>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Witam
Wypisuje sie z turnieju ! Poniewaz nie mam dostepu do internetu i nie bede utrudnial gry innum zawodnikom
Przepraszam .
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Sawas uaktualnij pierwszego posta z tematu wyniki i tabela bo o ile wiem juz ktoś zrezygnowal a ktoś inny doszedł.. żebyśmy nie pisali do nich bez sensu

A poza tym wydaje mi się że jezeli ktoś dochodzi do gry to powinien zagrać wszystkie mecze które jego poprzednik oddal walkowerem... bo w przeciwnym razie wyjdzie na to że w lepszej sytuacji beda zawodnicy którzy trafią na brak zawodnika w turnieju niż ci którym wypadną mecze z zapełnionym już miejscem, że tak powiem
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Czy ktos wie co jest z Dymiekm ?? Pisze do Niego, zeby rozegrac mecz, a On w ogole mi nie odpisuje i tak jest od poniedziałku... A Mecze są do soboty.. Wiec jezeli nie bede miał odpowiedzi od Niego.. Prosze o wo..
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy ktos wie co jest z Dymiekm ?? Pisze do Niego, zeby rozegrac mecz, a On w ogole mi nie odpisuje i tak jest od poniedziałku... A Mecze są do soboty.. Wiec jezeli nie bede miał odpowiedzi od Niego.. Prosze o wo..
Wzorowa postawa. Jest podstawa do wo --&gt; zgłoszenie problemu z rozegraniem meczu, więc jeśli nie uda Ci się skontaktować z dymkiem - będzie podstawa do przyznania wo. Pozdro ;)
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Oschem napisał że ma problemy z netem, zakłada nowe łącze czy cos takiego i chcial przełożyc mecz na niedzielę. To trochę dziwne bo niedawno zaszkis wrzucił wynik z meczu z nim . Tak wiec co robić? czy możemy zagrac w niedzielę czy wo?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nic mi o tym nie wiadomo. Termin do soboty, jeśli Oschem zgłosi mi albo na forum problemy to oczywiści czas wydłużę.
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
:]
Witam.. Oschem chyba nie posiada internetu, bo widnieje u NIego taki opis na gg... Więc Jak nie bedzie go do soboty prosze o wo.. Pozdro ;)
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
ja prawdopodobnie nie bede mogl rozegrac meczy do soboty. Także dzisiaj nie mam czasu. Chciałbym o przełożenie meczu z Zaszkinsem i dobrodusznym na termin po sobocie z góry dzięki. A co do meczu z Kubotą. Powinien mi zostać przyznany walkower za po prostu grę nie fair play... (Rozłączenie się tuż po bramce.) Ale jak Sawas chce to tak będzie że zagramy te 60 minut. Ale także ten mecz wtedy proszę o przełożenie na termin po sobocie.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Szprej ma na mecze z zaszkinsem i dobrodusznym czas przez cały następny tydzień.
Zgłaszam problemy z rozegraniem użytkowników : HouseKloc, dymek (termin ustalony na piątek po wielu próbach kontaktu), Oschem.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Mam probelm :|
Zainstalowałem sobie wczoraj patcha &quot;eastern&quot; i teraz nie moge grac z innymi :| Wiecie moze jak go usunąc? Nie ma nigdzie deinstalacji :/
 
Do góry Bottom