>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
MAŁE ODSKOK OD KONKURSU TYP DNIA :cool:

Dzisiaj Liga Mistrzów którą zawsze w typowaniu omijam. Tym razem spróbuje do każdego z meczów dodać swoją prognozę. Analizy nie będzie bo raczej mija się to z celem są to na tyle komercyjne drużyny i spotkania że nawet dzieci w podstawówce wszystko na ich temat wiedzą.A kwestia doboru typu na dane zdarzenie jest uzależniona od tak zwanego &quot; nosa&quot;
Kursy brane z bet365​
1.Ajax-Barcelona ▶ powyżej 10 rzutów rożnych KURS: 2.2✅
2.Arsenal-Marsylia▶brak kartki przed 35min▶KURS:1.83✅
3.Basel-Chelsea▶wynik pierwsza połowa- X▶KURS:2.2✅
4.Celtic-AC Milan▶ 2 DNB▶KURS:1.72✅
5.Dortmund-Napoli▶pierwsza połowa under 1.5▶KURS:1.57✅
6.FC Porto-Austria Vienna▶ FC Porto poniżej 2.5 gola▶KURS:1.83✅
7.Steaua-Schalke▶Kto więcej zdobędzie Rzu.Roż-Schalke▶KURS:1.9✅

Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie :grin: dając AKO mamy kurs 84.30 czyli z 40 zł na ten przykład do wygrania 3371,82 zł.

WSZYSTKIE TYPY NA LM TRAFIONE EFEKT PIORUNUJĄCY
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Ciekawy jestem czy ktoś zagrał ze mną kupon na Ligę Mistrzów który podałem post wyżej ??
???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wiem wczoraj miałem dzień świstaka i trafiłem okazały kuponik złożony z spotkań LM ( patrz post wyżej). A wiec i dzisiaj spróbuje swoich sił z tym że przestrzegam wszystkich napaleńców jeden kupon nie czyni wiosny. Powątpiewam a wręcz twierdze że dzisiaj już tak ✅ nie będzie.

1.Anderlecht-Benifica▶kto więcej wykona rz. rożn.-Benifica▶KURS:2.2⛔
2.Juventus-FC Copenhaga▶połowa z najw. liczbą goli-2▶KURS:2.05✅
3.Leverkusen-Manchester▶ 2 DNB▶KURS:2.2✅
4.Manchester City-Plezen▶brak gola przed 23 min▶KURS:1.83✅
5.PSG-Olympiakos▶Ilość kartek over 4.5▶KURS:2.2✅
6.Real Madryt-Galatasaray▶powyżej 9 rzutów rożnych▶KURS:1.53⛔
7.Shaktar-Real Socieda▶under 3.5▶KURS:1.44⛔


Łączny kurs AKO to 88.63 przy stawce takiej jak wczoraj czyli 40 zł daje to wygraną 3545,32 zł​
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Bordeaux-Frankfurt
Typ: wygra Bordeaux
Kurs:2.70
Bukmacher:Bet365

WYNIK 0-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Jak dla mnie typ warty gry szczególnie przy tak wysokim kursie. Prawda jednak jest że w pierwszym meczu tych drużyn Frankfurt wypunktował Francuzów 3-0 i to oni w tym momencie przewodzą w grupie F z 9 pkt na kącie. Bordeaux miejsce 4 z jednym zwycięstwem i 3 porażkami w lidze średnio miejsce 12 z 18 pkt z tym że od czołówki ligi dzieli ich tylko 6pkt co jest do nadrobienia. Bordeaux na pewno chce awansowac do następnej fazy LE i żeby tak się stało musi dzisiaj zapunktować. A przeciwnik Frankfurt pomimo przewodzenia w grupie F nie ma powodów do zadowolenia w Bundeslidze dopiero 15 miejsce czyli tuż nad strefa spadkową. Ostatnio w lidze zanotowali serię 3 porażek oraz remis z Shalke. Kryzys formy potwierdzili grając przeciwko M.TelAviv w Lidze Europy gdzie przegrali aż 4-2. Dzisiaj dodatkowo osłabieni brakiem Russ (obrona 12/2),Meier ( pomocnik 7/3), Cellozi ( obrona 7/0) Anderson ( obrona 11/0) i Aigner ( napastni 11/2) w Bordeaux nie zobaczymy tylko NGume ( pomocnik 10/0). Reasumując za gospodarzami przemawia ▶potrzeba 3 pkt aby myśleć o awansie▶ dobra wyniki na własnym stadionie ▶zła sytuacja ligowa przeciwnika oraz jego kryzys formy▶ braki kadrowe Frankfurta
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Typ dnia-podany:grin: ( post wyżej) A więc czas na małe AKO:grin:
kursy brane z bet365


1.Kuban-St.Gallen▶1 DNB▶KURS:1.40✅
2.Genk-Din.Kiev▶BTS TAK▶KURS:1.72✅
3.Tromso-Tottenham▶Tromso-over 3.5 rzu. roż.▶KURS:1.90✅
4.Esbjerg-Standard Liege▶pierwsza połowa under1.5▶KURS:1.44✅
5.Liberec-Freiburg▶2 DNB▶KURS:2.5✅
6.Legia Warszawa-Lazio▶połowa z większą ilością goli-2▶KURS:2.05⛔


Łączny kurs to 34.17 przy stawce 50 zł 1708,73 zł


Jak widać ciężko być patriotą,jeden mecz zawalił cały kupon i to akurat z Legionistami
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Liga
Spotkanie: Sivasspor-Antalyaspor
Typ:BTS TAK
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Analiza:


0-3 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Jednak trzeba było przy tych osłabieniach Sivasspor zagrać czystą 2 przy kursie 4,3 lub 2 DNB kurs 2,5, no coż bukmacherka

Sivasspor mocna ekipa ligi tureckiej zajmująca na ta chwilę 4 lokatę. Na własnym terenie ostatni raz nie strzelili bramki w 23,02,2013 dzisiaj bez osłabień w ofensywie ( brak Bekmezci 12/0 ale jest to pomocnik defensywny) w dobrej formie strzeleckiej jest Aatif ( atak 12/9).Antalyaspor miejsce 12 w lidze. Na tle innych klubów wyróżniają się ilością remisów w lidze 5 na 12 spotkań. I nie wiem jak dzisiaj się zaprezentują ale jestem przekonany że bramkę uda im się strzelić. Sivasspor po ostatnim meczu z Galatasaray delikatnie mówiąc &quot;pozbył&quot; się bloku defensywnego. Za czerwone kartki pauzują Cicinho ( obrona 12/1), Da Costa (obrona 10/3), Kurt ( obrona 11/1) nie wiadomo czy dzisiaj do gry będzie gotowy Erdal ( obrona 11/0) i jak już wcześniej wspomniałem Bekmezci defensywny pomocnik 12/0. Takie duże dziury w obronie na pewno wykorzysta najlepszy napastnik Antalyaspor Diarra Lamine 12/6. Czyli jak widać wszystko przemawia za BTS ale jak się skończy...
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League One
Spotkanie: Peterborugh-Wolves
Typ: wygra Wolves
Kurs: 2,70
Buk: WilliamHill


WYNIK 1-0 ZŁA PASSA TRWA
⛔⛔⛔⛔
Mecz w którym to z jednej strony ekipa Wolves obecny lider tabeli będzie walczyła o pozostaniu na 1 miejscu w tabeli i podtrzymaniu dobrej serii 11 spotkań ligowych bez porażki. Dodatkowo Wolves znakomicie prezentuje się na wyjazdach maja na kącie 2 remisy 6 zwycięstw i 0 porażek, bilans imponujący.Z drugiej strony jest drużyna Peterborugh która po znakomitym początku sezonu złapała zadyszkę i dzisiaj będzie walczyć o przerwanie passy 5 porażek z rzędu które ze pchały ją na 5 lokatę w tabeli. Czy uda im się to ?? na pewno chciał by tego trener którego dalsza praca w tym klubie wisi na włosku lecz nie może on w pełni wykorzystać potencjału drużyny gdyż w każdej z formacji dzisiaj braknie mu po 1 ważnym zawodniku Assombalonga ( atak 17/8) Alcock ( obrona 16/0) i w pomocy Rowe ( 15/3). Jak na mojej oko Wolves dzisiaj dobije ranne Peterborugh.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Jest dzisiaj w czym wybrać a więc czas na małe AKO


1.Cardiff-Arsenal▶Pierwsza kartka-Cardiff▶KURS:1,72⛔
2.Elche-Atl.Madryt▶Brak gola przed 32 min▶KURS:1,83✅
3.Real Madryt-Valedoid▶Rzuty rożne-under 11▶KURS:2,1✅
4.Bayern-Braunshweig▶Ilość kartek-under 3,5▶KURS:1,72✅
5.Piast-Górnik▶wiecej goli w drugiej połowie▶KURS:2,05⛔

Łączny kurs 23,54 przy kwocie 50 zł daje 1177,34 zł do wygrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
PODSUMOWANIE -MIESIĄC LISTOPAD
Wynik za miesiąc Listopad- katastrofalny. Przyjmując zasadę która obowiązuje w konkursie TYP DNIA czyli każdy typ gramy równą stawką 100 j., mój wynik to -589 j
i
1. Barghausen-Darmstadt Typ: wygra Darmstadt Kurs:1,91 ⛔
2. Helmond-Jong Ajax Typ: wygra Helmond Kurs: 1,80 ✅
3. Arka Gdynia - Korona Kielce Typ: 2 DNB Kurs:1,80 ⛔
4. Rangers-Dufermline Typ: EH -2 Rangers Kurs:2,25 ⛔
5. St.Liege-Salzburg Typ: wygra St.Liege kurs: 2,75 ⛔
6. Furth-Paderborn typ: 2 DNB Kurs: 3,80 ⛔
7. Garbarnia - Stal Rzeszów Typ: 1x Kurs: 1,73 ✅
8. Flamengo-Goias Typ: x2 Kurs: 1.70 ✅
9. Paysandu-Palmeiras Typ: 1x Kurs: 1.73 ✅
10. Vitoria-Cruzeiro TYP: 1 DNB KURS: 1,72 ⛔
11. ROW Rybnik-Olimpia Grudziądz Typ: 1 Kurs: 2,15 ⛔
12. Ruch Chorzów II - Szombierki BytomTyp: HT/FT 1/1Kurs: 2,10 ✅
13. PolskaGrecja Typ: wygra Polska Kurs: 2.3 ✅
14. Urugwaj-Jordania Typ: EH -4 Urugwaj Kurs: 3,50 ⛔
15. Cottbus-FSV Frankfurt Typ: wygra Cottbus Kurs: 1,91 ⛔
16. Radomiak Radom-Garbarnia Typ: 2 DNB Kurs: 2,75 ✅
17. Lanus-Gimnasia LP Typ: 2 DNB Kurs: 3.75 ZWROT
18. Morecambe-York Typ: over 2,5 Kurs: 1.91 ⛔
19. Bordeaux-Frankfurt Typ: wygra Bordeaux Kurs:2.70 ⛔
20. Sivasspor-AntalyasporTyp:BTS TAK Kurs: 1,82 ⛔
21. Peterborugh-WolvesTyp: wygra Wolves Kurs: 2,70 ⛔
MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.
MIESIĄC Listopad 2013-? miejsce 21 podanych 7 trafionych= -589 j.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie B
Spotkanie: Bari - Ternana
Typ: wygra Bari
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet



WYNIK 2-1 WYGRANY
✅✅✅✅

Dla obu zespołów jest to jedno z tych spotkań o których się mówi &quot; być albo nie być&quot;. Dzisiejsza 3 punktowa zdobycz obu ekipom pozwoliła by choć na chwilę uciec od niebezpiecznej spadkowej strefy. Bo na tą chwilę Bari zajmuje 18 miejsce z 14 pkt a Ternana zajmuje 17 i ma na kacie 15 punktów.Ja sądzę że zwycięstwem będą mogli sie dzisiaj cieszyć zawodnicy Bari. Przede wszystkim dla tego że u siebie prezentują się bardzo dobrze. W poprzednim sezonie przed własną publicznością wygrali 11 razy 4 razy padł remis i 6 razy odnieśli porażkę. W tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa 3 remisy i 1 porażka. Porażkę odnieśli przeciwko Croton 2-1 5 ekipie Seria B. Potrafią jednak na własnym terenie pokonać najlepsze zespoły ligi jak np. Palermo 2-1 ( 2 miejsce w tabeli). I na początku bałem się trochę tego typu gdyż Ternana w tym sezonie na wyjazdach notuje sporo remisów których ma na kacie 4 plus do tego 3 porażki i 0 zwycięstw. Lecz po analizie widzę ze Bari bez problemów kadrowych zaś w Ternanie zabraknie najlepszego napastnika a zarazem zawodnika drużyny Atennucci ( 15/9), plus do tego Lauro ( obrona 9/1), Rispol (obrona 11/1) wszyscy czerwona kartka oraz jakieś kontuzji nabawił się drugi napastnik Nole ( 13/2). I to mylę że przechyli szalę zwycięstwa na w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Segunada Liga Portugalia
Spotkanie: Moreirens-Penafeila
Typ: BTS TAK
Kurs: 2,05
Buk: Bwin

WYNIK 1-1 WYGRANY
Po czerwonej kartece dla gosci w pierwszej połowie straciłem nadzieje na pozytywne zakończenie ale jednak✅✅✅✅


Przeglądając Segunda Liga (Portugalia) rzuciła mi się w oczy liczba straconych bramek przez zespół Penafiel na 17 spotkań 8 straconych bramek gdzie pozostałe ekipy notują od 20 do nawet 40 straconych goli. Czyż to nie jest bardzo dobry wynik? Dalej zauważyłem, że w ostatnich 3 meczach ta sama ekipa straciła aż 4 gole czy połowę z tego, co przez cały sezon. Po dogłębnej „penetracji” okazało się że przyczyną tego stanu rzeczy jest naruszenie monolitu bloku defensywnego kontuzji nabawił się J.Pedro środkowy obrońca 14/1 w następnym meczu dołączył do niego kolejny zawodnik też środkowy obrońca P.Santos 16/0 a dzisiaj dodatkowo za czerwona kartkę będzie pauzował P.Riberio bardzo ważny obrońca ( 15/0) czyli to co jest największa siłą tej drużyny dzisiaj będzie zmartwieniem trenera. I dla tego liczę na to, że Penafiel straci bramkę, ale zarazem uda im się też trafić do siatki przeciwnika. Moirernse jest też drużyną, która traci nie dużo bramek 13 na 17 spotkań w ostatnim meczu stracili 2. Czyli stosunkowo dużo. Czemu? Bo jak u dzisiejszych rywali tak u nich jest problem z defensywą. Kontuzji nabawił się Paulinho 11/1 środkowy kluczowy obrońca oraz z nieznanych mi powodów nie gra Anilton 10/0 tez ważny lewy obrońca dodatkowo ostatnio czerwoną kartkę zaliczył R. Nascimento środkowy bardzo ważny obrońca 17/2 . Również z nieznanych mi powodów zawieszony wewnętrznie został podstawowy bramkarz Carlos 16/0. I dla tego decyduje się w tym meczu na BTS przy atrakcyjnym kursie.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czas na małe AKO


1.Cracovia-Lechia▶BTS TAK:▶KURS:1,80✅
2.Ried-Rapid Vienna▶2 DNB▶KURS:1,57⛔
3.Derby-Midllesbrough▶Derby over 1,5 gola▶KURS:1,80✅
4.Arsenal-Hull▶under 3,5 kartki▶KURS:1,66
✅

Łączny kurs 8,48 przy stawce 80 zł ewentualna wygrana 678,85 zł POWODZENIA:cool:

I znowu jeden nie trafiony typ :cool:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie: Unterhaching-Heidenheim
Typ: goście over 1,5 bramki
Kurs: 2,10
Buk: Bet365


WYNIK 0-3 WYGRANY
✅✅✅✅

Drużyna gości Heindheim ten sezon jak narazi może zaliczyć do bardzo udanych i jest głównym pretendentem do awansu. Zajmuje 1 miejsce w tabeli z 42 pkt i ma 10 punktów przewagi nad drugim RB Liepzig. Bilans bramek to 30 strzelonych i 11 straconych. Z tego 15 zdobyli na wyjeździe. I myślę, że dzisiaj poprawią ta statystykę przynajmniej o dwa gole pomimo tego, że gospodarze nie są chłopcami do bicia. Jest to ekipa z 6 miejsca, która cały czas liczy się w walce o awans do II ligi. Zauważyłem jednak w jej szeregach mała wyrwę a mianowicie kontuzjowany od dwóch spotkań jest ich środkowy obrońca Erb ( 14/2) dodatkowo w ostatnim meczu kontuzji nabawił się też Hack ( 14/0) pech chciał że jest to też nominalny środkowy obrońca. Trenerowi dzisiaj do dyspozycji na środek obrony zostaje Hoffstetr ( 9/0) młody 21 letni obrońca i Hummels 23 letni obrońca, który jak dotąd wystąpił w barwach klubowych czterokrotnie wchodząc z ławki. A jak wiemy środek obrony powinien rządzić i dzielić, co kiepsko dzisiaj widzę szczególnie w meczu przeciwko silnemu liderowi. Haidenheim zagra bez Bagceci (pomoc 12/1) to jednak mnie nie martwi, bo dla moje typu najważniejsze jest, że na pewno zagra dwóch ostatnio bardzo skutecznych zawodników Moabit ( atak 11/5) i Shnatterer ( pomoc 18/6).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Bundesliga
Spotkanie: Grodig-Ried
Typ: DNB 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365


WYNIK 3-0 PRZEGRANY[/CENTER]
⛔⛔⛔⛔
Kurs na gości mocno spadł gdzie obie ekipy to sąsiedzi ligowi. Grodig 4 miejsce 8 zwycięstw 4 remisy i 6 porażek Ried 5 miejsce 7 zwycięstw 7 remisów i 4 porażki. Czyli statystyki podobne i jak widać to nie one są przyczyną spadku kursów na gości a więc jak łatwo się domyśleć przyczyna musi leżeć w problemach kadrowych. I już po krótkiej analizie da się zobaczyć, że w ostatnim przegranym meczu Grodig został wykartkowany. Za czerwone kartki dzisiaj na pewno nie zobaczymy defensywnego pomocnika Leitgeb ( 15/3) i kluczowego tez defensywnego pomocnika Tschernegg ( 17/0) dodatkowo czerwień zaliczył Karner środkowy obrońca ( 7/1) na pierwszy rzut oka niby mało ważny zawodnik ale w sytuacji gdzie kontuzjowani są Cabrer ( obrońca 10/1), Strobol ( obrońca 6/0) i Schubert ( obrońca 5/0) trenerowi pole manewru w defensywie zwęża się do zera. Jeżeli do tego potwierdzi się informacja, że w składzie może zabraknąć Zulechner ( atak 17/13) i Salomon ( pomoc 18/3) a Ci w ostatnim meczu nie grali z powodu kontuzji i dla tego nie jest pewne czy na dzisiaj będą gotowi. To faktycznie szanse gospodarzy na punkty są minimalne. Musze jednak też napisać o pewnym minusie tego typu gdyż w SV Ried pod znakiem zapytania stoi występ Wieser ( pomocnik 10/0) Grtler ( atak 15/7) Riegelr ( obrona 15/0) drużyna ta jednak bez tych zawodników ostatni mecz z Rapied Vienna ( 2 miejsce w lidze) wygrała 2-0. I coś mi się wydaje że informacje na temat nie pewności występu tych zawodników to raczej „pic na wodę fotomontaż” Na pewno dzisiaj do składu dołączy nie wcześniej nieobecny Walch ( pomoc 15/5)​
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czas na AKO

1.Southampton-Manchester City▶under 3,5▶KURS:1,44✅
2.Stoke-Chelsea▶Stoke-powyżej 1,5 kartki▶KURS:1,66✅
3.Borussia-Leverkusen▶powyżej 3,5 kartki▶KURS:1,80✅
4.Widzew-Śląsk▶BTS TAK▶KURS:1,72⛔
5.Lok.Moscow-Kazan▶wygra lok.Moscow▶KURS:1,72⛔
6.Siena-Pescara▶ 1 DNB▶KURS:1,50
⛔

Łączny kurs 19,39 przy stawce 50 zł daje wygraną 969,61 zł
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - PSG
Typ: poniżej 3,5 kartki
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:


PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Według mnie do meczu w którym można się spodziewać większej liczby kartek jak mówią słowa piosenki &quot; trzeba dwojga&quot;. W tym przypadku dzisiaj zależeć będzie tylko jednej stronie Benfice o czym najlepiej świadczą braki kadrowe po stronie PSG, nie zagra:Zlatan Ibrahimović, Alex, Thiago Silva, Gregory van der Wiel i Marco Verratti . W kadrze na mecz z portugalskim zespołem znalazło się kilku mniej znanych zawodników - Mory Diaw, Kalifa Traoré, Kingsley Coman czy Hervin Ongenda. Po mimo tego nie był bym hura optymistą i nie faworyzował Benifice. Trener PSG na pewno będzie kazał się oszczędzać swoim piłkarzom i kategorycznie zabroni głupich fauli oraz ostrej gry która by mogła doprowadzić do nie potrzebnych kontuzji czy późniejszej pauzy z nadmiaru kartek. A jak nie ma akcji to i brak reakcji bo gdy Portugalczycy nie zostaną sprowokowani, sami nie zaryzykują fauli szczególnie w obrębie własnego pola karnego gdzie łatwo stracić bramkę z rzutu wolnego. Mecz wydaje mi się że będzie bardzo czysty i raczej miły dla oka.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda Liga
Spotkanie: Penafiel-U.Madeira
Typ: wygra Penafiel
Kurs:1,95
Bukmacher: Unibet

Penafiel 7 miejsce w tabeli ( do 1 miejsca strata 5 pkt) 8 zwycięstw 7 remisów i 4 porażki. U.Madeira 14 miejsce 7 zwycięstw 4 remisy i 8 porażek. Penafiel początek sezonu znakomity na 15 meczy tylko 1 raz schodził z boiska przegrany. Ostatnie 4 kolejki to jednak mocne załamanie formy 3 porażki i 1 remis. A było to spowodowane dużymi brakami kadrowymi. Dzisiaj też jeszcze co prawda wystąpią w nie pełnym składzie bo nie zagra Joea Pedro ( obrona 14/1) i Pedro Santos ( obrona16/0) ale powracają nie obecni kluczowi zawodnicy dla tego team Dani ( obrona 18/0) Rafael Lopes ( naj.strzele. atak 18/7) i Fereira ( pomoc 16/1) odpowiedzialny za rozgrywanie piłek. Ich powrót myślę, że zagwarantuje znowu dobre wyniki z początku sezonu i dzisiaj pozwoli na zdobycie 3 pkt. U.Madeira jak na razie dość szczęśliwie bez braków kadrowych, ale po mimo tego jest to drużyna jak wcześniej wspomniałem z 14 miejsca. I ich piętą achillesowa są wyjazdy gdzie 1 raz wygrali 2 razy zremisowali i aż 6 razy przegrali. Penafiel przed własną publicznością tylko 1 raz przegrał i to właśnie pod czas nie obecności swoich kluczowych zawodników. Oprócz tego mają 5 zwycięstw i 3 remisy. Dzisiaj braki kadrowe już nie będą spędzały snu z powiek trenerowi gospodarzy i dzięki temu powinni sobie bez problemu poradzić z średniakiem ligowym.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy 2013/2014
Spotkanie: Guimaraes-Lyon
Typ:wygra Guimaraes
Kurs: 2,30
Buk: WilliamHill

WYNIK 1-2 PRZEGRANY
Wszystko szło jak po maśle aż do rzutu karnego i czerwonej kartki :-(​

Olympique Lyon dzisiaj w LE gra praktycznie dla zasady awans do następnej fazy maja pewny. Czy to będzie z pierwszego miejsca czy z drugiego dla nich to raczej bez różnicy. Muszą się bardziej martwić o rodzima ligę gdzie jak na razie zawodzą, bo tak trzeba nazwać 10 miejsce. Za 3 dni ciężki mecz ligowy przeciwko Marsseile. Także trener Olympique dał odpocząć naprawdę ogromnej liczbie piłkarzy: Umtiti ( obrona 10/0) Verocutre ( bramkarz 4/0) lopes Mandarynka ( obrona 9/0) Laccazette ( atak 15/8) Grenier ( pomocnik 15/2) Gonalons ( pomocnik 15/0) Fofan ( pomocnik 15/0) Bedimo ( obrona 16/0) no i plus do tego aktualne kontuzje Malbrtaunge ( pomocnik 13/1) Briand (atak 9/3) i Dabo ( obrona 6/0). Gospodarze meczu w swojej lidze też nie brylują bo dopiero 7 miejsce ale w weekend grają z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem z 15 miejsca (Arouca). Dodatkowo maja szanse na awans do następnej fazy muszą dzisiaj po prostu wygrać plus trochę szczęścia w postaci przegranej Betisu.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Auxerre - Niort
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365


WYNIK 2-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Kurs na gości wysoki, przez co dla mnie wart gry. Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy Auxerre i jest to zrozumiałe, gdy widzi się wyniki tej drużyny przed własną publicznością, gdzie notują 5 zwycięstw 3 remisy i jeszcze w tym sezonie nie doznali porażki. Musi jednak być kiedyś ten pierwszy raz i wierze, że dzisiaj on nastąpi. Pomimo świetnej dyspozycji na własnym terenie zajmują dopiero 11 miejsce w lidze z 21 pkt., czyli maja tylko 1 pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem Niort.. Co świadczy o tym że jest to drużyna jak najbardziej do pokoania . Obie ekipy całkiem podobna forma Auxerre w całym sezonie 5 Z 6 R i 5 P strzelonych 17 bramek straconych 18 Niort 4 Z 8 R i 4 P strzelonych 18 bramek straconych 21 goli. W meczu tak wyrównanych ekip myślę, że o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia oraz braki kadrowe a te maja tylko gospodarze, braknie: Marester ( obrona 15/0) Art. Ben idir ( pomoc 15/1) Sorin ( podstawowy bramkarz 15/0) i Segbefi ( pomoc 13/2). Przy tej informacji jestem skłonny zaryzykować i zagrać na gości przy atrakcyjnym kursie.
 
Do góry Bottom