>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wczoraj mało brakło-jak będzie dzisiaj????:grin::grin:
AKO-Niedziela

1.Tottenham-Everton⚽Everton over 4.5 RR⚽KURS:1.80✅
2.Rijek-Din.Zagreb⚽over 9 RR⚽KURS:1.61 PRZEŁOŻONY
3.Real Socieda-Levante⚽over 10 RR⚽KURS:1.61⛔
4.Lazio-Roma⚽over 10 RR⚽KURS: 2.0✅
5.Parma-Catania⚽kto pierwszy otrzyma 7 RR?? Parma⚽KURS:1.72⛔
6.Shalke-Hannover⚽over 9 RR⚽KURS:2.0
⛔
Kursy brane z bet365. Do wygrania przy stawce 100 zł 3245,00 zł:grin::grin::grin:
Dzisiaj żalu nie było, bo dużo nie trafionych typów, czy szczęście jeszcze kiedyś do mnie wróci ???:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie: Zwolle-Ajax
Typ: wygra Ajax ( AH -1)
Kurs:1.88
Bukmacher: Bet365


WYNIK PRZEGRANY 1-1
⛔⛔⛔⛔

Ajax kto główny pretendent do zdobycia mistrzostwa Holandii. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie 8 zespół ligi Zwolle. I zespół ten aktualnie notuje serie 3 zwycięstw z rzędu. Lecz są to wygrane z drużynami z dolnej części tabeli czyli Utrecht ( 13 miejsce),Roda ( 16 miejsce) Breda ( 9 miejsce) wcześniej w starciu z ekipami z czołówki same porażki czyli przegrana 2-1 z Vitesse ( 4 miejsce) i 3-0 z Feynoordem ( 3 miejsce) dla tego dzisiaj w pojedynku z liderem nie wydaje mi się aby mieli jakiekolwiek szanse. Szczególnie że mają spore problemy w defensywie gdzie braknie im Mokotijo (21/2) defensywnego pomocnik oraz van der Werff ( 14/0) środkowego obrońcy, Lachmana( 17/0) też środkowy obrońca i Sainsbury kolejny środkowy obrońca który jak na razie zdołał zagrać tylko jeden mecz i od razu doznał uraz. I dla tego trener Zwolle ma spory problem z ustawieniem obrony. A taka sytuacja dla ofensywnie grającego Ajaxu to woda na młyn.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Piast Gliwice-Opava
Typ: wygra Piast
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:


WYNIK 2-0
✅✅✅✅

Drużyna Piasta, po powrocie ze zgrupowania w Hiszpanii, u siebie kończy przygotowania do wiosennych meczów ekstraklasy.Drużyna Piasta przed rozpoczęciem rozgrywek ekstraklasy zagra jeszcze z LZS Piotrówka i czeską SFC Opawa. Rozgrywki wiosenne rozpoczną meczem u siebie z krakowską Wisłą. W poprzednich sparingach Piast zremisował z CSKA Moscwa 0-0 oraz pokonał Pucze Niepołomice 4-1. I dzisiejszy sparing z czeską Opavą chyba ma służyć temu aby poprawić sobie humory przed rundą wiosenną i urządzić trening strzelecki niż realnemu sprawdzenie umiejętności Piasta gdyż rywal to drużyna 4 ligi czeskiej i tutaj wiadome jest że poziomem piłkarskim Piast przewyższa kilkakrotnie dzisiejszego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia League Two
Spotkanie: Newport-Wimbledon
Typ: wygra Newport ( AH -1)
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365


