w ogóle ????
 
D 0

dutra

Gość
Wisła jednak zgarnia punkty ale co to znowu było, każdy inny piłkarz zagrałby na Małeckiego. Gol wpada po tej akcji ledwo bo nawet z tak bliska ciężko trafić w piłkę XD
E: chyba zgarnia punkty :cool:
e2: :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie jestem żadnym ekspertem snookera, ba, ten sport mnie w ogóle nie jara, ale zauważyłem, że Intragame ma 5,25 na Hawkinsa przy 9:7 :eek:. Dla porównania - całoroczny 2,1. Zagrałem, bo po takim kursie aż żal. Liczę, że sobie skontruję.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Wisła Kraków o1.5 @ 3.75 Bet365
Wisła ostatnio dobrze dysponowana. Jest Brożek, Boguski, Wolski. Over&#39;owy zespół. Dziś też dość dobrze. Myślę, że warto. Mam też o1.5 na mecz, ale Zuchman już wstawił ten typ.
✅✅

Wydaje mi się, że warto over 2.5 @2 w Krakowie
✅
Nie zmienia to faktu, że mecz kaleczny. Haha Termalica wyrównuje... :grin::grin::grin:
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Carpi - empoli 1 @1.72 bet365 kartka czerwona empoli chłopaki walczą o utrzymane wygrać musz
Hahaha ale jajca w Krakowie bramkarz termlici strzela gola
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Nie jestem żadnym ekspertem snookera, ba, ten sport mnie w ogóle nie jara, ale zauważyłem, że Intragame ma 5,25 na Hawkinsa przy 9:7 :eek:. Dla porównania - całoroczny 2,1. Zagrałem, bo po takim kursie aż żal. Liczę, że sobie skontruję.
surka mozna zrobic przeciez kozackiego ????
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Hehe, ktoś również wyłapał błąd całorocznego i połapał modenę w tym secie po kursie 10?
Było 22-21 dla Trento, a buk pokazał 23-20 i dało radę zagrać ????
 
perek99 26,5K

perek99

Użytkownik
Co wy się tak podniecacie, nie będzie Wisła każdego meczu wygrywać i tak utrzymanie mają już na 100%

wyprzedzają Górnik i Łęczną o 8 pkt (w sumie 9 pkt, bo lepszy bilans) zostały cztery kolejki czyli 12 pkt

Łęczna i Górnik jak zdobędą 6 pkt jeszcze to będzie cud ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom