>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia
FC Porto B - Atletico
Typ: FC Porto B zachowa czyste konto ? TAK
Kurs: 2,10
Buk: Bet365


WYNIK 1-0 WYGRANY
✅✅✅✅

W dzisiejszej drugiej lidze Portugalskiej zmierzą się ekipy z 3 miejsca FC Porto B 10 Z 4 R i 6 P 25 bramek strzelonych i 20 straconych z drużyną Atletico zajmującą dopiero 21 miejsce 4 Z 6 R i 10 P 12 strzelonych goli i 26 straconych. Z tych 12 strzelonych bramek 7 z nich ustrzelił napastnik Rui Ravela, ( 20/7) który dla tej drużyny ma takie samo znaczenie jak Messi dla Barcelony. I tu pierwsza ważna informacja dzisiaj ten pan za czerwona kartkę będzie pauzował. Patrząc na formę obu drużyn na pierwszy rzut oka mogą zmylić dwa ostatnie remisy Atletico, które wskazywałyby na poprawę gry tego klubu, lecz trzeba podkreślić, że pierwszy remis 1-1 odnotowali z drużyna Feirense, miejsce 20 ewidentni słabeusze. Drugi bezbramkowy remis trzeba praktycznie traktować jak porażkę, bo nie dość, że Atletico grało u siebie to jeszcze z najgorszą drużyną w lidze Oliveirense i nie potrafili choćby bramki strzelić. Ich dzisiejszy rywal FC Porto B grając nie dawno przeciwko Oliveirense na wyjeździe wygrał aż 4-1. Dodatkowo oprócz wcześniej wspomnianego napastnika w składzie Atletico zabraknie ważnego środkowego obrońcy Hugo Carreiry ( 14/0) i też ważnego pomocnika HugoPina ( 15/1).. Myślę, że pomimo tego, iż FC Porto B nie ma zamiaru awansować ligę wyżej to dzisiaj w meczu ze słabym przeciwnikiem który zagra bez najlepszego strzelcy i dwóch też ważnych zawodników wygra jak to się mówi z palcem w d… nie tracąc bramki.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Irlandia Północna Puchar
Spotkanie: Ards-Cliftonville
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,73
Buk: Bet365


WYNIK 0-2/0-2 WYGRANY
✅✅✅✅


Obie ekipy nie dawno bo 13,12,2013 spotkały się w meczu ligowym i Cliftonville nie dało żadnych szans gospodarzom pokonując ich 4-0. Nie był to przypadek gdyż Ards to drużyna z ostatniego miejsca z z 12 pkt ( 4 zwycięstwa i 16 porażek). Dzisiaj spodziewam się powtórki z rozrywki gdyż jak wynika z wypowiedzi trenera drużyny Cliftonville chce obronić zdobyty rok wcześniej Puchar Irlandi i dzisiejszego meczu nie zlekceważy. Ards w tym układzie znowu powinien dostać łomot bo nie dość że jest w kiepskiej formie ( 6 meczy z rzędu porażki) to tak jak w ostatnim meczu tak dzisiaj nie będzie mógł skorzystać z usług takich zawodników jak A.Mitchell pomoc 12/2, K.McDowel napastnik 17/2 ,J.Cully pomocnik 12/4 ,N.Dougan pomoc 15/3. Więc myślę że goście już w pierwszej połowie będą prowadzić.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Grecja Super League
Spotkanie: Levadiakos-Panathinaikos
Typ: 1 DNB
Kurs: 3,1
Buk: Bet365