PRZEŁOZONY

Newport 8 miejsce, Wimbledon miejsce 12 i tylko jeden punkt różnicy dzieli te zespoły. Lecz aktualny układ zespołów w tabeli może mocno zmylić gdyż różnica punktowa jest mała ale Newport ma na kącie o cztery mnie rozegrane mecze od dzisiejszego rywala i przyjmując że we wszystkich tych spotkaniach Newport zainkasował by po 3 pkt był by nawet na 3 miejsce. Następnym faktem wartym odnotowania jest ich dobra postawa przed własną publicznością gdzie na 10 spotkań 7 razy zwyciężali 1 raz zremisowali i 2 razy przegrali. I co ciekawe to właśnie w ostatnim meczu u siebie doznali nie spodziewanej porażki z Northampton ostatnią ekipa ligi, co uważam za wypadek przy pracy a przy okazji traktuje jako dodatkowy motywator dla piłkarzy Newport którzy będą chcieli zrekompensować swoim kibicom tą porażkę. Wimbledon typowy średniak 10 zwycięstw 8 remisów i 12 porażek i jaki to często bywa z średniakami wyjazdy kiepsko 3 zwycięstwa 4 remisy i 7 porażek. Dzisiaj Wimbledon spore zamieszanie kadrowe gdyż zabraknie Fuller ( obrona 30/0),Antwi ( obrona 8/0) Kennedy ( obrona 22/1), Frampton (obrona 24/4)plus do tego Moore ( pomocnik 27/3) i od dłuższego czasu nie gra Sweeney ( pomoc 15/0) . I jak widać głównym problemem będzie defensywa gdzie trener będzie musiał skorzystać z usług Jones i Morris którzy jak dotąd spędzili po około 300 min na boisku. Musze zaznaczyć że gospodarze dzisiaj zagrają bez podstawowego bramkarza Pidgeley ( 24/0) ale nie martwi mnie to bo w ekipie Wimbledon brak solidnego napastnika co by potrafił to wykorzystać najwięcej bramek w drużynie ma obrońca Frampton który jak już pisałem dzisiaj nie zagra.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wildze że są cztery mecze z Premier League a nudzę się w pracy to spróbuje coś zarobić:razz:


1.Cardiff-Aston Villa⚽połowa z największa liczbą goli?? 2 ⚽KURS:2,05⛔
2.Hull-Southampton⚽over 10 RR⚽KURS:2,0⛔
3. West Ham-Norwich⚽Norwich over 4,5 RR⚽KURS:1,90✅
4.West Brom-Chelsea⚽ handicap RR Chelsea -1⚽KURS:1,90✅


Do wygrania ma 1494,28 zł przy ryzyku straty 100 zł.:cool:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Puszcza-Stal Stalowa Wola
Typ: 1DNB
Kurs: 1,8
Bukmacher:Bet365


WYNIK 5-2 WYGRANY
✅✅✅✅

Jak dla mnie bardzo ciekawy kurs. Puszcza to to zespół I ligowy który walczy o utrzymanie, i zajmuje 16 miejsce. Stal zespół II ligi i ten sezon może jak na razie zaliczyć do udanych miejsce 4. Tylko moim skromnym zdaniem między I a II liga jest dość duża różnica gdyż jak wiem I ligę w Polsce mamy centralną a II liga jest podzielona na dwie grupy co automatycznie obniża poziom rozgrywek. Z tego co zauważyłem w dotychczasowych meczach kontrolnych to trener Stali więcej &quot;kombinuje&quot; przy składzie i bardzo często daje szanse do za reprezentowania się juniorom. W ostatnim meczu kontrolnym Stal uległą innemu I ligowcu Termalicy 1-0 ale muszę zaznaczyć że druga połowa praktycznie odbyła się pod dyktando Termalicy. Puszcza przystąpi w dość dobrych nastrojach do meczu gdyż wcześniej pokonali Kolejarz Stróż 2-1 i Sandencje 3-1. I tutaj widać że trener ma już wizje pierwszej 11 na wiosnę .
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dzisiaj ostro jedziemy z AKO:grin::grin:

1.Arsenal-Manchester Utd⚽Manchester Utd over 4,5 ✅RR⚽KURS:1,8
2.Everton-Crystal Palace⚽ RR handicap Crystal Palace+4⚽KURS:2,05 ODWOŁANY
3.Man City-Suderlandy⚽kto pierwszy otrzyma 9 RR ? Man City⚽KURS:2,0 ODWOŁANY
4.Newcastel-Totenham⚽ over 10 RR ⚽KURS:1,83✅
5.Fulham-Liverpool⚽Fulham over 4,5 RR⚽KURS:2,2✅
6.Stoke-Swansea⚽over 3,5 kartki⚽KURS:1,83
✅
Łączny kurs 54,57 czyli z wszystkich AKO jakie podałem dzisiaj mam największy kurs.:razz: i biorąc pod uwagę fakt ostatnio słabych typów w AKO powiem WARIAT:grin::grin:ale czego się nie robi dla dobrej zabawy
Dwa mecze z mojej tasiemki przełożone związku z czym bet365 zrobiło zwrot i przy stawce 100zł wygrałem 1355,65 zł:grin::grin::grin:
Kursy brane z bet365
I tak dla siebie mała wzmianka dotycząca AKO abym jutro mógł sobie przeanalizować co zrobiłem źle a co dobrze:
Najbardziej pewnymi typami w tym AKO są dla mnie typ nr 1 i 4. Najbardziej obawiam się typu nr 6 gdyż kartki to kartki ale wywnioskowałem że w meczu drużyn które muszą walczyć o każdy pkt aby utrzymać się w Premier League nerwów nie braknie a co za tym idzie kartek. Jeżeli chodzi o Fulham to linia RR over 4,5 wydaje mi się być zawsze niska jeżeli jest wystawiona w stosunku do gospodarzy nawet jeśli jest to ostatnia drużyna ligi a w Fulham podejrzewam że po ostatnim meczu z Manchester Utd humory w klubie trochę lepsze to i spróbują coś powalczyć. Jeżeli chodzi o Man City to jasne jest że jest to drużyna która gra ofensywnie i w RR będzie miała duża przewagę czy uda im się dobić do linii 9 RR ?? myślę że przy odrobinie szczęścia tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dwa mecze z AKO odwołane ???? Ciekawe czy dla mojego kuponu to dobrze czy źle? bo przecież mogłem mieć wygraną w wysokości 0 zł a tak po dokonanym zwrocie bet365 wypłacił 1355,65 zł. :razz: Jak ktoś skorzystał to prosze tylko o +dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dzisiaj nie typowe AKO bo zdarzenia rozłożone na 2 dni (Sobota,Niedziela) ale wszystko wskazuje na to że to nie będzie jedyne AKO na weekend.:cool:

1.Sydney FC-Perth Glory⚽ RR powyżej 10⚽KURS:1,83✅
2.Din.Zagreb-RNK Split⚽ RR powyżej 9 ⚽KURS:1,61✅
3.Ajax-Heereveen⚽ RR powyżej 9⚽KURS:1,5⛔
4.Getafe-Real Madrid⚽kto więcej RR? Real ⚽KURS:1,50✅
5.Bastia-Monako⚽RR powyżej 8⚽KURS:1,5✅
6.Borussia-Eintracht⚽RR powyżej 9⚽KURS:1,80✅
Plan sobotni wypełniony w 100% na jutro zostały dwa mecze czekam z niecierpliwością.
I tylko jeden typ a dokładniej jeden RR dzieli mnie od szczęścia:cool:

Przy stawce 100 zł do wygrania 1799,12 zł
Kursy brane z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy 3 Liga
Spotkanie: Dortmund II-Chemnitzer
Typ: wygra Chemnitzer ( AH -1)
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza :

WYNIKI 3-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Ja jadę z tym typem ostro ostrożniejszym polecam 2 DNB. Mecz na szczycie dolnej części tabeli gdyż Dortmund II miejsce 17, tuż nad strefą spadkową a Chemnitzer miejsce 18 i to jest strefa spadkowa. I pomimo faktu, że to Dortmund II jest oczko wyżej w tabeli to na moje oko lepiej prezentuje się ekipa Chemnitzer. I ich największym problemem, który nie pozwala zajmować im wyższego miejsca jest spora liczba remisów. Dzisiaj liczę na tak zwane przełamanie. Chemnitzer w rundzie wiosennej jak na razie 2 porażki i 1 remis a Dortmund w tym samym czasie 3 porażki. I dzisiejszy mecz jak to się mówi jest spotkaniem o 6 pkt. Myślę, że mentalnie bardziej nastawieni do walki w tym meczu są piłkarze Chemnitzer dla nich utrzymanie się w lidze ma większe znaczenie niż dla piłkarzy Dortmundu II, dla których klub ten to tylko taki przejściowy okres w karierach piłkarskich. Widzę też parę braków kadrowych w Dortmundzie. Nie zagra Sarr (obrona 14/0), Amini ( pomocnik 14/1) od trzech spotkań nie gra Bandowski ( obrońca 16/0) i najważniejszy brak, czyli nie obecny najlepszy strzelec drużyny Ducksh ( atak 16/10)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Seria B
Spotkanie: Pescara-Varesa
Typ:
2 DNB
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza :
WYNIKI 1-2 WYGRANY
✅✅✅✅
W normalnych warunkach nigdy bym nie stawiał na zwycięstwo Varese na wyjeździe gdyż w tym sezonie na 12 meczy wyjazdowych tylko 1 raz wygrali. Dzisiaj moim zdaniem mają szanse poprawić ta statystykę gdyż Pescara kryzys formy w ostatnich czterech meczach same porażki z bilansem bramek 8 straconych 2 strzelone. I dzisiaj trener Pascary ma nóż na gardle w razie porażki traci stanowisko a taka presja na nikogo dobrze nie może wpłynąć. Dodatkowo ma problem z ustawianiem obrony gdyż zabraknie Schiavi ( obrona 16/0), Rossi ( obrona 20/0) i Capuano ( obrona 14/0) i z tego co się orientuje ma też zabraknąć bardzo ważnego napastnika Maniero ( 24/10) plus już mniej istotnego napastnika Cutolo ( 19/3). Więc może fakt złej atmosfery wokół trenera i drużyny po ostatnich kiepskich wynikach oraz braki kadrowe pozwolą Varse zdobyć 3 pkt.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Niemcy 2 Bundesliga
Spotkanie: Aalen-Cottubus
Typ: wygra Aalen ( Ah-1)
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

