>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ROW Rybnik-GKS Tychy
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

WYNIKI 1-1 ZWROT
Już w pierwszej kolejce I ligi stawiałem na porażkę ROW Rybnika ze Stomilem Olsztyn, który obecnie zajmuje 11 miejsce i nie zawiodłem się. Dzisiaj też moim zdaniem przegrają. W ROW Rybnik po kiepskiej rundzie jesiennej dokonano wielu zmian kadrowych i jakoś nie wierzę, aby miały one uratować klub przed spadkiem. A to chyba najdobitniej ukazał mecz ze, Stomilem który bez większych problemów ograł 2-0 Rybniczan na Ich własnym terenie. Ta porażka była na tyle bolesna, że sam prezes klubu Wleciałkowski delikatnie rzecz ujmując się zdenerwował, zaś trener tej drużyny wspomniał przed dzisiejszym meczem o mogących nastąpić roszadach kadrowych, i jak dla mnie można to podpiąć pod hasło &quot; tonący brzytwy się chwyta&quot;. GKS Tychy tez walczy o utrzymanie, lecz po pierwszym meczu po, mimo że przegrali 1-0 z Arką Gdynia ( 4 miejsce) mogą patrzeć bardziej optymistycznie na wiosnę, gdyż zagrali bardzo dobry mecz i na pewno nie zasłużyli na porażkę.I myślę że dzisiaj los się do nich uśmiechnie i zdobędą 3 pkt .W ROW Rybnik nie zagra na pewno M.Krotofil w GKS Tychy pewnie dalej nie zobaczymy I.Zunic oraz na pewno pauzującego za kartki M.Bukowca
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:cool::cool::cool:

1.Hull-Manchester City▶ ( HA-2,5) kto więcej RR? Manchester City▶KURS:1,90⛔
2.Eintracht-Wolsburg▶kto więcej RR? Wolsburg▶KURS:2,0✅
3.Malaga-Real Madrid▶ over 5,5 kartki▶KURS:1,90⛔
4.Aston Villa-Chelsea▶over 11 RR▶KURS:2,2⛔
5.Fulham-Newcastel▶kto więcej RR? Newcastel▶KURS:2,10
⛔

KIEPSKO

Łączny Kurs 33,51
Bet365
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Olympiakos-Panthrakikos
Typ: wygra Olympiakos ( AH -2,5)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet 365

Ostatnio stawiałem na przegraną Olympiakos i się nie zawiodłem. I była to już ich druga porażka z rzędu w lidze a takiej sytuacji to chyba najstarsi górale nie pamiętają. Dla tego dzisiaj pomimo faktu że Olympiakos gra w tygodniu ważny mecz w LM i trener da odpocząć Manolas ( obrona 22/3) i Salino ( obrona 17/0) plus wciąż sa kontuzjowani Saviola ( atak 23/11) i Olaitan ( atak 16/8) to stawiam na wysoka wygrana gospodarzy. Ich kibice przyzwyczajenie tylko do zwycięstw trzecią porażkę uznali by za katastrofę i tutaj tłumaczenie się meczem w LM nic by nie pomogło. Przeciwnik jest ostatnio z forma pod kreską. Zajmuje 6 miejsce ale nie dawno zanotował serię 4 porażek z rzędu która udało mu się przerwać dopiero w ostatniej kolejce ze słabym Ergotelis ( 12 miejsce). Dodatkowo dzisiaj ma duże braki kadrowe. Nie zagra Seremet ( bramkarz 19/0),Igor ( atak 26/9), Tzanis ( atak 26/5),Papageorgiou ( obrona 28/0) oraz wcześniej już kontuzjowany Cases ( pomoc 19/6)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong FC Twente-Eindhoven
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:



WYNIK 1-0 WYGRANY
✅✅✅✅

W tabeli oba zespoły dzieli dość spora przepaść gdyż Jong FC Twenty zajmuje dopiero siedemnaste miejsce a Eindhoven jest szóste, lecz oba zespoły łączą ostatnio kiepskie wyniki. Eindhoven po dwóch porażkach z rzędu wydawało się, że wróciło na odpowiedni tor wygrywając z liderem Dodrecht następny jednak mecz to już żenująca porażka 4-0 z FC Oss ( 19 miejsce) i przegrana u siebie z Jong PSV. Jong FC Twenty w ostatniej kolejce udało się przerwać serię porażek pokonując Sparte Roterddam 1-0. I liczę na to, że i dzisiaj zainkasują 3 pkt. gdyż Eindhoven jest ewidentnie pod formą a dzisiaj będzie musiał sobie radzić bez Laguireh ( atak 27/10),Durwael ( obrona 29/0) Beekmans ( pomoc 28/3) plus do tego zawodnicy, którzy nie grają już od dłuższego czasu Makaviala ( atak 14/5), van den Hurk ( atak 18/4),Muyters ( bramkarz 16/0) i Gunts ( obrona 13/0)
__________________
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Galatasaray
Typ: Galatasaray over 3,5 RR
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365


⛔⛔⛔⛔

To że faworytem tego spotkania jest Chelsea to mnie nie dziwi i nie zamierzam tego w żadne sposób negować. Uważam jednak że Galatasaray nie przyjedzie do Londynu tylko i wyłącznie się bronić licząc na kontrę. W końcu jest to ekipa którą stać na grę ofensywną a co ważniejsze ma kim grać w przodzie. Drogba ( atak 22/8),Sneijder ( atak 19/9) czy będący w dobrej formie Yilmaz B.Burak (atak 23/13). I myślę że parę razy przetestują obronę Chelsea która mam nadzieje będzie się ratować wybiciami za bramkę co oczywiście zostanie zamienione na rzuty rożne. W Turcji Galatasaray wykonywał ich 7. I jak dla mnie linia 3,5 jest dość niska. Na ten przykład podam ostatni mecz Chelsea która grała u siebie przeciwko Totenham. Wygrali go bez problemowo 4-0 ale goście i tak bili 4 RR .
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anzhi-Alkmaar
Typ: kto zakwalifikuje się dalej ?? Anzhi
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365


⛔⛔⛔⛔

Dzisiaj drugi, rewanżowy mecz 1/8 Ligi Europy. I to, że ekipa Anzhi w ogóle dotarła tak daleko w tych rozgrywkach dla nie jednego typera jest spora niespodzianką. Dzisiaj postanowiłem, że zagram na awans Anzhi, który na pierwszy rzut oka może się wydawać odległym marzeniem. W pierwszym meczu w Holandii Alkmaar z godnie z przewidywaniami wygrał, ale skromnie, bo tylko 1-0, bramka padła z rzutu karnego. I jak na gospodarzy Alkmaar kontrolował przebieg wydarzeń na boisku ( 64 % posiadania piłki) lecz patrząc na statystyki strzałów i sytuacji bramkowych to Anzhi był „agresorem” Anzhi 8 strzałów nie celnych, Alkmaar tylko 3. Strzały celne obie ekipy oddały ich po 3. I sytuacje bramkowe Anzhi-11 a Alkmaar-6. Według mnie Anzhi w przerwie zimowej w rozgrywkach zdołała się otrząsnąć po zmianach kadrowo-finasnowych. I jest w stanie jeszcze powalczyć o utrzymanie w Premier Liga. Na początek na wiosnę wyeliminował z LE Genk, następnie pokonał w lidze Kazan ( 9 miejsce), kolejny mecz to wyjazd do Sp. Moscow ( 3 miejsce) i niespodzianka w postaci remisu 2-2. Jak widać progres jest dość spory. Dzisiaj zagrają mecz rewanżowy w LE i muszą odrobić stratę tylko jednej bramki i wierzę, że na przekór całemu światu to uczynią. Szczególnie że Alkmaar ten sezon nie może zaliczyć do najbardziej udanych.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin:​
1.Anzhi-AZ▶under 11 RR▶KURS:1,61✅
2.Benifica-Tottenham▶kto więcej RR? Benifica▶KURS:1,5✅
3.Fiorentina-Juventus▶kto więcej RR?Juventus▶KURS:2,05✅
4.Plezen-Lyon▶Plezen under 6,5 RR ▶KURS:1,80
⛔


Łaczny Kurs 8,94
 
M 5

maxii32

Użytkownik
2.Benifica-Tottenhamkto więcej RR? BenificaKURS:1,5
Witam,trochę dziwi mnie ten typ.
Po pierwsze w pierwszym meczu tych drużyn rożne na korzyść kogutów 5-2
Po drugie Benfica nie potrzebuje gonić wyniku,a wręcz przeciwnie to goście będą starali się strzelić.
A po trzecie Benfica w 5-ciu ostatnich meczach tylko w dwóch miała więcej rożnych,ale przeciwnik grał w 10 po czerwonej.
Miałem zagrać te ako,ale teraz to sam nie wiem.
Pozdrawiam
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Witam,trochę dziwi mnie ten typ.
Po pierwsze w pierwszym meczu tych drużyn rożne na korzyść kogutów 5-2
Po drugie Benfica nie potrzebuje gonić wyniku,a wręcz przeciwnie to goście będą starali się strzelić.
A po trzecie Benfica w 5-ciu ostatnich meczach tylko w dwóch miała więcej rożnych,ale przeciwnik grał w 10 po czerwonej.
Miałem zagrać te ako,ale teraz to sam nie wiem.
Pozdrawiam
Benifica siadła ale cóż z tego jak jeden typ i tak dał d.....
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Venlo-FC Oss
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

WYNIK 3-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Może być bardzo ciekawy mecz. Venlo wysoko, bo na 3 miejscu, ale ostatnio coś nie trybi w drużynie. Oprócz zwycięstwa nad ostatnią ekipa w tabeli Achilles 29 to mają serię 3 porażek z rzędu 0-2 z Dodrecht ( 1 miejsce),1-3 z Telstar ( 16 miejsce) i 0-2 z Excelsior ( 4 miejsce). FC Oss na przedostatnim miejscu w tabeli ale w ostatniej kolejce zagrali jak z nut pokonując Emmen ( 15 miejsce ) aż 8-0 !!! . I liczę, że dzisiaj podbudowani świetnym ostatnim wynikiem dadzą rady teoretycznie silniejszemu przeciwnikowi. Szczególnie, że ten z brakami kadrowymi.. Nie zagra Rajcomar ( atak 27/3), Krujsen ( pomocnik 29/0)Alther ( pomocnik 22/0), Wolters ( atak 28/6) a pod znakiem zapytania stoi występ Sevinc ( pomoc 11/1), de Kogel ( atak 24/10), Fleuren ( obrona 28/0) oraz Joppen( obrona 30/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 18:00
Spotkanie - Barcelona B-Alaves
Typ -wygra Barcelona B ( AH-1)
Kurs - 2,6
Bukmacher - Bet365
WYNIK 2-1 ZWROT
Barcelona B znajduje się na 8 miejscu z 41 pkt. Ich dzisiejszy rywal to dopiero 21 miejsce czyli strefa spadkowa. I patrząc na ostatnia formę nie daje im cienia szansy na utrzymanie się w lidze. Na 5 ostatnich meczy 4 porażki i 1 zwycięstwo a wygrali z Alcorcon ( miejsce 20) czyli nie Alaves zabłysną a przeciwnik był kiepski. Dodatkowo Alaves z brakami kadrowymi. Nie zagra Guzman ( atak 25/2), Velez ( atak 22/6)Toti ( pomocnik 23/4),Luciano ( obrona 16/0) oraz Delgado ( pomocnik 18/0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin:
1.Chelsea-Arsenal▶handicap,kto więcej RR ? Chelsea (-1)▶KURS:1,83✅
2.Newcastel-Crystal Palace▶over 10 RR▶KURS:1,72✅
3.Shalke-Braunshweig▶kto pierwszy otrzyma 5 RR?? Shalke ▶KURS:1,57✅
4.Hannover-Dortmund▶Hannover over 4,5 RR▶KURS:2,0✅
5. Torino-Livorno▶over 10 RR▶KURS:1,83
✅

Łączny kurs 18,24 zł
No to czekamy na wynik ostatniego meczu :cool: Może pasmo jednego błędu zostanie przerwane :grin:
Tym razem ostatni typ gładziutko wszedł :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:cool: dzień drugi!!!
Dzisiaj ostrożnie niewierze aby dwa dni z rzędu miał być plus. 1.Totenham-Southampton▶ handicap kto więcej RR? Totenham (-1)▶KURS:2.0✅
2.Leverkusen-Hoffenhaim▶over 10 RR▶KURS:2.10⛔
3.Valencia-Vilarreal▶kto pierwszy otrzyma 7 RR? Valencia▶KURS:2.1✅

AKO 8.82
Niech zielona ✅ moc będzie ze mną :grin:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO;);)

1.Manchester Utd-Manchester City▶Manchester City over 5,5 RR▶KURS:2,0✅
2.Newcastel-Everton▶kto więcej RR? Newcastel▶KURS:2,05✅
3.Dortmund-Shalke▶handicap kto więcej RR? Shalke (+3)▶KURS:1,83✅
4.Hertha-Bayern▶over 9 RR▶KURS:2,0⛔

Łączny kurs 15,03

Tradycyjnie jeden typ :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Seria B Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia-Trapani
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:


WYNIK 0-1 WYGRANY
✅✅✅✅


Kurs na gości wydaje mi się być zawyżony. Trapani może ten sezon zaliczyć do udanych, znajdują się na 5 miejscu i maja tylko 4 pkt straty do wicelidera. W ostatnim meczu zremisowali 1-1 z varese ( 16 miejsce), lecz brakowało im w składzie 4 ważnych zawodników Paglariulo ( obrona 27/1),Nordi ( pod.bramkarz 29/0),Nizzetto ( atak 27/3) oraz Caccetto ( pomoc 27/0) dzisiaj wszyscy Oni maja być do dyspozycji trenera. Spezia w ostatniej kolejce wygrała 2-0 z Brescia tym samym przerywając serię dwóch porażek z rzędu z drużynami słabymi, bo z Novara ( 18 miejsce) a Pescara ( 11 miejsce) lecz wygrana z Brescia to żadne pocieszenie gdyż Ci ostatnio przegrywają wszystkie mecze. I dla tego uważam, że forma gospodarzy pozwoli Trapani zdobyć kolejne 3 pkt. Dodatkowo gospodarze w defensywie osłabieni, bo nie zagra ich podstawowy bramkarz Leali ( 27/0)oraz ważny środkowy obrońca Lisuzzo ( obrona 28/1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja Super League
Spotkanie: Veria-Xanthi
Typ: X2
Kurs: 3,4
Godz: 14:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:


WYNIK 3-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Tak wysoki kurs na gości trochę mnie dziwi. Faktem jest że Veria to drużyna z odległego 17 miejsca, strefa spadkowa. I faktem jest że ta ekipa robi wszystko aby z tej strefy uciec o czym najlepiej świadczą ostatnie wyniki 2 zwycięstwa 2 remisy i 1 porażka. Czyli poprawili znacząco swoje wyniki. Lecz Xanthi będąc na 13 miejscu tez nie może czuć się bezpieczne i musi zdobywać ligowe punkty aby nie spaść, szczególnie że przed nimi mecze z takimi ekipami jak Olimpiakos czy PAOK gdzie jasne jest że cudem będzie uzyskanie choćby jednego punktu. Na ostatnie 5 spotkań zaliczyli aż 3 porażki lecz nie były to słabe drużyny gdyż przegrali z Panetolikos ( 8 miejsce),Asteras T ( 5 miejsce) oraz Atromitos ( 2 miejsce) ale także 2 razy wygrali i właśnie z drużynami z dolnej części tabeli czyli Panionos ( 14 miejsce) oraz Leviadakos ( 10 miejsce) więc czemu i dzisiaj nie mieli by pokonać drużyny dużo niżej notowanej.Szczególnie że w składzie gospodarzy widzę brak w postaci Nabouhane ( atak 30/14) zawodnik ten ma takie samo znaczenie dla Verii jak Messi dla Barcelony. Plus do tego nieobecni będą Barbas ( obrona 20/1) i Siontis ( obrona 18/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin:​

1.West Ham-Hull▶kto więcej otrzyma RR ? West Ham▶KURS:1,66⛔
2.Austria Vienna-FC Salzburg▶over 10 RR▶KURS:1,80⛔
3.Fiorentina -AC Milan▶over 10 RR ▶KURS:2,10✅
4.Vallecano-Osasuna▶handicap kto więcej RR? Osasuna (+3)▶KURS:1,95⛔
5.Sevilla-Real Madryt ▶Real Madryt over 5,5 RR▶KURS:2,20
✅


Łączny kursik 27,05
:grin::grin:
Niech zielona moc ✅będzie ze mną

Cienizna
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia Erste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:Almere-Mastricht
Typ: wygra Mastricht ( AH-1)
Kurs: 3,90
Buk: Bet365


WYNIKI 1-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Głównym powodem dla którego ten typ gram jest forma obu drużyny. Almere zajmuje dopiero 18 miejsce. W ostatniej kolejce wygrali mecz z Sparata Roterdam ( 14 miejsce) z drużyna która też ostatnio gra bardzo słabo. Wcześniej Almere notował serie 4 porażek z rzędu gdzie stracił aż 11 bramek strzelając tylko 3. Czyli jak widać miejsce w tabeli idealnie odzwierciedla ich możliwości i tutaj nawet te ostatnie zwycięstwo wiosny nie czyni. Mastricht to 10 miejsce lecz w przypadku zdobyć dzisiaj 3 pkt mogą nawet znaleźć się w pierwszej piątce. I tutaj szczególnie ostatnia forma sprawia że cały czas pną się w tabeli. Nie przegrali meczu od 8 spotkań, odnosząc 5 zwycięstw i 3 remisy. I dla tego uważam że dzisiaj też wygrają to spotkanie. Dodatkowym plusikiem moje typu jest brak u gospodarzy Receveur ( pomoc 24/2) oraz Serrarens ( atak 24/3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin:​

1.Crystal Palace-Chelsea▶kto pierwszy otrzyma 5 RR? Chelsea▶KURS:1,57✅
2.Arsenal-Manchester City▶Arsenal over 4,5 RR▶KURS:1,80
3.Espanoyl-Barcelona▶Barcelona over 5,5▶KURS:1,83
4.Bologna-Atlanta▶over 10 RR▶KURS:2,05
5.Bilbao-Atl.Madryt▶handicap kto więcej RR? Atl.Madryt (+1)▶KURS:1,72
6. Leverkusen-Brauschweig▶over 9 RR▶KURS:1,72

AKO 31,71
 
Do góry Bottom