WYNIK 0-4 Przegrany
⛔⛔⛔⛔

Dzisiaj trochę zaryzykuje grając na gospodarzy ale myślę że przy tym kursie warto. Ryzyko wiąże się z tym że Pnathinaikos to mocny grecki zespół który na chwile obecną plasuje się na 4 miejscu w tabeli. Dodatkowo ostatnio maja dobrą serie meczy wyjazdowych 4 zwycięstwa i 1 remis. Liczę jednak że dzisiaj ich dobra seria zakończy się. Levadiakos dopiero 13 miejsce ale u siebie graja bardzo dobrze 5 zwycięstw 1 porażka 1 remis w tym porażkę odnieśli z Olymipakos a to jest zespół którego nikt w lidze greckiej nie potrafi pokonać. Na tą chwilę też mają dobrą serie meczy u siebie czyli 6 zwycięstw (jedno w pucharze) 11 strzelonych bramek i tylko 2 stracone. Czyli jest to typowa drużyna własnych śmieci. I mogą podtrzymać doskonałą serie meczy domowych gdyż dzisiejszy przeciwnik w ostatnim bardzo ciężkim pojedynku ligowym z Atromitos ( 3 miejsce) pozbawił się 3 zawodników. I są to ważni piłkarze dla tej drużyny Berg ( kluczowy napastnik 15/7) Prianijic (środkowy rozgrywający pomocnik 10/2) oraz (środkowy ważny obrońca Schindiefield 12/0) Widzę szanse na zwycięstwo gospodarzy.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,2 Bundesliga
Spotkanie: Dresden-Bochum
Typ: wygra Dresden
Kurs: 2,30
Buk: Unibet
Analiza:


WYNIK 0-0 Przegrany
⛔⛔⛔⛔

Faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze i ja też podzielam ich zdanie. Dresden w hierarchii ligowej znajduje się 5 miejsc niżej od Bochum zajmując 17 lokatę czyli obecnie strefa spadkowa. Jednak różnica punktowa pomiędzy tymi klubami jest minimalna gdyż wynosi zaledwie 2 pkt. Czyli dzisiaj gospodarze mają szanse wyskoczyć z &quot; czerwonej strefy&quot; i przy dobrych wiatrach wskoczyć nawet na 12 miejsce. Takiej okazji nie wolno zmarnować myśląc o pozostaniu w 2 lidze. I tutaj atut własnego boiska myślę że da pewien hanicap gdyż Dresden już 7 kolejek z rzędu nie przegrał przed własną publicznością a ostatnio dość nie spodziewanie pokonało 3-2 zespół Kaiseslautern. Bochum na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie jakby na wyjazdach radził sobie dość dobrze 4 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki ale dwa z tych zwycięstw odniósł z ekipami Bielefeld ( 13 miejsce) i Cottubus ( 18 miejsce). Ekipami ewidentnie słabymi. Co tylko potwierdza że jest to zespół dzisiaj do ogrania. Jeżeli chodzi o kadry to gospodarze bez braków goście z delikatnymi ale jednak Sukta-Pasa ( atak 18/3) Fabian ( obrona 17/2) i drug napastnik Freier ( 17/0).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Seria B
Spotkanie: Spezia - Virtus Lanciano
Typ: Spezia EH -1
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza:

WYNIK 2-0 WYGRANY
✅✅✅✅

Gram dzisiaj dość odważnie na wysokie zwycięstwo Spezi no cóż czasami trzeba ryzykować. I zacznę od głównego faktu który skusił mnie na taki typ. Dzisiaj Lanciano
dość spore problemy kadrowe szczególnie w defensywie gdzie braknie Sepe ( podstawowy bramkarz ( 17/0) Amenta środkowy ważny obrońca ( 17/3) i Mammamarell lewy obrońca ( 16/0) plus do tego dochodzą dwaj pomocnicy Di Cecco ( 18/1) i Buchel ( 14/0). Jeżeli chodzi o formę to tu jest sprawa dość wyrównana pomimo że goście w tabeli są wyżej zajmując 5 miejsce z 30 pkt to przewagi nad gospodarzami mają tylko 6 pkt którzy znajdują się na 12 miejscu. Goście 8 zwycięstw 6 remisów i 4 porażki, gospodarze 6 zwycięstw 6 remisów i 6 porażek. Czyli tak jak pisałem ekipy dość wyrównane ale wobec problemów kadrowych gości skłaniam się ku ich wysokiej porażce dzisiejszego dnia.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wybór dzisiaj duży więc czas na AKO:razz:​

1.Manchester Unt.-West Ham⚽Połowa z największą ilością goli- 2⚽KURS:2,0⛔
2.Atl.Madryt-Levante⚽Levante powyzej 2,5 rzutu rożnego⚽KURS:2,0✅
3.Leyton Orient-Crawley⚽BTS TAK⚽KURS:1,83✅
4.Dortmund-Herta⚽powyżej 3,5 kartki⚽KURS:1,72✅
5.Bremmen-Leverkusen⚽kto więcej zdobędzie RR? Leverkusen⚽KURS:1,83
✅
Kurs AKO 23,22 przy stawce 50 zł wygrana 1161,10 zł:cool::smile:
I znowu tylko jeden typ dzieli mnie od wgranej:cool:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna Chempionship
Spotkanie: Wigan-Burnley
Typ:2 DNB
Kurs: 2.35
Buk:Sportingbet

WYNIK 1-1 ZWROT

Szansa straty zainwestowanych pieniędzy w ten typ jest minimalna. Burnley to ekipa zajmująca 2 miejsce w lidze która na 22 mecze ligowe przegrała tylko 3 . Czemu więc dzisiaj miała by przegrać ?? gospodarze meczu drużyna Wigan to przecież dopiero 13 miejsce w tabeli z bilansem 8 zwycięstw 5 remisów i 8 porażek. A i na własnych śmieciach statystyki nie zachwycają 5 zwycięstw 4 remisy i 2 porażki. Dodatkowo trener gospodarzy dalej nie będzie mógł skorzystać z podstawowego bramkarza Carson (12/0) i prawego ważnego obrońcy Boyce ( 18/1) plus do tego dochodzi Powell środkowy pomocnik (14/5) i mniej istotny ale jednak ostatnio wystawiany do pierwszego składu Beausejour lewy pomocnik (12/0) . Przy tak wysokim kursie na 2 DNB nic tylko grać.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
PODSUMOWANIE -MIESIĄC GRUDZIEŃ
W tym miesiącu już na pewno nie podam żadnego typu a więc grudzień mogę podsumować. Przyjmując zasadę która obowiązuje w konkursie TYP DNIA czyli każdy typ gramy równą stawką 100 j., mój wynik to + 143 j. . Jak widać szału nie ma głowy nie urywa:razz: ale jest plus. Główny powód?? słaba skuteczność!
1. Bari – Ternana Typ: wygra Bari Kurs: 2,12 ✅
2. Moreirens-Penafeila Typ: BTS TAK Kurs: 2,05 ✅
3. Unterhaching-Heidenheim Typ: goście over 1,5 bramki Kurs: 2,10 ✅
4. Grodig-Ried Typ: DNB 2 Kurs: 1,80 ⛔
5. Benfica – PSG Typ: poniżej 3,5 kartki Kurs: 2,20 ⛔
6. Penafiel-U.Madeira Typ: wygra Penafiel Kurs:1,95 ⛔
7. Guimaraes-Lyon Typ:wygra Guimaraes Kurs: 2,30 ⛔
8. Auxerre – Niort Typ: 2 DNB Kurs: 3,25 ⛔
9. FC Porto B – Atletico Typ: FC Porto B zach. Czy. konto ? TAK Kurs: 2,10 ✅
10. Ards-Cliftonville Typ: HT/FT 2/2 Kurs: 1,73 ✅
11. Levadiakos-Panathinaikos Typ: 1 DNB Kurs: 3,1 ⛔
12. Dresden-Bochum Typ: wygra Dresden Kurs: 2,30 ⛔
13. Spezia - Virtus Lanciano Typ: Spezia EH -1 Kurs: 4,33 ✅
14. Wigan-Burnley Typ:2 DNB Kurs: 2.35 ZWROT

MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.
MIESIĄC Listopad 2013-49 miejsce 21 podanych 7 trafionych= -589 j.
MIESIĄC Grudzień 2013-16 miejsce 14 podanych 6 trafionych=+143 j.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League One
Spotkanie: Gillingham - Wolverhampton
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet


WYNIK 1-0 NIE TRAFIONY
⛔⛔⛔⛔

W tym meczu stawiam na over 2,5 bramki głównie z trzech powodów. Po pierwsze gospodarze meczu ekipa Gillingham to bardzo &quot;overow&quot; drużyna na 24 spotkania ligowe zanotowali aż 17 over 2,5. Po drugie na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami 4 skończyły sie over 2,5. Po trzecie Wolves dzisiaj wystąpi bez podstawowego bramkarza Ikeme ( 24/0) co daje nadzieje że Gillingham pomimo 17 miejsca w tabeli strzeli przynajmniej jedną bramkę. A w tedy Wolves (2 pozycji w tabeli) chcąc wygrać musi trafić co najmniej dwukrotnie a zwycięstwo w tym meczu jest dla nich priorytetem gdyż za plecami mocno odczuwają oddech drużyn Leyton Orient i Preston nad którymi maja zaledwie 1 pkt przewagi. Over 2,5 wydaje się być bardzo bezpieczny w tym meczu.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Seguna Divison
Spotkanie: Numancia-Alaves
Typ:wygra Numancia
Kurs:1,80
Bukmacher:Unibet
WYNIK 0-2 Przegrany
⛔⛔⛔⛔
Kurs na gospodarzy o dziwo przed meczem wzrósł czyżbym o czymś nie wiedział ???

Według mnie dzisiaj zespół Numancia czeka dość łatwa wygrana, gdyż ich przeciwnikiem jest drużyna z 22 miejsca, Alaves. Zespół ten gra na wyjazdach bardzo słabo na 9 spotkań 1 zwycięstwo 2 remisy i 6 porażek Numancia to 6 zespół ligi, ale do pierwszego miejsca traci tylko 6 pkt, co świadczy o nie zwykle zaciętej i wyrównanej grze drużyn z czołówki tabeli. I tutaj w takim meczu jak dzisiaj 3 pkt to obowiązek gospodarzy, którzy chcą dogonić lidera. Okazja jest na 3 pkt przednia bo nie dość że przeciwnik mało wymagający to jeszcze wystąpi bez podstawowego bramkarz Goitia ( 19/0) i ważnego lewego pomocnika Garcia (17/1) plus od tego dochodzą mnie istotne kontuzje w postaci Qiroga ( atak 12/1) i Mora ( obrona 9/1).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie:Al-Grahafa-FC Shalke 04
Typ: HA FC Shalke -2.0
Kurs: 1.68
Bukmacher:Bet365


WYNIK 1-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Zawodnicy FC Shalke po raz kolejny wybrali się na obóz treningowy do Doha w Katarze.A szkoleniowiec postanowił zabrać kilku zdolnych zawodników z juniorskich zespołów między innymi: Donis Avdijaj , Pascal Itter , Robert Leipertz , Marcel Sobottka , Marvin Friedrich. Niestety na obozie nie znalazła się kilku osobowa grupa z powodu kontuzji : Aogo Dennis, Höger Marco, Draxler Julian oraz Huntelaar Klaas-Jan . Dzisiaj rozegrają pierwszy sparing z miejscową drużyną Al-Gharafa. I pomimo że nie wiem w jakim składzie wystąpi zespół z Niemiec to jasne jest że i tak będzie to ekipa o parę klas lepsza od drużyny która na co dzień występuje w I lidze Kataru gdzie zajmuje dopiero 7 miejsce.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna League One
Spotkanie:Shrewsbury-Leyotn Orient
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,25
Bukmacher:Bet365



WYNIK 0-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Czwarty typ z rzędu nie trafiony oj kiepsko się zaczą ten 2014 rok.????

Gospodarze u siebie rozegrali 13 spotkań 4 wygrywając 4 remisując i 5 razy przegrywając. Leyton Orient na 10 spotkań wyjazdowych 6 razy wygrał 2 remisował i tylko 2 razy przegrał. I w tym meczu jasne jest że faworytem tego spotkania są goście którzy zajmują obecnie 3 miejsce w lidze. Liczę jednak dzisiaj na małą niespodziankę w tym meczu i poprawienie humorów kibiców Shrewsbury którzy w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie aż czterokrotnie musieli oglądać porażkę swoich piłkarzy. Leyton Orient po ostatnim ciężkim ligowym spotkaniu przeciwko Wolves które zremisowali 1-1 ( a według mnie zasłużyli na porażkę gdyż Wolves miał przygniatająca przewagę) dzisiaj przyjadą pozbawieni 3 ważnych zawodników Jones podstawowy bramkarz (22/1), Vincelot środkowy kluczowy pomocnik (21/0) oraz najlepszy strzelec drużyny Monney ( atak 19/13) plus do tego rezerwowy napastnik Batt ( 21/4) przez co w składzie w ofensywie obok Lisbie ( atak 21/10) zobaczymy pewnie Simpsona zawodnika który jak dotąd na boisk spędził około 260 min. I mam nadziej że te osłabienia doprowadza do zwycięstwa gospodarzy.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Segunda Divison
Spotkanie: Penafiel-Farense
Typ: wygra Penafiel
Kurs: 2,25
Bukmacher:WilliamHill

3-1 WYGRANY
✅✅✅✅
Zła passa przerwana :razz:ufff
Mecz dwóch średniaków ligowych. Penafiel 22 mecze 8 zwycięstw 10 remisów i 4 porażki. Na własnym boisku przegrali w tym sezonie tylko raz z Covilhia ( 5 miejsce). Farense 8 zwycięstw 7 remisów i 7 porażek w tym 5 z nich odnieśli właśnie grając na wyjeździe. Penafiel to taka typowa drużyna własnych śmieci gdyż na 15 ostatnich meczy u siebie ( wliczając mecze pucharowe) wygrali aż 10 razy, 4 razy padł remis i tylko 1 raz przegrali. Farense pomimo tego, że nie gra katastrofalnie boryka się z różnego rodzaju problemami i tak trener dzisiaj nie będzie mógł skorzystać z usług Ibukuina środkowego pomocnika (20/2) i Rambe ( atak, 15/10) którzy po prostu opuścili klub. Do tego dochodzą kontuzje kluczowego środkowego obrońcy Carlitos ( obrona 20/0) oraz Lameirao który raczej jest rezerwowym obrońca (12/0) a za czerwoną kartkę będzie musiał pauzować Luzardo też środkowy obrońca (18/2). Myślę, że dobra postawa gospodarzy przed własną publicznością oraz opuszczenie klubu gości przez dwóch ważnych zawodników, które na pewno ma wpływ na morale zespołu wystarczy na to by mój typ siadł!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 6

gfc

Użytkownik
Witam
Podoba mi sie ten typ z jednym zastrzezeniem. NIe moge sie doszukac kiedy Luzardo dostal czerwona kartke za ktora pauzuje?
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Grecji
Spotkanie: Iraklis-PAOK
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
Buk:Bet365


WYNIK 0-1 Przegrany
⛔⛔⛔⛔

Myślę że ciekawy kurs na to zdarzenie i dość wysoki. A jest tak pewnie z tego względu że ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyło się under 2,5 były to jednak lata 2009,2010 gdzie ekipa Iraklis grała w Super League. Dzisiaj są przedstawicielami Football League i na chwile obecną zajmują 4 miejsce. PAOK zajmuje 2 miejsce w Super League gdzie ma 7 pkt przewagi nad 3 miejscem i 10 pkt straty nad 1 miejscem. I jasną sprawą jest że jest faworytem tej konfrontacji. Myślę że będzie to mecz otwarty w którym to PAOK będzie chciał sprawę awansu rozstrzygnąć już w tym meczu. PAOK w 1/16 finału tego pucharu już miał przyjemność gry z przedstawicielem Football League drużyna Karditsa która w pierwszym meczu pokonał gładko 3-0 a w drugim będąc pewnym awansu zagrał zmienionym składem i tez wygrał ale tylko 1-0. Iraklis łatwo skóry na pewno nie sprzeda szczególnie grając przed własną publicznością gdzie 10 ostatnich spotkań 9 razy wygrali i tylko 1 raz zremisowali. I dla tego liczę że uda im się strzelić bramkę a to jest gwarantem mojego over 2,5 gdyż to że PAOK strzeli jest jasną sprawą co najlepiej pokazuje statystyki Super League gdzie PAOK na 18 meczy strzelił 36 goli.

Zdjęcie drużyny Iraklis
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Typ dodaje po za konkursem TYP DNIA

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie: Real Madrid-Osasuna
Typ: over 4,5 kartki
Kurs:1,83
Buk:Bet365


⛔⛔⛔⛔

Według mnie coś niską linie buki wystawiły na to zdarzenie.Mecze Realu z dużo niżej notowanym przeciwnikiem Olimpic Xatavi zakończyły się: pierwsze spotkania 4 kartki a drugie 5 kartek. Wiadome jest że Osasuna dzisiaj stawi dużo większy opór przez co i mecz będzie agresywniejszy. W meczach ligowych średnia linia na kartki w Primiera Divison wynosi 6,5 do 8,5. Pomimo tego że to nie liga oba zespoły podejdą poważnie do tego meczu. A w pojedynku 14,12,2013 r pomiędzy tymi drużynami sędzia musiał sięgać aż 11 razy po kartonik.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Australia
Spotkanie:Newcastel- Melbourne V
Typ: wygra Melbourne V
Kurs: 2,70
Bukmacher:Bet365

WYNIK 1-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Szkoda że Melbourn straciło bramkę przez głupiego samobója:-|
No cóż ten STYCZEŃ to faktycznie kicha na całego. Zostało mi jeszcze 20 dni aby poprawić statystyki i muszę się mocno uderzyć w pierś i każdy typ przeanalizować tysiąc razy niczym puszczę w obieg
Dwie drużyny które w lidze dzieli tylko 1 pkt. I maja bardzo podobne statystki ligowe. Chociaż można tu zauważyć pewne załamanie formy gospodarzy którzy ostatnie dwa z rzędu pojedynki przegrali z niżej notowanymi rywalami. I tak u siebie przegrali z Perth ( 7 miejsce) 1-0 i na wyjeździe z Adelaide ( 8 miejsce) też 1-0. Dzisiaj głównym czynnikiem który ma zadecydować o końcowym wyniku według mnie są absencje a te bardziej dokuczają gospodarzom u których zabraknie : Taggart ( atak 13/6) Jaliens ( obrona 11/1) Hoole ( obrona 11/0) Brilliante ( pomoc 12/0) oraz od 4 meczy kontuzjowanego Neville ( obrona 9/1) u gości braknie Lijer ( obrona 12/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Creteil-Chateauroux
Typ: wygra Creteil
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365

WYNIK 3-2 WYGRANY
✅✅✅✅
Dwie ekipy które bronią się jak mogą przed strefą spadkową. I faktem jest że goście w tym kierunku ostatnio zrobili dużo więcej niż gospodarze bo pokonali u siebie 3-1 Dijon ( 5 miejsce i to była największa niespodzianka kolejki) remis wyjazdowy z Laval ( 16 miejsce) i zwycięstwo z Istres ( 19 miejsce) gospodarze w tym czasie odnieśli 2 porażki i 1 remis. Jednak ja nie jestem przekonany co do tego aby o Chateauroux można mówić jako drużynie która w jakimś większym stopniu poprawiła swoją grę. I myślę że dzisiaj na wyjeździe przegrają z Creteil. A wyjazdy w Ich wykonaniu są godne pożałowania na 9 spotkań 7 porażek i 2 remisy strzelili 4 bramki tracą aż 17. Creteil na własnych śmieciach gra w kratkę na 9 spotkań 3 zwycięstwa 4 remisy i 2 porażki ale o tym że przed własną publicznością potrafią sie zmobilizować ostatnio przekonał się Tours ( 2 miejsce ) przegrywając 2-1 . I dzisiaj myślę że w boju o oddalenie się od &quot;czerwonej&quot; strefy wyjdą zwycięsko. Szczególnie że do składu powraca podstawowy bramkarz Kerborjou ( 16/0) i Seck ( ważny pomocnik 13/1) ale muszę też na bąknąć o brakach gdyż nie będzie Djellahine ( pomocnik 16/2) i Di Bartolomeo ( obrona 17/1). Goście jednak większe braki od chyba 3 spotkań kontuzjowani są Kinkiela ( atak 15/2) Sambou ( obrona 12/1) i z nie znanego mi powodu nie gra Ramos ( pomoc 13/0) do tego dochodzi Tainmont ( atak 13/1) Guerrierro ( pomoc 11/0) i mniej istotny Duoduit ( pomoc 6/0) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czas na małe AKO
1.Manchester Unit-Swansea▶wygra Manchester unit.▶KURS:1,6✅
2.AtleticoMadrid-Barcelona▶rzuty rożne over 10▶KURS:2,0✅
3.Ajaccio-PSG▶over 2,5▶KURS: 1,65✅
4.Hull-Chelsea▶kto więcej rzut.rożnych? Chelsea▶KURS:1,61✅
5.Livorno-Parma▶ 2 DNB ▶KURS:1,61
✅
Łącznu kurs AKO wynosi 13,77 stawka 100 zł do wygrania 1377,77 zł ???? ????
????Tym razem AKO ładnie siadło żaden z meczy nie dał tak zwanej dupy:razz:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom