>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Ciekawy jestem czy ktoś zagrał ze mną kupon który podałem post wyżej ??:razz::razz:
Jak tak to proszę tylko o &quot; +dzięki&quot; jako że jestem człowiekiem lubiącym się w pochwałach :razz::razz::razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Hiszpania
Huelva-Sabadell
Typ: wygra Huelva
Kurs: 1.83
Bukmacher:Bet365

WYNIK 1-2 PUDŁO
⛔⛔⛔⛔
Wszystko szło pięknie i gładko aż do czerwonej kartki która zepsuła typ​


Długo myślałem czy zagrać ten typ. Gdyż na pierwszy rzut oka to goście znacznie poprawili swoją formę gdyż na ostatnie 5 spotkań odnieśli 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Huelva w tym czasie 2 porażki 2 remisy i tylko 1 zwycięstwo. I chociaż w tabeli Huelva jest 4 a Sabadell 14 to różnica punktów wynosi tylko 5 . Czyli liga ogólnie jest bardzo wyrównana. Po dokładniejszej analizie widać jednak że goście ostanie dobre wyniki zawdzięczają raczej słabszym przeciwnikom niż poprawie swojej gry. Wygrana 3-2 Real Madryt B ( miejsce 22) wygrana 3-0 Tenerife ( miejsce 16) wygrana 1-0 Zaragoza ( 6 miejsce) wygrana 3-1 Mirandes ( 20 miejsce). Huelva fakt zanotowała gorszy okres ale z tego co widzę przyczyną tego stanu rzeczy może być brak ważnych zawodników którzy dzisiaj mają już jednak zagrać i tak powracają Montor ( pomocnik 19/4) Zamora ( obrona 16/0) Cifuientes ( obrona 15/1) i Vega ( obrona (14/1). U gości widać parę braków na dzisiejszy mecz Ciercoles ( pomocnik 15/0) Garcia ( obrona 17/2) Gato (atak 19/4) plus do tego mnie istotne osłabienia która raczej nie mają wpływ na drużynę. I na koniec muszę na bąknąć o złej postawie Sabadell na wyjazdach czyli na 10 spotkań 1 zwycięstwo 2 remisy i aż 7 porażek.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Arsenal
Typ: kto wykona więcej rzutów rożnych ??Arsenal
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365


WYNIK RR 3-5 WYGRANY
✅✅✅✅

Faworytem tego pojedynku jest ekipa gości. I nikt chyba z typujących nie ma, co do tego wątpliwości. W przypadku zwycięstwa i zainkasowania 3 pkt, przez Arsenal to oni będą liderem Premier League. Zadanie nie jest zbyt trudne gdyż, Aston Villa to średniak ligowy przez duże „Ś” 11 miejsce w tabeli 6 zwycięstw 5 remisów i 9 porażek. A Villa Park gdzie dzisiaj odbędzie się mecz nie jest twierdzą nie do zdobycia gdyż u siebie Aston Villa tylko 2 razy w tym sezonie wygrała 2 razy padł remis i aż 6 razy musieli przełknąć gorycz porażki. Bywa jednak czasami tak w sporcie, że faworyt przegrywa, pójdzie kontra Aston Villa strzeli bramkę i resztę meczu będzie się tylko i wyłącznie bronić. I zainwestowane pieniążki na ----. Dla tego ja typuje, że w meczu więcej rzutów rożnych będzie miał Arsenal. Nie zależnie od wyniku to właśnie Oni będą mieli przewagę w statystykach mówię tu o posiadaniu piłki czy strzałach na bramkę. A co za tym idzie to obrońcy Aston Villa będą mieli dużo więcej roboty i nie raz broniąc bramki będą się ratować wybiciem piłki na RR. I tak w meczu przeciw Cardiff Arsenal zanotował 12 RR Cardiff 2 RR przeciwko West Ham Arsenal 10 RR West Ham 0 RR przeciwko mocnej ekipie Chelsea też odnotowali więcej RR mieli ich 8 a Chelsea RR 6. I dzisiaj też na pewno będą mieli przewagę wykonywanych rzutów rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Pilka Nozna, FA Cup
Fulham - Norwich
Typ: brak gola przed 27:00
Kurs: 1,83
Bet365


⛔⛔⛔⛔

Wynik pierwszego spotkania w pucharze pomiędzy tymi ekipami ( 1:1) moim zdaniem sprawi że obi ekipy rozpoczną dość spokojnie mecz bez nie potrzebnych szarż na bramkę przeciwnika które mogły by się zakończyć kontrą. Wynik ten daje pewien komfort gry obu drużynom gdyż w tym meczu jednobramkowe zwycięstwo da awans do następnej rundy.I myślę że brak potrzeby odrabiania strat spowoduje że obie ekipy swoje akcje ofensywne będą budować dość powoli próbując znaleźć słaby punkt rywala a do tego trzeba czasu. Po za tym obie ekipy raczej bardziej sa skupione na utrzymaniu w lidze niż na jakiś większych sukcesach w pucharach. I tak Norwich za 5 dni będzie podejmował Hull i jest to mecz o tak zwane 6 pkt a Fulham czeka ciężka przeprawa wyjazdowa przeciwko Arsenalowi. Więc po co dzisiaj tracić siły jakimś mocnym pressingiem i nie ustającym atakiem na bramkę przeciwnika. Dla tego myślę że do 27 min nie zobaczymy żadnego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania
Spotkania: Osasuna-Real Madrid
Typ: kto więcej rzutów rożnych?? Real Madrid
Kurs: 1,50
Buk: Bet365


⛔⛔⛔⛔

Kurs wystawiony na to zdarzenie jak dla mnie to prezent. W pierwszym meczu tych drużyn gdzie gospodarzem był Real padł wynik 2-0 i jest to praktycznie wynik promujący do następnego etapu rozgrywek &quot;Królewskich&quot;. Real przeważał w tym meczu i miało to odbicie w wykonywanych RR Real miał ich 7 przy tylko 2 Osasuny. Nie dawno Real miał okazje grać na boisku Osasuny w meczu ligowym, padł w tedy remis 2-2 w rożnych jednak też &quot;Królewscy&quot; byli lepsi gdyż Osasuna miął ich 6 a Real 7. Ostatni mecz kiedy to Real wykonywał mniej RR od przeciwnika odbył się 05.11.2013 r i był to mecz Ligi Mistrzów przeciw Juventusowi Turyn. Nie ma co jednak Juventusu porównywać do Osasuny więc proste jest że w RR dzisiaj przewagę będzie miał Real.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Puszcza Niepołomice-Piast Gliwice
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365



WYNIK 1-2/1-4 WYGRANY
✅✅✅✅

Mecze towarzyskie to zawsze dość spory znak zapytania. Wydaje mi się, że w dzisiejszej konfrontacji Piast Gliwice ( Ekstraklasa 11 miejsce) i Puszcza Niepołomice ( I liga 15 miejsce) Gliwiczanie powinni bez problemowo wygrać. Mecz odbędzie się na stadionie Garbarni Kraków. Drużyna Piastu dojedzie tam ze zgrupowania w Arłamowie, na którym zabrakło tylko czterech piłkarzy T.Doczekal,Ł.Krzyckiego,A.Lazdinsa,M.Zganiacza. są to zawodnicy którzy dostali przez klub „ wolną rękę” czyli jednym słowem są nie potrzebni drużynie. Na obozie jest D.Trela bramkarz, który jest wystawiony na listę transferową. Niepołomiczanie mają już za sobą jeden sparing z Górnikiem Zabrze, który przegrali 3-1. Mecz ten odbył się na dość nie typowych warunkach, bo grali 4x30 min na sztucznej trawie. Na pierwszym treningu Puszczy pojawiło się aż 30 piłkarz liczba dość duża, ale wiąż się to z tym, że beniaminek I ligi musi szukać wzmocnień, aby utrzymać się w lidze. I tutaj to właśnie Puszcza bardziej w tym sparingu będzie „ kombinować” przy składzie. Co przy ekstraklasowej drużynie musi skończyć się porażką.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Nimes-Auxerre
Typ: wygra Nimes
Kurs: 2,2
Bukmacher: Unibet
WYNIK 2-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
I znowu piękny sen przeradza się w koszmar. 89 min Nimes traci bramkę z gola samobójczego.

Będąca na 18 miejscu drużyna Nimes ma dzisiaj szanse, choć na chwilę opuścić tą nie chlubna strefę spadkową ( oczywiście w przypadku braku zwycięstw któreś z ekip:Chataeurux,Laval,Brest). Zainkasowanie 3 pkt przez gospodarzy nie jest jakąś „mission impossible” gdyż przeciwnik stosunkowo słaby (Auxerre 12 miejsce 25pkt) przeplatający dobre mecze z kiepskimi a co najważniejszy w tym sezonie jeszcze ani razu nie wygrał wyjazdowego meczu 3 remisując 6 przegrywając strzelając tylko 3 bramki tracąc aż 16. Co prawda Nimes jak wskazuje jego miejsce w tabeli też nie jest potęgą piłkarską ale myślę że przy brakach kadrowych dzisiejszych rywali wygrają. W Auxerre nie zagra Ntep ( kluczowy pomocnik 17/7) Boe-kane ( pomocnik 14/0) Ramos ( obrona 9/0) wciąż z kontuzją boryka się podstawowy bramkarz Sorin ( 15/0) i Segbefia ( ważny pomocnik 13/2) plus do tego meczu nie został powołany lewy obrońca Djellabi ( 12/0).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Korona Kielce-Raków Częstochowa
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.50
Bukmacher:Bet365
Analiza:
WYNIK 2-1/4-1 WYGRANY
✅✅✅✅
Myślę, że w dzisiejszym sparingu Korona Kielce ( ekstraklasa 12 miejsce) nie będzie miała problemów z pokonaniem Raków Częstochowa ( 2 liga 7 miejsce). Dla obydwu drużyn jest to pierwszy mecz kontrolny. Trener Korny Jose Rojo Martin będzie chciał sprawdzić w akcji wszystkich swoich piłkarzy. Bardzo uważnie przyglądać się będzie również Kazachowi Sergiejowi Chiżniczence, który w czwartek dojechał na zgrupowanie w Kleszczowie oraz Sebastianowi Kosiorowskiemu i Damianowi Ałdasiowi, którzy na testach przebywają już od ubiegłego tygodnia.Trener Rakowa Częstochowa Jerzy Brzęczek planuje zabrać do Kleszczowa dwudziestu dwóch piłkarzy szansę zaprezentowania swoich umiejętności otrzymają gracze testowani w klubie Brazylijczycy Diog i Mateusie oraz Tomasz Pełen. Na pewno nie zagrają z powodu kontuzji P.Wróbel bramkarz 9/0 D.Retlewski atak 18/7 P.Górecki obrona 3/0 P.Nocuń atak 0/0 R.Werner obrona0/0. Różnica klas zespołów jest na tyle duża że nie Indze innej możliwości jak zwycięstwo Korony.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Czas na AKO ;)

1.Manchester City-Cardiff▶Cardiff over 1,5 kartki▶KURS:1,57⛔
2.Betis-Real Madrid▶kto wiecej zdobędzie RR? Real▶KURS:1,57✅
3.Tenerife-Alcorcon▶wygra Tenerife▶KURS:2,05⛔
4.AS Roma-Livorno▶under 12 RR▶KURS:2,0✅
5.Polska-Norwegia▶ over 2,5 ▶KURS:2,2
✅
Łączny kurs AKO 22,27 gram za 100 zł :cool::cool:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Chelsea-Manchester Utd
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:


WYNIK 3-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Tak wiem Chelsea gra u siebie rewelacyjnie 9 zwycięstw 1 remis i 0 porażek. I tak wiem Manchester Utd jest trochę pod formą, ale bez przesady jest to drużyna o wielkim potencjale i możliwościach. I moim zdaniem szanse wygrania tego meczu mają obie ekipy równe. A fakt tego że Manchester jest skazywany na porażkę i ciągle krytykowany za ostatnie występy sprawia że to oni dzisiaj zagrają na maxa bo to oni mają do udowodnienia Anglii że wciąż są &quot;wielcy&quot;. I ważne jest to ze Manchester w meczach o dużą stawkę nie zawodzi co pokazują jego wyniki w Lidze Mistrzów. A Chelsea znowu nie taka straszna jak ją malują o czym się przekonały takie ekipy jak Stoke,Basel czy Newcastel. Przy takim dobrym kursie gram na 2 DNB.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Divisie
Spotkanie: Jong PSV-Graafshap
Typ:Handicap Azjatycki Jong PSV -1,0
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365