WYNIK 2-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Ekipy Cottubus całkowicie nie mogę zrozumieć. Runda jesienna tragiczna zakończona na ostatnim 18 miejscu gromadząc zaledwie 13 pkt. Na wiosnę miało być lepiej, wszystkie 4 sparingi wygrane i to wysoko ( między innym pokonali Cracovie aż 5-0). Pierwszy mecz rundy na własnym tereni i od razu porażka 1-0 z Sndhausen ( 8 miejsce) tym samym podtrzymując serię 9 porażek z rzędu. Dzisiejsi rywale też nie najlepiej bo dopiero 14 miejsce i cały czas walka o utrzymanie ale oni w porównaniu do Cottubus mają jeszcze nadzieje na lepsze jutro. W Cottubus morale zerowe i w cale się nie dziwie, dzisiaj dodatkowo duże problemy kadrowe brak : Borner ( obrona 14/0) Bittroff ( obrona 19/0) Schulze ( obrona 17/0) i jeśli chodzi o defensywę to trenerowi został mały wybór i jak by mało tego było za czerwoną kartkę nie zagra najlepszy strzelec drużyny Sanogo ( atak17/6)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja
Spotkanie: Antalyaspor-Galatasaray
Typ: BTS TAK
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
Analiza:

WYNIK 2-2 WYGRANY
✅✅✅✅
Pięć dni temu obie ekipy miały przyjemność spotkać się w ramach pucharu Turcji i w tedy to padł bez bramkowy remis. Dzisiaj jednak ja stawiam na to ze obie drużyny strzelą bramkę. W tamtym meczu trenerzy obu zespołów dokonali sporych rotacji kadrowych. I tak np. w kadrze Galatasaray nie zagrali najważniejsi ofensywni zawodnicy czyli Yilmaz B.Burak ( atak 18/11), Drogba ( atak 18/6) oraz Sneijder ( atak 14/8) dzisiaj Ich zobaczymy a to jest gwarancja goli dla Galatasaray. Pytanie więc brzmi czy Antalyaspor będzie wstanie coś ustrzelić? i ja myślę że tak. Antalyaspor pomimo kiepskiej gry na własnym terenie zawsze choć jedna bramką ukąsi przeciwnika i nawet jeżeli są to takie zespoły jak Beskitas czy Fenerbahce a dzisiaj dodatkowo widzę małe zamieszanie w bloku defensywnym Galatasary gdzie zabraknie Balta ( obrona 13/0), Chedjou ( obrona 14/2), Dursun ( obrona 2/0), Emmanuel ( obrona 13/1). Także typ BTS TAk na ten mecz wydaje mi się być bardzo ciekawy
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Wtorek i Środa = 4 mecze Ligi Mistrzów więc pokusa stworzenia AKO jest ogromna :grin: Dzisiaj nie typowo gdyż stworze dwa kupony na te same mecze. Pierwszy będzie mnie ryzykowny, drugi większe kursy i niby większe ryzyko.​

1 KUPON

1.Leverkusen-PSG⚽PSG over 4,5 RR⚽KURS:1,83⛔
2.Man City-Barcelona⚽Barcelona over 4,5 RR⚽KURS:1,66⛔
3.AC Milan-Atletico Madryt⚽AC Milan over 4,5 RR⚽KURS:1,83⛔
4.Arsenal-Bayern⚽Arsenal over 4,5 RR⚽KURS:1,90⛔

Przy stawce 100 zł do odebrania 1069,43:cool:

2 KUPON

1.Leverkusen-PSG⚽kto więcej RR? PSG⚽KURS:2,50⛔
2.Man City-Barcelona⚽ Barcelona over 2,5 kartki⚽KURS:2,37⛔
3.AC Milan-Atletico⚽over 10 RR⚽KURS:2,2⛔
4.Arsenal-Bayern⚽over 10 RR⚽KURS: 2,0
✅

Przy stawce 100 zł od odebrania 2612,50 zł :cool:

Wczorajszy dzień całkowicie na ⛔⛔⛔
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen-PSG
Typ: PSG over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365


⛔⛔⛔⛔

Myślę że bardzo fajny kurs i niska linia. Nie wiem jaki będzie wynik meczu ale moim zdaniem to PSG będzie przeważało statystycznie na boisku a co za tym idzie usilnie atakowało bramkę Leverkusen strzeżoną przez Leno Berda co musi dać sporą liczbę RR dla PSG. Z tego co sie można dowiedzieć prawdopodobnie Francuzi wyjdą 3 napastnikami Lavvezi ( 19/4) Lucas ( 23/3) i oczywiście Ibrahimovic ( 24/19) a to jest świetna wiadomość dla mojego typu. Szkoda tylko że zamiast Lucasa nie może zagrać Cavani ( 23/14). Donati Guidio prawa strona obrony, w środku Spahic Emir oraz Toprak Omer i na lewej obronie Sebastian Boenische taka lina obrony ma być wystawiona na to spotkanie przez trenera Leverkusen. Jak dla mnie Leverkusen jest jedną z najsłabszych drużyn w tym etapie LM co po części ukazał mecz przeciwko Manchester utd. I jeżeli nawet uda im się dzisiaj wyjść z tego pojedynku z obronną ręką to na pewno będą musieli często ratować się stałymi fragmentami gry. ( rzuty rożne)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chamipionship
Mecz: Nottingham-Leicester
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,0
Buk: Bet365


WYNIK 2-2 ZWROT

Leicester i Nottingham to drużyny które poważnie myślą o awansie do Premier League i dzisiejszy mecz będzie nie zwykle ciekawy. Leicester na chwile obecną jest liderem tabeli i ma 7 punktową przewagę nad 2 Burnley. Nottingham miejsce 5 w tabeli pomimo że na 30 spotkań ligowych tylko 4 razy przegrał i to jest lepszy wynik od Leicester lecz niestety duża liczba remisów ( 30 meczy 12 remisów)sprawia że znajdują się w strefie w której o awansie zadecydują play offy. Nie musi jednak tak być gdyż do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem brakuje im tylko 6 pkt. I ostatnio Nottingham mocno wziął się za odrabianie strat na 5 meczy 4 zwycięstwa i tylko 1 remis. I w tym momencie to Nottingham ma większa motywacje do zdobycia kolejnych 3 pkt a piłkarze Leicester którzy podświadomie czują się bezpiecznie mając 7 pkt przewagę mogą nie być dostatecznie skoncentrowani aby pokonać silnego przeciwnika, co może być przyczyną ich ostatniego niespodziewanego remisu na własnym terenie z Watford ( 11 miejsce). Nie ulega jednak wątpliwości że Leicester to mocny zespół lecz na wyjazdach już przegrywali i to z dużo słabszymi przeciwnikami niż dzisiejszy rywal np. z Brighton ( 8 miejsce), Sheffield ( 17 miejsce), Doncaster ( 20 miejsce) czy choćby z Charlton ( 21 miejsce). A Nottingham u siebie na chwilę obecną ma serię 6 zwycięstw z rzędu i dzisiaj jak najbardziej 3 pkt są w ich zasięgu. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to u gospodarzy nadal nie będzie Landsbury ( pomoc 26/7) jest nie obecny od 2 spotkań u gości pełna kadra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Spotkanie:Liberec-Alkmaar
Typ: wygra Alkmaar ( Ah-1)
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365


WYNIK 0-1 ZWROT

Jak dla mnie fajny kurs. Zacznę może od kadr obu zespołów na ten mecz. Z moich informacji wynika że trener Alkmaar ma do dyspozycji wszystkich zawodników i nie zawaha się ich użyć.Czyli nie będzie próbował oszczędzać swoich najważniejszych piłkarzy w zamian wystawiając zmienników. Slovan Liberec też bez kontuzjowanych czy zawieszonych piłkarzy ale w przerwie zimowej klub opuścili ważni zawodnicy Rabusic ( atak 16/4),Kelic ( obrona 11/0) Kusnir ( obrona 13/0) Kalitsitniev ( pomoc 13/0) Hadascok ( atak 3/0) oczywiście w zamian ściągnięto Budnika, Rajnocha ( ci dzisiaj mają zadebiutować) i Jarolima który raczej nie wystąpi . Dla ekipy Liberec będzie to pierwsze spotkanie po przerwie zimowej o 3 pkt co daje pewien handicap Alkmaar który jest w trakcie rozgrywek ligowych. A dobrze wiemy że mecze sparingowe nie dają tego samego co mecze ligowe. I przy tych zmianach kadrowych w Liberec i braku sprawdzianu drużyny w warunkach bojowych wątpię aby dzisiaj byli gotowi w 100 %. Zresztą w meczach kontrolnych rewelacji tez nie było z drużynami słabymi jakoś tam sobie radzili ale w meczu z FC Copenhagen dostali lanie 4-0. I myślę że Holendrzy dzisiaj gładko pokonają Liberec.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Liga Mistrzów w moim wykonaniu okazała się kompletną klapą może dzisiaj lepiej mi pójdzie
1.Odessa-Lyon⚽over 8 RR⚽KURS:1,5✅
2.Juventus-Tranzaspor⚽ Tranzaspor over 3,5 RR⚽KURS:2,1✅
3.Ajax-FC Salzburg⚽FC Salzburg over 3,5 RR⚽KURS:1,72✅
4.Dnipro-Totenham⚽Dnipro over 4,5 RR⚽KURS:1,66✅
5.PAOK-Benifica⚽over 9 RR ⚽KURS:1,66
⛔ brakło 1 RR:-(
Przy stawce 100 zł do wygrania 1510,00 zł

Fatum 1 typu trwa !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2
Spotkanie: Bielefield-Inglostadt
Typ: wygra Inglostad ( AH -1)
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bet365



WYNIK 0-2 WYGRANY
✅✅✅✅


Mecz o 6 pkt. Obie ekipy walczą o utrzymanie w 2 lidze Niemieckiej. I po dwóch meczach rundy wiosennej można całkiem śmiało powiedzieć że to Inglostadtt ( miejsce 14) jest w lepszej sytuacji i przy tej formie powinien utrzymać się bez problemów. W pierwszym meczu rundy zremisował 1-1 na wyjeździe z Karsluher ( 5 miejsce) w następnym na własnym boisku pokonał Munchin 1860 ( 9 miejsce) 2-0. Co ciekawe Inglostadt gra lepiej na wyjazdach gdzie ma 4 zwycięstwa 4 remisy i 3 porażki niż przed własna publicznością. Bielfield ( 17 miejsce) no cóż nowa runda stare problemy, pierwszy mecz remis 2-2 u siebie z St.Pauli ( 7 miejsce) drugi mecz srogie lanie czyli porażka 4-0 od Padeborn ( 3 miejsce). Dodatkowo ten ostatni mecz wyeliminował ( za kartki) im ze składu aż 4 ważnych zawodników Schonfeld ( pomoc 21/3), Klos (atak 17/5),Lorenz ( pomoc 16/3) oraz Riese ( pomoc 19/3). Musze jednak zaznaczyć że Inglostadt będzie musiało sobie radzić też bez dwóch napastników Eigler (atak 19/2) i Caiuby ( atak 20/3) nie martwi mnie to jednak gdyż i tak Inglostadt na wyjazdach gra na jednego napastnika a najważniejsza formacja czyli pomoc jest nie naruszona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:razz::razz:

1.Chelsea-Everton⚽over 10 RR⚽KURS:1,83✅
2.Real Madryt-Elche⚽over 10 RR⚽KURS:1,72⛔
3.Hamburg-Dortmund⚽Hamburg over 3,5 RR⚽KURS:1,8⛔
4.Real Socieda-Barcelona ⚽Real Socieda over 4,5 RR⚽KURS:2,1⛔
5.Wolsburg-Leverkusen⚽over 10 RR ⚽KURS:2,2⛔

Do wygrania 2630,30 zł :razz::razz:

KICHA!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom