>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Spróbuje dzisiaj rozłożyć Premier League na części pierwsze:cool:


1.Manchester Utd-Cardiff⚽Manchester Utd over 0,5 kartki⚽KURS:1,5⛔
2.Norwich-Newcastle⚽RR-handicap Newcastle +1⚽KURS:1,83✅
3.Southampton-Arsenal⚽Southampton over 4,5 RR⚽KURS:1,72✅
4.Swansea-Fulham⚽brak gola przed 27:00⚽KURS:1,83✅
5.Crystal Palace-Hull⚽ over 3,5 kartki⚽KURS:1,90✅
6.Liverpool-Everton⚽Everton over 4,5 RR⚽KURS:2,0✅

Kurs łączny 33,25 i tradycyjnie 100 zł.????
Teraz czekam do wieczora na meczyki.


Czyli najmniejszy kurs i jeden mecz zawalił sprawę chyba to jest to co wszyscy kochamy w tasiemkach ale mogę z czystym sumieniem ogłosić że Premier League rozłożyłem na łopatki
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Norwich-Newcastle
Typ: wygra Newcastle ( AH -1)
Kurs:4,50
Buk: Bet365


WYNIK 0-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔



Na początek osłabienia kadrowe w zespole Norwich nie zobaczymy Turnera ( 17/0) środkowego obrońcy, który nie gra już od dwóch spotkań oraz Howsona ( 16/2) środkowego pomocnika i jest on już nie obecny od dłuższego czasu. Newcastle nie pewny występu jest Cabaye ( pomocnik 19/7) na pewno nie zagra Cisse ( atak 15/1) zawodnik, który najczęściej wchodzi z ławki rezerwowej oraz nie obecny od dwóch spotkań Coloccini ( obrona 16/0). Newcastle po serii porażek 1-0 z Arsenalem, 1-0 z West Brom oraz 2-0 z Manchester City w ostatniej kolejce nabrał trochę świeżego powietrza w płuca pokonując na wyjeździe 1-3 West Ham. I jest to drużyna, która może w lidze nie jest w stanie zagrozić najlepszym, ale z ekipami z dolnej części tabeli radzi sobie dobrze. Stoke ( 14 miejsce) pokonali 5-1, Crystal Palace ( 16 miejsce) pokonali 3-0, West Brom ( 13 miejsce) pokonali 2-1, Cardiff ( 20 miejsce) pokonali 2-1 czy już wcześniej wspomniany West Ham (18 miejsce) 3-1. I Norwich będące na 12 miejscu, które dzieli tylko 5 pkt od strefy spadkowej też dla mnie zalicza się do słabszych zespołów Premier League. I tutaj nawet atut własnego boiska nie wiele pomoże Norwich, bo przecież u siebie grają bardzo przeciętnie mając 4 zwycięstwa 3 remisy i 4 porażki.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wczoraj na 6 spotkań Premier League- 5 trafionych typów co ostatecznie nie dało wygranego kuponu ale na pewno można uznać za dobry wynik. Próbuje i dzisiaj:cool:


1.Sunderlande-Stoke⚽Stoke over 4,5 RR⚽KURS:2,0⛔
2.Stuttgart-Bayern⚽under 3,5 gola⚽KURS:1,72✅
3.Heart-St.Mirren⚽2 DNB⚽KURS:1,61⛔
4.Marsylia-Valenciennes⚽1 połowa under 5 RR⚽KURS:1,95
✅

Dzisiaj małe AKO bo szczerze to nie mogłem nic ciekawego znaleźć. Łączny kurs 10,89 :grin:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Sheffield Utd-Peterborugh
Typ: wygra Peterborugh
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

MECZ PRZEŁOŻONY
ale na pewno bym trafił zaliczam na plus.:grin:
Kurs na gości jest mocno przesadzony. Fakt Peterborugh ostatnio zawodzi jednak to oni zajmują 7 miejsce w lidze z 45 pkt. gospodarze dopiero 21 mając 26 pkt. a porażka w przedostatniej kolejce z Noutts County ( 19 miejsce) najlepiej ukazuje, że droga do utrzymania się w lidze tego zespołu będzie długa i wyboista. Peterborugh jak już wcześniej wspomniałem ma kryzys, lecz zespołami z dolnej części tabeli radzi sobie dobrze. W przedostatniej kolejce pokonał Notts County ( 19 miejsce) a wcześniej Tranmere ( 18 miejsce). Dla czego dzisiaj nie miał by wygrać z Sheffield Utd. ?? Jeżeli chodzi o braki to Peterborugh zagra bez Tomlin ( atak 19/5) i jego zastąpi Ajose zawodnik, który może i mniej spędził czasu na boisku, to i tak ma 5 bramek. W składzie gospodarzy braknie Mcmahon ( obrona 23/0) opuścił klub, Doyle ( pomoc 26/2), i z mniej istotnych Brandy ( atak 14/0) oraz Cuvelier ( pomocnik 7/0)​
Mała wzmianka na temat singli które podaje. Jak widać ostatnio moje typy nie grzeszą skutecznością szczególnie porównując je do typów z AKO. I ma na to duży wpływ gra na wysokie kursy która ostatnio próbuje. Czemu tak robię ?? bo w miesiącu Styczniu ogólnie na pewno będę miał katastrofalny wynik ( mowa o typach z TYP DNIA) a więc może wysokim kursami pod ratuje styczeń a już na pewno nie wiele pogorszę. W lutym znowu wrócę do &quot;bezpiecznej&quot; gry a na razie radze jeżeli ktoś korzysta np. tak jak dzisiaj zastosować 2 DNB i szukać mniej ryzykownych alternatyw do typów które podaje​
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Joint Super Cup
Mecz: CSKA Moscow-Metalist Kharkiv
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365



⛔⛔⛔⛔




Kursy jakie zostały wystawione na to spotkanie jasno pokazują że jest to pojedynek w którym ciężko wskazać faworyta szczególnie że jest to okres przygotowań do rundy wiosennej dla obu drużyn. Mecz ten odbędzie się w ramach towarzyskiego turnieju Joint Super Cup. CSKA Moscow ( 5 miejsce) w Rosyjskiej Premier League, Metalist Kharkiv (3 miejsce) w Ukraińskiej Premier League. Ja widzę tu jednak małą przewagę Metalist. Turniej ten odbywa się w Izraelu gdzie Metalist przebywa na zgrupowaniu od 6 dni i odbywa treningi, CSKA przybyło do Izraela 2 dni temu. A klimat w tym regionie świata jest dość specyficzny i potrzeba trochę czasu aby się zaaklimatyzować a tego mieli więcej chłopaki z Ukrainy. Dodatkowo też patrzę na wcześniejszy sparing CSKA z Piastem Gliwice który zakończył się bez bramkowym remisem co akurat jest na minus dla CSKA. Obie drużyny na ten mecz maja desygnować najmocniejszy skład.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Legia Warszawa-Dolcan Ząbki
Typ: wygra Dolcan Ząbki
Kurs:6.5
Bukmacher: WilliamHill


⛔⛔⛔⛔

Typ jak na razie można pograć tylko na WilliamHill i polecam podejść do niego z dużą ostrożnością. Dzisiaj Legia rozegra dwa sparingi pierwszy z Widzewem Łódź a drugi właśnie z Dolcan. I jak na mojego nosa Legia w drugim meczu wyjdzie \&quot;młodzieżowcami\&quot; przykład ostatnio Lechii Gdańsk która dostała łupnia od Wart Poznań i Gryf Wejcherowo ale też grała dwa sparingi jednego dnia i właśnie na ten drugi mecz wchodziła rezerwami. Dodatkowo faktem przemawiającym za tym że ten drugi mecz będą obsługiwać młodzieżowcy jest to że sporo piłkarzy z pierwszego składu dzisiaj nie będzie mogło być testowanych Patryk Mikita,A.Wandzel,M.Cichocki,M.Żyro,J.Kosecki,M.Sag anowski, D.Junior .A to sprawia że Dolcan ma szanse wygrać ten sparing szczególnie że w innych latach grając przeciwko sobie w podobnych warunkach Dolcan wygrał 3-2 a drugi mecz zremisował 2-2. Szkoda że oferta na to spotkanie jest uboga
Pisząc analizę w mojej łapy dostał się skład desygnowany na ten mecz więc podaje:
Jałocha - Broź, Alan, Kalinkowski, Wawrzyniak - Guilherme, Łukasik, Pinto, Jagiełło - Efir, Dwaliszwili. Na ławce: Skaba, Tomasiewicz, Moneta, Kurowski, Arak.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
PODSUMOWANIE -MIESIĄC STYCZEŃ
Nowy rok i od razu minus i to duży.Mam nadzieje że reszta roku będzie tylko na zielono. Przyjmując zasadę która obowiązuje w konkursie TYP DNIA czyli każdy typ gramy równą stawką 100 j., mój wynik to -766j. I czas na kilka słów wyjaśnienia. Po podanym typie nr 15 jasne było dla mnie że Styczeń będzie delikatnie mówiąc kiepski. I nastąpiła zmiana strategi z typów bezpiecznych zacząłem dodawać typ z dużym kursem i dużym ryzykiem.Efekt-statystyk końcowych nie poprawiłem ale też nie wiele pogorszyłem. W miesiącu Lutym wracam do gry bezpiecznej i mam nadzieje że skutecznej.​


1. Gillingham – Wolverhampton Typ: over 2,5 Kurs: 1,82 ⛔
2. Numancia-Alaves Typ:wygra Numancia Kurs:1,80 ⛔
3. Al-Grahafa-FC Shalke 04 Typ: HA FC Shalke -2.0 Kurs: 1.68 ⛔
4. Shrewsbury-Leyotn Orient Typ: 1 DNB Kurs: 2,25 ⛔
5. Penafiel-Farense Typ: wygra Penafiel Kurs: 2,25 ✅
6. Iraklis-PAOK Typ: over 2,5 Kurs: 2,05 ⛔
7. Newcastel- Melbourne Melbourne Typ: wygra Melbourne V Kurs: 2,70 ⛔
8. Creteil-Chateauroux Typ: wygra Creteil Kurs: 2,05 ✅
9. Huelva-Sabadell Typ: wygra Huelva Kurs: 1.83 ⛔
10. Aston Villa – Arsenal Typ: kto wykona więcej RR ??Arsenal Kurs: 1,44 ✅
11. Fulham – Norwich Typ: brak gola przed 27:00 Kurs: 1,83 ⛔
12. Spotkania: Osasuna-Real Madrid Typ: kto więcej RR?? Real M. Kurs: 1,50 ⛔
13. Puszcza Niepołomice-Piast Gliwice Typ: HT/FT 2/2 Kurs: 3,0 ✅
14. Nimes-Auxerre Typ: wygra Nimes Kurs: 2,2 ⛔
15. Korona Kielce-Raków Częstochowa Typ: HT/FT 1/1 Kurs: 2.10 ✅
16. Chelsea-Manchester Utd Typ: 2 DNB Kurs: 3.5 ⛔
17. Jong PSV-Graafshap Typ:Handicap Azjatycki Jong PSV -1,0 Kurs: 4,25 ⛔
18. Lechia Gdańsk - Chojnice Chojniczanka Typ: HT/FT 1/1 Kurs: 2,75 ⛔
19. Sporting B-Leixoes Typ:wygra Leixoes Kurs: 5,0 ⛔
20. Willem II-Venlo Typ: wygra venlo Kurs: 5,0 ✅
21. Regensburg-Duisburg Typ: wygra Regensburg ( HA -1) Kurs: 3,90 ⛔
22. Vallecano-Atl.Madrid Typ -kto więcej RR ? Atl.Madrid Kurs - 1.50 ✅
23. Jong Ajax-FC Oss Typ: wygra Jong Ajax ( AH -1) Kurs:2,60 ZWROT
24. Norwich-Newcastle Typ: wygra Newcastle ( AH -1)Kurs:4,50 ⛔
25. CSKA Moscow-Metalist Kharkiv Typ: HT/FT 2/2 Kurs: 4.0 ⛔
26. Legia Warszawa-Dolcan Ząbki Typ: wygra Dolcan Ząbki Kurs:6.5 ⛔

[
MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.
MIESIĄC Listopad 2013-49 miejsce 21 podanych 7 trafionych= -589 j.
MIESIĄC Grudzień 2013-16 miejsce 14 podanych 6 trafionych=+143 j.
ROK 2014​

MIESIĄC Styczeń 2014-? miejsce 26 podanych 7 trafionyc=-766j.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Niemcy 3 Liga
Duisburg - RB Leipzig
TYP: 2 DNB
KURS: 1,73
Bukmacher:1,73

WYNIK 2-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Trener RB na bramkę postawił o dziwo drugiego bramkarza ( pierwszy był zdrowy) a na boki obrony po pomocniku więc się nie dziwie że przegrali.

Duisburg dzisiaj czeka ciężka przeprawa.I jest to typowy średniak ligowy 7 zwycięstw 8 remisów i 7 porażek.I co ciekawe lepiej sobie radzi na wyjazdach niż przed własną publicznością gdzie ma 3 zwycięstwa 4 remisy i 4 porażki. Raczej dzisiaj tej statystki nie poprawią. Przeciwnik RB Leipzig zajmuje 2 miejsce w tabeli i poważnie myśli o awansie a żeby tak było musi takie drużyna jak Duisburg odprawiać z kwitkiem. Szczególnie że dzisiaj będą chcieli zmazać złe wrażenie jakie pozostawili po sobie przegrywając w ostatniej kolejce z przedostatnią drużna ligi Burghausen.I jest ku temu dobra okazja bo Duiseburg ma parę braków kadrowych nie zagra Feisthammel ( obrona 19/1) Ofosu-Ayeh ( obrona 20/1) Dum ( pomocnik 20/0) Wolze (pomocnik 19/4) oraz Gradowski ( pomoc 17/1). I zagrał bym czysta &quot;2&quot; ale ze względu na dużą ilość remisów gospodarzy gram bezpiecznie na 2 DNB.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czas na AKO

1.Hull-Totenham⚽over 10 RR⚽KURS:1,83✅
2.Stoke-manchester Utd⚽over 2,5 gola⚽KURS:1,80✅
3.Caligari-Fiorentina⚽kto więcej RR? Fiorentina⚽KURS:2,2✅
4.Barcelona-Valencia⚽Valencia over 3,5 RR⚽KURS:2,1✅
5.Shalke-Wolsburg⚽over 9 RR⚽KURS:2,05
✅
Łączny kursik 31,25 inwestuje 100 zł :cool: :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
I tradycyjnie pytam kto zagrał ze mną AKO (patrz wyżej)??Jeżeli są tacy odważni to proszę o +dzięki ....:grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Super League Grecja
Spotkanie: Panionios-Ergotelis
Typ: wygra Panionios
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365

WYNIK 0-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Wynik meczu bardzo ciekawy, od 70 min goście w osłabieniu po dwóch czerwonych kartkach, 90 min i to oni strzelają, można się wkur....????​
Liga grecka jest dość specyficzna gdyż tutaj jak nigdzie indzie gospodarze meczu zazwyczaj swoje mecze wygrywają i tutaj pojęcie &quot;własne boisko&quot; nabiera całkiem innego znaczenia i jest z automatu odbierane jako duży handicap. I tak np pierwsza szóstka ligi jak dotąd jeszcze na własnym terenie nie przegrała żadnego meczu a ekipy od szóstego do dwunastego miejsca mają maksymalnie po 3 porażki przed własną publicznością. Dzisiaj Panionios (miejsce 12) będąc gospodarzami też przegrali tylko 2 mecze (wszystkich porażek mają 9) plus do tego 3 remisy i 5 zwycięstw.Jedno z przegranych spotkań na własnym obiekcie to mecz z Olimpiakosem, i chyba każdy wie że z nimi w tej lidze jeszcze nikt nie wygrał. Ergotelis występujące w roli gości ma ciężkie zadanie. Na obcych stadionach delikatnie mówiąc im ostatnio nie idzie na 5 meczy 1 remis i 4 porażki. W tabeli są dopiero 14 ekipą ( tuż nad czerwoną strefą). Dzisiaj braki kadrowe Anastasakos ( atak 18/4),Tzanakakis (obrona 18/0) Romano ( pomocnik 17/2) plus do tego Bamban i Kiliaras ale Ci są nie obecni od dłuższego czasu. Panionios które też musi się pilnować aby nie dołączyć do drużyn zagrożonych spadkiem dzisiaj powinno zainkasować 3 pkt.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dzisiaj też będzie AKO ale małe tak dla ostudzenia emocji ( nie koniecznie moich) i przestrzegam, wczoraj moje szczęście się wyczerpało także dzisiaj może być ⛔⛔⛔⛔:-:)-:)-:)-(
1.Atl.Madrid-Real Socieda⚽ handicap RR Real Socieda+4⚽KURS:2.1✅
2.Herta Berlin-Nurnberg⚽ under 4.5 kartki⚽KURS:1.72⛔
3.Roma-Parma⚽brak gola przed 27:00⚽KURS:1.82 ANULOWANO

Łączny kurs 6.67 zł stawka wiadomo jaka :cool:
Kursy brane z bet365
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Erste Divisie
Spotkanie: Jong PSV-Sparta Rotterdam
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365


WYNIK 1-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Jong PSV 12 miejsce w lidze, Sparta Rotterdam miejsce 5 jednak różnica punktowa nie jest już taka duża i wynosi zaledwie 5 pkt. Obydwie ekipy ostatnie tygodnie nie mogą zaliczyć do udanych Jong PSV zanotował dwie porażki z rzędu Sparta Rotterdam aż trzy. Jong PSV na własnych śmieciach notuje 6 zwycięstw 3 remisy i 3 porażki. I prawdą jest że w ostatnim pojedynku na własnym boisku ulegli Graafshap ( 7 miejsce) 2-1 lecz wcześniej pokonali lidera tabeli Dordrecht aż 3-0 co świadczy że u siebie potrafią grać. Sparta ogólnie wyjazdy średni o bo 5 zwycięstw 2 remisy i 5 porażek ale ostatnie mecze wyjazdowe bardzo kiepsko 5 meczy 2 zwycięstwa i 3 porażki z tym że jedno z tych zwycięstw z ekipa FC Oss, ostatnie miejsce w tabeli czyli żadna rewelacja. Braki choć nie duże to są po stronie Sparta Rotterdam Nys ( obrona 15/0),Giellise ( obrona 13/0), Voskamp ( atak 21/12), van Hout ( atak 14/3) oraz klub opuścił Luirink ( obrona 19/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,League One
Mecz: Stevenage-Gillingham
Typ:2 DNB
Kurs:2,38
Bukmacher:Bet365


WYNIK 1-3 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Nie mogę zrozumieć kursu na gości. Owszem ostatnio graja w kratkę Z-P-Z-P-Z i są na 11 miejscu a wyjazdy im nie leżą na 13 meczy 3 zwycięstwa 1 remis i 9 porażek. To i tak przecież dzisiejszy przeciwnik delikatnie mówiąc jest cienki jak sik pająka w całym sezonie 6 zwycięstw 4 remisy i 16 porażek. I może buki się kierują przedostatnia kolejką w której to Stevenage pokonało 2-0 Swindon ( 8 miejsce) nawet jeśli tak, to od razu można zobaczyć że w ostatniej kolejce Stevange wróciło do dawnej &quot;formy&quot; przegrywając u siebie z Noutts Country ekipa z 22 miejsca!!! I prawdą jest że Stevenage ma zaległe 3 mecze ale podejrzewam że nawet jak by nie mieli zaległości to ciężko było by im wydostać się z ostatniego miejsca. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to gospodarze pełny skład a u gości brak Kedwell ( atak 23/10) i Lee ( pomocnik 20/0) z tym że Ci dwaj nie grają już coś od 3 meczy. A bramkostrzelnego Kedwella świetnie zastępuje Adebayo ( atak 20/7) wraz z drugim napastnikiem McDonald (26/11). Myślę że 2 DNB jest bezpieczne w tym meczu a dodatkowo kusi fajnym kursem.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Multicorners powyżej 27,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365


✅✅✅✅

Multicorners jest obliczany po przez pomnożenie liczby rzutów rożnych z pierwszej połowy przez liczbę rzutów rożnych w drugiej połowie. I w tym wypadku wydaje mi się że buk wystawił za niską linie. Ja sam osobiście nie mam odwagi typować zwycięzcy tego meczu i uważam że tutaj może zdarzyć się wszystko. Jedno jest pewne mecz będzie prowadzony w szybkim tempie i podejrzewam że będzie on przypominał walkę bokserską cios za cios w tym wypadku atak za atak. Jak Real tak i Atletico to ekipy grające ofensywną piłkę o czym najlepiej świadczą bramki zdobyte w lidze na 22 spotkania Real ma ich 61 a Atletico 56. A gra ofensywna zawsze daje dużą liczbę RR szczególnie że dzisiaj obrońcy obu ekip muszą zatrzymać dwóch najlepszych strzelców Primiera Division czyli C.Ronaldo z Realu i D.Costa z Atltico. I jak dla mnie w tym meczu RR nie braknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UFL Filipiny
Mecz: Global-Pachanga
typ; wygra Global ( AH -1,5)
kurs; 1,90
bukmacher: Bet365
Analiza:
WYNIK 4-1 WYGRANY
✅✅✅✅

Filipińskie rozgrywki UFL to nowość na rynku i tutaj jeszcze można znaleźć ciekawe Valuebet. Pachanga jest to drużyna która zaczyna swoja przygodę z &quot;profesjonalna&quot; piłką a Global to drużyna doświadczona która przed powstaniem UFL grywała w lidze Singapurskiej. I stąd np ich wysokie zwycięstwo w ostatniej kolejce 9-1 przeciwko Pasargad oraz wcześniejsze wygrane 3-1 i 2-1 i to trzeba podkreślić wszystkie mecze jak dotąd rozegrali na wyjeździe.Jedyna porażka jaką odnieśli to przeciwko Meralco Sparks ale to jest drużyna która na pewno zdobędzie pierwszy tytuł mistrzowski UFL. Myślę że dzisiaj Global na własnym terenie dalej przejedzie się po przeciwniku jak walec drogowy.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Leverkusen
Typ: Multicorners powyżej 21,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

⛔⛔⛔⛔

Ostatnio w meczu Realu z Atletico ten typ zakładu ładnie wszedł. Dzisiaj tez się decyduje na ta opcje szczególnie że linia jak na mojej oko bardzo niska. Obie ekipy maja o co grac .Moenchengladbach może śmiało myśleć o Lidze Mistrzów tylko musi spełnić jeden warunek a mianowicie wrócić do formy z poprzedniej rundy bo w tej jak na razie zanotował 2 porażki chociaż przegrana z Bayrenem to nie jest jakaś wielka tragedia. Będące na drugim miejscu w tabeli Leverkusen też musi się pilnować gdyż na ich potknięcie tylko czyha Borusia Dortmund . I można tutaj zauważyć że po przerwie defensywa Leverkusen jeszcze nie zdążyła sie zgrać gdyż w dwóch ostatnich spotkaniach stracili cztery bramki co jest dobrym prognostykiem dla mojego typu. Nie pewna obrona oznacza sporo RR. A sami na pewno nie raz mocno przycisną gospodarzy. Myślę że typ wart uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
SOBOTA=AKO:grin::grin:
Sam jestem ciekawy czy dzisiaj uda coś mi się ugrać ;)
1.Liverpool-Arsenal⚽brak gola przed 26:00⚽KURS:1,83⛔
2.Chelsea-Newcastel⚽Newcastel over 3,5 RR⚽KURS:1,83✅
3.Norwich-Manchester City⚽Norwich over 1,5 kartki⚽KURS:1,72✅
4.Werder Brema-Borussia Dortmund⚽Werder Brema over 3,5 RR⚽KURS:1,83✅
5.Vallecano-Malaga⚽ handicap RR Malga +2 ⚽KURS:2,30
✅
Kursy brane z bet365 stawka 100 zł do wygrania 2447,98 zł
I jeden typ nie trafiony :grin::grin: Mam nadzieje że chociaż ktoś skorzystał rozbijając moje AKO na single ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Norwich – Manchester City
Typ: Norwich powyżej 1,5 kartki
Kurs: 1,72
Buk: Bet365
WYGRANY
✅✅✅✅

Mecz &quot; Goliata z Dawidem&quot; i to na dodatek Goliat ( Manchester City) jest spragniony krwi po ostatniej porażce u siebie z Chelsea. I dzisiaj nie ma mowy o jakieś stracie punktów bo Manchester City ma szanse w przypadku porażki Arsenalu ( a mają ciężki mecz z Liverpoolem) powrócić na tron Premier League. Norwich no cóż ostatnio przegrał z Cardiff jak dotąd ostatnią ekipą ligi i wszystko wskazuje na to że ich droga do postania w Premier League będzie długa i wyboista. I proste dla mnie jest że jedynym sposobem Norwich na zatrzymanie takich zawodników jak S.Aguero,Y.Toure czy A.Negredo będą częste faule. Co da w rezultacie pożądana ilość kartek. Szczególnie że zawodnicy Norwich dobrze pamiętają łomot jaki dostali 02,11,2013 dając sobie strzelić aż 7 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Mało dzisiaj brakło ( patrz dwa posty wyżej) a kolejne AKO mógł bym zaliczyć na plus:cool: ostatnio albo trafiam wszystkie mecze albo tak jak dzisiaj jedno zdarzenie nie trafione:cool: mam nadzieje że jednak są osoby które decydują się rozbijać takie tasiemki na single ( zresztą jak radziłem )
 
Do góry Bottom