>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Podpisuje się dwiema rękami i nogami pod play offami:-D
Tylko mam drobne zastrzeżenia co do rozstawienia zespołów:jezora:
Według mnie zespoł rozstawiony powinnien być losowany
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Według mnie zespoł rozstawiony powinnien być losowany
Mam świadomość, że dla Ciebie to jakieś utrudnienie, bo nie pokazałeś co potrafisz do końca, ale chcę żeby to co już ugraliśmy miało jakieś znaczenie stąd tabela będzie ważna ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mam świadomość, że dla Ciebie to jakieś utrudnienie, bo nie pokazałeś co potrafisz do końca, ale chcę żeby to co już ugraliśmy miało jakieś znaczenie stąd tabela będzie ważna ????
zgadzam sie z Sawasem .✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
1 gra z ostatnim :p choć to oczywiscie nie jest pewne ze ja wygram na przyklad... bo to jest tak ze forma byla kiedy indziej ???? ja proponuje taki rozpis:
1a. 1-16
2a. 2-15
3a. 3-14
4a. 4-13
5a. 5-12
6a. 6-11
7a. 7-10
8a. 8-9
1b. Zwycięzca 1a - Zwycięzca 8a
2b. Zwycięzca 2a - Zwycięzca 7a
3b. Zwycięzca 3a - Zwycięzca 6a
4b. Zwycięzca 4a - Zwycięzca 5a
1c. Zwycięzca 1b - Zwycięzca 4b
2c. Zwycięzca 2b - Zwycięzca 3b
FINAŁ ????
Wszystkiie mecze z rewanżami ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
1 gra z ostatnim :p choć to oczywiscie nie jest pewne ze ja wygram na przyklad... bo to jest tak ze forma byla kiedy indziej ???? ja proponuje taki rozpis:
1a. 1-16
2a. 2-15
3a. 3-14
4a. 4-13
5a. 5-12
6a. 6-11
7a. 7-10
8a. 8-9
1b. Zwycięzca 1a - Zwycięzca 8a
2b. Zwycięzca 2a - Zwycięzca 7a
3b. Zwycięzca 3a - Zwycięzca 6a
4b. Zwycięzca 4a - Zwycięzca 5a
1c. Zwycięzca 1b - Zwycięzca 4b
2c. Zwycięzca 2b - Zwycięzca 3b
FINAŁ ????
Wszystkiie mecze z rewanżami ????
No tak, zwykła drabinka. Tak będzie ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
no jak dla mnie to ci co juz nie grają powinni sie trafić tym od pierwszego numeru w kolejnosci... np. moznaby w piatek rozesłać PW i jak do niedzieli wieczorem ktos nie odpowie, albo do poniedzialku to odpada, a najlepsi z fazy zasadniczej dostaną wolny loos... bo jednak to jakas nagroda by byla
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak powinno być Wiślak, ale złożyło się, że na 18 userów 2 nie gra, więc fajnie pasuje do ćwierćfinałów :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tyle pkt ile ugrał tyle będzie miał... Oficjalnie z turnieju wycofał się tylko Benek, tak się złożyło, że niegrający Oschem był ostatni, więc dwóch odpada. Pozostali będą traktowani zwyczajnie, wg tabeli czyli może się zdarzyć, że to nie zwycięzca a np. gracz z 5 miejsca dostanie dobrodusznego, czyli w zasadzie wolny los. Trudno. Wiślak - i tak wygrasz ćwierćfinał, a 1msc da Ci teoretycznie najłatwiejszą drogę do finału :]
 
Do góry Bottom