>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chamiponship
Spotkanie: Middlesbrough-Leeds
Typ: Leeds over 1,5 gola
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365


WYNIK 0-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔

Tak trochę idę na ryzyko no ale mam ku temu powody. Mecz ekip które w tabeli dzieli tylko 3 pkt i okupują środek tabeli Leeds 12 miejsce Middlesbrough 14 miejsce. I pomimo że kursy faworyzują gospodarzy ja nie decyduje się typować zwycięzcy tego meczu ale myślę że goście mocno dzisiaj mogą &quot;poszarpać&quot; przeciwnika. W Middlesbrough widzę w kadrze lukę a dokładnie w bloku defensywnym gdzie braknie ważnego środkowego obrońcy Williamsa ( 23/0) oraz równie istotnych obrońców Gibsona ( 19/1) i Ayala ( obrona 16/3) co prawda trener ma za nich zastępstwo ale czy będą wstanie powstrzymać najlepszego strzelca ligi ??? R.McCormacka który już ma 22 bramki na kącie. Myślę że nie i stąd mój typ na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:razz::razz: 1.Liverpool-Swansea⚽ kto pierwszy otrzyma 9RR?? Żadna⚽KURS:1.50✅
2.Newcastel-Aston Villa⚽over10 RR⚽KURS:1.83✅
3.Betis-Athletico B⚽handicap RR Athletico B+1⚽KURS:1.83⛔
4.Hannavoer-Bayren⚽over 9 RR⚽KURS:1.83✅
5.Juventus-Torino⚽under 5.5 kartki⚽KURS:2.0
✅
I znowu jeden typ!!! rozbijając na single i tak się udało zarobić ale o ile by bardziej samkował zarobek jak by tak AKO zostało zrealizowane w całości :razz::razz::razz::razz:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: FC Koeln - Greuther Fuerth
Typ: 2 DNB
Kurs: 4,33
Buk: WilliamHill


WYNIK 1-1 ZWROT


Biorę ten typ głównie z tego powodu, że kurs na ten mecz to jak dla mnie trochę pomyłka. Wiadomo gospodarze są faworytami, ale nie aż tak pewnymi żeby na zwycięstwo gości wystawiać kurs 5,0. Zacznę może od kadr obu drużyny i tu praktycznie oba zespoły full skład, u gości braknie tylko Korcsmar ( obrona, 13/0) lecz nie powinno mieć to wpływu na grę zespołu. Czas sprawdzić formę w rundzie wiosennej gdzie jak naradzie obie ekipy są po dwóch meczach. Koeln w pierwszej kolejce u siebie nie spodziewanie przegrywa z Padeborn ( 5 miejsce) 1-0 i są to oznaki jakieś zniżki formy lub braku zgrania gdyż w całej rundzie jesiennej ta drużyna tylko raz przegrała przed własną publicznością. W drugiej kolejce FC Koln pokonuje na wyjeździe 1-0 Sandhausen ( 8 miejsce) jak dla mnie szału nie ma. Dzisiejsi ich rywale w tym samym czasie przegrali na wyjeździe 2-1 z Kaiseslatuern ( 7 miejsce), ale to o niczym nie świadczy, bo drużyna Kaiseslautern pomimo 7 miejsca to w lidze jest najmocniejsza ekipą grającą u siebie. W drugim meczu Furth zremisował u siebie z Karsluher 1-1 ( 3 miejsce), czyli przeciwnik był naprawdę mocny a Karsluher miał dużo szczęścia, że mecz zakończył się podziałem punktów gdyż Fuerth dominowało na boisku. I tu dodaje statystyki z tego meczu Fuerth oddał 20 strzałów na bramkę, Karsluher tylko 6. Posiadanie piłki dla Fuerth wynosiło 66 % a dla Karsluher tylko 34 %. I wydaje mi się że Greauther Fuerth jest dzisiaj wstanie zdobyć 3 pkt przy tak atrakcyjnym kursie decyduje się grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit St. Petersburg- Borussia Dortmund
Typ:Borussia over 4,5 rzuty rożne
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:


⛔⛔⛔⛔

Wszyscy dobrze wiemy że dzisiaj Zenit nie jest na pozycji straconej w meczu z Borussia i ma szanse na zwycięstwo. Nie którzy wręcz po przez pryzmat ostatniej porażki Borussi w lidze z Hamburgiem stawiają bez obaw na Rosjan. I nie wiem czy mają racje czy nie ale wiem jedno Borussia nawet jak przegra to będzie walczyć do końca. Mówi się o jej dzisiejszych brakach ale dotyczą one głównie bloku defensywnego. Bender (19/1) to defensywny pomocnik a Subotic (10/0) jest obrońcą. Jeśli chodzi Błaszczykowskiego (16/2) to też jest kim zagrać bo jest przecież świetny Aubameyag (21/13).I co by tu nie mówić ofensywnie Borussia jest silna i tacy obrońcy jak Criscito ( 9/0),Neto (15/0),Lombearts (17/1) czy Smolnikov (4/0) ( taką przewiduje obronę na ten mecz Zenitu) będą mieć wiele pracy. Szczególnie że może być u nich kiepsko z zgraniem wiadomo w Rosji trwa przerwa w rozgrywkach przez co będą musieli się ratować stałymi fragmentami gry ( rzuty rożne)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA
Spotkanie: Sion-Young Boys
Typ: wygra Young Boys ( AH-1)
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365


3-0 PRZEGRANA
⛔⛔⛔⛔
Nie mogę w ten wynik uwierzyć ????????
W Szwajcarskiej Super League dzisiaj zmierzy się kandydat na mistrza kraju Young Boys z kandydatem do spadku Sion. I myślę, że Yong Boys wygra ten mecz bez problemów. Po przerwie zimowej oba zespoły są po 4 meczach ligowych. I Yong Boys jest w „gazie” wygrał 3 mecze przegrał 1. A porażkę odniósł na wyjeździe z liderem tabeli Basel przegrywając wynikiem 3-2 bramkę, która zadecydowała o porażce stracili w 90 min z rzutu karnego. Sion no cóż nowa runda stare problemy przegrali wszystkie 4 spotkania. I nawet na własnym stadionie przegrali z ekipą Lausanne a jest to drużyna która na tą chwilę zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Dla tego nie wyobrażam sobie dzisiaj innego rezultatu jak wysokie zwycięstwo Young Boys. Jeżeli chodzi o składy na ten mecz to goście zagrają bez Gerndt ( atak, 19/5) ale ten nie gra już od 2 meczy a gospodarze bez Cisse ( atak 5/0) i pod znakiem zapytania stoi występ Assifuah ( atak 11/3).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dzisiaj tak nie typowo bo AKO dotyczące rozgrywek AFC Liga Mistrzów :]

1.Sydney-Ulsan Hundai▶over 2,5 gola▶KURS:2,40 44 min ✅
2.Jeonbuk-Yokohama▶over 2,5 gola▶KURS:2,15⛔
3.Kawasaki-Guizhou▶over 2,5 gola▶KURS:1,85✅

Łączny kurs 9,54 stawka 100 zł
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )
Spotkanie: Adelaide United - Wellington Phoenix
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365

⛔⛔⛔⛔
Analiza:
Obie drużyny maja bardzo podobne statystki. Adelaide zajmuje miejsce 5 z 27 pkt. a Wellington miejsce 7 z 26 pkt. I różnica pomiędzy nimi polega na tym że Wellington ma na swoim kącie 1 porażkę więcej od Adelaide. Warto zwrócić uwagę na dobrą serie meczy przed własną publicznością ekipy Adelaide gdzie w ostatnich 6 spotkaniach jeszcze nie przegrali remisując 2 razy wygrywając 4 razy. Myślę jednak że dzisiaj ta seria zostanie przerwana. Gdyż będą gościć drużynę której ostatnio na wyjazdach gra się bardzo dobrze. Na 5 ostatnich wyjazdowych meczy wygrali 4 spotkania i 1 przegrali z tym że porażkę odnieśli z liderem tabeli Brisben i to bez kompromitacji bo wynikiem 2-1. gospodarze delikatnie osłabieni brakiem Carrusca ( pomoc 16/4) oraz McKain ( obrona 18/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:]:]


1.Basel-M.Tel Aviv▶under 2,5 gola▶KURS:1,80⛔
2.Napoli-Swansea▶over 9 RR▶KURS:1,72⛔
3.Szachtar-Plezen▶wynik 1 połowa?? X ▶KURS:2,5⛔
4.Salzburg-Ajax▶over 10 RR▶KURS:2,1⛔
5.Sevilla-NK Maribor▶ handicap+4 NK Maribor więcej RR ⛔▶KURS:2,05


ŁĄCZNY KURS 33,43
kursy brane z bet365​

Poszło bardzo gładko :razz:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Jarot Jarocin - Zagłebie Lubin II
Typ: 1
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

WYNIK 2-0 WYGRANY
✅✅✅✅

Jarot na co dzień gra w II lidze zachodniej gdzie zajmuje 12 miejsce i jest po ośmiu spotkaniach kontrolnych a oto ich wyniki :Jarota - Victoria Września 3:2,Jarota - Polonia Środa Wlkp. 1:1,Jarota - Stomil Olsztyn 1:4,Jarota – Kania Gostyń 2:1,Jarota – Miedź Legnica 0:5,Jarota – Dolcan Ząbki 0:2,Jarota – Polonia Leszno 1:0,Jarota – KKS Kalisz 1:1. Zagłębie II gra w III lidze i jest tam na 3 miejscu. Czyli mam do czynienia z nie częstym przypadkiem kiedy to kurs jest niższy na drużynę która gra ligę niżej. I jest tak gdyż ostatnio Zagłębie II w sparingu pokonało innego II ligowca Ostrovie Wielkopolską 1-0. Bramkę zwycięska zdobyli po rzucie karnym. Myślę jednak że buk mocno przesadził z kursem na Jarot jak by nie patrzeć jest to drużyna grając o szczebel wyżej w hierarchi ligowej. I nie i wierzę aby dzisiaj III ligowiec miał o tak sobie z nim &quot;pojechać&quot;. Wcześniej Zagłębie II swojej sparingi wygrywała ale grała z drużynami z A klasy czy IV ligi. Dzisiaj Jarot będzie ich drugim poważnym sparingpartnerem. Przy tym kursie uważam że warto zainwestować na Jarot.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
PODSUMOWANIE-MIESIĄC LUTY

Luty ostatecznie po różnych perypetiach udało się zakończyć na ✅✅. Przyjmując zasadę która obowiązuje w konkursie TYP DNIA czyli każdy typ gramy równą stawką 100 j., mój wynik to + 65 j.


1. Duisburg - RB Leipzig TYP: 2 DNB KURS: 1,73⛔
2. Panionios-Ergotelis Typ: wygra Panionios Kurs: 2.30 ⛔
3. Jong PSV-Sparta Rotterdam Typ: 1 DNB Kurs: 2,0 ⛔
4. Stevenage-Gillingham Typ:2 DNB Kurs:2,38 ⛔
5. Real Madryt - Atletico Madryt Typ: Multicorners over 27,5 Kurs: 1,83✅
6. Global-Pachanga typ; wygra Global ( AH -1,5) kurs; 1,90 ✅
7. Moenchengladbach – Leverkusen Typ: Multicorners powyżej 21,5 Kurs:1.83⛔
8. Norwich – Manchester City Typ: Norwich powyżej 1,5 kartki Kurs: 1,72✅
9. Zwolle-Ajax Typ: wygra Ajax ( AH -1) Kurs:1.88⛔
10. Piast Gliwice-Opava Typ: wygra Piast Kurs: 1,67 ✅
11. Newport-Wimbledon Typ: wygra Newport ( AH -1) Kurs: 3,0 ZWROT
12. Puszcza-Stal Stalowa Wola Typ: 1DNB Kurs: 1,8✅
13. Dortmund II-Chemnitzer Typ: wygra Chemnitzer ( AH -1) Kurs: 5,0⛔
14. Pescara-Varesa Typ: 2 DNB Kurs: 3.4 ✅
15. Aalen-Cottubus Typ: wygra Aalen ( Ah-1) Kurs: 3.55⛔
16. Antalyaspor-Galatasaray Typ: BTS TAK Kurs: 1,80 ✅
17. Bayer Leverkusen-PSG Typ: PSG over 4,5 rzutów rożnych Kurs: 1,83⛔
18. Nottingham-Leicester Typ: 1 DNB Kurs: 2,0
19. Liberec-Alkmaar Typ: wygra Alkmaar ( Ah-1) Kurs: 5,0 ZWROT
20. Bielefield-Inglostadt Typ: wygra Inglostad ( AH -1) Kurs: 4,2✅
21. Middlesbrough-Leeds Typ: Leeds over 1,5 gola Kurs: 3,5⛔
22. FC Koeln - Greuther Fuerth Typ: 2 DNB Kurs: 4,33 ZWROT
23. Zenit St. Petersburg- Borussia Dortmund Typ:Borussia over 4,5 rzuty rożne Kurs: 1,66⛔
24. Sion-Young Boys Typ: wygra Young Boys ( AH-1) Kurs: 3,1⛔
25. Adelaide United - Wellington Phoenix Typ: 2 DNB Kurs: 2.63⛔
26. Jarot Jarocin - Zagłebie Lubin II Typ: 1 Kurs: 4,33 ✅


MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.
MIESIĄC Listopad 2013-49 miejsce 21 podanych 7 trafionych= -589 j.
MIESIĄC Grudzień 2013-16 miejsce 14 podanych 6 trafionych=+143 j.
ROK 2014

MIESIĄC Styczeń 2014-? miejsce 26 podanych 7 trafionych=-766j
.
MIESIĄC Luty 2014-? miejsce 26 podanych 9 trafionych=+65j​
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / 2 Bundesliga /
Spotkanie - St. Pauli : Union Berlin
Typ - 2 DNB
Kurs - 2,25
Bukmacher - Bet365


WYNIK 2-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Mecz sąsiadów ligowych. St.Pauli 5 miejsce Union Berlin 6 miejsce. Obie ekipy mogą jeszcze całkiem śmiało myśleć o awansie gdyż do lidera tracą 8 pkt a do miejsca drugiego tylko 4. Dzisiaj liczę jednak na 3 pkt gości. St.Pauli na własnym terenie ma obecnie serię 3 meczy przegranych. W przedostatniej kolejce ulegli ekipie Bochum 1-0 która zajmuje dopiero 15 miejsce wcześniej remis 2-2 z Bielfield ( 17 miejsce) i to jest tez marny wynik.No i w ostatniej kolejce pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej 2-1 nad Dresden ale to tez jest ekipa z dolnej części tabeli, zajmują 16 miejsce. I wydaje mi się że coś po tej przerwie w rozgrywkach w drużynie St.Pauli nie wszystkie trybiki pracują tak jak by sobie tego życzył trener. Co przy tak wymagającym przeciwniku jakim na pewno jest Union Berlin nie może się dobrze skończyć.Union Berlin pełny skład. U gospodarzy braknie Gonther ( obrońca 19/0) i Butchman ( pomoc 20/0)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ligue 2
Spotkanie: Brest - Angers
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365


PRZEŁOŻONY

Dziwi mnie taki duży spadek kursu na Brest. Przecież jest to drużyna z odległego 18 miejsca walcząca o utrzymanie a dzisiejszy rywal to ścisła czołówka ligi, 2 miejsce. Angers ostatni mecz przegrał w grudniu. Fakt Brest ostatnie trzy swoje pojedynki wygrał co może na pierwszy rzut oka mylić,są to zwycięstwa nad takim przeciwnikami jak Laval 19 miejsce,CA Bastia 20 miejsce i Auxerre 16 miejsce i jak widać nie nagła poprawa gry piłkarzy Brest dała im trzy zwycięstwa z rzędu a raczej fakt słabiutkich przeciwników. Luknąłem na składy myślac że może jakieś braki kadrowe powodują takie spadki kursów. I faktycznie w Angers dzisiaj nie zagra Manceau ( pomoc 22/0)Bouka Moutou ( obrona 22/0) Malicki ( bramkarz 23/0) ale Ci zawodnicy nie grali już w ostatnich dwóch kolejkach a Angers w tym czasie wygrało i zremisowało. Dodatkowo widzę że i zespół Brest nie ma pełnej kadry gdyż braknie Coulibaly ( obrona 22/0) Verdier ( atak 23/8) oraz pandor ( pomoc 18/1). Także typ wydaje mis ie być bardzo ciekawy.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Japonia - Nowa Zelandia
Typ: wygra Japonia ( AH -3)
Kurs:3.35
Buk: Bet365
Godz: 11:40

Nie wiem do końca w jakim składzie wyjdzie Japonia ale i tak uważam że pokona amatorów z Nowej Zelandii wysoko. Pisze amatorów bo w ich składzie gra zaledwie 3-5 piłkarzy zawodowo. Obrońca Tommy Smith i napastnik Chris Wood to zawodnicy ligi angielskiej Championship oraz Marco Rojas z Vfb Stuttgart który jeszcze nie zadebiutował w Bundeslidze. Jeżeli nawet Japończycy wyjdą drugim garniturem to nie powinni mieć problemów gdyż w barażach do MŚ Meksyk mając za przeciwnika Nową Zelandię też grał składem ligowym i wygrał w dwumeczu 4-2 i 5-1. A że Japonia jest silna ostatnio przekonały się reprezentacje Holandii remis 2-2 oraz Belgi która przegrała 3-2. Myślę że Japończycy spokojnie powinni z 5-6 bramek strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna League One
Spotkanie: Port Vale-Carlisle
Typ: wygra Port vale ( AH -1)
Kurs: 3.35
Bukmacher: bet356
Godzina: 16:00

WYNIK 2-1 ZWROT
Porst Vale miejsce 11, Carlise miejsce 17. Gospodarze tego meczu dzisiaj na pewno będą chcieli zdobyć 3 pkt i tym samym przerwać serię 3 porażek z rzędu:
Wolves 3-0 Port Vale - porażka z liderem na ich terenie nie jest jakąś większą ujmą.
Port Vale 1-3 Crewe - ta porażka może boleć gdyż Crewe zajmuje dopiero 21 miejsce.
Bradford 1-0 Port Vale- Bradford znajduje się na 13 miejscu w tabeli.
Szansa na korzystny rezultat jest duża gdyż Carlisle nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem szczególnie grając na wyjeździe gdzie na 10 spotkań maja 1 zwycięstwo 2 remisy i aż 7 porażek. Port Vale też nie należy do mocnych ekip ale z drużynami z dolnej części tabeli radzi sobie dobrze z Colchester (18 miejsce) wygrana 2-0, Oldham ( 15 miejsce ) wygrana 1-0, Notts County ( 21 miejsce) wygrana 2-1, Shrewsbury ( 22 miejsce) wygrana 3-1. Dodatkowo Carlisle będzie osłabione brakiem Robson ( atak 28/5),OHanlon ( obrona 24/4),Thirlwell ( pomoc 22/0) i pod znakiem zapytania stoi występ Berrett ( pomoc 28/1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin:​
1.West Brom-Manchester Utd▶West Brom over 4,5 RR▶KURS:1,8⛔
2.Chelsea-Totenham▶over 4,5 kartki ▶KURS:1,73✅
3.Celta Vigo-Atletico Madrid▶kto więcej RR? Atletico▶KURS:1,80✅
4.Wolsburg-Bayern▶Wolsburg over 3,5 RR▶KURS:1,90✅
5.Jagielonia-Zagłębie▶under 11 RR ▶KURS 1,83✅
6.Udineses-AC Milan ▶ AC Milan over 4,5 RR▶:KURS:1,72✅
:grin: Łączny KURS 35,91
I znowu 1 typ ...... aż prosi się powiedzieć kur.......:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:cool::cool:
Wczoraj od szczęścia dzielił mnie 1 typ ????dzisiaj mam nadzieje że będzie pełny sukces!!! 1.Lille-Monteplier▶ over 9 RR▶KURS:1.90✅
2.Almeria-Sevilla▶handicap kto więcej RR? Almeria +1▶KURS:2.1⛔
3.Freiburg-Dortmund▶over 9 RR▶KURS:1.83⛔
4.Piast-Podbeskidzie▶under 11 RR▶KURS:1.90⛔
5.Inter-Torino▶over 10 RR▶KURS:1.66✅

Łączny kurs 23.38 :grin::grin::grin::grin:
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie:pAOK-Olympiakos
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:


WYNIK 2-1 WYGRANY
✅✅✅✅


Mecz na szczycie ligi Greckiej. Olympiakos nie kwestionowany lider tabeli kontra wicelider PAOK. Faktem jednak jest że Olympiakos wypracował sobie tak dużą przewagę ( 19 pkt) że nawet jeżeli dzisiaj nie zdobędzie 3 pkt to mistrzostwo kraju i tak należy do niego. Co sprawia że Olymiakos może bez obaw przygotowywać się do ważnego meczu w LM który gra w tym tygodniu. A trzeba przypomnieć że grają przeciwko Manchester Utd na ich terenie. W pierwszym meczu Olympiakos wygrał 2-0 i jest bliski awansu do następnej rundy i na pewno w głowach piłkarzy cały czas jest Liga Mistrzów a nie rozgrywki ligowe. PAOK aby utrzymać 2 pozycję w tabeli potrzebuje dzisiaj 3 pkt a więc motywacji nie braknie. Dodatkowo Olimpiakos osłabiony trener dał odpocząć Maniatis ( pomoc 20/4)Holebas ( obrona 17/2) i Dominiguez ( pomoc 20/5) kontuzjowany jest Saviola ( atak23/11) i Olitiana ( atak 16/8)
__________________
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juve Stabia-Palermo
Typ: wygra Palermo
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365


WYNIK 0-3 WYGRANY
✅✅✅✅

Tutaj bez żadnej filozofii. Mecz lidera Palermo z ostatnią ekipą tabeli Juve Stabia (22 miejsce). I w takim meczu jak ten nie wyobrażam sobie żeby Palermo zajmujące pierwsze miejsce z 50 pkt, które musi się pilnować gdyż tuż za plecami czuje oddech ekipy Empoli tracącej tylko 4 pkt. nie wygrało tego meczu. Przeciwnik jedną nogą i dwoma rękami jest już w III lidze. Ma zaledwie zgromadzonych 15 pkt a do bezpiecznej strefy brakuje mu ich 16.W składach obu ekip na ten mecz braki. Juve Stabia zagra bez Di Nunzio ( obrona 12/0),Lanzaro ( pomoc 18/2),De falco ( pomoc 6/0). W ekipie Palermo braknie Lafferty ( atak 24/8), Hernandez ( atak 23/13) Di Gennaro ( pomoc 12/2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Chorwacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Belupo-Din.Zagreb
Typ: wygra Din.Zagreb ( AH-1)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365


WYNIK 0-2 WYGRANY
✅✅✅✅

Belupo to drużyna która ewidentnie ma kryzys. W rundzie wiosennej na 4 mecze 4 porażki ze stosunkiem bramek 15 straconych i tylko 2 strzelone.I przy takiej formie Belupo realnie grozi spadek. I przez to muszą się skupić na rozgrywkach ligowych a za pomnieć o jakiś sukcesach w pucharach krajowych. Din.Zagreb to lider tabeli i ma 8 pkt przewagi nad 2 Hajduk Split.I myślę że bardzo chętnie zdobyli by i puchar kraju. Nie tak dawno bo 4 dni temu obie ekipy się już spotkały w ramach rozgrywek ligowych wynik, 1-6 dla Din.Zagreb. Dzisiaj też Belupo powinno dostać baty.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
AKO:grin::grin::grin:​

1.Basel-FC Salzburg▶FC Salzbur over 4,5 RR▶KURS:1,83✅
2.FC Porto-Napoli▶Napoli over 4,5 RR ▶KURS:2,10⛔
3.Ludogorets-Valencia▶over 9 RR▶KURS:1,83✅
4.AZ-Anzhi▶over 9 RR ▶KURS:1,83⛔

Łączny Kurs 12,94 ....:cool:
 
Do góry Bottom