WYNIK 0-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Jestem zdziwiony tym, że kursy na gospodarzy rosną. Czyżby Jong PSV miał oddać ten mecz??? Ja gram ryzykownie, ale dla mniej odważnych polecam 1 DNB. Po przeglądnięciu kadr obu drużyn, ( bo myślałem, że to jest przyczyna wzrostu kursu na Jong PSV) widzę, że gospodarze zagrają tylko bez Koch ( obrona 19/6) a De Graafshap będzie sobie musiał radzić bez Meijer ( pomoc 8/2) raczej rezerwowy, Jansen ( atak 14/6) zazwyczaj pod. Skład, Parzyszek ( 19/16) najlepszy strzelec i kluczowy zawodnik drużyny, Will ( obrona 12/0) oraz od paru mecz nie gra Bakens (obrona 14/2). Jak widać braki kadrowe powinny faworyzować gospodarzy, bukmacherzy jednak dają większe szanse De Graafshap. W tabeli ligowej obie ekipy praktycznie takie same statystyki, czyli maja po 9 zwycięstw 6 remisów i 7 porażek i nawet liczba straconych bramek jest ta sama (31 goli). I tak De Grefshap 7 miejsce a Jong PSV 8 miejsce. Można jednak zobaczyć, że ostatnia forma obu drużyn wskazuje na Jong PSV gdyż Ci ostatnio wygrali z FC Oss na wyjeździe ( 20 miejsce) a kolejkę wcześniej u siebie rozbili Dodrecht 3-0 lidera tabeli!! W tym czasie De Graafshap zaliczył dwie porażki z Helmodn u siebie 2-1 ( 9 miejsce) oraz 5-3 z Den Bosch ( 10 miejsce). Skąd więc te dziwne kursy ??!!!
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Chojnice Chojniczanka
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365


WYNIK 1-1/2-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Dzisiaj Lechia rozegra dwa mecze kontrolne o godzinie 12:00 z Chojniczanką ( 11 miejsce I liga) oraz o 14:00 z Gryfem Wejherowem ( 11 miejsce II liga). I zapewne tak jak miało to miejsce w sobotę gdzie grali przeciwko Lech Poznań i Warta Poznań w drugim meczu wyjdą młodzieżowcami. Faktem na pewno na plus mojego typu jest to, że mecz odbędzie się na stadionie przy ul.Traugutta na głównej płycie, czyli tam gdzie najlepiej się czują Lechici. Po tych sparingach Probierz ma zdecydować, kogo zabierze na zgrupowanie do Turcji. W składzie pierwszoligowca zagra trzech testowanych zawodników Adam Duda, Sebastina Kamieński oraz Teodor Hristov. Nie zobaczymy jednak na pewno Daniela Chyły ( pomoc 17/2) , K.Ikagamiego ( pomoc 7/0) oraz mało prawdopodobny jest występ T.Wypij ( pomoc 6/0). Myślę, że dzisiaj Lechia grając na własnym obiekcie poradzi sobie z dużo niżej notowanym rywalem.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Liga de Honra )
Spotkanie: Sporting B-Leixoes
Typ:wygra Leixoes
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365

WYNIK 1-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
I znowu ciekawy przebieg meczu czerwona kartka dla gospodarzy i trafiony rzut karny przez gości i już cieszyłem miskę a tu druga połowa gdzie goście otrzymują 3 czerwone kartki i mecz musiał się skończyć remisem :razz:


Typ dla lubiących się w ryzyku. Dzisiaj spotkają się ekipy z 6 miejsca Sporting B oraz drużyna Leixoes miejsce 15. I na wstępie musze napisać o czarnej serii gości, którzy doznali 7 porażek z rzędu w lidze.A przecież kiedyś ta seria musi się skończyć szczególnie, że Leixoes wcześniej spisywał się bardzo dobrze i zaliczył też pozytywną serie 7 meczy bez porażki. W ubiegłym sezonie ta drużyna otarła się o awans kończąc rozgrywki na 3 miejscu. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie Leixoes grając u siebie nie dało szans Sporting B wygrywając 3-0. I liczę, że dzisiaj przełamią się i odnajdą zagubioną formę. W ekipie Spoting B delikatna zadyszka po porażce u siebie 0-1 z Penafiel ( 5 miejsce) w kolejnym meczu też nie zabłysnęli remisując 1-1 z Trofense drużyną z odległego 20 miejsca. Dzisiaj widzę ciekawe braki w ofensywie Sporting B nie zagra luri Medeiros ( atak 23/5) Betinho ( atak17/9) Carlos Mane ( atak 9/0) oraz klub opuścił Cisse ( atak 9/5) plus do tego brak Fokobo ( obrona 17/0) w Leixoes nie zagra tylko Ze Pedro ( obrona 18/1).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Erste Divisie
Spotkanie: Willem II-Venlo
Typ: wygra venlo
Kurs: 5,0
Bukmacher:Bet365
Analiza:


WYNIK 0-1 TRAFIONY
✅✅✅✅

Dzisiaj też typ z dużym kursem i równie dużym ryzykiem. Obie ekipy to górna część tabeli Willem II 2 miejsce z 43 pkt a Venlo 4 miejsce z 39 pkt.. Ostatnia forma obu drużyn wyrównana, czyli na 5 spotkań po 4 zwycięstwa i 1 porażce. Jednak Willem II coś ostatnio zaczyna przed własną publicznością zawodzić. Ostatnio przegrali 0-1 z Excelsior ( 7 miejsce) a dwie kolejki wcześniej 1-2 z Jong FC Twente ( 13 miejsce), co biorąc wcześniejszą serie 10 meczów bez porażki można uznać za spadek formy. Venlo wyjazdy może zaliczyć do średnio udanych, bo tutaj mam trzy czwórki 4 zwycięstwa 4 remisy i 4 porażki. Liczę jednak, że dzisiaj tą statystykę poprawią. Willem II dzisiaj bez trzech bardzo ważnych zawodników Boymans ( atak 24/17) najlepszy strzelec drużyny i co za tym idzie kluczowy zawodnik, Peters ( środkowy obrońca 23/3) człowiek, który trzyma obronę w ryzach i praktycznie jest nie do zastąpienia oraz Wuytens ( 23/1) drugi po wcześniej wspomnianym Peters środkowy obrońca w drużynie. Venlo braknie Post (23/0) defensywny pomocnik i od dwóch meczy nie gra Ostu ( atak 20/4) ale w obwodzie maja de Kogela ( atak 17/7) i Rajcomar ( atak 23/3).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy 3 liga
Spotkanie: Regensburg-Duisburg
Typ: wygra Regensburg ( HA -1)
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bet365

⛔⛔⛔⛔
Ja gram „ostro” ten typ, ale równie dobrze można go zagrać czysta „1” przy kursie 2,5 czy bezpiecznie DNB przy nie małym kursie 1,70. Zacznę od tego, że Regensburg jak już u siebie wygrywa to 90 % meczy więcej niż jedna bramka W lidze goście zajmują 9 lokatę a gospodarze 13 i raczej nie ma to większego znaczenie gdyż dzieli ich tylko 1 pkt. Teraz ostatnia forma obu drużyn W 5 ostatnich meczach Regensburger odnotował 2 zwycięstwa 1 remis 2 porażki. Duisburg w tym czasie 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 porażki z tym, że trzeba zaznaczyć, że w tych 5 meczach Duisburg był 3 razy gospodarzem a ich dzisiejszy rywale tylko 2 razy, czyli teoretycznie bilans 5 ostatnich meczy powinni mieć lepszy a nie mają. Duisburg porażki odnosił z Munster (12 miejsce) oraz Hallesher ( 14 miejsce), czyli z żadną z drużyn czołówki tabeli. A remis 1-1 u siebie z Burgahusen można traktować jak porażkę gdyż jest to ekipa z 20 miejsca, czyli ostatniego. I kogoś mógłby wystraszyć ostatni remis z liderem tabeli 2-2 z drużyna Heidenheim, ( że niby poprawa formy), ale trzeba tu zaznaczyć, że 2 kolejki wcześniej i Regensburg dokonał tej samej sztuki. A wysokie zwycięstwo 3-0 Duisburgu nad Unterchahing u siebie to też żadna pocieszenie dla tej drużyny gdyż dzisiejszy rywal w ostatniej kolejce pokonał Unterchahing aż 4-0 i to na wyjeździe. Czyli jak widać forma przemawia za gospodarzami. Jeżeli chodzi o kadry to tu też gospodarze tylko bez pomocnika Aosman ( 19/4) ale za niego zagra równie doświadczony Beneditk ( 17/2) goście zaś bez Ofosu-Ayeh ( prawy obrońca 20/1) , Dum lewy pomocnik ( 20/0) Wolze ( pomocnik 19/4) i Gardawski ( pomocnik 17/1)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
SOBOTNIE AKO :cool:SZYKUJE SIĘ GRUBA KASA:razz:

1.Guingamp-PSG▶brak gola przed 27:00 min▶KURS:1,83✅
2.Real Madyt-Granada▶kto więcej RR handicap +4 Granda▶KURS:2,05✅
3.Borusia Dortmund-Augsburg▶over kartki 3,5▶KURS:1,72✅
4.Wolsburg-Hannover▶BTS TAK▶KURS:1,66✅
5.Napoli-Chievo▶połowa z naj. liczbą goli? 2 ▶KURS:2,05⛔

Łączny kurs AKO 22,17 przy stawce 100 zł daje oczywiście 2217,94 zł :cool:????
Jak ja to kocham jeden mecz i z &quot;milionera do zera&quot; :razz::razz:
dla tego sam osobiście jestem za grą singlami i tak też polecam przyjmować moje AKO i rozbijać je na pojedyncze mecze .​
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Niedziela- AKO dzień drugi....:grin:
1.Bordeaux-St.Etienne▶RzutyRożne over 9 ▶KURS: 2.0✅
2.Vallecano-Atl.Madrid▶kto więcej rzut.rożnych? Atl.madrid▶KURS:1.50✅
3.Bremen-Braunshweig▶over 3.5kartki▶KURS:1.61✅
4.Cagliari-AC Milan▶kto więcej RR ?AC Milan▶KURS:2.0✅
5.G.A Eagles-Ajax Amsterdam▶ under 3.5 gola▶KURS:1.72✅

Łączny kurs AKO to 16.74 stawka 100zł.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna - Primera Division
Vallecano-Atl.Madrid
Typ -kto więcej RR ? Atl.Madrid
Kurs - 1.50
Bukmacher - Bet365
Analiza:
✅✅✅✅
Bez względu na wynik dobrze wiemy o jaką stawkę grają obie ekipy. Vallecano 19 miejsce i walka o utrzymanie chociaż nie wiem czy można to tak nazwać ostatnia forma tragiczna 5 meczy i 4 porażki. Atl.Madrid w tym roku psotanowił przerwać hegemonie dwóch klubów Barcelony i Real Madryt i powalczyć o mistrzostwo. I robią to z porażającą skutecznością D.Costa, D.Viila R.Garcia to zawodnicy którzy sprawiają że Atletico gra nie zwykle ofensywnie mając na kącie 48 goli w 20 spotkaniach co przy kiepskiej defensywie Vallecano ( 47 goli straconych najwięcej w lidze) może się skończyć tylko w jeden sposób. I nawet jeśli Vallecano dokona jakiegoś cudu strzeli z kontry po czym zacznie się bronić co da im 3 pkt. To i tak pewne jest że przez cały mecz będzie ze pchanięte do defensywy i przez to to Atletico na pewno wykona więcej RR w meczu.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wczoraj jeden mecz a dokładnie jeden gol dzielił mnie od trafienia fajnego AKO dzisiaj choć emocji w ostatnim zdarzeniu nie brakowało do ostatniego gwizdka to jest ostatecznie sukses. (patrz na 2 posty wyżej)
I tradycyjnie pytam. Czy ktoś się odważył zagrać ze mną ?? Jak tak to proszę o &quot;dzięki&quot;.;););););););)

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Jong Ajax-FC Oss
Typ: wygra Jong Ajax ( AH -1)
Kurs:2,60
Buk: Bet365

WYNIK 2-1 ZWROT
Dzisiaj w Erste Divisie mamy do czynienia z meczem na szczycie w dolnej części tabeli. Jong Ajax 18 miejsce a goście zamykają tabele na 20 miejscu. I głównym faktem, który mnie przekonuje do gry tego typu jest ostatnia forma obu ekip. Jong Ajax ewidentnie poprawił swoją tragiczną grę z początku sezonu w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstwa 2 remisy i 1 porażka. FC Oss no cóż 5 meczy 4 porażki i 1 zwycięstwo, które ciężko nazwać jakimś wielkim sukcesem gdyż odniesione w meczu przeciwko drużynie Achilles 29 ( 19 miejsce). Jong Ajax grając u siebie notuje po 4 zwycięstwa, remisy i porażki. FC Oss na wyjazdach 3 zwycięstwa i 9 porażek biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe to FC Oss przoduje w lidze w straconych bramkach (33 gole na 12 meczy). I myślę, że dzisiaj Jong Ajax pomimo nie najlepszego sezonu będzie chciał wypunktować ostatnią drużynę tabeli. Jeżeli chodzi o kadry to tu bez braków w obu przypadkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom